Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
2 hónapja
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Srácok!
Jól látom, hogy senki nem adja a meccset???
NB2
Spíler 1/Tv2 play
alatriste
akár hol nézem a műsorban valami Grand Tourt írnak 😊

de a lényeg, hogy a tv-ben a meccs van

Szerkesztette: NB2
2 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Srácok!
Jól látom, hogy senki nem adja a meccset???
NB2
Spíler 1/Tv2 play


Liverpool Fc fan
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
Srácok!
Jól látom, hogy senki nem adja a meccset???
NB2
A Fotmob szerint nem.

2 hónapja
NB2 New England Patriots 22 122 — nabege2@yahoo.com
Srácok!
Jól látom, hogy senki nem adja a meccset???
2 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adrian, Konaté, Robertson, Tsimikas, Clark, Gordon, McConnell, Danny, Nyoni
😀 Hát ez rettenetes. 2db balhátvéd és egy pihentetett középhátvéd van az akadémistákon túl


Liverpool Fc fan
2 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Salah és Núñez sem játszik ma jó eséllyel valamilyen kisebb sérülés miatt. Vicces lesz a mai kezdő.
Mikey
Az is, de a kispadon sztem 1 vagy 2 olyan név lesz akiről átlagszurkoló (Poolos) valaha hallott már
alatriste
Most nagyképű leszek, a Lutont azért így is illene legyőzni.
Mikey
Kelleher
Bradley - Quansah - Virgil - Gomez
Mac - Endo - Gravenberch
Elliot - Gakpo - Diaz

Ha a legjobb 11-et nézzük a keretnek innen 3 játékos lenne kezdő... VvD, Mac, Diaz. Ez azért elég kemény...


Liverpool Fc fan
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Salah és Núñez sem játszik ma jó eséllyel valamilyen kisebb sérülés miatt. Vicces lesz a mai kezdő.
Mikey
Az is, de a kispadon sztem 1 vagy 2 olyan név lesz akiről átlagszurkoló (Poolos) valaha hallott már
alatriste
Most nagyképű leszek, a Lutont azért így is illene legyőzni.
2 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Salah és Núñez sem játszik ma jó eséllyel valamilyen kisebb sérülés miatt. Vicces lesz a mai kezdő.
Mikey
Az is, de a kispadon sztem 1 vagy 2 olyan név lesz akiről átlagszurkoló (Poolos) valaha hallott már


Liverpool Fc fan
2 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 17 694
Salah és Núñez sem játszik ma jó eséllyel valamilyen kisebb sérülés miatt. Vicces lesz a mai kezdő.
2 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 nb1.hu/hir/megvan-novothny-soma-uj-csapata-2/


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
bold tippem az, hogy Zidane jon amugy nyartol.
csebi
Kerethez és célokhoz passzolnak
De sztem Flick megy vissza
Negritis, a vajda
Szerintem Mourinho vagy Allegri megy oda.
Sixo
vagy Conte ugye? 😊
csebi
Ő már fixen Juve a pletyka szerint.
Sixo
Allegrinek meddig van szerződése? a Juve ki tudja vásárolni belőle?
slowmotion
Még jövőre. Az ilyen 8-10 misi.

2 hónapja
warr_b Washington Commanders 21 030 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.eredmenyek.com/merkozes/AkI5mgRJ/#/osszefoglalas/osszefoglalas
😕
zacknorb
Lesz még visszavágó. Bár a 95. percben fájdalmas gól kapni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 075 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.eredmenyek.com/merkozes/AkI5mgRJ/#/osszefoglalas/osszefoglalas
😕
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
bold tippem az, hogy Zidane jon amugy nyartol.
csebi
Kerethez és célokhoz passzolnak
De sztem Flick megy vissza
Negritis, a vajda
Szerintem Mourinho vagy Allegri megy oda.
Sixo
vagy Conte ugye? 😊
csebi
Ő már fixen Juve a pletyka szerint.
Sixo
Allegrinek meddig van szerződése? a Juve ki tudja vásárolni belőle?
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
bold tippem az, hogy Zidane jon amugy nyartol.
csebi
Kerethez és célokhoz passzolnak
De sztem Flick megy vissza
Negritis, a vajda
Szerintem Mourinho vagy Allegri megy oda.
Sixo
vagy Conte ugye? 😊
csebi
Ő már fixen Juve a pletyka szerint.
Sixo
neeeeeeeeeee elég volt akkor belőle, hihetetlen ez az edző keringő...aztán ha ő is bukik jöhet mondjuk Gattuso..iszonyú idegesítő
dande2
mint a mennyei ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
bold tippem az, hogy Zidane jon amugy nyartol.
csebi
Kerethez és célokhoz passzolnak
De sztem Flick megy vissza
Negritis, a vajda
Szerintem Mourinho vagy Allegri megy oda.
Sixo
vagy Conte ugye? 😊
csebi
Ő már fixen Juve a pletyka szerint.
Sixo
neeeeeeeeeee elég volt akkor belőle, hihetetlen ez az edző keringő...aztán ha ő is bukik jöhet mondjuk Gattuso..iszonyú idegesítő
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
bold tippem az, hogy Zidane jon amugy nyartol.
csebi
Kerethez és célokhoz passzolnak
De sztem Flick megy vissza
Negritis, a vajda
Szerintem Mourinho vagy Allegri megy oda.
Sixo
vagy Conte ugye? 😊
csebi
Ő már fixen Juve a pletyka szerint.

