Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 3 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
Én meg nem értem a Fradi szurkolókat akik kijönnek MTK-FTC meccsre a hazaiba és a Fradi gólnál elkezdenek zsidózni, meg szar MTK-zni...

Ilyen alapon ők se jöjjenek be a hazaiba. Ja hogy kicsi a vendégszektor? Pech, akkor maradjanak otthon.
eaglesmcnabb
Szóval nagyobb stadion kell? 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 3 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Én meg nem értem a Fradi szurkolókat akik kijönnek MTK-FTC meccsre a hazaiba és a Fradi gólnál elkezdenek zsidózni, meg szar MTK-zni...

Ilyen alapon ők se jöjjenek be a hazaiba. Ja hogy kicsi a vendégszektor? Pech, akkor maradjanak otthon.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Shaqiri is koronavírusos, hihetetlen.
Mikey
Legalább kaptak egy hete(s)t hogy kipihenjék 😀
(Jobbulást mindenkinek)

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Shaqiri is koronavírusos, hihetetlen.
több mint 3 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
@davemayer

Néhány felvetésedre reagálnék, ha megengeded.

Nem értetted, hogy mi ez az össznépi Fradi gyűlölet, ami itt megy. Segítek, ez nagyban köszönhető Neked. Olyan bicskanyitogató stílusban adód elő a demagóg véleményed, hogy arra egy teljesen természetes ellenreakció az ellenszenv irányodba és emiatt a véleményed irányába is.

Sokszor elhangzott ezen a fórumon a Pats szurkolók érzékenysége, hát, ahogy reagálsz akkor, ha valaki bántja a Fradit, simán tiszteletbeli Pats szurkoló lehetnél.

Másik, hogy megy itt oldalakon keresztül a vita, hogy a Fradi magyar csapat e vagy sem és hogy ez Magyarország sikere vagy sem. Én is azt gondolom, hogy magyar siker, tehát a magyar emberek sikere is. És én, mint magyar ember, akkor úgy gondolom, hogy joggal élvezhetem ennek a sikernek a gyümölcsét, tehát kimehetek a stadionba egy meccsre, akkor is, ha egyébként nekem nem a Fradi a kedvenc csapatom, de adott esetben Ronaldo / Messi akárki viszont a kedvencem. Vagy még az sem kell, hiszen miért is kellene megfelelnem bármilyen követelménynek?

Az egy elég naív gondolat, hogy majd minden ember, aki esetleg elgondolkozna azon, hogy egy szabad jegyvásárlásban szeretne magának jegyet venni, megkérdezi saját magától, hogy vajon elég Fradista vagyok? Én csak 12 éve járok ki minden mérkőzésre nincs esetleg olyan aki 13 éve, mert akkor én lemondok a jegyről... és ebbe belehozni a hazaárulást pont csodálatos példa arra a demagógiára, amit tolsz mindenben, ami a Fradival kapcsolatos.

És sajnos nagyon találó volt a hasonlat JC6-tal, mert ugyanúgy toljátok a véleményeteket szemellenzősen, csak épp a témakör más.

Remélem tudtam segíteni, hogy megértsd az ellened irányuló reakciók mivoltját.
ervinator
Meséld már el légyszives hogy hol olvastál tőlem hazaárulást ha már ezt a végtelenül gyönyörű posztot pont nekem címezted?
Lehetséges hogy az én stílusom bicskanyitogató egyeseknek de számomra pedig az bicskanyitogató hogy egy ilyen siker kapcsán csak és kizárólag 2 dolog merül fel 1.pénz 2.hány a külföldi a csapatban.
A vezetőséggel szembeni kritikákat még meg is érteném hiszen eleve ahogy a társadalom (avagy az ellenzék) közelít ma egy fieeszes sportvezetőhöz az ilyen, többször nem alaptalanul. Mindenesetre köszönöm hogy ismét megerősítettél abban hogy felesleges vagyok én ide nektek, én hülye munka előtt még megszokásból felnéztem.
További jó bicskanyitogatást.
davemayer
Elnézést, a hazaárulózás nem te voltál, te csak szimplán gyökéreztél...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az Arsenal leigazolta Parteyt a Atleticotol 45 millioert. Indulhat a party. (Cserebe Torreria ment oda.)
Az MU pedig Facundo Pellistrit. Es ingyen Cavanit.
A Leeds Raphinat.
ulpianus
Ha elkezdtem sorolni az Atleti kp-kat Koke, és Saul mögött 3. volt a srác, elsőre meredek az 50 milla érte,, de ez egy őrült szezon a PLben, ha ez kell a top4hez, hát legyen.

