Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 766 — 49ers GM
A halasztás miatt hőbörgők szerint mikor kellene letolni a Loki-Fradit? Az egyik csütörtökön játszik előtte, a másik szerdán. A Fradi utána kedden vagy szerdán. Köszönöm a választ!
csipkelli
Ha a Fradi utána is szerdán játszik, akkor vasárnap. Ez pont semmiben nem különbözne attól, amit mondjuk a BL és EL nyugati bajnokságokban játszó csapatai tolnak egész szezonban.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ezt meg lehet köszönni Dibusznak, így talán nem lesz annyira meleg Máltán a visszavágó.
Viszont ez irtó kevés lesz a Dinamo ellen.

Most nézem, hogy már halasztanak is a Loki ellen.
Biztos nagyon megterhelő a heti két meccs ezen a szinten - pár héig. 😀
O1G
Tedd mar meg legyszi, hogy minden Fradi meccs utan idebofogsz valami hasonlot. Imadjuk olvasni. Tenyleg.
Kenny
Mégis, mit vársz ettől a szerencsétlen, tudathasadásos, homofób hitgyülistől?


Mas kerdes, hogy az en szememben nem a magyar futball sikere, ha egy magyartalan csapat er el sikert, de ez csak az en meglatasom es velemenyem.
Stez
Hány angol volt a legutóbbi két európai kupadöntő 44 kezdőjátékosából a 4 angol csapatban?
Sobri Jóska
Tehat akkor ha a Pista a kutba ugrik, te is ugrasz utana? Bocs, szamomra ez nem indok. A csapatok meg, amikre mutogatsz, altalaban vegleg vasarolnak jatekosokat, ergo legalabb fixen lehet hosszu tavon epitkezniuk erre. Kolcsonjatekosokra nem lehet.

több mint 4 éve
csipkelli 3 289
A halasztás miatt hőbörgők szerint mikor kellene letolni a Loki-Fradit? Az egyik csütörtökön játszik előtte, a másik szerdán. A Fradi utána kedden vagy szerdán. Köszönöm a választ!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ezt meg lehet köszönni Dibusznak, így talán nem lesz annyira meleg Máltán a visszavágó.
Viszont ez irtó kevés lesz a Dinamo ellen.

Most nézem, hogy már halasztanak is a Loki ellen.
Biztos nagyon megterhelő a heti két meccs ezen a szinten - pár héig. 😀
O1G
Tedd mar meg legyszi, hogy minden Fradi meccs utan idebofogsz valami hasonlot. Imadjuk olvasni. Tenyleg.
Kenny
Mégis, mit vársz ettől a szerencsétlen, tudathasadásos, homofób hitgyülistől?Sobri Jóska

Józsi, te most személyeskedsz ami nem való érvrendszereken alapuló vélemény ütköztetésbe 😛

Amúgy továbbra sem magyarázta meg nekem senki, hogy sigért miért toszta a padta rebrov, pláne, hogy ignatyenko kurva szar.
peach
Nemzeti hovatartozás alapu üldöztetés 😉
csebi
Én buta azt hittem van valami szakmai érv is mellette 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Ezt meg lehet köszönni Dibusznak, így talán nem lesz annyira meleg Máltán a visszavágó.
Viszont ez irtó kevés lesz a Dinamo ellen.

Most nézem, hogy már halasztanak is a Loki ellen.
Biztos nagyon megterhelő a heti két meccs ezen a szinten - pár héig. 😀
O1G
Tedd mar meg legyszi, hogy minden Fradi meccs utan idebofogsz valami hasonlot. Imadjuk olvasni. Tenyleg.
Kenny
Mégis, mit vársz ettől a szerencsétlen, tudathasadásos, homofób hitgyülistől?Sobri Jóska

Józsi, te most személyeskedsz ami nem való érvrendszereken alapuló vélemény ütköztetésbe 😛

Amúgy továbbra sem magyarázta meg nekem senki, hogy sigért miért toszta a padta rebrov, pláne, hogy ignatyenko kurva szar.
peach
Nemzeti hovatartozás alapu üldöztetés 😉

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Ezt meg lehet köszönni Dibusznak, így talán nem lesz annyira meleg Máltán a visszavágó.
Viszont ez irtó kevés lesz a Dinamo ellen.

