Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Csak amikor egy csapat hullámvölgyben akkor az ilyen dolgok akár duplán is számítanak.
ozibozi
legalább egyenlítettünk
és amúgy láttam h a srácok felkapták a vizet
hátha a dühből erő lesz és kilábalunk a gödörből

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
MTK meg kirakta Feczkót, mintha ő lenne a hibás... Vicc... Tompika bmeg, biztos miatta serul le a fiad minden masodik meccsen az elso felido elejen. Bohocok

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Csak amikor egy csapat hullámvölgyben akkor az ilyen dolgok akár duplán is számítanak.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 163 — The Mathematician
Ha lenne videóbíró, akkor ezt a gólt visszafújják. Majd lehet keseregni amikor ilyen pontokon megy el akár egy szezon.
ozibozi
nem 1 góllal kéne verni a burnley-t szóval nem ezen fogok keseregni
a 0-0 streak nem kellett volna és akkor nem lenne gond

de jah vicc ez a gól

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Ha lenne videóbíró, akkor ezt a gólt visszafújják. Majd lehet keseregni amikor ilyen pontokon megy el akár egy szezon.
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Ugye keine guter Stil, erre Kovac mindhármat kezdobe tette talán a szezon 2. Legfontosabb meccsen (a legfontosabb a Dortmund elleni lesz)

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Má beletörődtem,.
Ma már csodának látom a BL győzelmet. Azt überelni nem tudjuk. Illetve(+_+) de , csak hát a Dortmund ellenit "beszoptuk", a Milan ellenit meg a bíróknak megköszönhetjük. 96 óta kissé feketében járunk.
Zidane meg mindent megnyert edzőként, pikpakk. Broáf.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
Robben nem adja szerdán és Coman is kérdéses így inkább Pool az esélyes. Sztem Mane szét szívatja a nagy pofájú Rafinhat.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
elképsztő mennyire elbaszta a csapatot CR pár hónap alatt. Tegnap 2.félidőben lézengett elől sétálgatott, a többiek foggal-karommal védekeztek. Erre a szenttehén végigjátsza a meccset, és a világon legjobban védekező csatárt Mandzukicot kell lehozni.

Az meg hab a tortán hogy idén először adta át ez a buzeráns a szabadrugást másnak, naná hogy Pjanic beverte...

Legalább ha hozza a reálos slepjét Marcelot meg Zidanet meg a többit, akkor már a juvenak se kell szurkolni...
braxa88
az a vicc, hogy benne van lassan 200 millió euróban ez az olasz kaland, és nem lett tőle jobb a Juventus.
Amadeus
Reklámérték, új piacok,zsíros távolkeleti túrák ,na és még nagyobb média cirkusz mint eddig, ja és mez eladások !!(Persze előtte is voltak ilyenek csak az erkezésének köszönhetően ezek mind nőtek vagy sokszorozódtak)
Az én számításim szerint olyan 300-400 milliót hozott már most CR7 barátunk.
Szóval sokkal jobb lett a Juventus.
Persze ez csak egy nézőpont.
Rózsa Sándor (betyár)
Üt ez az érv azért 😊

Amúgy potom pénzért behúztak egy pénztermelő sportikont, kb nulla kockázattal. Nem látom itt azt a nagy bukást a Juve részéről. Még ha egy Mbappé szintű csóka ülne a padon emiatt azt mondom lehet sivalkodni.... De így.....
flzoli
bukás nincs, de nem jó nézni a csapatot 😕

Mbappé-féle nem is, de Moise Kean igen aki az első 2000 után született, és betalált az öt topbajnokság valamelyikében. ő semmit nem játszik mert CRnek minden egyes meccsen 90percet KELL játszania. És akkor ott van a maradék két posztra, Mandzukic, Costa, Dybala, Bernardeschi, Cuadrado + a 19éves Kean.
braxa88
Kean ma kezd, 1 félidő 2 gól
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A jelenlegi Poolt már a Bayern kiejti jövőhéten.
A védelem továbbra is talán a legjobb jelenleg.
Kemény, hogy hova fejlődött a csapat 1 év alatt. A jelenlegi periódusban is az elmúlt 5 meccsen 0 kapott gól /Bourn - Bayern - Manchaster U. - Waftord - Everton/

De a támadók szenvednek. Ezen az 5 meccsen a 8 gól még nem is lenne rossz, ha nem két meccsen jött volna össze, mellé 3db 0-0.

Biztos nem fogja Klopp még csak 1 pillanatra is azt gondolni, hogy a bajnokság fontosabb és arra kéne rámenni, szóval mindent megtesz a továbbjutásért, de a támadók elől mind formán kívül. A kp sor pedig egyáltalán nem gólerős, (megkockáztatom, hogy a top ligák élcsapatai közül is a legkevesebb gólt hozók között van a pool egysége.)

Ráadásul miután az előny teljesen elolvadt a Cityvel szemben már lépéshátrányban vagyunk Európa talán legjobb formában lévő csapatával szemben így a bajnoki esélyekre is max 25%-ot adnék jelenleg.