Az meg nevetséges, hogy előbb rúgjuk Gunnersaurus-t -t, mint Cedricet, Mustafit, Sokratist, Kolasinacot, vagy Özilt. 🤬

Az Atalanta meg eladott egy gyereket az MUnak 40milláért.Ha Papu Gomez azt mondja, hogy a srác az új Messi, akkor elhiszem. 😂
Tony Adams
Partey az a játékos akinek van jelenléte a pályán, ezért is lesz jó mert ilyen is rég volt a keretben.

Özil zsarolhatja valamivel a csapatot, Cedric meh jobbvédő, Kolasinac meg inkább biztonsági őr 😀

Atalantaban meg komolyan tudnak valamit, övék kb a világ legjobb megfigyelő-hálózata, a srácban benne van a nagy játékos ezek szerint, azon múlik hogy mennyire bírja a MU-ban a nyomást.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
En meg azt tennem hozza, hogy milyen sikerrol beszelunk, foleg a magyaroke.
Mitol jobb nekunk, hogy a fradi a bl-ben van vagy, hogy 2-3 eve a vidi az el-ben volt?
Semmivel, de jol hnagzik, viszont a vilag leszarja, hogy kinek hany csapata van a bl-ben es kik dontoztek a vb-n. nem ez alapjan itelnek meg minket. regen rossz, hogy ha az ilyen kitalalt vmi miatt erezi az ember magat buszkenek stb..
ZoliMP
De hát egy egész ország szurkol nekik és örül a sikereiknek!!!
több mint 3 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 197 — Colts Fan
Az Arsenal leigazolta Parteyt a Atleticotol 45 millioert. Indulhat a party. (Cserebe Torreria ment oda.)
Az MU pedig Facundo Pellistrit. Es ingyen Cavanit.
A Leeds Raphinat.
ulpianus
Ha elkezdtem sorolni az Atleti kp-kat Koke, és Saul mögött 3. volt a srác, elsőre meredek az 50 milla érte,, de ez egy őrült szezon a PLben, ha ez kell a top4hez, hát legyen.

Az meg nevetséges, hogy előbb rúgjuk Gunnersaurus-t -t, mint Cedricet, Mustafit, Sokratist, Kolasinacot, vagy Özilt. 🤬

Az Atalanta meg eladott egy gyereket az MUnak 40milláért.Ha Papu Gomez azt mondja, hogy a srác az új Messi, akkor elhiszem. 😂

Szerkesztette: Tony Adams
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 950
En meg azt tennem hozza, hogy milyen sikerrol beszelunk, foleg a magyaroke.
Mitol jobb nekunk, hogy a fradi a bl-ben van vagy, hogy 2-3 eve a vidi az el-ben volt?
Semmivel, de jol hnagzik, viszont a vilag leszarja, hogy kinek hany csapata van a bl-ben es kik dontoztek a vb-n. nem ez alapjan itelnek meg minket. regen rossz, hogy ha az ilyen kitalalt vmi miatt erezi az ember magat buszkenek stb..
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
@davemayer

Néhány felvetésedre reagálnék, ha megengeded.

Nem értetted, hogy mi ez az össznépi Fradi gyűlölet, ami itt megy. Segítek, ez nagyban köszönhető Neked. Olyan bicskanyitogató stílusban adód elő a demagóg véleményed, hogy arra egy teljesen természetes ellenreakció az ellenszenv irányodba és emiatt a véleményed irányába is.

Sokszor elhangzott ezen a fórumon a Pats szurkolók érzékenysége, hát, ahogy reagálsz akkor, ha valaki bántja a Fradit, simán tiszteletbeli Pats szurkoló lehetnél.

Másik, hogy megy itt oldalakon keresztül a vita, hogy a Fradi magyar csapat e vagy sem és hogy ez Magyarország sikere vagy sem. Én is azt gondolom, hogy magyar siker, tehát a magyar emberek sikere is. És én, mint magyar ember, akkor úgy gondolom, hogy joggal élvezhetem ennek a sikernek a gyümölcsét, tehát kimehetek a stadionba egy meccsre, akkor is, ha egyébként nekem nem a Fradi a kedvenc csapatom, de adott esetben Ronaldo / Messi akárki viszont a kedvencem. Vagy még az sem kell, hiszen miért is kellene megfelelnem bármilyen követelménynek?

