Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Endo is megsérült?
Negritis, a vajda
Nem is kicsit
slowmotion
valszeg a mentésnél szétszakadt ott valami
de az adrenalin miatt még a szögletig bírta
Negritis, a vajda
Ha térd, akkor nem szabad engedni, hogy felálljon. Egy átlagembernek a mindennapi élethez nem kell, hogy az összes szalag ép legyen, egy élsportolónak muszáj.
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Gulácsi helyett berakott belga “csoda kapus” mindjárt összehozott egy buta büntetőt. /elcsúszott
#gula woodoo
ozibozi
De előtte rohadt jól védett a srác amúgy
csebi
Igen, de elment a meccs.
/viszont ha nem játszatják nem is lesz jó, így vlsz hogy a 23 éves aki marad/
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
borzalmasan kontrázunk

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Az lett volna a szép, ha a be nem fújt tizi után befújták volna Konaté szerelését annak. Ha Kavanagh megadja, akkor England tuti nem vonja vissza...
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
Endo is megsérült?
Negritis, a vajda
Nem is kicsit
slowmotion
valszeg a mentésnél szétszakadt ott valami
de az adrenalin miatt még a szögletig bírta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Endo is megsérült?
Negritis, a vajda
Nem is kicsit
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
Gakpo lejött?!!?!?!?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Gulácsi helyett berakott belga “csoda kapus” mindjárt összehozott egy buta büntetőt. /elcsúszott
#gula woodoo
ozibozi
De előtte rohadt jól védett a srác amúgy

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
El van átkozva ez a jobbhátvéd pozíció, lesérül onnan lassan mindenki aki ott játszik.
ozibozi
ilyen a világon nincs b+

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
El van átkozva ez a jobbhátvéd pozíció, lesérül onnan lassan mindenki aki ott játszik.
Ez sem egy rövidtávúnak néz ki.😕

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
Endo is megsérült?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
a kérdés hogy mikor állunk vissza úgy hogy amúgy nem tudunk kontrázni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
VvD <3

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
Salah ezt azért tavaly beverte volna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
Hugo ezért sárgát kap egy szava nem lehet

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Wolves már csak 2 pontra a Derby PL rekordjától!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Gulácsi helyett berakott belga “csoda kapus” mindjárt összehozott egy buta büntetőt. /elcsúszott
#gula woodoo

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 322 — Így remélem megfelelek nektek.....
ritka ronda ez a zöld Liverpool mez
Löfli
Az a tavalyi Minecraft mez volt, ez teljesen jó.
zacknorb
Már melyikre gondolsz? A pirosra, a feketére vagy a fehérre?
slowmotion
23-24-es volt sorry
zacknorb
A zöld-fehér nagykockás?
slowmotion
Ja, a Minecraft mez.
Szerintem botrány
zacknorb
Az elég gyakori téma, szerintem kb tízévente előjön.
Fun fact, valamelyik sörgyárnak is hasonló autókat adott a területi képviselőknek, a Villányi úton évekig láttam egy zöld-fehér Carlsberges Focus kombi
slowmotion
De a Carlsberges mezek legalább kb mindig jól nèztek ki pláne a sötètebb zöld árnyalatúak.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
ritka ronda ez a zöld Liverpool mez
Löfli
Az a tavalyi Minecraft mez volt, ez teljesen jó.
zacknorb
Már melyikre gondolsz? A pirosra, a feketére vagy a fehérre?
slowmotion
23-24-es volt sorry
zacknorb
A zöld-fehér nagykockás?
slowmotion
Ja, a Minecraft mez.
Szerintem botrány
zacknorb
Az elég gyakori téma, szerintem kb tízévente előjön.
Fun fact, valamelyik sörgyárnak is hasonló autókat adott a területi képviselőknek, a Villányi úton évekig láttam egy zöld-fehér Carlsberges Focus kombi
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 022 — The Mathematician
ritka ronda ez a zöld Liverpool mez
Löfli
Az a tavalyi Minecraft mez volt, ez teljesen jó.
zacknorb
Már melyikre gondolsz? A pirosra, a feketére vagy a fehérre?
slowmotion
23-24-es volt sorry
zacknorb
A zöld-fehér nagykockás?
slowmotion
Ja, a Minecraft mez.
Szerintem botrány
zacknorb
a mostaninál is rosszabb volt, de sztem ez se jó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
ritka ronda ez a zöld Liverpool mez
Löfli
Az a tavalyi Minecraft mez volt, ez teljesen jó.
zacknorb
Már melyikre gondolsz? A pirosra, a feketére vagy a fehérre?
slowmotion
23-24-es volt sorry
zacknorb
A zöld-fehér nagykockás?
slowmotion
Ja, a Minecraft mez.
Szerintem botrány
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
ritka ronda ez a zöld Liverpool mez
Löfli
Az a tavalyi Minecraft mez volt, ez teljesen jó.
zacknorb
Már melyikre gondolsz? A pirosra, a feketére vagy a fehérre?
slowmotion
23-24-es volt sorry
zacknorb
A zöld-fehér nagykockás?
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
ritka ronda ez a zöld Liverpool mez
Löfli
Az a tavalyi Minecraft mez volt, ez teljesen jó.
zacknorb
Már melyikre gondolsz? A pirosra, a feketére vagy a fehérre?
slowmotion
23-24-es volt sorry
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Ez a Paks-Dvtk TUTI BUNDA!!!
nagir
pont akartam kérdezni, hogy mi az isten folyik Pakson???
NB2
a Duna
Negritis, a vajda
Inkább mint a nehézvíz

Szerkesztette: ozibozi