Most nézem, hogy már halasztanak is a Loki ellen.
Biztos nagyon megterhelő a heti két meccs ezen a szinten - pár héig. 😀
O1G
Tedd mar meg legyszi, hogy minden Fradi meccs utan idebofogsz valami hasonlot. Imadjuk olvasni. Tenyleg.
Kenny
Mégis, mit vársz ettől a szerencsétlen, tudathasadásos, homofób hitgyülistől?Sobri Jóska

Józsi, te most személyeskedsz ami nem való érvrendszereken alapuló vélemény ütköztetésbe 😛

Amúgy továbbra sem magyarázta meg nekem senki, hogy sigért miért toszta a padta rebrov, pláne, hogy ignatyenko kurva szar.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Egyébként én Zubkov-ot ítélem eddig az egyik legjobb Fradi igazolásnak. Nagyon jó érzés nézni a játékát, mozgását, játékintelligenciáját.
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Mas kerdes, hogy az en szememben nem a magyar futball sikere, ha egy magyartalan csapat er el sikert, de ez csak az en meglatasom es velemenyem.
Stez
Hány angol volt a legutóbbi két európai kupadöntő 44 kezdőjátékosából a 4 angol csapatban?
Sobri Jóska
8


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Azt én is néztem h meg cserélte őket, és akkor fel is javult a játékunk. Viszont tegnap Tokmagnak volt rosszabb meccse, Zsubkov megint jó volt. Bőle is nagyon jó játszott sztem, így kell beszállni. Ami érdekes volt h Varga meg padra sem került ki.
csebi
Igen Tökmagot kb félidőben illett volna lecserélni, látszott hogy a tegnapi teljesítménye nem lesz már jobb. Amúgy az Isael- Skvarka - Zsubkov 3as nem működhetne? én speciel azt vártam hogy ezt próbálja majd ki, Bőle ugyan jól szállt be én valahogy mégsem erőltetném annyira.
davemayer
Isael vagy tükör szélsőt tud játszani ahol Zsubkov van, vagy közepén, bal oldalon kevésbé bevethető.
csebi
azt értem, de ki lett már próbálva egyáltalán jobb oldalon? csak mert így ő sem sokat fog játszani ha Zsubkov ilyen jó.
davemayer
Emlékeim szerint tavasszal többször is!