Az egy elég naív gondolat, hogy majd minden ember, aki esetleg elgondolkozna azon, hogy egy szabad jegyvásárlásban szeretne magának jegyet venni, megkérdezi saját magától, hogy vajon elég Fradista vagyok? Én csak 12 éve járok ki minden mérkőzésre nincs esetleg olyan aki 13 éve, mert akkor én lemondok a jegyről... és ebbe belehozni a hazaárulást pont csodálatos példa arra a demagógiára, amit tolsz mindenben, ami a Fradival kapcsolatos.

És sajnos nagyon találó volt a hasonlat JC6-tal, mert ugyanúgy toljátok a véleményeteket szemellenzősen, csak épp a témakör más.

Remélem tudtam segíteni, hogy megértsd az ellened irányuló reakciók mivoltját.
ervinator
Meséld már el légyszives hogy hol olvastál tőlem hazaárulást ha már ezt a végtelenül gyönyörű posztot pont nekem címezted?
Lehetséges hogy az én stílusom bicskanyitogató egyeseknek de számomra pedig az bicskanyitogató hogy egy ilyen siker kapcsán csak és kizárólag 2 dolog merül fel 1.pénz 2.hány a külföldi a csapatban.
A vezetőséggel szembeni kritikákat még meg is érteném hiszen eleve ahogy a társadalom (avagy az ellenzék) közelít ma egy fieeszes sportvezetőhöz az ilyen, többször nem alaptalanul. Mindenesetre köszönöm hogy ismét megerősítettél abban hogy felesleges vagyok én ide nektek, én hülye munka előtt még megszokásból felnéztem.
További jó bicskanyitogatást.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 631
Az Aston Villa ellen 2 angol volt a Liverpool kezdőjében. (A nevek alapján, ennyire nem ismerem a gurulóst, ha tévedek átjavítom.)
Őszintén azt gondolja valaki, hogy a Liverpool nem angol csapat?
Amikor a Liverpool BL-t nyer, felmerül bárkiben, hogy nem angol csapat nyert?

A Hertha BSC ellen 4 német volt a Bayern München kezdőjében. (A nevek alapján, ennyire nem ismerem a gurulóst, ha tévedek átjavítom.)
Őszintén azt gondolja valaki, hogy a Bayern München nem német csapat?
Amikor a Bayern München BL-t nyer, felmerül bárkiben, hogy nem német csapat nyert?

2020-t írunk, légiósokon rugózni eléggé boomer és idejétmúlt dolog.
Sobri Jóska
Ez így van, baromi idejétmúlt azt nézni a klubfoci világában, hogy ki milyen nemzetiségű. S baromi idejétmúlt amiatt szurkolni egy csapatnak, mert az magyar/angol/német/kirgiz/új-kaledóniai. Ez nem erről szól. Ha a klub szellemisége, történelme, játékosai, meze, akármije amivel azonosulni tudunk, vagy az tetszik, akkor kell nekik szurkolni.

Megfordítom a kérdést. Van bárki, aki amiatt szurkol mondjuk a Bayernnek, mert az német? Mer' akkor lehetne szurkolni a Kaiserslauternnek is, vagy az Unterhachingnak. Elvégre azok is németek. Annak inkább azért szurkolnak, mert az a Bayern, nem?
Mikey
Nézd egy ilyen monológ egy olyan országban, ahol egy 100 éves seb nincs azóta se kezelve esélytelen hogy lényegileg atmenjen. Még ha szerintem is igazad van, de nem az idejét múlt mivolta miatt, hanem mert egyszerűen a média és a világ annyira egysegesiti/sablonositja az embereket.
FLZOLI
Persze, minden ilyen sérti a sértett nemzeti öntudatot, ami igazából manapság számomra nehezen értelmezhető. De mondjuk ebbe a témába nem is akarok belemenni.
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 296 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Az Arsenal leigazolta Parteyt a Atleticotol 45 millioert. Indulhat a party. (Cserebe Torreria ment oda.)
Az MU pedig Facundo Pellistrit. Es ingyen Cavanit.
A Leeds Raphinat.
ulpianus
Igazuk is van, csak a gól hiányzott a Tham ellen, védőt venni a gyengeség jele 😊
FLZOLI
hoztak egy balbunkót a Portóból, Alex Tellest, az is valami


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az Arsenal leigazolta Parteyt a Atleticotol 45 millioert. Indulhat a party. (Cserebe Torreria ment oda.)
Az MU pedig Facundo Pellistrit. Es ingyen Cavanit.
A Leeds Raphinat.
ulpianus
Igazuk is van, csak a gól hiányzott a Tham ellen, védőt venni a gyengeség jele 😊

több mint 3 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 592
@davemayer

Néhány felvetésedre reagálnék, ha megengeded.

