Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 822 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Rip Bury. Szomorú hogy angol profi futballban ilyen megtörténhet hogy már meg is szüntetik a csapatot. 😕

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
Na, Dollnak csak meg lett a csoportkör, hosszú évek után 😀
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A Slavia csak beverte. Jovan.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
Valaki magyarázza már el nekem hogy az Ajax második gólja miért volt les? Néha ultragáz ez a VAR...
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
Mit meg nem adnék, ha ez a Dinamo magyar csapat lenne... soha az életben nem jutunk el mi magyarok még erre a szintre se...
Kíváncsi vagyok milyen csoportba kerülnek.
O1G
Teljesen mindegy hova kerülnek, kapnak 25 gólt, szereznek 2 pontot,de leszarják, mert a BL-ért kapott pénzt jórészt okosan az utánpótlásukra költik és nem kilapátolják a klubból.
Kenny
Most akkor mi van a magyar fociban?
Kilapátolják az európai pénzeket, vagy belapátolják az államiakat?
Sobri Jóska
Ezek szerint lapát biztosan!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 691 — Packers Suicide Squad
De jó is volt a "Bírónak nincs videója" rovat anno

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Mit meg nem adnék, ha ez a Dinamo magyar csapat lenne... soha az életben nem jutunk el mi magyarok még erre a szintre se...
Kíváncsi vagyok milyen csoportba kerülnek.
O1G
Teljesen mindegy hova kerülnek, kapnak 25 gólt, szereznek 2 pontot,de leszarják, mert a BL-ért kapott pénzt jórészt okosan az utánpótlásukra költik és nem kilapátolják a klubból.
Kenny
Most akkor mi van a magyar fociban?
Kilapátolják az európai pénzeket, vagy belapátolják az államiakat?

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Mit meg nem adnék, ha ez a Dinamo magyar csapat lenne... soha az életben nem jutunk el mi magyarok még erre a szintre se...
Kíváncsi vagyok milyen csoportba kerülnek.
O1G
Teljesen mindegy hova kerülnek, kapnak 25 gólt, szereznek 2 pontot,de leszarják, mert a BL-ért kapott pénzt jórészt okosan az utánpótlásukra költik és nem kilapátolják a klubból.
Kenny
Azért ezt a kifejezetten csak utánpótlásbol építkezést érdemes lenne árnyalni. Pl a Dinamo csapatában is inkább kisebb horvát csapatoktol összevásárolt játékosok vannak 18 éves koruk után. Inkább a felnőtt játékos kepzesuket és scouting csapatukat kellene lemásolni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
Mit meg nem adnék, ha ez a Dinamo magyar csapat lenne... soha az életben nem jutunk el mi magyarok még erre a szintre se...
Kíváncsi vagyok milyen csoportba kerülnek.
O1G
Teljesen mindegy hova kerülnek, kapnak 25 gólt, szereznek 2 pontot,de leszarják, mert a BL-ért kapott pénzt jórészt okosan az utánpótlásukra költik és nem kilapátolják a klubból.

több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
Belgrad,Zagrab csapatot ad a 32-es főtáblára.
Holnap bejut egy cseh/román és szerintem egy osztrák is.
Nagyon messze vagyunk még ezeketől a csapatoktól is, pedig ők aztán tényleg nem tényezők sehol.

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 350
Mit meg nem adnék, ha ez a Dinamo magyar csapat lenne... soha az életben nem jutunk el mi magyarok még erre a szintre se...
Kíváncsi vagyok milyen csoportba kerülnek.
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 972
Szalainak maxi respect.
Nemet csapatok nem veletlenul igazoltak le mindig. Az evek alatt tobb bl mecccs stb..
Lehet itt tobbet fog jatszani, mint torokorszagban vagy hollandiaban.

Dzsudzsakot leginkabb a dynamo moszkva utan lehet nagyon elitelni mikor "free" volt.

Ha peldakep kell, mint magyar focista akkor eddig Szalai, Kiraly, Dardai, Nagy Adam, Gera
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lófasz ez már, nem Fradi B-közép... Régen picit más lett volna.
gabokocka
Megvette őket kilóra Kubatov.
A nagy tüntetésből nagy szerelem lett.

