Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
Holnap nyer a Dortmund akkor újra nyílt a bajnokság.
csebi
sztem eleve nem lett volna nyílt, de ahogy nézem a dortmund győzelemtől se kell félni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 826 — beers & Packers
És Kecskemét ellen jöhet az Inyibor-Baráth CB duó
zacknorb
Azt se tudom, hogy mit reklamált Otigba és a HC.
nagylaza, főpohárnok
Azt, hogy a csákvári 11-es az ötösön belül könyökkel tarkóra menve letaglózta a kapust.
warr_b
Visszanéztem, valóban úgy néz ki, hogy könyökkel fejre ment a csávó. Ha lett volna VAR, akkor ez aligha gól.
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 400 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Como 98. percben kihagyott egy 11-est az Atalanta ellen, így 0-0 maradt, pedig ha nyernek, megvan a top4
Löfli

Sixo
Random FM meccs, az ilyeneket szokta elbukni 0-1-re az ember 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Como 98. percben kihagyott egy 11-est az Atalanta ellen, így 0-0 maradt, pedig ha nyernek, megvan a top4
Löfli

4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
És Kecskemét ellen jöhet az Inyibor-Baráth CB duó
zacknorb
Azt se tudom, hogy mit reklamált Otigba és a HC.
nagylaza, főpohárnok
Azt, hogy a csákvári 11-es az ötösön belül könyökkel tarkóra menve letaglózta a kapust.
warr_b
Tarkóra nehezen, max homlokra, ami azért tényleg volt.
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 400 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És Kecskemét ellen jöhet az Inyibor-Baráth CB duó
zacknorb
Csodálatos lesz, kapunk vagy hármat 😅


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
warr_b Washington Commanders 30 400 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
És Kecskemét ellen jöhet az Inyibor-Baráth CB duó
zacknorb
Azt se tudom, hogy mit reklamált Otigba és a HC.
nagylaza, főpohárnok
Azt, hogy a csákvári 11-es az ötösön belül könyökkel tarkóra menve letaglózta a kapust.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Ez az Seskooooo!!!!😃
manuszka86
Hihetetlen az elmult 3 het 😊
Toto21
Nagyot mennek a srácok,mondjuk az akarással nem volt baj Amorim alatt sem,de most olyan mintha felszabadult annak lennének és jó focit is tolnak

4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Már csak két győzelem, és eltűnik a hajkorona, szerintem izgul a srác hogy vége lesz a média felhajtásnak körülötte 😀
Nomac
5. meccsen Wan-Bissaka egyenlít 2-1-nél a 93. percben
Löfli
Azert ket rohadt kemeny meccs lesz az meg. Szerintem nem biztos a W egyiken se.
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 259 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Már csak két győzelem, és eltűnik a hajkorona, szerintem izgul a srác hogy vége lesz a média felhajtásnak körülötte 😀
Nomac
5. meccsen Wan-Bissaka egyenlít 2-1-nél a 93. percben


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
Nomac New England Patriots 4 554 — balazs.t85@gmail.com
Már csak két győzelem, és eltűnik a hajkorona, szerintem izgul a srác hogy vége lesz a média felhajtásnak körülötte 😀
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
A csákváriak alig jöttek át a félpályán, erre egyenlítenek.
nagylaza, főpohárnok
Nem változott itt semmi...
warr_b
Elképesztő, hogy mennyire képtelen vagy értékelni a fejlődést. Jól tudod, hogy ugyanettől a Csákvártól ősszel (nyáron) 4-1-re kikaptunk a Fáy utcában. Szóval: ez most egy bravúros döntetlen idegenben.
nagylaza, főpohárnok
Nem ugyanettől, az akkori zseni Magyar már felcsúton van.
4 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 653
Ez az Seskooooo!!!!😃
manuszka86
Hihetetlen az elmult 3 het 😊
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 259 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
Como 98. percben kihagyott egy 11-est az Atalanta ellen, így 0-0 maradt, pedig ha nyernek, megvan a top4


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 826 — beers & Packers
A csákváriak alig jöttek át a félpályán, erre egyenlítenek.
nagylaza, főpohárnok
Nem változott itt semmi...
warr_b
Elképesztő, hogy mennyire képtelen vagy értékelni a fejlődést. Jól tudod, hogy ugyanettől a Csákvártól ősszel (nyáron) 4-1-re kikaptunk a Fáy utcában. Szóval: ez most egy bravúros döntetlen idegenben.
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
1. ha kihagysz ennyi tizit mint Paz minek engedik oda?
2. mi a bánatért nem bombázod valahova a lapos lófasz gurítás helyett?
4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 008 — The Mathematician
De ha nem ők, akkor ki? A 3évvel ezelőtti kp frissítéses srácokból valaki, de Domi a legrátermetebb. Biztos sokat számít, hogy most már jó pár éve itthon is csk.
alatriste
CuJo sztem erős aspiráns, nála a gond hogy alapesetben nem kezdő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
ha Pazt vissza viszi a Real, biztos hogy nem ő fogja rúni teknős helyett a tiziket
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 826 — beers & Packers
ja amúgy wc-n vagyok, nyilván potyognak a gólok
Löfli
Kár, hogy még nem találták fel az illatos hsz-t.
4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 826 — beers & Packers
És Kecskemét ellen jöhet az Inyibor-Baráth CB duó
zacknorb
Azt se tudom, hogy mit reklamált Otigba és a HC.
4 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 659 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Mire leírtam, hogy így nem lesz fodrász, mégis él a streak.
4 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 259 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
ja amúgy wc-n vagyok, nyilván potyognak a gólok


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
Carrick-time
4 hónapja
manuszka86 New England Patriots 2 621 — Patriots fan
Ez az Seskooooo!!!!😃

4 hónapja
remontada San Francisco 49ers 1 595
ki volt ez a néger, aki bebaszta?!
Löfli
Kevin, A brazil Csoboth.