Szóval simán benne van, hogy megint kupa nélkül marad a csapat, de nagyon remélem, hogy Klopp helye megkérdőjelezhetetlen marad amíg csak maradni akar a jövőben is - elköltött pénz, csapatátalakítás ide-oda.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
nagy élmény lesz egy Atletico-Real 0-0 meccs egy 10 sárgával 4-5 kiállítással.
ozibozi
Már nem tudom melyik EB/VB meccs volt, de volt egy Holland - Portugál 10-15 éve vagy 4-5 piroslappal, marha jó meccs volt.
Duff
2006 vb nyolcaddöntő. 😀
Vrij6
 pbs.twimg.com/media/BPdm69RCUAAN8nu.jpg

komoly kis meccs volt 😊
braxa88
igen ez a kép nekem is megvolt a fejemben, hogy Deco ott ül és dumál nyugodtan.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
nagy élmény lesz egy Atletico-Real 0-0 meccs egy 10 sárgával 4-5 kiállítással.
ozibozi
Már nem tudom melyik EB/VB meccs volt, de volt egy Holland - Portugál 10-15 éve vagy 4-5 piroslappal, marha jó meccs volt.
Duff
2006 vb nyolcaddöntő. 😀
Vrij6


komoly kis meccs volt 😊
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
nagy élmény lesz egy Atletico-Real 0-0 meccs egy 10 sárgával 4-5 kiállítással.
ozibozi
Már nem tudom melyik EB/VB meccs volt, de volt egy Holland - Portugál 10-15 éve vagy 4-5 piroslappal, marha jó meccs volt.
Duff
2006 vb nyolcaddöntő. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Duff Seattle Seahawks 3 036
nagy élmény lesz egy Atletico-Real 0-0 meccs egy 10 sárgával 4-5 kiállítással.
ozibozi
Már nem tudom melyik EB/VB meccs volt, de volt egy Holland - Portugál 10-15 éve vagy 4-5 piroslappal, marha jó meccs volt.
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 423
nagy élmény lesz egy Atletico-Real 0-0 meccs egy 10 sárgával 4-5 kiállítással.
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 740 — Cowboys fan
Csozé 😀
Amadeus
Az egyre esélyesebb madridi kinevezés miatt?
dugo93
Van az a pénz, amiért korpásodik 2
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Csozé 😀
Amadeus
Az egyre esélyesebb madridi kinevezés miatt?

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
Csozé 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
Mbappe kb most döntötte el, hogy nyáron holdout lesz, amíg el nem adják Madridba.
ozibozi
pont akartam írni, hogy akkor Mbappe tuti lelép
hányadik év, hogy a PSG semmit nem ér el, innen menekülni kell... kérdés hova

egyébként csak ismételni tudom önmagam: vegytiszta Barca BL győzelemnek tűnik a dolog, talán az Atleti kibekkeli őket, de azon kívül nem látok csapatot akiknél nem jobbak
NB2
ManCity, Atleti, Pool/Bayern trió simán elkaphatja a Barcát, nem annyira kiemelkedőek mint amennyire tűnnek.
flzoli
sok függ a sorsolástól, hogy mikor és milyen állapotban kapják el őket, illetve az előbb felsorolt csapatok is milyen passzban lesznek
NB2
Ez kicsit Zomboris lett 😀
Amúgy ez a nagy Barca félszopás most mitől lett hirtelen ?
Ok jók de mitől kiemelkedok csak Messi? Mert ő volt az elmúlt idenyekben is.
Valverdét egy komolyabb edző szerintem megeszi taktikában. Pool Juve/Atleti simán egy szint. City / Bayern meg éppen hogy alakul. ( mondjuk Pep És a BL 😀 )
Toca
Lehet, hogy Zomboris, de igaz😊
A mostani Poolt legalább 5 csapat simán kiejtené, a Bayern kezd talán belelendülni, tényleg sok függ a formától.
Én nem szopom fel a Barcát, mert rühellem őket😊 De kb kezd olyan érzésem lenni, mint a mostani NFL PO-val. (nagyon rutinos a Barca, ilyen Ajax, Porto, MU, Tottenham csapatok a BL elődöntő közelébe nem voltak mostanában)
NB2
Igazából nem győztél meg. Nálam az az érzésem nem érv.
5 csapat simán kiejtené a Poolt, igazából innentől már nincs több kérdésem. 😊
Toca
Jelenlegi formája a Pool-nak közelében sincs a decemberinek. Akkor nálam egyik titkos favoritok voltak (PL is, BL is). Ha átvészelik ezt az időszakot, akkor simán döntőzhetnek.
több mint 5 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
na az meg külön vicc volt. egy méterről esés közben telibe lövik, ráadásul a labda a mellkasáról pattan a felkarjára. komolyan mondom, a VAR káros a bírókra nézve, mert visszajátszás nélkül maximum azt lehetne mondani, hogy vak a bíró, de ilyen segítség után szimplán hülye.
slowmotion
Csak az elmúlt másfél hétben adtak meg világkamuja tizenegyeseket VAR után a Fiorentina - Inter, Napoli - Juve meg PSG - MU meccseken döntő helyzetben, a hosszabbításban vagy a 80. perc után.
Legalább az egyik meccsen bejött a Ball don't lie.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem azért de miről beszéltek a Barca kapcsán még simán kieshetünk a Lyon ellen 😛 S a Juve sem vszínű hogy tovább megy, így meglepetésre, lehet, marad nekem a Spurs 😊
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ekkora kamu tizit...
warr_b
nem huzta vissza mezet?
ZoliMP
Nem játszotta el a nagyhalált? 🙂 esélye nem volt elérni azt a belőtt labdát.
warr_b
rajatszott de a mezt huzta? lehet huzni a mezt?ezt pedzegettem a vb alatt mi az a szint aminel egy lokesnel pl eleshet az ember.mert lokni sem lehet.
ZoliMP
Azért ilyenért ritkán adnak tizit... főleg egy BL kieséses szakaszban a hosszabbítás vége felé.
warr_b
a ritkan szo is kb a szurkoloktol szarmazik.
nincs kis szabalytalansag meg nagy.ha vmi szabalyzalan az szabalytalan az elso percben es az utolsoban is.Az mas kerdes h a focistak el lettek kapatva.
ZoliMP
De szubjektív bírói döntés van és mindig is volt. Meg amit egy spanyol bajnokságban játszó primadonnának simán befújnak, az az angol kettőben röhögve tovább.
Amúgy el van buzulva a gurulós is a sok szimulálós köcsög színésszel. De mondjuk az NHL is már műkori lett pl.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
MU 11es:
Az emberek nagyobb része szerint ez 11es volt, mert hogy eltalálta a kezét és nem volt leszorítva. Szerintem ez nagyon nincs jól.
Mégis szerencsétlennek hogy kéne felugrania? teste mellé szorítva a kezét tudom, de az életidegen. Nem kereste a keze a labdát, és a keze még nem is annyira futballtól idegen helyzetben volt hanem kb 20centire a leszorítástól. Az más kérdés hogy a lövés kiment volna a kakasülőre valszeg.
Ezek a 11esek annyira gázak, hogy ilyenekkel döntenek el egy 2x90perces BL meccset, Bl-t ami a foci szakmai csúcsa.
MUnak szurkoltam, de ez dühítő.
ÉS a bírók/szabályszakik védik a VART h jó döntés volt a 11es...


