Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 280
Nem néztem a szorzót az over 5-re és a vendég hendi 2-re.. tuti szépen kaszáltam volna a diókon
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 021 — The Mathematician
Ez a Paks-Dvtk TUTI BUNDA!!!
nagir
pont akartam kérdezni, hogy mi az isten folyik Pakson???
NB2
a Duna

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
ritka ronda ez a zöld Liverpool mez
Löfli
Az a tavalyi Minecraft mez volt, ez teljesen jó.
zacknorb
Már melyikre gondolsz? A pirosra, a feketére vagy a fehérre?
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
A 4x tétnek —amit a döntetlenért adnak— nem tudtam ellenállni, így az már biztos hogy nem lesz ma Sun- Liv
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Palace - Burnley?

40.percig 2:0, de félidőben már 2:3🤣
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
ritka ronda ez a zöld Liverpool mez
Löfli
Az a tavalyi Minecraft mez volt, ez teljesen jó.
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
ritka ronda ez a zöld Liverpool mez
Löfli
Viszont abszolút egyedi szín. Légfrissítőzöld 😊
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
ritka ronda ez a zöld Liverpool mez


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a Paks-Dvtk TUTI BUNDA!!!
nagir
Meghozza elég gagyi. Ez az utolsó gól mi a faszom volt? 😀
rob3r7o
Az igazi poén ezek után az lenne, ha a Diók kikapnának tőlünk a 8 között otthon, mint az ősszel a DVSC. 😀
4 hónapja
NB2 New England Patriots 29 057 — nabege2@yahoo.com
Ez a Paks-Dvtk TUTI BUNDA!!!
nagir
pont akartam kérdezni, hogy mi az isten folyik Pakson???
4 hónapja
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Ez a Paks-Dvtk TUTI BUNDA!!!
nagir
Meghozza elég gagyi. Ez az utolsó gól mi a faszom volt? 😀

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Bobbyt tényleg megkérdezték h a Csakvar helyett inkább az Arsenal ellen meccselne? 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 676 — Bla, bla, bla
Ez a Paks-Dvtk TUTI BUNDA!!!



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 021 — The Mathematician
Liverpool: Alisson, Endo, Van Dijk, Konate, Wirtz, Mac Allister, Salah, Gakpo, Ekitike, Robertson, Gravenberch.

Subs: Mamardashvili, Gomez, Kerkez, Chiesa, Jones, Nyoni, Ramsay, Morrison, Ngumoha.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 831 — beers & Packers
Hüje szpíker. Az 52. percben: "Egyre közelebb vagyunk ahhoz, hogy a nyolc közé kerüljünk." 10 mp múlva egyenlít a Zete.
nagylaza, főpohárnok
Komoly’ csapat, amelyik a feljutásért sem tud domináns lenni, annak szépen elegánsan megfelelő kezdő összeállításával nem szabadna a kupával foglalkoznia. A bajnoki terhelést sem bírják, nem hogy a kupát még hozzá.
ozibozi
Ez a probléma megoldódott.
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Hüje szpíker. Az 52. percben: "Egyre közelebb vagyunk ahhoz, hogy a nyolc közé kerüljünk." 10 mp múlva egyenlít a Zete.
nagylaza, főpohárnok
Komoly’ csapat, amelyik a feljutásért sem tud domináns lenni, annak szépen elegánsan megfelelő kezdő összeállításával nem szabadna a kupával foglalkoznia. A bajnoki terhelést sem bírják, nem hogy a kupát még hozzá.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Akkor mostantól lehet szurkolni a Győrnek hogy nyerjék meg
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 831 — beers & Packers
Kár érte.
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Hüje szpíker. Az 52. percben: "Egyre közelebb vagyunk ahhoz, hogy a nyolc közé kerüljünk." 10 mp múlva egyenlít a Zete.
nagylaza, főpohárnok
Sőt 2:1
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Azert kicsit gaznak velem, hogy a Fradi egy Csakvar ellen felall megint harom magyarral. Megy az eloadas hetek ota, Madarasz mekkora is mekkora talent, o veszi at Toth Alex perceit es szerepet, es meg egy NB II-es csapat ellen sem kapja meg a teljes meccset peldaul.

Aztan csodalkozunk, hogy nem fejlodik a magyar.
Stez
Nem csoda, hogy a Fagyi összefosta magát: arról a Csákvárról beszélünk, amelyik az előző fordulóban képes volt döntetlent elérni a Vasassal szemben.
nagylaza, főpohárnok
Ősszel meg négyet rúgtak Vasasnak ha jól rémlik
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 831 — beers & Packers
Hüje szpíker. Az 52. percben: "Egyre közelebb vagyunk ahhoz, hogy a nyolc közé kerüljünk." 10 mp múlva egyenlít a Zete.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
ZTE brazilok csak nézik a Tóth Milán magicet.
zacknorb
Nem eltiltott? Vagy csak bajnokiról?
warr_b
Csak az elsőről volt 5 sárga miatt.
Kecsó ellen már a pályán nem csinált semmit.
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 404 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ZTE brazilok csak nézik a Tóth Milán magicet.
zacknorb
Nem eltiltott? Vagy csak bajnokiról?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
ZTE brazilok csak nézik a Tóth Milán magicet.
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 831 — beers & Packers
Ha már Vasas, ez az első félidő a ZTE ellen nagyon jó volt, már csak érvényes gól kell.
zacknorb
Azt csak lehalkítva láttam. Miért nem adták meg?
nagylaza, főpohárnok
Szerintem veszélyes játék (magas láb)
De pont nem figyeltem akkor, mert pakoltam
zacknorb
Hát, ez több mint fura. Majd visszanézem.