Soccer
41 feliratkozó
4 hónapja
Holnap nyer a Dortmund akkor újra nyílt a bajnokság.sztem eleve nem lett volna nyílt, de ahogy nézem a dortmund győzelemtől se kell félni
csebi
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
Visszanéztem, valóban úgy néz ki, hogy könyökkel fejre ment a csávó. Ha lett volna VAR, akkor ez aligha gól.Azt, hogy a csákvári 11-es az ötösön belül könyökkel tarkóra menve letaglózta a kapust.És Kecskemét ellen jöhet az Inyibor-Baráth CB duóAzt se tudom, hogy mit reklamált Otigba és a HC.
zacknorb
nagylaza, főpohárnok
warr_b
4 hónapja
Random FM meccs, az ilyeneket szokta elbukni 0-1-re az ember 😂Como 98. percben kihagyott egy 11-est az Atalanta ellen, így 0-0 maradt, pedig ha nyernek, megvan a top4
Löfli
Sixo

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Como 98. percben kihagyott egy 11-est az Atalanta ellen, így 0-0 maradt, pedig ha nyernek, megvan a top4
Löfli
4 hónapja
Tarkóra nehezen, max homlokra, ami azért tényleg volt.Azt, hogy a csákvári 11-es az ötösön belül könyökkel tarkóra menve letaglózta a kapust.És Kecskemét ellen jöhet az Inyibor-Baráth CB duóAzt se tudom, hogy mit reklamált Otigba és a HC.
zacknorb
nagylaza, főpohárnok
warr_b
4 hónapja
És Kecskemét ellen jöhet az Inyibor-Baráth CB duóCsodálatos lesz, kapunk vagy hármat 😅
zacknorb

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Azt, hogy a csákvári 11-es az ötösön belül könyökkel tarkóra menve letaglózta a kapust.És Kecskemét ellen jöhet az Inyibor-Baráth CB duóAzt se tudom, hogy mit reklamált Otigba és a HC.
zacknorb
nagylaza, főpohárnok

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Nagyot mennek a srácok,mondjuk az akarással nem volt baj Amorim alatt sem,de most olyan mintha felszabadult annak lennének és jó focit is tolnakEz az Seskooooo!!!!😃Hihetetlen az elmult 3 het 😊
manuszka86
Toto21
4 hónapja
Azert ket rohadt kemeny meccs lesz az meg. Szerintem nem biztos a W egyiken se.Már csak két győzelem, és eltűnik a hajkorona, szerintem izgul a srác hogy vége lesz a média felhajtásnak körülötte 😀5. meccsen Wan-Bissaka egyenlít 2-1-nél a 93. percben
Nomac
Löfli
4 hónapja
Már csak két győzelem, és eltűnik a hajkorona, szerintem izgul a srác hogy vége lesz a média felhajtásnak körülötte 😀5. meccsen Wan-Bissaka egyenlít 2-1-nél a 93. percben
Nomac

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Már csak két győzelem, és eltűnik a hajkorona, szerintem izgul a srác hogy vége lesz a média felhajtásnak körülötte 😀
4 hónapja
Nem ugyanettől, az akkori zseni Magyar már felcsúton van.Elképesztő, hogy mennyire képtelen vagy értékelni a fejlődést. Jól tudod, hogy ugyanettől a Csákvártól ősszel (nyáron) 4-1-re kikaptunk a Fáy utcában. Szóval: ez most egy bravúros döntetlen idegenben.A csákváriak alig jöttek át a félpályán, erre egyenlítenek.Nem változott itt semmi...
nagylaza, főpohárnok
warr_b
nagylaza, főpohárnok
4 hónapja
Como 98. percben kihagyott egy 11-est az Atalanta ellen, így 0-0 maradt, pedig ha nyernek, megvan a top4

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Elképesztő, hogy mennyire képtelen vagy értékelni a fejlődést. Jól tudod, hogy ugyanettől a Csákvártól ősszel (nyáron) 4-1-re kikaptunk a Fáy utcában. Szóval: ez most egy bravúros döntetlen idegenben.A csákváriak alig jöttek át a félpályán, erre egyenlítenek.Nem változott itt semmi...
nagylaza, főpohárnok
warr_b
4 hónapja
1. ha kihagysz ennyi tizit mint Paz minek engedik oda?2. mi a bánatért nem bombázod valahova a lapos lófasz gurítás helyett?
4 hónapja
De ha nem ők, akkor ki? A 3évvel ezelőtti kp frissítéses srácokból valaki, de Domi a legrátermetebb. Biztos sokat számít, hogy most már jó pár éve itthon is csk.CuJo sztem erős aspiráns, nála a gond hogy alapesetben nem kezdő
alatriste
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
ha Pazt vissza viszi a Real, biztos hogy nem ő fogja rúni teknős helyett a tiziket
4 hónapja
ja amúgy wc-n vagyok, nyilván potyognak a gólokKár, hogy még nem találták fel az illatos hsz-t.
Löfli
4 hónapja
És Kecskemét ellen jöhet az Inyibor-Baráth CB duóAzt se tudom, hogy mit reklamált Otigba és a HC.
zacknorb
4 hónapja
Mire leírtam, hogy így nem lesz fodrász, mégis él a streak.
4 hónapja
ja amúgy wc-n vagyok, nyilván potyognak a gólok

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Carrick-time