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Azt én is néztem h meg cserélte őket, és akkor fel is javult a játékunk. Viszont tegnap Tokmagnak volt rosszabb meccse, Zsubkov megint jó volt. Bőle is nagyon jó játszott sztem, így kell beszállni. Ami érdekes volt h Varga meg padra sem került ki.
csebi
Igen Tökmagot kb félidőben illett volna lecserélni, látszott hogy a tegnapi teljesítménye nem lesz már jobb. Amúgy az Isael- Skvarka - Zsubkov 3as nem működhetne? én speciel azt vártam hogy ezt próbálja majd ki, Bőle ugyan jól szállt be én valahogy mégsem erőltetném annyira.
davemayer
Isael vagy tükör szélsőt tud játszani ahol Zsubkov van, vagy közepén, bal oldalon kevésbé bevethető.
csebi
azt értem, de ki lett már próbálva egyáltalán jobb oldalon? csak mert így ő sem sokat fog játszani ha Zsubkov ilyen jó.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Amúgy szerencsém volt ma látni azt a két csapatot ahol idén bérletes leszek. Szerintetek mennyire fognak megverni szeptemberben a vallettai B közepben mikor beülök oda Fradi mezben? 😊
csebi
Én azért várok egy hetet, nehogy kiröhögjenek!
(bár szerintem is idegenben könnyebb lesz a Fradinak)
NB2
azert hardcore dolog berletesnek lenni a vallettanal
ZoliMP
Majd bepostolom a képet 160 Erzsi körül van 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Azt én is néztem h meg cserélte őket, és akkor fel is javult a játékunk. Viszont tegnap Tokmagnak volt rosszabb meccse, Zsubkov megint jó volt. Bőle is nagyon jó játszott sztem, így kell beszállni. Ami érdekes volt h Varga meg padra sem került ki.
csebi
Igen Tökmagot kb félidőben illett volna lecserélni, látszott hogy a tegnapi teljesítménye nem lesz már jobb. Amúgy az Isael- Skvarka - Zsubkov 3as nem működhetne? én speciel azt vártam hogy ezt próbálja majd ki, Bőle ugyan jól szállt be én valahogy mégsem erőltetném annyira.
davemayer
Isael vagy tükör szélsőt tud játszani ahol Zsubkov van, vagy közepén, bal oldalon kevésbé bevethető.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Azt én is néztem h meg cserélte őket, és akkor fel is javult a játékunk. Viszont tegnap Tokmagnak volt rosszabb meccse, Zsubkov megint jó volt. Bőle is nagyon jó játszott sztem, így kell beszállni. Ami érdekes volt h Varga meg padra sem került ki.
csebi
Igen Tökmagot kb félidőben illett volna lecserélni, látszott hogy a tegnapi teljesítménye nem lesz már jobb. Amúgy az Isael- Skvarka - Zsubkov 3as nem működhetne? én speciel azt vártam hogy ezt próbálja majd ki, Bőle ugyan jól szállt be én valahogy mégsem erőltetném annyira.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 940
Amúgy szerencsém volt ma látni azt a két csapatot ahol idén bérletes leszek. Szerintetek mennyire fognak megverni szeptemberben a vallettai B közepben mikor beülök oda Fradi mezben? 😊
csebi
Én azért várok egy hetet, nehogy kiröhögjenek!
(bár szerintem is idegenben könnyebb lesz a Fradinak)
NB2
azert hardcore dolog berletesnek lenni a vallettanal
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 978 — nabege2@yahoo.com
Amúgy szerencsém volt ma látni azt a két csapatot ahol idén bérletes leszek. Szerintetek mennyire fognak megverni szeptemberben a vallettai B közepben mikor beülök oda Fradi mezben? 😊
csebi
Én azért várok egy hetet, nehogy kiröhögjenek!
(bár szerintem is idegenben könnyebb lesz a Fradinak)
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Azt én is néztem h meg cserélte őket, és akkor fel is javult a játékunk. Viszont tegnap Tokmagnak volt rosszabb meccse, Zsubkov megint jó volt. Bőle is nagyon jó játszott sztem, így kell beszállni. Ami érdekes volt h Varga meg padra sem került ki.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Civic tegnapi munkásságáról nekem ez ugrott be:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Kíváncsi voltam ki veti fel először ezt a tipikus "még nem voltak készen, idény eleje nekik, különben is mákos gólok" - kabaré. Kettős győzelemmel búcsúztattak egy olyan gárdát amelyik sokkal tapasztaltabb náluk nemzetközi porondon, ezt is meg kellene magyarázni tényleg?!
A tegnapi teljesítményen látszott sajnos hogy nem voltak fejben teljesen élesek ill. Ignatenko megint bizonyította hogy egy kutyaütő, bár érdekes módon a 20-30p között Rebrov megcserélte a 2 szűrőt és ez látványosan javította a teljesítményét, érthetetlen módon ( kb 20 méter van közöttük és egyvonalban helyezkednek el...).
Lanza ismét bizonyította hogy meg van benne ami a csoportkörhöz kell, ha megkapja a normális labdákat (mint pl a második góljánál) akkor azt nagy százalékkal beveri (Priskin pl tuti belebikázta volna a kapusba, nem nyes ilyen gyönyörűen alá). Meglepett hogy Rebrov berakta a kezdőbe, remélem normalizálódik kettejük helyzete mert egy ilyen játékosra szükség van ez tisztán látszik, a helyette bejött Szignevics nagyon nincs játékban, csupa rossz megoldása volt.