Nem értetted, hogy mi ez az össznépi Fradi gyűlölet, ami itt megy. Segítek, ez nagyban köszönhető Neked. Olyan bicskanyitogató stílusban adód elő a demagóg véleményed, hogy arra egy teljesen természetes ellenreakció az ellenszenv irányodba és emiatt a véleményed irányába is.

Sokszor elhangzott ezen a fórumon a Pats szurkolók érzékenysége, hát, ahogy reagálsz akkor, ha valaki bántja a Fradit, simán tiszteletbeli Pats szurkoló lehetnél.

Másik, hogy megy itt oldalakon keresztül a vita, hogy a Fradi magyar csapat e vagy sem és hogy ez Magyarország sikere vagy sem. Én is azt gondolom, hogy magyar siker, tehát a magyar emberek sikere is. És én, mint magyar ember, akkor úgy gondolom, hogy joggal élvezhetem ennek a sikernek a gyümölcsét, tehát kimehetek a stadionba egy meccsre, akkor is, ha egyébként nekem nem a Fradi a kedvenc csapatom, de adott esetben Ronaldo / Messi akárki viszont a kedvencem. Vagy még az sem kell, hiszen miért is kellene megfelelnem bármilyen követelménynek?

Az egy elég naív gondolat, hogy majd minden ember, aki esetleg elgondolkozna azon, hogy egy szabad jegyvásárlásban szeretne magának jegyet venni, megkérdezi saját magától, hogy vajon elég Fradista vagyok? Én csak 12 éve járok ki minden mérkőzésre nincs esetleg olyan aki 13 éve, mert akkor én lemondok a jegyről... és ebbe belehozni a hazaárulást pont csodálatos példa arra a demagógiára, amit tolsz mindenben, ami a Fradival kapcsolatos.

És sajnos nagyon találó volt a hasonlat JC6-tal, mert ugyanúgy toljátok a véleményeteket szemellenzősen, csak épp a témakör más.

Remélem tudtam segíteni, hogy megértsd az ellened irányuló reakciók mivoltját.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Az Arsenal leigazolta Parteyt a Atleticotol 45 millioert. Indulhat a party. (Cserebe Torreria ment oda.)
Az MU pedig Facundo Pellistrit. Es ingyen Cavanit.
A Leeds Raphinat.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az Aston Villa ellen 2 angol volt a Liverpool kezdőjében. (A nevek alapján, ennyire nem ismerem a gurulóst, ha tévedek átjavítom.)
Őszintén azt gondolja valaki, hogy a Liverpool nem angol csapat?
Amikor a Liverpool BL-t nyer, felmerül bárkiben, hogy nem angol csapat nyert?

A Hertha BSC ellen 4 német volt a Bayern München kezdőjében. (A nevek alapján, ennyire nem ismerem a gurulóst, ha tévedek átjavítom.)
Őszintén azt gondolja valaki, hogy a Bayern München nem német csapat?
Amikor a Bayern München BL-t nyer, felmerül bárkiben, hogy nem német csapat nyert?

2020-t írunk, légiósokon rugózni eléggé boomer és idejétmúlt dolog.
Sobri Jóska
Ez így van, baromi idejétmúlt azt nézni a klubfoci világában, hogy ki milyen nemzetiségű. S baromi idejétmúlt amiatt szurkolni egy csapatnak, mert az magyar/angol/német/kirgiz/új-kaledóniai. Ez nem erről szól. Ha a klub szellemisége, történelme, játékosai, meze, akármije amivel azonosulni tudunk, vagy az tetszik, akkor kell nekik szurkolni.

