Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
A Néger Emerson ma tűrhető focistának néz ki. 😀
Tony Adams
mindenféleképpen.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
A Néger Emerson ma tűrhető focistának néz ki. 😀
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
Van Var, de minek ha nem használják?
peach
Hirtelen azt hittem h vmi holland tehetségről beszélsz 😀
empty taxi
Van de Minek
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Van Var, de minek ha nem használják?
peach
Hirtelen azt hittem h vmi holland tehetségről beszélsz 😀
empty taxi
Az egyik legjobb csapat volt evör a bergkamp-overmars féle arsenal



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
A hangulat a Felcsút-Várda meccset karistolja, szinte látom a parkolóban a a pártbuszokat.
Tony Adams
2000es évek elején a papír szurkolók a fifába élethűbben szurkoltak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Van Var, de minek ha nem használják?
peach
Hirtelen azt hittem h vmi holland tehetségről beszélsz 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Tud valaki küldeni egy linket ?
Rózsa Sándor (betyár)
 footybite.com/football/chelsea-vs-arsenal-live-stream/
itt tudsz válogatni
Negritis
Danke 😊
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
A hangulat a Felcsút-Várda meccset karistolja, szinte látom a parkolóban a a pártbuszokat.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
Tud valaki küldeni egy linket ?
Rózsa Sándor (betyár)
 footybite.com/football/chelsea-vs-arsenal-live-stream/
itt tudsz válogatni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Tud valaki küldeni egy linket ?
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
bajnoki formát mutat a 2 csapat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
A fenébe, pedig reméltem hogy Tócsát-t küldi ki a Sport TV Bakuba, egy örmény vállogatott mezben....
Tony Adams
Kár, hogy mind a digis, mint a sporttv-s itthon van...
Valahol piszok dühítő, hogy egy rohadt döntőre nem képesek kivinni a kommentátort!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
A fenébe, pedig reméltem hogy Tócsát-t küldi ki a Sport TV Bakuba, egy örmény vállogatott mezben....
Tony Adams
Az UEFA egyébként milyen szépen benyelte, hogy egy játékos nem mehet el az egyik legnagyobb presztízsű meccsükre, mert a helyieknek nem tetszik a nemzetisége.

Ugyanezért minket (mondjuk magyar-román viszonylatban) örökre és visszamenőlegesen is kiközösítettek volna mindenhonnan.
Kampman
Miert ne mehetett volna el? Garantaltak a biztonsagat tobb oldalrol is, aztan o hatarozott ugy, hogy megis kihagyja a meccset.

Szerintem ez nem tobb, mint martirkodas, Mhitarjan azzal, hogy ezt meghuzta, kb. hos lett.

több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 340 — #NoStress
Németfoci fanként 92-től kb 15 éven át követtem a Bundesligát.
Sose értettem, hogy a Bayern miért a német bajnokságban felbukkanó “sztárokat” igazolja le, akik ugyan ott eredményesek, de nemzetközileg nem sztárok, nem is kiemelkedő játékosok.
Miközben a többi BL győzelemre esélyes csapat igazi sztárokat igazol.
Én nem gondoltam, hogy lerablás, inkább lúzerségnek, biztonsági játéknak véltem.
És most is úgy gondolom, hogy ez egyfajta provincializmus, és ezért nem tudott a Bayern az elmúlt pár évtizedben Real, Barca szintre jutni, és csak 2 győzelem, 5 döntő a BL-ben, míg a Realnal ez 7/7, a Barcanál 4/5. Pedig pénz lenne.
Én ezt simán elbaszott üzletpolitikának látom, nem lerablásnak.
Sobri Jóska
Nem elbaszott üzletpolitika, hanem elvszerűség. A Bayern mindig is üzleti modellként, gazd társaságként működött. Nem fognak 100 milliókat kidobni (mostanáig), anno a Galaktikus korban sem dobáltak 50 misiket.

Hozzájuk képest a Real-Barca páros mögött mindig ott volt a spanyol állam, bankszektor a hiteleikkel vagy a kitudja milyen katari foundok.

A Bayern viszont ledominálja a német piacot: sokkal nagyobb összegért igazol külfölről, a húzóemberekért a német kluboknak is többet ad, mint más csapat, nem beszélve a sztárok fizetésszintjéről... A brand miatt persze minden német álma is, ami érthető.

Hasonló volt a Fergie korszak MU-ja és a 90-es évektől egy-másfél évtizedig a Milan és a Juve és pár éve újra a Juve.

Nem sok olyan németre emlékszem, akiket a csúcson a BM nem tudott elcsábítani: Kohler, Özil, Andy Möller pl , de azt nem is nézem, hogy akkor tömve voltak, szóval szükség sem volt rájuk
Fast Willie
Én nem így láttam.
Emlékeim szerint az így “elszipkázott” külföldiek (a Pizarro félékre gondolok) sosem váltották meg a világot, sosem lettek igazán nagy sztárok, nem emlékszem, hogy valóban nagy csapatba továbbigazoltak volna, stb.
Nekem, akkor, lúzerkedésnek tűnt.