Ami tényleg nagy kár hogy az utolsó 30 percet odaadtuk az ellenfélnek, taktikailag talán érthető okokból (ez a máltai csapat képtelen normálisan felállt védelem ellen támadni, jó eséllyel idegenben is gólt/gólokat fogunk szerezni) de 3-0nál hazai pályán még egy 10 perc erőteljesebb játékkal legalább még egyet simán lőttek volna Lanzaval elől és akkor 4-0nál már lehet hogy a teljes visszavágóra pihentetni lehetett volna a kezdők jó részét (bár Rebrov ebben biztos nem gondolkodik). Érdekes volt hogy Isael egyáltalán nem jött fel, őt megnéztem volna hogy a jó alapozás után hogy mozog tétmeccsen, illetve Civic hihetetlen jó igazolás volt, ha őt megtanuljuk jól használni és bírja majd fitnesszel kitűnő 2 felfutó szélső hátvédünk lesz. Szerintem ezért is rakta be őt Heister helyett, annak ellenére hogy kiváló védő ő is Civic nála is jobb lesz, ez a Civic-Dvali-Blazic-Lovrencsics 4es nagyon bíztató, csak azt az 1 szűrőt kell megtalálni Haratin mellé aki elég jó teljesítményt nyújt mert így van hogy elcsúszik a dolog. Direkt figyeltem Ignatenko játékát, ez az ember max egy sima középső középpályás de nem való szűrőnek, hihetetlen milyen súlytalanul mozog pl labdavesztés után, nem ér oda az ellenfelekhez, mindenhova csak félúton van...

Nem tudom tvn mennyire jött át, de brutális hangulat volt, elképesztően jó egy telt házas fradi meccs. Mellettem egy marokkói srác ült aki 2 éve él itt pesten, látta múltkor a tvben a meccset és eldöntötte hogy kijön erre megnézni a helyszínen a hangulat miatt 😊 azt hiszem ennél nagyobb dicséret nem kell (elsősorban a b-középnek)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 369 — #NoStress
Ezt meg lehet köszönni Dibusznak, így talán nem lesz annyira meleg Máltán a visszavágó.
Viszont ez irtó kevés lesz a Dinamo ellen.

Most nézem, hogy már halasztanak is a Loki ellen.
Biztos nagyon megterhelő a heti két meccs ezen a szinten - pár héig. 😀
O1G
Tedd mar meg legyszi, hogy minden Fradi meccs utan idebofogsz valami hasonlot. Imadjuk olvasni. Tenyleg.
Kenny
Mégis, mit vársz ettől a szerencsétlen, tudathasadásos, homofób hitgyülistől?


Mas kerdes, hogy az en szememben nem a magyar futball sikere, ha egy magyartalan csapat er el sikert, de ez csak az en meglatasom es velemenyem.
Stez
Hány angol volt a legutóbbi két európai kupadöntő 44 kezdőjátékosából a 4 angol csapatban?

több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Szerintetek mennyire fognak megverni szeptemberben a vallettai B közepben mikor beülök oda Fradi mezben? 😊
csebi
ne 😀😀😀DDD
O1G
Hat vagy meg szín alapján jöhet a Floriana FC, meg lehet Florianaban is fogunk lakni, de hat az egy fel profi csapat csupán ...meg a jatekosokrol sincs egy rohadt kép a hivatalos honlapon

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 549 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/gazdasag/2019/07/24/europai_bizottsag_penzmosas_profi_labdarugas/

Jó reggelt 😊
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 333
Szerintetek mennyire fognak megverni szeptemberben a vallettai B közepben mikor beülök oda Fradi mezben? 😊
csebi
ne 😀😀😀DDD
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 039 — Lucas Scott
Nem tudom miért nem lehet örülni a Fradi sikerének ? 🤔 (ezt mondom ugy hogy magyar bajnokin soha nem szurkolnek a Fradinak sőt mindig ellene szurkolok Hali drukkerként)
De a nemzetkozi más tészta.
Miért kell mindig mindenbe a rosszindulat?
Vidi ugyan úgy ütre főre halaszgatott nem is egyszer.
Nekünk magyaroknak Vidi ,Fradi csak így megy.
Szép volt Ferencváros gratula a mai győzelemhez.

Az meg hogy a Dinamo ellen kevés lesz szerintem nem igaz.Mert minden mérkőzés más és más nincs két egyforma teljesítmény szóval ezt így kijelenteni hülyeség.
De különben nagyon azt érzem egy két ember direkt annak szurkol hogy minnél hamarabb minnél nagyobb égéssel essen ki a Fradi !
Miért jó ez nem tudom🤔
Rózsa Sándor (betyár)
pedig a szombathelyiek nagy zöldcsicskák 😛

amúgy a Vidi akkor halasztgatott amikor bejutott a csoportkörbe, addig 4 naponta nyomta a selejtező és bajnoki meccseket. Ludogorec, Malmö, Honvéd, AEK, Fradi.
azért ez nem egy népünnepély.

