Soccer
41 feliratkozó
4 hónapja
juj de bajnokot akar ak csinalni a Gyorbol😃Zöld-fehér ez is az is
Kenny
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
4 hónapja
Villa cserekapus 30 yardra a 16-ostól szépen elkaszálta a Castle játékost 😀MARCO
Löfli
BIZOT
Ezt Emery hangnembe olvassa mindenki
4 hónapja
Villa cserekapus 30 yardra a 16-ostól szépen elkaszálta a Castle játékost 😀

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
🗣️ Unai Emery asked about Emi Martinez and simply repeats Marco Bizot's name.👀 pic.twitter.com/op6xQI1X69
— Ben Jacobs (@JacobsBen) August 31, 2025
4 hónapja
ami nem sikerült a Burtonnek, összejött a Mansfieldnek (harmadosztályúként kiejteni egy PL csapatot)
Szerkesztette: Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
juj de bajnokot akar ak csinalni a Gyorbol😃A tizi vicc volt, Cissé viszont egy barom.
Kenny

4 hónapja
4 hónapja
Figyi nem akarsz egy egesz delutanon at se a WC-re, se mashova menni? Megmondod melyik meccseket nezed es en megteszem az összeset 0-0-ra. Ha bejön, 25% a tied😏😃eddig egész jól tartja magát a West Ham a 3. osztály végében kullogó Burton ellennyilván akkor szerzik meg a vezetést a hosszabbításban, amikor wc-n vagyok...
Löfli
Löfli
4 hónapja
www.nytimes.com/athletic/7032771/2026/02/10/alexis-mac-allister-liverpool-form/
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Hamarabb mèsz hamarabb szerzik meg 🤪eddig egész jól tartja magát a West Ham a 3. osztály végében kullogó Burton ellennyilván akkor szerzik meg a vezetést a hosszabbításban, amikor wc-n vagyok...
Löfli
Löfli
4 hónapja
eddig egész jól tartja magát a West Ham a 3. osztály végében kullogó Burton ellennyilván akkor szerzik meg a vezetést a hosszabbításban, amikor wc-n vagyok...
Löfli

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
egy felido alatt harmat vagott az AZ-ben magyar srac, egyiket ollozta.
4 hónapja
eddig egész jól tartja magát a West Ham a 3. osztály végében kullogó Burton ellen

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Nem látjátok az összeesküvést??!?Nem, hanem egy NERes gyökér 😅Azigen itt tényleg eldöntötte valaki hogy a Debrecen nem lehet dobogós idén. Gondolom zavarja a neres gyökereket hogy megpróbálják piaci alapra helyezni a csapatot, független tulajdonossal.Dehát tesó, a tizit a spori hagyta ki?
Nemes samu09
JC6 (Mr. Miele)
zacknorb
4 hónapja
hopp, a Renn megfingatta a PSG-t

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Nem, hanem egy NERes gyökér 😅Azigen itt tényleg eldöntötte valaki hogy a Debrecen nem lehet dobogós idén. Gondolom zavarja a neres gyökereket hogy megpróbálják piaci alapra helyezni a csapatot, független tulajdonossal.Dehát tesó, a tizit a spori hagyta ki?
Nemes samu09
JC6 (Mr. Miele)
4 hónapja
Azigen itt tényleg eldöntötte valaki hogy a Debrecen nem lehet dobogós idén. Gondolom zavarja a neres gyökereket hogy megpróbálják piaci alapra helyezni a csapatot, független tulajdonossal.Dehát tesó, a tizit a spori hagyta ki?
Nemes samu09
4 hónapja
Azigen itt tényleg eldöntötte valaki hogy a Debrecen nem lehet dobogós idén. Gondolom zavarja a neres gyökereket hogy megpróbálják piaci alapra helyezni a csapatot, független tulajdonossal.
4 hónapja
Igor Tudor Tottenham. Atyaeg... Irany a csampo. 😀Egy nézhetetlen fos 3-4-2-1 direkt, kontra foci. Sok pontrúgás. Mondjuk kisebb csapatokkal voltak sikerei a Hellas Veronánál meg a Lazionál.
Valami Juve fan mondhatna valami biztatot.
Duff
4 hónapja
Pep Guardiola responds to @umirf1’s question:
— City Report (@cityreport_) February 13, 2026
“Do you want to be my assistant coach? Fucking hell… You are brilliant! You are top!” 😅
🎥 @BeanymanSports
pic.twitter.com/XFvNrau9px
Itthon ilyen kérdést az edző sem értene xdd
4 hónapja
Igor Tudor Tottenham. Atyaeg... Irany a csampo. 😀Mivel Juve fan is vagyok, nem tudok 🤷🤦😭 tènyleg nem gondoltam volna hogy Pocak elküldèse után (ami már ott akkor is hiba volt) ekkora lámák leszünk......ki az idióta találta ez ki... akkor már belülről is jöhetett volna vki 😤 bohócok....
Valami Juve fan mondhatna valami biztatot.
Duff
4 hónapja
Imádom:Ami viszont teljes nonszensz, és az oldal nevében kikérem magamnak: nem engedték be a zacskó szotyit az egerszegi vendégbe. Tízes skálán mennyire mi a fasz? De a kedvencem: miután egy kretén szekus mutogatott az áthúzott hambi piktogramjára a „gyengébbek kedvéért”, kiderült, hogy zsebbe meg sapkába kiöntve mégis bevihettük volna. Tényleg az ilyeneknek mi értelme? Az egész magyar focinak rosszat tesz, meg persze Zala megítélésének is, ami eddig sem volt túl magasan, hiszen hallottunk korábban a vendégből kisgyerekek vetkőztetésről, aprókiszórásról stb. Na mindegy.