 twitter.com/btsportfootball/status/1103424491236061185
braxa88
Hát a szabályok szerint jó döntés volt akkor mit csináljanak?
Nem méricskélhetik, hogy most a lövés az éppen lefele csapódott volna vagy felfele. Kapura lövés kézzel blokkolásáért, ha a kezed nincs leszorítva mindig is 11-es járt, ezen nem értem miért kell felhbárodoni.
Szerencsétlen úgy ugrik fel, hogy kockáztatja ha nincs leszorítva a keze 11 kapnak, így jár. Valószínűleg a PSGnél se veszik elő emiatt, de nem is értem a jogosságát, hogy lehet vitatni.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
MU 11es:
Az emberek nagyobb része szerint ez 11es volt, mert hogy eltalálta a kezét és nem volt leszorítva. Szerintem ez nagyon nincs jól.
Mégis szerencsétlennek hogy kéne felugrania? teste mellé szorítva a kezét tudom, de az életidegen. Nem kereste a keze a labdát, és a keze még nem is annyira futballtól idegen helyzetben volt hanem kb 20centire a leszorítástól. Az más kérdés hogy a lövés kiment volna a kakasülőre valszeg.
Ezek a 11esek annyira gázak, hogy ilyenekkel döntenek el egy 2x90perces BL meccset, Bl-t ami a foci szakmai csúcsa.
MUnak szurkoltam, de ez dühítő.
ÉS a bírók/szabályszakik védik a VART h jó döntés volt a 11es...


 twitter.com/btsportfootball/status/1103424491236061185
braxa88
az m4 felhivott egy birot es igazat adok neki.felugrott amivel azt kockaztatta h a keze nem termeszetes tartasban lesz....
illetve visszakerdezett mivan ha nem adjak meg..

lesz ebbol szopas mert jovore jon az uj szabaly h kezerintese utan kvazi nem lehet gond😀
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
Ekkora kamu tizit...
warr_b
nem huzta vissza mezet?
ZoliMP
Nem játszotta el a nagyhalált? 🙂 esélye nem volt elérni azt a belőtt labdát.
warr_b
rajatszott de a mezt huzta? lehet huzni a mezt?ezt pedzegettem a vb alatt mi az a szint aminel egy lokesnel pl eleshet az ember.mert lokni sem lehet.
ZoliMP
Azért ilyenért ritkán adnak tizit... főleg egy BL kieséses szakaszban a hosszabbítás vége felé.
warr_b
a ritkan szo is kb a szurkoloktol szarmazik.
nincs kis szabalytalansag meg nagy.ha vmi szabalyzalan az szabalytalan az elso percben es az utolsoban is.Az mas kerdes h a focistak el lettek kapatva.