Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
Stez SMU Mustangs 49 094 — Whoops, looks like something went wrong.

zacknorb
20 éves védőért 60 millió. Nagyon tehetséges srác lehet. De majd elhiszem ha a klub kiírja, mert tegnap már biztosnak írta mindenki Geertruidát is, aztán estére már úgy nézett ki, most sem lesz belőle semmi.
Mikey
elvileg nagyon komolyan ment erte a Bayern is, de PL vetelytarsakkal szemben eselyunk sem volt. amit olvastam rola, jol jar vele a Pool is foleg ahogy olvasom itt komoly vedo hiany van jelenleg.
csebi
redditen sokan írják hogy fingjuk se volt amíg a chelsea nem próbált rámenni
gondolom ez rátett egy 10est
Negritis, a vajda
Nekik lehet, de a Poolnál gondolom nem hülyék vannak.
Sőt, konkrétan én hallottam már korábban, scouted50-en 6. volt (első egy bizonyos Dowman, harmadik egy bizonyos Ngumoha, 8-9 meg Can Uzun meg Acheampong)
Adatelemzők őt meg Diomandet nyomják egy ideje, Yan 100 körül fog PL-be menni

Csávót elég látványosan lehet Van Dijk utódnak látni:

zacknorb
Értem én ezt a statisztikát, de Hujsen konkrét védő skilljei hulladékok. Vicc az ember fizikálisan és mellé legalább puha és teszetosza is, simán elnyomja egy törpe is.

Pont mint a kapusoknál a tök jó lábbal kimutatás, de amúgy meg védeni rohadtul nem tud (lásd Ederson).

Ettől függetlenül ez jó vétel a Poolnak, ha Isak helyett mondjuk ő jött volna a nyáron rég nem itt állna a csapat mint most.
FLZOLI
So-so. Ami a francia bajnoksagban mukodik, az angolban azert kevesbe fog. Jacquet kurva agressziv, a stilusa alapjan amugy siman ravagnam, hogy olyan, mint egy vedekezo kozeppalyas, aki takarit es daral mindenre, amire lehet.

Amugy a gyerek ket dologban eros, a fejesparbajokban, de az elso szamu plusz nala, hogy az agresszivitasabol fakadoan allandoan feljebb megy, kozephatvedkent annyit van nala labda, meg annyit viszi fel, mintha kvazi hatos lenne. Amiben megvan a veszely a kontraknal, viszont tamadasokban nagy plusz, hogy a gyerekre konkretan fel lehet epiteni a labdakihozatalokat.

Amugy okos gyereknek tunik, sok labdat szerez, mert jol helyezkedik. Ami azert necces, hogy a csavonak masfel korrekt idenye volt, ugyhogy azert ember legyen a talpan, aki ennyibol meg tudja itelni. Meg hat a francia bajnoksag nagyon nem egy PL, itt azert ledaraljak hamar, sokat nem tartogathatja a labdat.

De van benne racio, jo lehet. Mondjuk 60 millio ezert, az vicci, de hat ok tudjak.

4 hónapja
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com

zacknorb
20 éves védőért 60 millió. Nagyon tehetséges srác lehet. De majd elhiszem ha a klub kiírja, mert tegnap már biztosnak írta mindenki Geertruidát is, aztán estére már úgy nézett ki, most sem lesz belőle semmi.
Mikey
elvileg nagyon komolyan ment erte a Bayern is, de PL vetelytarsakkal szemben eselyunk sem volt. amit olvastam rola, jol jar vele a Pool is foleg ahogy olvasom itt komoly vedo hiany van jelenleg.
csebi
redditen sokan írják hogy fingjuk se volt amíg a chelsea nem próbált rámenni
gondolom ez rátett egy 10est
Negritis, a vajda
Nekik lehet, de a Poolnál gondolom nem hülyék vannak.
Sőt, konkrétan én hallottam már korábban, scouted50-en 6. volt (első egy bizonyos Dowman, harmadik egy bizonyos Ngumoha, 8-9 meg Can Uzun meg Acheampong)
Adatelemzők őt meg Diomandet nyomják egy ideje, Yan 100 körül fog PL-be menni

Csávót elég látványosan lehet Van Dijk utódnak látni:

zacknorb
Értem én ezt a statisztikát, de Hujsen konkrét védő skilljei hulladékok. Vicc az ember fizikálisan és mellé legalább puha és teszetosza is, simán elnyomja egy törpe is.

Pont mint a kapusoknál a tök jó lábbal kimutatás, de amúgy meg védeni rohadtul nem tud (lásd Ederson).

Ettől függetlenül ez jó vétel a Poolnak, ha Isak helyett mondjuk ő jött volna a nyáron rég nem itt állna a csapat mint most.

