Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
ki volt ez a néger, aki bebaszta?!
Löfli
Inverz Robben. Minden tekintetben.


Liverpool Fc
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 258 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
ki volt ez a néger, aki bebaszta?!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
alatriste Green Bay Packers 11 931 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A Liverpool meg magyar válogatottat akar csinálni, hogy Sallait is vinné?
Matthew99
Nézd, szerintem ha sikerül meghosszabbítani, akkor kb két éven belül Szoboszlai lesz a csk, akkor meg jól jönnek azok, akik már ilyen szerepben is ismerik. (De remélem, jól hallom a hápogást.)
slowmotion
Én Liverpool drukker vagyok, nem Szoboszlai. Amikor jött neutrális voltam. A vele jött hazai médiaáradat kellett mint mókusnak az erdőtűz de leszartam. Az elmúlt 2 évben jöttek a világlegjobbjától kezdve az megye2-be se férne be skálán vele kapcsolatban mindenhonnan vélemények. Ha kérdezték, hogy eladnám-e ha rajtam múlna mindig azt mondtam, hogy ha kifizetik el. Nem ő a legjobb játékosunk csak egy jó játékos.
Nos idén ez már máshogy néz ki. A legjobb játékosunk és 25 évesen konzisztensen az. A pályán kívül van 1-2 dolog ami nem szimpi vele kapcs de valszeg ezekről is csak azért tudok/tudunk mert magyar, ha teszem azt Macca csinál pár hasonlót lehet nem jut el hozzánk. De a pályán vezérként viselkedik.
Tavaly ilyenkor azt mondtam, hogy TAA távozása után a 'capitano futuro' lehet Alexis lesz. Most én is Dominak adnám és íratnék vele alá 2030-31-32 mind1, sokáig.
Van egy hátsó kis gondolatom, hogy vívódik még/majd ezen ő is, mert lehet, hogy neki is vannak Reál/Barca féleambíciói - nem kell szégyelni az ilyet, sokaknak vannak. De jelenleg örülnék, ha Steve után újra 8-as viselné a karszalagot majd.
Mert amúgy a 30+-os kontinges után ki másra rakná bármelyik Pool szurkoló? VVD 34 éves, Robbo majdnem ment már télen de nyáron lejár a szerződése. Mo 33 és remélem megy nyáron. Becker 33 (amúgy ő kaphatná meg még mert neki nagyon remélem, hogy akár 3-4 éve is van ebben a mezben).
De ha nem ők, akkor ki? A 3évvel ezelőtti kp frissítéses srácokból valaki, de Domi a legrátermetebb. Biztos sokat számít, hogy most már jó pár éve itthon is csk.


Liverpool Fc
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
kis gól is gól az álmok színházában
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 826 — beers & Packers
Na, és még Erős kapta a pirosat legalább?
zacknorb
Az nso szerint igen.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
És Kecskemét ellen jöhet az Inyibor-Baráth CB duó
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Na, és még Erős kapta a pirosat legalább?
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 826 — beers & Packers
A csákváriak alig jöttek át a félpályán, erre egyenlítenek.
nagylaza, főpohárnok
Na, azért! 2:1 ide.
nagylaza, főpohárnok
2:2 senkinek
remontada
Ja. Ezt nem hiszem el.
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
A csákváriak alig jöttek át a félpályán, erre egyenlítenek.
nagylaza, főpohárnok
Na, azért! 2:1 ide.
nagylaza, főpohárnok
2:2 senkinek
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Meggájver mit reklamál?
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 400 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A csákváriak alig jöttek át a félpályán, erre egyenlítenek.
nagylaza, főpohárnok
Nem változott itt semmi...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 826 — beers & Packers
A csákváriak alig jöttek át a félpályán, erre egyenlítenek.
nagylaza, főpohárnok
Na, azért! 2:1 ide.
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
A Liverpool meg magyar válogatottat akar csinálni, hogy Sallait is vinné?
Matthew99
Nézd, szerintem ha sikerül meghosszabbítani, akkor kb két éven belül Szoboszlai lesz a csk, akkor meg jól jönnek azok, akik már ilyen szerepben is ismerik. (De remélem, jól hallom a hápogást.)
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 826 — beers & Packers
A csákváriak alig jöttek át a félpályán, erre egyenlítenek.
4 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 28 165 — Cowboys fan
A Liverpool meg magyar válogatottat akar csinálni, hogy Sallait is vinné?
Matthew99
kell a jobb bunkó
Negritis, a vajda
Sallai is csak annyira hátvéd, mint Szoboszlai.

Szerkesztette: slowmotion
4 hónapja
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
A Liverpool meg magyar válogatottat akar csinálni, hogy Sallait is vinné?
Matthew99
Sőt, Dzsudzsákot is vinnék megint.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 258 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner

One red card was a beautiful save by Forest. However, it was not by the goalie.

[image or embed]

— SickosFC (@sickosfc.bsky.social) 2026. február 1. 16:04


micsoda védés! te vagy az, Suarez?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
A Liverpool meg magyar válogatottat akar csinálni, hogy Sallait is vinné?
Matthew99
kell a jobb bunkó

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Cunha ezt felrúgtad a léc alá vazze😃

4 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ezt a szerencsètlen idiótat...csak addig húztak amíg valami összemákolódik a Madridnak.....
dande2
Ezt a Madridot nézve van bármilyen kétséged a Barca címvédése kapcsán?
gyurczi
Azért a Sociedad meccsen megmutatta a játékvezetés, ha elég jól csinálja a dolgát a Barca sem tud mindig nyerni. Apróságokon múlhat, a reál sem lesz mindig ekkora fos, és bőven elég lehet 2-3 nem várt sérülés, hogy változzanak az esélyek.
4 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
A Liverpool meg magyar válogatottat akar csinálni, hogy Sallait is vinné?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
4 hónapja
gyurczi New York Giants 2 694 — Giants fan
Ezt a szerencsètlen idiótat...csak addig húztak amíg valami összemákolódik a Madridnak.....
dande2
Ezt a Madridot nézve van bármilyen kétséged a Barca címvédése kapcsán?

Nolite iudicare, ut non iudacemini. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Ezt a szerencsètlen idiótat...csak addig húztak amíg valami összemákolódik a Madridnak.....
dande2
2 kapufa után már lemondtak a
Szerencséről
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Mèg 10 percet ráhúzhatott volna ha nincs ez a szerencsètlenkedès
dande2
Perez time
4 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
Ezt a szerencsètlen idiótat...csak addig húztak amíg valami összemákolódik a Madridnak.....
dande2
Én imádom nézni a vergődésüket. Mondjuk 99 perc elég volt, ha nem vezetnek még most is tartana. Közben meg a Barca ellen fújó bírót két meccsre kiveszik, nem mintha ez változtatna bármit. F@szoalap spanyol játékvezetés…itt nem változik semmi.

Szerkesztette: Klaci79