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Van Var, de minek ha nem használják? Európai kupa döntőn rohadt ciki.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 346
A fenébe, pedig reméltem hogy Tócsát-t küldi ki a Sport TV Bakuba, egy örmény vállogatott mezben....
Tony Adams
Az UEFA egyébként milyen szépen benyelte, hogy egy játékos nem mehet el az egyik legnagyobb presztízsű meccsükre, mert a helyieknek nem tetszik a nemzetisége.

Ugyanezért minket (mondjuk magyar-román viszonylatban) örökre és visszamenőlegesen is kiközösítettek volna mindenhonnan.
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 190 — Colts Fan
A fenébe, pedig reméltem hogy Tócsát-t küldi ki a Sport TV Bakuba, egy örmény vállogatott mezben....
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 275 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na hajrá Cselszki, hátha sikerül ezt a trainwreck szezont megmenteni egy európai kupagyőzelemmel! (és legalább a szarzenál se jutna bl-be 😀) mondjuk ettől függetlenül szerintem Sarri menni fog


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
Németfoci fanként 92-től kb 15 éven át követtem a Bundesligát.
Sose értettem, hogy a Bayern miért a német bajnokságban felbukkanó “sztárokat” igazolja le, akik ugyan ott eredményesek, de nemzetközileg nem sztárok, nem is kiemelkedő játékosok.
Miközben a többi BL győzelemre esélyes csapat igazi sztárokat igazol.
Én nem gondoltam, hogy lerablás, inkább lúzerségnek, biztonsági játéknak véltem.
És most is úgy gondolom, hogy ez egyfajta provincializmus, és ezért nem tudott a Bayern az elmúlt pár évtizedben Real, Barca szintre jutni, és csak 2 győzelem, 5 döntő a BL-ben, míg a Realnal ez 7/7, a Barcanál 4/5. Pedig pénz lenne.
Én ezt simán elbaszott üzletpolitikának látom, nem lerablásnak.
Sobri Jóska
Nem elbaszott üzletpolitika, hanem elvszerűség. A Bayern mindig is üzleti modellként, gazd társaságként működött. Nem fognak 100 milliókat kidobni (mostanáig), anno a Galaktikus korban sem dobáltak 50 misiket.

Hozzájuk képest a Real-Barca páros mögött mindig ott volt a spanyol állam, bankszektor a hiteleikkel vagy a kitudja milyen katari foundok.

A Bayern viszont ledominálja a német piacot: sokkal nagyobb összegért igazol külfölről, a húzóemberekért a német kluboknak is többet ad, mint más csapat, nem beszélve a sztárok fizetésszintjéről... A brand miatt persze minden német álma is, ami érthető.

Hasonló volt a Fergie korszak MU-ja és a 90-es évektől egy-másfél évtizedig a Milan és a Juve és pár éve újra a Juve.

Nem sok olyan németre emlékszem, akiket a csúcson a BM nem tudott elcsábítani: Kohler, Özil, Andy Möller pl , de azt nem is nézem, hogy akkor tömve voltak, szóval szükség sem volt rájuk
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 340 — #NoStress
Németfoci fanként 92-től kb 15 éven át követtem a Bundesligát.
Sose értettem, hogy a Bayern miért a német bajnokságban felbukkanó “sztárokat” igazolja le, akik ugyan ott eredményesek, de nemzetközileg nem sztárok, nem is kiemelkedő játékosok.
Miközben a többi BL győzelemre esélyes csapat igazi sztárokat igazol.
Én nem gondoltam, hogy lerablás, inkább lúzerségnek, biztonsági játéknak véltem.
És most is úgy gondolom, hogy ez egyfajta provincializmus, és ezért nem tudott a Bayern az elmúlt pár évtizedben Real, Barca szintre jutni, és csak 2 győzelem, 5 döntő a BL-ben, míg a Realnal ez 7/7, a Barcanál 4/5. Pedig pénz lenne.
Én ezt simán elbaszott üzletpolitikának látom, nem lerablásnak.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 696 — Cowboys fan
Úgy emlékszem 96-ban a VB selejtező is Bakiban volt (és szar volt a TV közvetítés 😊).
Peszinter Ferenc
de azért Nyilas Elek bekúrta
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
3 évig a spíleren a PL és a FA kupa
több mint 4 éve
Peszinter Ferenc 709 — 中国加油
Úgy emlékszem 96-ban a VB selejtező is Bakiban volt (és szar volt a TV közvetítés 😊).
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-donto-a-chelsea-edzot-menthetne-az-arsenal-gyozelem-bl-indulast-erne-2703063

EURÓPA-LIGA
DÖNTŐ, BAKI
21.00: Chelsea (angol)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1, Sport1) – élőben az NSO-n!

szinvonalas nso megint 😀
tegnap óta nem kevés cikk alján van ott ez a Baki
Negritis
már napok/hetek óta Bakiznak. Értem én hogy azeriül Baki, de igazából akkor se Baki hanem Bakı, és mindenhol Bakunak mondjuk.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 057 — The Mathematician
 www.nemzetisport.hu/europa_liga/el-donto-a-chelsea-edzot-menthetne-az-arsenal-gyozelem-bl-indulast-erne-2703063

EURÓPA-LIGA
DÖNTŐ, BAKI
21.00: Chelsea (angol)–Arsenal (angol) (Tv: Digi Sport1, Sport1) – élőben az NSO-n!

szinvonalas nso megint 😀
tegnap óta nem kevés cikk alján van ott ez a Baki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!