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya

zacknorb
20 éves védőért 60 millió. Nagyon tehetséges srác lehet. De majd elhiszem ha a klub kiírja, mert tegnap már biztosnak írta mindenki Geertruidát is, aztán estére már úgy nézett ki, most sem lesz belőle semmi.
Mikey
elvileg nagyon komolyan ment erte a Bayern is, de PL vetelytarsakkal szemben eselyunk sem volt. amit olvastam rola, jol jar vele a Pool is foleg ahogy olvasom itt komoly vedo hiany van jelenleg.
csebi
redditen sokan írják hogy fingjuk se volt amíg a chelsea nem próbált rámenni
gondolom ez rátett egy 10est
Negritis, a vajda
Nekik lehet, de a Poolnál gondolom nem hülyék vannak.
Sőt, konkrétan én hallottam már korábban, scouted50-en 6. volt (első egy bizonyos Dowman, harmadik egy bizonyos Ngumoha, 8-9 meg Can Uzun meg Acheampong)
Adatelemzők őt meg Diomandet nyomják egy ideje, Yan 100 körül fog PL-be menni

Csávót elég látványosan lehet Van Dijk utódnak látni:
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician

zacknorb
20 éves védőért 60 millió. Nagyon tehetséges srác lehet. De majd elhiszem ha a klub kiírja, mert tegnap már biztosnak írta mindenki Geertruidát is, aztán estére már úgy nézett ki, most sem lesz belőle semmi.
Mikey
elvileg nagyon komolyan ment erte a Bayern is, de PL vetelytarsakkal szemben eselyunk sem volt. amit olvastam rola, jol jar vele a Pool is foleg ahogy olvasom itt komoly vedo hiany van jelenleg.
csebi
redditen sokan írják hogy fingjuk se volt amíg a chelsea nem próbált rámenni
gondolom ez rátett egy 10est

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 967 — Lucas Scott

zacknorb
20 éves védőért 60 millió. Nagyon tehetséges srác lehet. De majd elhiszem ha a klub kiírja, mert tegnap már biztosnak írta mindenki Geertruidát is, aztán estére már úgy nézett ki, most sem lesz belőle semmi.
Mikey
elvileg nagyon komolyan ment erte a Bayern is, de PL vetelytarsakkal szemben eselyunk sem volt. amit olvastam rola, jol jar vele a Pool is foleg ahogy olvasom itt komoly vedo hiany van jelenleg.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827

zacknorb
20 éves védőért 60 millió. Nagyon tehetséges srác lehet. De majd elhiszem ha a klub kiírja, mert tegnap már biztosnak írta mindenki Geertruidát is, aztán estére már úgy nézett ki, most sem lesz belőle semmi.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Solanke laza

Solanke's scorpian goal for anyone that missed it-

[image or embed]

— Will Harris (@sandwichpick.bsky.social2026. február 1. 19:20

Löfli
A gól egy másik szögből.
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
az Olimpiakosz egy 106. perces büntetővel egyenlített Vargáék ellen 😀
Löfli
Varga gól után görögtűz miatt állt a játék.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
az Olimpiakosz egy 106. perces büntetővel egyenlített Vargáék ellen 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Szivacsky pont kihagyta volna, de nekem menne.

4 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
David az elmúlt 5 meccséből 4en gólt szerzett, kezd belejönni. Mondjuk ezt még én is belőttem volna Löflivel a hátamon.

4 hónapja
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Akkora gólt fejelt, hogy félbe szakadt a meccs 😎✌️
ozibozi
Tipikus Barni-gól
 disq.us/url?url=https%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3Dsn8VqG4sYbg%3AdyymcYM2sckLYioiXK5J3oiYMAU&cuid=3024917

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Lookman to Atleti hivatalos, bár holnap megy még üzemorvos.

Így lett kb megnégyszerezve a Laliga téli összes költése.
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 260 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Solanke laza

Solanke's scorpian goal for anyone that missed it-

[image or embed]

— Will Harris (@sandwichpick.bsky.social) 2026. február 1. 19:20


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Akkora gólt fejelt, hogy félbe szakadt a meccs 😎✌️
4 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Barni meglotte az elso goljat.
Kenny
Fejelte* 😀

4 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Barni meglotte az elso goljat.

4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Varga gól
Első labdaérintés az Olympiakos ellen

Szerkesztette: ozibozi
4 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827

zacknorb
😂😂😂😂😂

Nem is mi lennénk...

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
fake.id 1 942 — sixseveeeeeen
ja amúgy wc-n vagyok, nyilván potyognak a gólok
Löfli
más is potyog ott akkor
| a csempe |

what do you need right now?
i need a bag of weed nigga, wassup?!
4 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 86 037 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na mehet akkor Sallai is a Poolba
r.baggio
Ha tényleg megy Sallai is az Anfieldre, a Pool helyében lassan lecserélném Arne Slotot is Marco Rossira. 😀
4 hónapja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 130 — no es importante
Na mehet akkor Sallai is a Poolba


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
4 hónapja
NB2 New England Patriots 29 055 — nabege2@yahoo.com
Holnap nyer a Dortmund akkor újra nyílt a bajnokság.
csebi
sztem eleve nem lett volna nyílt, de ahogy nézem a dortmund győzelemtől se kell félni
Negritis, a vajda
rosszul öregedő komment 😊