Megfordítom a kérdést. Van bárki, aki amiatt szurkol mondjuk a Bayernnek, mert az német? Mer' akkor lehetne szurkolni a Kaiserslauternnek is, vagy az Unterhachingnak. Elvégre azok is németek. Annak inkább azért szurkolnak, mert az a Bayern, nem?
Mikey
Nézd egy ilyen monológ egy olyan országban, ahol egy 100 éves seb nincs azóta se kezelve esélytelen hogy lényegileg atmenjen. Még ha szerintem is igazad van, de nem az idejét múlt mivolta miatt, hanem mert egyszerűen a média és a világ annyira egysegesiti/sablonositja az embereket.

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az Aston Villa ellen 2 angol volt a Liverpool kezdőjében. (A nevek alapján, ennyire nem ismerem a gurulóst, ha tévedek átjavítom.)
Őszintén azt gondolja valaki, hogy a Liverpool nem angol csapat?
Amikor a Liverpool BL-t nyer, felmerül bárkiben, hogy nem angol csapat nyert?

A Hertha BSC ellen 4 német volt a Bayern München kezdőjében. (A nevek alapján, ennyire nem ismerem a gurulóst, ha tévedek átjavítom.)
Őszintén azt gondolja valaki, hogy a Bayern München nem német csapat?
Amikor a Bayern München BL-t nyer, felmerül bárkiben, hogy nem német csapat nyert?

2020-t írunk, légiósokon rugózni eléggé boomer és idejétmúlt dolog.
Sobri Jóska
Ez így van, baromi idejétmúlt azt nézni a klubfoci világában, hogy ki milyen nemzetiségű. S baromi idejétmúlt amiatt szurkolni egy csapatnak, mert az magyar/angol/német/kirgiz/új-kaledóniai. Ez nem erről szól. Ha a klub szellemisége, történelme, játékosai, meze, akármije amivel azonosulni tudunk, vagy az tetszik, akkor kell nekik szurkolni.

Megfordítom a kérdést. Van bárki, aki amiatt szurkol mondjuk a Bayernnek, mert az német? Mer' akkor lehetne szurkolni a Kaiserslauternnek is, vagy az Unterhachingnak. Elvégre azok is németek. Annak inkább azért szurkolnak, mert az a Bayern, nem?
Mikey
Őszintén, én ezzel a véleménnyel se tudok azonosulni.
Miért ne szurkolhatna bármiért valaki egy klubnak?
Van ismerősöm aki német focit szereti, nemet válogatottnak drukkol, de ugyanúgy szurkol a Bayernnek vagy a Dortmundnak a kupában.
Ugyanúgy nincs baj azzal, ha valaki magyar csapatnak szurkol egy nemzetközi kupában.
Sőt egyébként a legtöbb esetben én is így vagyok.
Sőt még azzal sincs gond, hogy a Fradisták elvárják, hogy őket a klub favorizálja.
Az már nekem sok ( főleg ha gyökerezzük az embereket ezért ), hogy elvárjuk ha a klub nem kedvezményezett egy szurkolónak akkor mindenki más lépjen vissza...
Jó a szélsőjobbos IQ fighterekkel felesleges törődni, aki olyan szavakkal dobálózik amiket fel se fog és szövegértelmezésben sem jeleskedik, de hát valószínűleg ok-okozati kapcsolat van.
Bár mondjuk még neki is megvan a joga, hogy a kis szűklátókörének árnyékában, hithű hazafiként beállítva magát, szurkoljon hazánk egyik csapatának.
Toca
pedig a szövegértéssel úgy látom neked vannak problémáid, mert 4 ember irta le rajtam kívül hogy miért magyar csapat a ferencváros és látszólag még mindig nem fogtad fel
arra meg nem mondok semmit , hogy zoli barátoddal elkezdtetek mocskolódni meg feltételezni a politikai beállítottságomat mert nem tudtatok 1 épkézláb érvet ketten összetenni.
Adirotor
Már bocs, de én a szövegedre mondtam hogy gyűlölködő. Az hogy te mindenhol tamadast látsz nem az én problémám

több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Érkezik Ain’t no party like a Thomas Partey a középpályára, szerintem jó igazolás, meg tudja adni a stabilitást 😊
Heisman Trophy
Bazi jó az ember, rohadt jó igazolás ha visszatér az Atmas top formájához

több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 22 035 — nabege2@yahoo.com
Az Aston Villa ellen 2 angol volt a Liverpool kezdőjében. (A nevek alapján, ennyire nem ismerem a gurulóst, ha tévedek átjavítom.)
Őszintén azt gondolja valaki, hogy a Liverpool nem angol csapat?
Amikor a Liverpool BL-t nyer, felmerül bárkiben, hogy nem angol csapat nyert?

