NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Gróf Dávid 😀😀😀DDDDDDDDDDDDDDDDD
több mint 6 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Lehet itt akár egy Német-Spanyol-Svéd-Szerb négyes is a csoportban, meg akár egy Orosz-Peru-Irán-Panama
Vrij6
Egy csoportba legfeljebb két európai csapat kerülhet.
(A halálcsoport lehet mondjuk a brazil-spanyol-svéd-nigériai.)

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
kb. 2 hónapja nem néztem Liverpool meccset, de most a farmcsapat ellenire kíváncsi vagyok. amíg nézhető lesz.
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Lehet itt akár egy Német-Spanyol-Svéd-Szerb négyes is a csoportban, meg akár egy Orosz-Peru-Irán-Panama

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak két gólt lőtt lesről a (sz)arsenal, minek videóbíró....francé nem tudjuk ezeket hozni, ezé nem leszünk bajnokok soha
dande
Szerintem meg azert, mert ez a Tottenham nem eleg eros ahhoz, hogy bajnok legyen.
Stez
meg mindig van jobb, tudom 😊
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak két gólt lőtt lesről a (sz)arsenal, minek videóbíró....francé nem tudjuk ezeket hozni, ezé nem leszünk bajnokok soha
dande
Szerintem meg azert, mert ez a Tottenham nem eleg eros ahhoz, hogy bajnok legyen.

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak két gólt lőtt lesről a (sz)arsenal, minek videóbíró....francé nem tudjuk ezeket hozni, ezé nem leszünk bajnokok soha

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
ahogy olvasom, lesz a celebvagyokban Pumped Gabo és Ciccolina is. Hatalmas szellemi párbajokat várok.
bergerdani
Endre Bá!!!4négy4444
Kenny
Ammegki?
peach
 hu.wikipedia.org/wiki/Anger_Zsolt

több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
ahogy olvasom, lesz a celebvagyokban Pumped Gabo és Ciccolina is. Hatalmas szellemi párbajokat várok.
bergerdani
Endre Bá!!!4négy4444
Kenny
Ammegki?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
ahogy olvasom, lesz a celebvagyokban Pumped Gabo és Ciccolina is. Hatalmas szellemi párbajokat várok.
bergerdani
Endre Bá!!!4négy4444

több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ahogy olvasom, lesz a celebvagyokban Pumped Gabo és Ciccolina is. Hatalmas szellemi párbajokat várok.

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
"ETO: Kabáttal szerződést bontanak, dzsungelrealityben fog szerepelni"

Karrier 😀
Kenny
Fura, én már játékoskorában is valóságsósztárként képzeltem el
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 670 — Packers Suicide Squad
"ETO: Kabáttal szerződést bontanak, dzsungelrealityben fog szerepelni"

Karrier 😀
Kenny
Kabát dzsungelrealitiban? attól félek, nagy lesz rá ez a kabát...
slowmotion
Legfeljebb veszi a kabátját és ....

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
"ETO: Kabáttal szerződést bontanak, dzsungelrealityben fog szerepelni"

Karrier 😀
Kenny
Kabát dzsungelrealitiban? attól félek, nagy lesz rá ez a kabát...

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
"ETO: Kabáttal szerződést bontanak, dzsungelrealityben fog szerepelni"

Karrier 😀
Kenny
Remélem, a dzsungelben élő állatoknak szólnak, hogy fel tudjanak rá készülni.
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
"ETO: Kabáttal szerződést bontanak, dzsungelrealityben fog szerepelni"

Karrier 😀
Kenny
A dzsungelben van őrbódé?
empty taxi
És benzinkút?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
"ETO: Kabáttal szerződést bontanak, dzsungelrealityben fog szerepelni"

Karrier 😀
Kenny
A dzsungelben van őrbódé?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 513 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.nemzetisport.hu/szabados/az-olasz-futball-a-zsakutca-vegere-ert-2603131
Vrij6
Az a baj, hogy mi jól elücsörgünk a végébe úgy lassan 35 éve.......................
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!
"ETO: Kabáttal szerződést bontanak, dzsungelrealityben fog szerepelni"

Karrier 😀

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
 www.nemzetisport.hu/szabados/az-olasz-futball-a-zsakutca-vegere-ert-2603131

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Mindenki Pinyője akkorát ment a seggét természetesen ismét mély nyelvcsapásokkal kezelgető m4-ben, hogy én 30 percet röhögtem egyfolytában.

 444.hu/2017/11/16/pinter-attila-aki-az-nb-i-ben-mindenki-masnal-kevesebb-fiatal-focistat-enged-palyara-azt-mondja-tobb-lehetoseget-kellene-adni-a-fiataloknak
bergerdani
Nem értetted a lényeget. A fiatal játékosok hozzáállásával van a baj. Pinyőnél pedig az ilyen galád nem léphet pályára. 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Mindenki Pinyője akkorát ment a seggét természetesen ismét mély nyelvcsapásokkal kezelgető m4-ben, hogy én 30 percet röhögtem egyfolytában.

 444.hu/2017/11/16/pinter-attila-aki-az-nb-i-ben-mindenki-masnal-kevesebb-fiatal-focistat-enged-palyara-azt-mondja-tobb-lehetoseget-kellene-adni-a-fiataloknak

Mindig jövőre
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 281 — Omar's Coming Yo!

ez azért rendben volt,ugyes a srác,kár hogy nálunk egy kalap szar volt 😕

több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
 www.sbnation.com/soccer/2017/11/14/16652530/usa-soccer-world-cup-nit-netherlands-italy-chile

remélem minket is meghívnak


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
dawyd728 3 696
2 tizi és egy megpattanó szabadrúgással az ausztrálok is kint vannak. A 32. helyért felkészül Peru és Új-Zéland holnap hajnalban.