Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Akkor ennyi meg a bambi....
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Ha Kiesne a Barca a Real után akkor az arabok kb cseszhetik a 4es Szuperkupájukat amit szerveznek sokpénzért’ 😀
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem lehet minden èvben mindent megnyerni na, van ilyen 😄🤪
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Elfelejtettem hogy Itt van visszavágó is, szóval 1 gól és nyílt megint a visszavágó.
ozibozi
Oké, de ezzel a Casado Lewa cserével fix lesz átrohanás párszor.
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Elfelejtettem hogy Itt van visszavágó is, szóval 1 gól és nyílt megint a visszavágó.
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Na Most van nagy bajban az A. Madrid
Nem tudják a 2-0 eredmény veszélyeit.
ozibozi
Ezért lett 3, meg vagy 3-4 kihagyott ziccer
zacknorb
lassan lehet pihentetni.. plusz 1,5 meccs pihi jön
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na Most van nagy bajban az A. Madrid
Nem tudják a 2-0 eredmény veszélyeit.
ozibozi
Ezért lett 3, meg vagy 3-4 kihagyott ziccer
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Na Most van nagy bajban az A. Madrid
Nem tudják a 2-0 eredmény veszélyeit.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Tavalyi 4-4 is így indult
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
jó hát akkor nem fontos a kupa 😊
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Miért nem adta meg az öngólt???
ozibozi
nem jelzett az óra valamiért
remontada
Gólvonal technológia nélkül nehéz
zacknorb
tényleg.. spanyol honban nincs pénz rá
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Miért nem adta meg az öngólt???
ozibozi
nem jelzett az óra valamiért
remontada
Gólvonal technológia nélkül nehéz
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
öngólnak adták végül, nem jelzett az óra, ha nem lett volna gól utána akkor VAR szólt volna hogy bent volt
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Miért nem adta meg az öngólt???
ozibozi
nem jelzett az óra valamiért
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Miért nem adta meg az öngólt???

Itt nincs góljelző a spanyoloknál?

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
csak a szokásos parádés kezdés..
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Lol Barca
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Az ukránok elleni előtt azért lesz még egy választás amúgy
4 hónapja
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 739
Ez kemeny csoport. Ha Az ukranok nem vesznek minket fel vallrol, hulyere vernek. Geeorgia meg epp most eleg jo.
Stez
elképzelhető, hogy náluk ez nemzeti ügy lesz és kétszer kikapunk. Grúzia ellen szerintem két X meg lehet. Észak-Íreket meg legalább egyszer verni kell!

De úgy érzem a következő 2-4 év nem lesz egyszerű számunkra, mert csatár, védő és kapus poszton nagy kérdőjelek vannak / lesznek.
Toto21
Nem hiszem, hogy nemzeti ugy lesz, de Rebrovnak azert volna elszamolnivaloja, az biztos.
Stez
Biztos hogy az lesz az oroszbarát kormányunk és a Vitya-Zele csörte miatt. Még a 2. hely is rezeg, Grúziában tuti a cumi. Kiváncsi leszek majd Marco milyen kifogást fog tolni.
JC6 (Mr. Miele)
"Nézzék Uraim, mi nem tudtunk háborús körülmények között készülni, mint ők"

"Nézzék Uraim, nem számítottunk a kaukàzusi klímára. A kefír kevés volt a felkészüléshez"

"Nézzék Uraim, beszéltem Robbie Keane-nel, hiszen ő bennfenntes az ír ügyekben.
Sajnos csak a mérkőzés után derült ki számomra, hogy ő dél-ír, ez a nyelvi félreértés pedig teljesen fèlrevitte a felkészülésünket az északabbra lévő ìrekkel szemben"
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez kemeny csoport. Ha Az ukranok nem vesznek minket fel vallrol, hulyere vernek. Geeorgia meg epp most eleg jo.
Stez
elképzelhető, hogy náluk ez nemzeti ügy lesz és kétszer kikapunk. Grúzia ellen szerintem két X meg lehet. Észak-Íreket meg legalább egyszer verni kell!

De úgy érzem a következő 2-4 év nem lesz egyszerű számunkra, mert csatár, védő és kapus poszton nagy kérdőjelek vannak / lesznek.
Toto21
Nem hiszem, hogy nemzeti ugy lesz, de Rebrovnak azert volna elszamolnivaloja, az biztos.
Stez
Biztos hogy az lesz az oroszbarát kormányunk és a Vitya-Zele csörte miatt. Még a 2. hely is rezeg, Grúziában tuti a cumi. Kiváncsi leszek majd Marco milyen kifogást fog tolni.
JC6 (Mr. Miele)
Szerintem meg az ukran focistak java pont telibe szarja a politikai arcoskodasokat, es nem gondolnam, hogy egy egyebkent loszarba sem vett sorozatban emiatt hulyere hajtsak magukat a szezon elejen, meg oktoberben es novemberben, amikor azert ott is a jatekosok jo resze europai kupakban is szereplo csapatokban van.

4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Ez kemeny csoport. Ha Az ukranok nem vesznek minket fel vallrol, hulyere vernek. Geeorgia meg epp most eleg jo.
Stez
elképzelhető, hogy náluk ez nemzeti ügy lesz és kétszer kikapunk. Grúzia ellen szerintem két X meg lehet. Észak-Íreket meg legalább egyszer verni kell!

De úgy érzem a következő 2-4 év nem lesz egyszerű számunkra, mert csatár, védő és kapus poszton nagy kérdőjelek vannak / lesznek.
Toto21
Nem hiszem, hogy nemzeti ugy lesz, de Rebrovnak azert volna elszamolnivaloja, az biztos.
Stez
Biztos hogy az lesz az oroszbarát kormányunk és a Vitya-Zele csörte miatt. Még a 2. hely is rezeg, Grúziában tuti a cumi. Kiváncsi leszek majd Marco milyen kifogást fog tolni.
4 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Szegény Endzsi mennyire buta...😱



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
4 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Vallatni lehetne ezzel az ETO-Vidivel...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 096 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez kemeny csoport. Ha Az ukranok nem vesznek minket fel vallrol, hulyere vernek. Geeorgia meg epp most eleg jo.
Stez
elképzelhető, hogy náluk ez nemzeti ügy lesz és kétszer kikapunk. Grúzia ellen szerintem két X meg lehet. Észak-Íreket meg legalább egyszer verni kell!

De úgy érzem a következő 2-4 év nem lesz egyszerű számunkra, mert csatár, védő és kapus poszton nagy kérdőjelek vannak / lesznek.
Toto21
Nem hiszem, hogy nemzeti ugy lesz, de Rebrovnak azert volna elszamolnivaloja, az biztos.

4 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ennel szarabbat nehezen kaphattunk volna.
Kenny
Svédek utolsó kalapbòl, Svájc a 2.-ból says Hello!



Ukrajna 😊))
pikáns
NB2
Kurva jó a viszony a 2 ország között 😁😁😁
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Ha addig kormányváltás lesz itt nálunk, egyből nem lesz olyan rossz...



Irány a C-Liga! 😊
Toto21
Bentmaradunk
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
mondjuk lehet, de ahhoz az Észak-Íreket el kell kapni.

Jó reálisan

Ukrajna ellen 1 pont
Grúzia ellen 2-4 pont
Észak-Ír 4 pont

Szerintem 7-9 pont között fogunk zárni.
Toto21
#SZÁMOLGATÁS!!!

Szerkesztette: iktriad