A Hertha BSC ellen 4 német volt a Bayern München kezdőjében. (A nevek alapján, ennyire nem ismerem a gurulóst, ha tévedek átjavítom.)
Őszintén azt gondolja valaki, hogy a Bayern München nem német csapat?
Amikor a Bayern München BL-t nyer, felmerül bárkiben, hogy nem német csapat nyert?

2020-t írunk, légiósokon rugózni eléggé boomer és idejétmúlt dolog.
Sobri Jóska
Ez így van, baromi idejétmúlt azt nézni a klubfoci világában, hogy ki milyen nemzetiségű. S baromi idejétmúlt amiatt szurkolni egy csapatnak, mert az magyar/angol/német/kirgiz/új-kaledóniai. Ez nem erről szól. Ha a klub szellemisége, történelme, játékosai, meze, akármije amivel azonosulni tudunk, vagy az tetszik, akkor kell nekik szurkolni.
Mikey
Tudod mi az ultrák egy szlogenje? Szar modern foci. Miért? Mert pont azok a dolgok tűnnek el, amiért ők rajongani kezdtek, azért a klubért. Régen az egyik kerület csapata (helyi srácokból állt) játszott a másik helyi kerület csapatával és ez az egész meccs eredménye kihatott a mindennapokra is. Ha a Celtic legyőzte a Rangerst mi volt Glasgowban? Londonban sem piskóta a helyi csapatok rivalizálása. De aztán bejött a globalizáció, az üzlet és rájöttek arra, hogy nagyon jó, hogy Joe és a többi 10e ember imádja a csapatot, de ezzel nem jutunk előrébb, jobban járunk ha az egész világ megismeri őket, szurkol nekik és így nem 10e mezt adunk el, hanem 10 milliót.
Múlt héten olvastam egy beírást, hogy egy MU-Pool meccsen egy ázsiak csajszi kérdezte a mellette állót a meccs 20. percében, hogy a fehér mezesek a mieink? Azért valljuk be, ilyen mondatért 70-ben kirakják a stadionból 😊
Ha oldschool mentalitást akarsz, akkor irány Törökország, Belgrád vagy Dél-Amerika. Mondjuk az utóbbiak már szerintem túltolják 😊
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Közben értem hogy honosítva van, de érdekes hogy úgy írja az MLSZ hogy Nego Loic nyilatkozott 😀
Heisman Trophy
Ez a hivatalos magyar neve.
csebi
Nekem fura 😀
De Orbán Willi valamiért nem volt olyan gyakori emlékeim szerint

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 064 — Lucas Scott
Közben értem hogy honosítva van, de érdekes hogy úgy írja az MLSZ hogy Nego Loic nyilatkozott 😀
Heisman Trophy
Ez a hivatalos magyar neve.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 750 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Közben értem hogy honosítva van, de érdekes hogy úgy írja az MLSZ hogy Nego Loic nyilatkozott 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 697 — Vikings fan
Toca tipikusan az az ember, aki egész nap a facebookon és fórumokon pocskondiázik és mindenben a politikát látja.
Egy dologra vágyik: figyelemre.
Addig írta a kommenteket nekem amíg nem válaszoltam.
Fogalma sincsen arról ki vagyok, hol diplomáztam, arról se hogy nem érdekel egyáltalán a politika, de addig próbál oltogatni amíg nem reagálok rá.
A figyelemtől lesz boldog, ennyi. Nem kell komolyan venni, neten kívül ártalmatlan jószág.
Adirotor
Nehidd!
Ismerem személyesen, neten kívül sokkal cudarabb. Egy medvedisznóember. Sőt! Engem például egyszer ténylegesen gyíkká változtatott a facebookjával. De már elmúlt.
Egyszer titokban le is fotóztam:


Sobri Jóska
Sőt egyszer megvertelek majdnem dartsban! Vezettem 1-0-ra, de aztán visszaváltoztál a gyíkból, Van Gervenné!
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tény vannak gusztustalanságok de emiatt nem venném egy kalap alá az egész Fradi tábort.
Josh Allen
pont ez volt a lényeg, hogy "mindig van nagyobb hal"
mindig lesz olyna aki fradistább/magyarabb mint te, szóval nekiállni hazaárulózni szánalmas
Negritis
Ácsi ezt ne nekem
Ilyen szavakat én nem használtam
És nem is ide akartam kilyukadni ☝️
több mint 3 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Az Aston Villa ellen 2 angol volt a Liverpool kezdőjében. (A nevek alapján, ennyire nem ismerem a gurulóst, ha tévedek átjavítom.)
Őszintén azt gondolja valaki, hogy a Liverpool nem angol csapat?
Amikor a Liverpool BL-t nyer, felmerül bárkiben, hogy nem angol csapat nyert?