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Csak fél szemmel néztem de ez a Szerető gyerek kb mb2 es szint..
Nem rossz csapat ez a Puskás de hihetetlen, hogy a fagyi játékosok mennyire motiválatlanok..
gordon
Statisztika mást mutat Szeretőről:
6 hosszú labdájából 4, 4 beadásából 3 volt jó. 13 cseléből 12 volt jó, 23 párharcból 18-at nyert meg. 6 labdavesztés mellett 5-ször szerezte azt vissza.
csebi
és mégis, az összkép róla nem túl jó, sem kreativitásban sem összjátékban, nagy általánosságban támadásban meg pláne nem vitte előrébb a csapatot egy centivel sem.
Őt most oda kellene adni sajnos Soroksárra hogy meccsrutint szerezzen és jövőre vagy tavasszal vagy nyáron bevetni újra a felnőtt csapatban, hátha. Neki ez a kevés perc amit most fog kapni nem elég a fejlődéshez, ahhoz meg nem elég kész játékos hogy kibírja hogy nem állandó kezdő egy időszakban.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Csak fél szemmel néztem de ez a Szerető gyerek kb mb2 es szint..
Nem rossz csapat ez a Puskás de hihetetlen, hogy a fagyi játékosok mennyire motiválatlanok..
gordon
Statisztika mást mutat Szeretőről:
6 hosszú labdájából 4, 4 beadásából 3 volt jó. 13 cseléből 12 volt jó, 23 párharcból 18-at nyert meg. 6 labdavesztés mellett 5-ször szerezte azt vissza.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 honvedfc.hu/hirek/megbuntettek-a-honvedot/2019-08-26?fbclid=IwAR3zI9ETDsb5nGa0RXdqr0I68nz3XrQp7VSnS3izSd6RAuSndwY5cUy8Z_E

Ez meg most miakurvaanyja???????
kishaszi
20.000 rasszizmusért...az MLSZ olcsóbban méri: a Dorog csak 200.000-t kapott forintban.
Régóta mondom, hogy jobban járnának a csapatok ha ignorálnák az UEFA szervezésű tornákat.
Mondjuk nem néztem az odavagot, de gondolom volt romanozas gazdagon...
Klaci79
Kiváncsi lennék hányszor hangzott el a "minden román dögöljön meg" rigmus. Akkor jogos a büntetés.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Csak fél szemmel néztem de ez a Szerető gyerek kb mb2 es szint..
Nem rossz csapat ez a Puskás de hihetetlen, hogy a fagyi játékosok mennyire motiválatlanok..
gordon
Amúgy az első gólnál mikor felvagtak Priskint az miért is nem volt piros?
csebi
én a Henty kezezésére mondom azt hogy vicc kategória

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Azt a belsős infot kaptam tegnap hogy Szalai a Mainzhoz igazolt.
davemayer
Löfli
ja most meg látom hogy Mainz, így bízzon meg az ember egy újságíróban 😀
azt mondják tegnap este gondolta meg magát, és lett ez a döntés ( de ennek már kamu szaga van )

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Csak fél szemmel néztem de ez a Szerető gyerek kb mb2 es szint..
Nem rossz csapat ez a Puskás de hihetetlen, hogy a fagyi játékosok mennyire motiválatlanok..
gordon
Amúgy az első gólnál mikor felvagtak Priskint az miért is nem volt piros?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Azt a belsős infot kaptam tegnap hogy Szalai a Mainzhoz igazolt.
davemayer


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt a belsős infot kaptam tegnap hogy Szalai a Feyenoordhoz igazolt.
davemayer
Rosszul tudod. A Barcelonahoz irt ala ket evre. A csatargondok miatt kellett nekik.

több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
Azt a belsős infot kaptam tegnap hogy Szalai a Feyenoordhoz igazolt.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
 honvedfc.hu/hirek/megbuntettek-a-honvedot/2019-08-26?fbclid=IwAR3zI9ETDsb5nGa0RXdqr0I68nz3XrQp7VSnS3izSd6RAuSndwY5cUy8Z_E

Ez meg most miakurvaanyja???????
kishaszi
20.000 rasszizmusért...az MLSZ olcsóbban méri: a Dorog csak 200.000-t kapott forintban.
Régóta mondom, hogy jobban járnának a csapatok ha ignorálnák az UEFA szervezésű tornákat.
Mondjuk nem néztem az odavagot, de gondolom volt romanozas gazdagon...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
 honvedfc.hu/hirek/megbuntettek-a-honvedot/2019-08-26?fbclid=IwAR3zI9ETDsb5nGa0RXdqr0I68nz3XrQp7VSnS3izSd6RAuSndwY5cUy8Z_E

Ez meg most miakurvaanyja???????
kishaszi
Szerintem ez a mélytorkozás nagyon durva esete. Vagy csak valaki megint összekeverte Budapestet és bukarestet.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 672 — Illegális gyakorló
 honvedfc.hu/hirek/megbuntettek-a-honvedot/2019-08-26?fbclid=IwAR3zI9ETDsb5nGa0RXdqr0I68nz3XrQp7VSnS3izSd6RAuSndwY5cUy8Z_E

Ez meg most miakurvaanyja???????
kishaszi
.......
Ez volt az összes szalonképes gondolatom a hírt olvasva.
Ez az MLSZ, csak nagyban. Undorító.