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 8 075 — Kinek mit intézett a kormánya
Nálam Hoeneß annyira adná magát a Bayernhez
2 hónapja
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
bold tippem az, hogy Zidane jon amugy nyartol.
csebi
Kerethez és célokhoz passzolnak
De sztem Flick megy vissza
Negritis, a vajda
Flick allitolag Barcelonat akarja, es kesz kivarni, hogy mi lesz ott.

ugye nem volt tul szep a tavozasa tolunk, Hoeness-szel elegge osszebalheztak (bar allitolag mar megbeszeltek) viszont a valogatottnal levo csufos szereplese miatt nem biztosak benne a vezetok nalunk.

mondjuk en adnam Flicket, gyonyoru jatekot jatszottunk nala, ossze sem lehet hasonlitani ezzel a Tuchelballal.
csebi
Ulinak valamilyen rokona Sebastian? Ők nagyon jól játszanak a Stuttgartnál, lehet egyből rá nagy lenne a Bayern kabát, de egy jelöltnek jó.
Heisman nádor
asszem unokaoccs.
igen, es ha jol emlekszem volt edzo az akademian is.
sztem o a masik jelolt ha nem jon ossze Alonso vagy Zidane.
csebi
Mondjuk nekem Zidane-nal kapcsolatban vannak kételyeim. A zsinórban 3 bl győzelem nyilván magáért beszél, de nekem kicsit az az érzésem vele kapcsolatban, h ott es akkor ő volt az utolsó láncszem abba a csapatba, ami ehhez kellett, de alapvetően azt is Ancelotti rakta össze, nem pedig a francia. A második regnálása pedig pont azt mutatta meg, h a csapatépítés nem éppen erőssége.

Szóval jó edző az kétségtelen, es ebben a Bayernben simán bevallhat, de nekem biztosan nem ő lenne az elsőszámú jelöltem (ami nyilván Xabi a bayernnal is).

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
bold tippem az, hogy Zidane jon amugy nyartol.
csebi
Kerethez és célokhoz passzolnak
De sztem Flick megy vissza
Negritis, a vajda
Flick allitolag Barcelonat akarja, es kesz kivarni, hogy mi lesz ott.

ugye nem volt tul szep a tavozasa tolunk, Hoeness-szel elegge osszebalheztak (bar allitolag mar megbeszeltek) viszont a valogatottnal levo csufos szereplese miatt nem biztosak benne a vezetok nalunk.

mondjuk en adnam Flicket, gyonyoru jatekot jatszottunk nala, ossze sem lehet hasonlitani ezzel a Tuchelballal.
csebi
Ulinak valamilyen rokona Sebastian? Ők nagyon jól játszanak a Stuttgartnál, lehet egyből rá nagy lenne a Bayern kabát, de egy jelöltnek jó.
Heisman nádor
asszem unokaoccs.
igen, es ha jol emlekszem volt edzo az akademian is.
sztem o a masik jelolt ha nem jon ossze Alonso vagy Zidane.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 823 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
bold tippem az, hogy Zidane jon amugy nyartol.
csebi
Kerethez és célokhoz passzolnak
De sztem Flick megy vissza
Negritis, a vajda
Flick allitolag Barcelonat akarja, es kesz kivarni, hogy mi lesz ott.

ugye nem volt tul szep a tavozasa tolunk, Hoeness-szel elegge osszebalheztak (bar allitolag mar megbeszeltek) viszont a valogatottnal levo csufos szereplese miatt nem biztosak benne a vezetok nalunk.

mondjuk en adnam Flicket, gyonyoru jatekot jatszottunk nala, ossze sem lehet hasonlitani ezzel a Tuchelballal.
csebi
Ulinak valamilyen rokona Sebastian? Ők nagyon jól játszanak a Stuttgartnál, lehet egyből rá nagy lenne a Bayern kabát, de egy jelöltnek jó.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
2 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 22 924 — Cowboys fan
Tuchel a szezon végén távozik
Heisman nádor
Irany a pool😀
YoungZeeZee
Annál több esze van a vezetésnek. Szerintem ők is könnyesre nevették magukat Tuchel londoni regnálásán, és az ilyet egykönnyen nem felejti el az ember.
2 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
bold tippem az, hogy Zidane jon amugy nyartol.
csebi
Kerethez és célokhoz passzolnak
De sztem Flick megy vissza
Negritis, a vajda
Szerintem Mourinho vagy Allegri megy oda.
Sixo
vagy Conte ugye? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
2 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 484 — LIGHTS OUT!
bold tippem az, hogy Zidane jon amugy nyartol.
csebi
Kerethez és célokhoz passzolnak
De sztem Flick megy vissza
Negritis, a vajda
Szerintem Mourinho vagy Allegri megy oda.

2 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tuchel a szezon végén távozik
Heisman nádor
ez megint csak erthetetlen dontes, es a legrosszabb.
egyetlen okot fogadok el, hogy ez a dontes, ha Xabi Alonso alairt mar most, es megvan a megegyezes. akkor van ertelme ezt bejelenteni.
ha nem akkor erthetetlen. megint olyan szinezete van ennek, mint a Nagelsmann kirugasnak, hogy nem akarunk valakirol lemaradni. mikozben sztem igen is le fogunk maradni, mert Xabi Alonso Poolba fog menni, ha van egy kis esze.

Pep ota egyetlen edzo sem huzott ki 2 teljes szezont a Bayernnel. ez azert kemeny.

bold tippem az, hogy Zidane jon amugy nyartol.
csebi
A Pool "hátránya", hogy amíg nincs sportigazgató addig nincs edzőkeresés. A felsővezetés, az analitikus klubbirányítás 1. embere Xabi ez tudott, de csak akkor ülnek le vele majd, ha megvan a sportigazgató. Márpedig ha sokáig húzzák ezt akkor lehet, hogy közben pont egy Bayern beelőz és kérdés Alosno meddig fog várni, várni fog-e egyáltalán...


Liverpool Fc fan