én örülök hogy ha magyar csapat nyer, megy tovább nemzetköziben. foci, vizilabda, kosár, kézi...de azért a Dinamotól kurvára fázok. ismerem a szerb mentalitást kosárból nagyon jól, fociban sem sok különbség van. a Valletta azért nem NB1 teteje szint, a Ludogorec meg még nem állt össze, pont jókor jöttek és volt 2 kibaszott makker gól. de most nem is kell úgy tenni, mintha a fradi mekkora hengert nyom már hetek óta. biztos lesz jobb is, mert jó a keret, de eléggé csikorog még.
petey
Azért a tényszerűseg kedvéért az augusztus 25-i Újpest meccset elhalasztottatok, az meg nem csoportkör volt ott az AEKkel. DE alapvetően én is viccnek tartom h egyből az első fordulót halasztjuk, nem is értem ...
Ez a Ludo nem állt össze dolgot meg sztem felejtsük el már kerlek, ez ilyen Doll közhelytar a nemzetközi kiesesek után. Valamint nekik is volt egy maker goljuk ne felejtsük el (nálunk melyik is volt a kettő amúgy? Tökmag megpattanosa oké.)
Amúgy szerencsém volt ma látni azt a két csapatot ahol idén bérletes leszek. Szerintetek mennyire fognak megverni szeptemberben a vallettai B közepben mikor beülök oda Fradi mezben? 😊

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 432
Nem tudom miért nem lehet örülni a Fradi sikerének ? 🤔 (ezt mondom ugy hogy magyar bajnokin soha nem szurkolnek a Fradinak sőt mindig ellene szurkolok Hali drukkerként)
De a nemzetkozi más tészta.
Miért kell mindig mindenbe a rosszindulat?
Vidi ugyan úgy ütre főre halaszgatott nem is egyszer.
Nekünk magyaroknak Vidi ,Fradi csak így megy.
Szép volt Ferencváros gratula a mai győzelemhez.

Az meg hogy a Dinamo ellen kevés lesz szerintem nem igaz.Mert minden mérkőzés más és más nincs két egyforma teljesítmény szóval ezt így kijelenteni hülyeség.
De különben nagyon azt érzem egy két ember direkt annak szurkol hogy minnél hamarabb minnél nagyobb égéssel essen ki a Fradi !
Miért jó ez nem tudom🤔
Rózsa Sándor (betyár)
Milyen siker?
Jó ember, egy máltai csapat gólt lőtt Pesten.
Magyarul, ha most itt a fórumon elhatározzuk hogy játszunk egy 30 percet, edzünk előtte egy hónapot, akkor vlsz mi is szerzünk egy gólt.
Amíg ez nem változik, addig sansztalan a szitu,
Pedig évek óta először van edzője ennek a bandának. (Remélem elzavarják, hogy minden a régi legyen)
ozibozi
Igazad van 😉Szar minden úgy sem lesz csoportkör mindenkit el kell zavarni kapálni és kórházakat a stadionok helyére 😂😂😂
Rózsa Sándor (betyár)
Ha ez megtörténik, simán sanszos a csoportkör, és vlsz egy ország szíve is egyszerre dobban.
több mint 4 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 830
Most nézem, hogy már halasztanak is a Loki ellen.
Biztos nagyon megterhelő a heti két meccs ezen a szinten - pár héig. 😀
O1G
Nem csak MO-n pakolgatják a meccseket ilyenkor!
Pl tavaly a Malmø is ha jól emlékszem, Ők pl előrehozták az erre az időszakra eső bajnokijukat.
Jah a svédek sem bírják a terhelés 😜
Ha meg lehet tenni miért ne és a Debrecennek is jól jön.

Mondjuk a Honvédnál még nem volt szó ilyenről. De Mi kemények vagyunk 😀 / vagy kevësbbé esélyesek a következő körre/.
Mindegy csak küzdjōn a csapat.
Mellesleg jött egy újabb olasz spiler.