A Hertha BSC ellen 4 német volt a Bayern München kezdőjében. (A nevek alapján, ennyire nem ismerem a gurulóst, ha tévedek átjavítom.)
Őszintén azt gondolja valaki, hogy a Bayern München nem német csapat?
Amikor a Bayern München BL-t nyer, felmerül bárkiben, hogy nem német csapat nyert?

2020-t írunk, légiósokon rugózni eléggé boomer és idejétmúlt dolog.
Sobri Jóska
Ez így van, baromi idejétmúlt azt nézni a klubfoci világában, hogy ki milyen nemzetiségű. S baromi idejétmúlt amiatt szurkolni egy csapatnak, mert az magyar/angol/német/kirgiz/új-kaledóniai. Ez nem erről szól. Ha a klub szellemisége, történelme, játékosai, meze, akármije amivel azonosulni tudunk, vagy az tetszik, akkor kell nekik szurkolni.

Megfordítom a kérdést. Van bárki, aki amiatt szurkol mondjuk a Bayernnek, mert az német? Mer' akkor lehetne szurkolni a Kaiserslauternnek is, vagy az Unterhachingnak. Elvégre azok is németek. Annak inkább azért szurkolnak, mert az a Bayern, nem?
Mikey
Őszintén, én ezzel a véleménnyel se tudok azonosulni.
Miért ne szurkolhatna bármiért valaki egy klubnak?
Van ismerősöm aki német focit szereti, nemet válogatottnak drukkol, de ugyanúgy szurkol a Bayernnek vagy a Dortmundnak a kupában.
Ugyanúgy nincs baj azzal, ha valaki magyar csapatnak szurkol egy nemzetközi kupában.
Sőt egyébként a legtöbb esetben én is így vagyok.
Sőt még azzal sincs gond, hogy a Fradisták elvárják, hogy őket a klub favorizálja.
Az már nekem sok ( főleg ha gyökerezzük az embereket ezért ), hogy elvárjuk ha a klub nem kedvezményezett egy szurkolónak akkor mindenki más lépjen vissza...
Jó a szélsőjobbos IQ fighterekkel felesleges törődni, aki olyan szavakkal dobálózik amiket fel se fog és szövegértelmezésben sem jeleskedik, de hát valószínűleg ok-okozati kapcsolat van.
Bár mondjuk még neki is megvan a joga, hogy a kis szűklátókörének árnyékában, hithű hazafiként beállítva magát, szurkoljon hazánk egyik csapatának.
Toca
Ezt magamra vegyem? Szélsőjobbos IQ fighter? Kire utalgatsz te itt?
davemayer
Dehogyis, magára vette akinek kell. Te még véletlenül se. 😊
Toca
Ez akkor sem szép.
davemayer
Toca tipikusan az az ember, aki egész nap a facebookon és fórumokon pocskondiázik és mindenben a politikát látja.
Egy dologra vágyik: figyelemre.
Addig írta a kommenteket nekem amíg nem válaszoltam.
Fogalma sincsen arról ki vagyok, hol diplomáztam, arról se hogy nem érdekel egyáltalán a politika, de addig próbál oltogatni amíg nem reagálok rá.
A figyelemtől lesz boldog, ennyi. Nem kell komolyan venni, neten kívül ártalmatlan jószág.

De ahogy valahol itt láttam, erre való a letiltás funkció.
Ajánlom neked is dave 😀
Adirotor
Nem kell ennyire személyeskedni, senkinek sem. Letiltani én nem szeretnék senkit, volt olyan akinél már majdnem megtettem aztán láttam hogy van pár dolog amiben meg egyetértünk. Ez a fórum eddig pont azért is volt jó mert volt egy (nso) szint, amit már senki sem lépett meg, jó lenne ha ez így maradna.
Mindenesetre az biztos hogy ha vkit most tiltok az magam leszek, egy darabig nem nézek erre, nem kicsit ment el a kedvem tőle.

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal