Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Csozé 😀
Amadeus
Az egyre esélyesebb madridi kinevezés miatt?

több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 995
Csozé 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Mbappe kb most döntötte el, hogy nyáron holdout lesz, amíg el nem adják Madridba.
ozibozi
pont akartam írni, hogy akkor Mbappe tuti lelép
hányadik év, hogy a PSG semmit nem ér el, innen menekülni kell... kérdés hova

egyébként csak ismételni tudom önmagam: vegytiszta Barca BL győzelemnek tűnik a dolog, talán az Atleti kibekkeli őket, de azon kívül nem látok csapatot akiknél nem jobbak
NB2
ManCity, Atleti, Pool/Bayern trió simán elkaphatja a Barcát, nem annyira kiemelkedőek mint amennyire tűnnek.
flzoli
sok függ a sorsolástól, hogy mikor és milyen állapotban kapják el őket, illetve az előbb felsorolt csapatok is milyen passzban lesznek
NB2
Ez kicsit Zomboris lett 😀
Amúgy ez a nagy Barca félszopás most mitől lett hirtelen ?
Ok jók de mitől kiemelkedok csak Messi? Mert ő volt az elmúlt idenyekben is.
Valverdét egy komolyabb edző szerintem megeszi taktikában. Pool Juve/Atleti simán egy szint. City / Bayern meg éppen hogy alakul. ( mondjuk Pep És a BL 😀 )
Toca
Lehet, hogy Zomboris, de igaz😊
A mostani Poolt legalább 5 csapat simán kiejtené, a Bayern kezd talán belelendülni, tényleg sok függ a formától.
Én nem szopom fel a Barcát, mert rühellem őket😊 De kb kezd olyan érzésem lenni, mint a mostani NFL PO-val. (nagyon rutinos a Barca, ilyen Ajax, Porto, MU, Tottenham csapatok a BL elődöntő közelébe nem voltak mostanában)
NB2
Igazából nem győztél meg. Nálam az az érzésem nem érv.
5 csapat simán kiejtené a Poolt, igazából innentől már nincs több kérdésem. 😊
Toca
Jelenlegi formája a Pool-nak közelében sincs a decemberinek. Akkor nálam egyik titkos favoritok voltak (PL is, BL is). Ha átvészelik ezt az időszakot, akkor simán döntőzhetnek.
több mint 5 éve
Cubehor Los Angeles Rams 310
na az meg külön vicc volt. egy méterről esés közben telibe lövik, ráadásul a labda a mellkasáról pattan a felkarjára. komolyan mondom, a VAR káros a bírókra nézve, mert visszajátszás nélkül maximum azt lehetne mondani, hogy vak a bíró, de ilyen segítség után szimplán hülye.
slowmotion
Csak az elmúlt másfél hétben adtak meg világkamuja tizenegyeseket VAR után a Fiorentina - Inter, Napoli - Juve meg PSG - MU meccseken döntő helyzetben, a hosszabbításban vagy a 80. perc után.
Legalább az egyik meccsen bejött a Ball don't lie.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 537 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem azért de miről beszéltek a Barca kapcsán még simán kieshetünk a Lyon ellen 😛 S a Juve sem vszínű hogy tovább megy, így meglepetésre, lehet, marad nekem a Spurs 😊
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ekkora kamu tizit...
warr_b
nem huzta vissza mezet?
ZoliMP
Nem játszotta el a nagyhalált? 🙂 esélye nem volt elérni azt a belőtt labdát.
warr_b
rajatszott de a mezt huzta? lehet huzni a mezt?ezt pedzegettem a vb alatt mi az a szint aminel egy lokesnel pl eleshet az ember.mert lokni sem lehet.
ZoliMP
Azért ilyenért ritkán adnak tizit... főleg egy BL kieséses szakaszban a hosszabbítás vége felé.
warr_b
a ritkan szo is kb a szurkoloktol szarmazik.
nincs kis szabalytalansag meg nagy.ha vmi szabalyzalan az szabalytalan az elso percben es az utolsoban is.Az mas kerdes h a focistak el lettek kapatva.
ZoliMP
De szubjektív bírói döntés van és mindig is volt. Meg amit egy spanyol bajnokságban játszó primadonnának simán befújnak, az az angol kettőben röhögve tovább.
Amúgy el van buzulva a gurulós is a sok szimulálós köcsög színésszel. De mondjuk az NHL is már műkori lett pl.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
MU 11es:
Az emberek nagyobb része szerint ez 11es volt, mert hogy eltalálta a kezét és nem volt leszorítva. Szerintem ez nagyon nincs jól.
Mégis szerencsétlennek hogy kéne felugrania? teste mellé szorítva a kezét tudom, de az életidegen. Nem kereste a keze a labdát, és a keze még nem is annyira futballtól idegen helyzetben volt hanem kb 20centire a leszorítástól. Az más kérdés hogy a lövés kiment volna a kakasülőre valszeg.
Ezek a 11esek annyira gázak, hogy ilyenekkel döntenek el egy 2x90perces BL meccset, Bl-t ami a foci szakmai csúcsa.
MUnak szurkoltam, de ez dühítő.
ÉS a bírók/szabályszakik védik a VART h jó döntés volt a 11es...


 twitter.com/btsportfootball/status/1103424491236061185
braxa88
Hát a szabályok szerint jó döntés volt akkor mit csináljanak?
Nem méricskélhetik, hogy most a lövés az éppen lefele csapódott volna vagy felfele. Kapura lövés kézzel blokkolásáért, ha a kezed nincs leszorítva mindig is 11-es járt, ezen nem értem miért kell felhbárodoni.
Szerencsétlen úgy ugrik fel, hogy kockáztatja ha nincs leszorítva a keze 11 kapnak, így jár. Valószínűleg a PSGnél se veszik elő emiatt, de nem is értem a jogosságát, hogy lehet vitatni.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
MU 11es:
Az emberek nagyobb része szerint ez 11es volt, mert hogy eltalálta a kezét és nem volt leszorítva. Szerintem ez nagyon nincs jól.
Mégis szerencsétlennek hogy kéne felugrania? teste mellé szorítva a kezét tudom, de az életidegen. Nem kereste a keze a labdát, és a keze még nem is annyira futballtól idegen helyzetben volt hanem kb 20centire a leszorítástól. Az más kérdés hogy a lövés kiment volna a kakasülőre valszeg.
Ezek a 11esek annyira gázak, hogy ilyenekkel döntenek el egy 2x90perces BL meccset, Bl-t ami a foci szakmai csúcsa.
MUnak szurkoltam, de ez dühítő.
ÉS a bírók/szabályszakik védik a VART h jó döntés volt a 11es...


 twitter.com/btsportfootball/status/1103424491236061185
braxa88
az m4 felhivott egy birot es igazat adok neki.felugrott amivel azt kockaztatta h a keze nem termeszetes tartasban lesz....
illetve visszakerdezett mivan ha nem adjak meg..

lesz ebbol szopas mert jovore jon az uj szabaly h kezerintese utan kvazi nem lehet gond😀
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
Ekkora kamu tizit...
warr_b
nem huzta vissza mezet?
ZoliMP
Nem játszotta el a nagyhalált? 🙂 esélye nem volt elérni azt a belőtt labdát.
warr_b
rajatszott de a mezt huzta? lehet huzni a mezt?ezt pedzegettem a vb alatt mi az a szint aminel egy lokesnel pl eleshet az ember.mert lokni sem lehet.
ZoliMP
Azért ilyenért ritkán adnak tizit... főleg egy BL kieséses szakaszban a hosszabbítás vége felé.
warr_b
a ritkan szo is kb a szurkoloktol szarmazik.
nincs kis szabalytalansag meg nagy.ha vmi szabalyzalan az szabalytalan az elso percben es az utolsoban is.Az mas kerdes h a focistak el lettek kapatva.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
legalabb nem nyer a PSG iden se BL-t, meg mondjuk soha nem is fog, de az mindegy 😀

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Mbappe kb most döntötte el, hogy nyáron holdout lesz, amíg el nem adják Madridba.
ozibozi
pont akartam írni, hogy akkor Mbappe tuti lelép
hányadik év, hogy a PSG semmit nem ér el, innen menekülni kell... kérdés hova

egyébként csak ismételni tudom önmagam: vegytiszta Barca BL győzelemnek tűnik a dolog, talán az Atleti kibekkeli őket, de azon kívül nem látok csapatot akiknél nem jobbak
NB2
ManCity, Atleti, Pool/Bayern trió simán elkaphatja a Barcát, nem annyira kiemelkedőek mint amennyire tűnnek.
flzoli
sok függ a sorsolástól, hogy mikor és milyen állapotban kapják el őket, illetve az előbb felsorolt csapatok is milyen passzban lesznek
NB2
Ez kicsit Zomboris lett 😀
Amúgy ez a nagy Barca félszopás most mitől lett hirtelen ?
Ok jók de mitől kiemelkedok csak Messi? Mert ő volt az elmúlt idenyekben is.
Valverdét egy komolyabb edző szerintem megeszi taktikában. Pool Juve/Atleti simán egy szint. City / Bayern meg éppen hogy alakul. ( mondjuk Pep És a BL 😀 )
Toca
Lehet, hogy Zomboris, de igaz😊
A mostani Poolt legalább 5 csapat simán kiejtené, a Bayern kezd talán belelendülni, tényleg sok függ a formától.
Én nem szopom fel a Barcát, mert rühellem őket😊 De kb kezd olyan érzésem lenni, mint a mostani NFL PO-val. (nagyon rutinos a Barca, ilyen Ajax, Porto, MU, Tottenham csapatok a BL elődöntő közelébe nem voltak mostanában)
NB2
Igazából nem győztél meg. Nálam az az érzésem nem érv.
5 csapat simán kiejtené a Poolt, igazából innentől már nincs több kérdésem. 😊
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 432 — TODDHERREMANS79
Nem kezdem el a szabálykönyvet túrni, de ez tiszta tizi volt szerintem. Henrik is ezt mondta utána a stúdióban,
dugo93
mondjuk ebből ne indulj ki, Real tizinél is mondták hogy jogos, + felhívtak 2 volt nb1es bírót, és azok is azt mondták hogy jogos a tizi, mégis ment a fröcsögés 2 hétig, hogy hát de kamutizi 😀.

ordas nagy balszerencse a védő részéről, és 1000% hogy nem akart direkt kézzel belekapni, de a szabályok szerint sima tizi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
😊 😊 😊

 www.instagram.com/p/BurzvoJgvtG/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
bogec7
Szolszkjer meg kicsit el-Hughes-osodott 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ha Zomboris, akkor meg nem igaz. 😀 Életében nem mondott szakmai tartalmú dolgot . . . ("hát igen, nagyon szépen megoldotta a csatár". Ez a szint 😛)

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 962 — nabege2@yahoo.com
Mbappe kb most döntötte el, hogy nyáron holdout lesz, amíg el nem adják Madridba.
ozibozi
pont akartam írni, hogy akkor Mbappe tuti lelép
hányadik év, hogy a PSG semmit nem ér el, innen menekülni kell... kérdés hova

egyébként csak ismételni tudom önmagam: vegytiszta Barca BL győzelemnek tűnik a dolog, talán az Atleti kibekkeli őket, de azon kívül nem látok csapatot akiknél nem jobbak
NB2
ManCity, Atleti, Pool/Bayern trió simán elkaphatja a Barcát, nem annyira kiemelkedőek mint amennyire tűnnek.
flzoli
sok függ a sorsolástól, hogy mikor és milyen állapotban kapják el őket, illetve az előbb felsorolt csapatok is milyen passzban lesznek
NB2
Ez kicsit Zomboris lett 😀
Amúgy ez a nagy Barca félszopás most mitől lett hirtelen ?
Ok jók de mitől kiemelkedok csak Messi? Mert ő volt az elmúlt idenyekben is.
Valverdét egy komolyabb edző szerintem megeszi taktikában. Pool Juve/Atleti simán egy szint. City / Bayern meg éppen hogy alakul. ( mondjuk Pep És a BL 😀 )
Toca
Lehet, hogy Zomboris, de igaz😊
A mostani Poolt legalább 5 csapat simán kiejtené, a Bayern kezd talán belelendülni, tényleg sok függ a formától.
Én nem szopom fel a Barcát, mert rühellem őket😊 De kb kezd olyan érzésem lenni, mint a mostani NFL PO-val. (nagyon rutinos a Barca, ilyen Ajax, Porto, MU, Tottenham csapatok a BL elődöntő közelébe nem voltak mostanában)
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
MU 11es:
Az emberek nagyobb része szerint ez 11es volt, mert hogy eltalálta a kezét és nem volt leszorítva. Szerintem ez nagyon nincs jól.
Mégis szerencsétlennek hogy kéne felugrania? teste mellé szorítva a kezét tudom, de az életidegen. Nem kereste a keze a labdát, és a keze még nem is annyira futballtól idegen helyzetben volt hanem kb 20centire a leszorítástól. Az más kérdés hogy a lövés kiment volna a kakasülőre valszeg.
Ezek a 11esek annyira gázak, hogy ilyenekkel döntenek el egy 2x90perces BL meccset, Bl-t ami a foci szakmai csúcsa.
MUnak szurkoltam, de ez dühítő.
ÉS a bírók/szabályszakik védik a VART h jó döntés volt a 11es...


 twitter.com/btsportfootball/status/1103424491236061185
braxa88
Jó, de most ugyanez, ha a gólvonalon történik akkor sem fújod be? A szabálykönyvbe nyilván nem írnak szubjektív dolgokat, ahol a bíró elkezdi kikockázni, hogy ez kapura ment volna-e vagy nem.

Nem kezdem el a szabálykönyvet túrni, de ez tiszta tizi volt szerintem. Henrik is ezt mondta utána a stúdióban, hogy persze van az a szitu amikor nem tudod leszorítani a kezed a tested mellé, de azt tudod befolyásolni, hogy háttal megpróbálsz-e beleugrani egy lövésbe vagy nem. Mert ha megpróbálod azzal bizony kockázatot vállalsz arra, hogy eltalálják a kezed ami nem lesz a tested mellett.

Sok olyat is láttunk már, hogy beadásnál a futó védő lendülő kezét találja el a labda és befújják tizinek (jogosan).

több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 659 — Vikings fan
Mbappe kb most döntötte el, hogy nyáron holdout lesz, amíg el nem adják Madridba.
ozibozi
pont akartam írni, hogy akkor Mbappe tuti lelép
hányadik év, hogy a PSG semmit nem ér el, innen menekülni kell... kérdés hova

egyébként csak ismételni tudom önmagam: vegytiszta Barca BL győzelemnek tűnik a dolog, talán az Atleti kibekkeli őket, de azon kívül nem látok csapatot akiknél nem jobbak
NB2
ManCity, Atleti, Pool/Bayern trió simán elkaphatja a Barcát, nem annyira kiemelkedőek mint amennyire tűnnek.
flzoli
sok függ a sorsolástól, hogy mikor és milyen állapotban kapják el őket, illetve az előbb felsorolt csapatok is milyen passzban lesznek
NB2
Ez kicsit Zomboris lett 😀
Amúgy ez a nagy Barca félszopás most mitől lett hirtelen ?
Ok jók de mitől kiemelkedok csak Messi? Mert ő volt az elmúlt idenyekben is.
Valverdét egy komolyabb edző szerintem megeszi taktikában. Pool Juve/Atleti simán egy szint. City / Bayern meg éppen hogy alakul. ( mondjuk Pep És a BL 😀 )
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
MU 11es:
Az emberek nagyobb része szerint ez 11es volt, mert hogy eltalálta a kezét és nem volt leszorítva. Szerintem ez nagyon nincs jól.
Mégis szerencsétlennek hogy kéne felugrania? teste mellé szorítva a kezét tudom, de az életidegen. Nem kereste a keze a labdát, és a keze még nem is annyira futballtól idegen helyzetben volt hanem kb 20centire a leszorítástól. Az más kérdés hogy a lövés kiment volna a kakasülőre valszeg.
Ezek a 11esek annyira gázak, hogy ilyenekkel döntenek el egy 2x90perces BL meccset, Bl-t ami a foci szakmai csúcsa.
MUnak szurkoltam, de ez dühítő.
ÉS a bírók/szabályszakik védik a VART h jó döntés volt a 11es...


 twitter.com/btsportfootball/status/1103424491236061185

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 770 — Слава Україні! Героям слава!
Gáz, ha Bayern szurkolóként a MU-nak drukkolok inkább?
gamerkr
Nyugi, en is ezt tettem.
Vrij6
Jól van akkor.
Ajax -Mu a kövi körben? 😀
gamerkr
MU-Bayern. 😉

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
bogjosi New England Patriots 1 178
😊 😊 😊

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/52762725_951979341676193_4910819734651229862_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=LmAeCpb0UNsQ7kNvgESiKHK&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBAPpUZRCcKl0zB6JQaUvQZ-_KQbLEIfvy0oPDUqdRu2w&oe=6637263C
Manchester United on Instagram: "These three 😍"
2M likes, 21K comments - manchesterunited on March 6, 2019: "These three 😍".

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ritkan adnak tizit ilyenert, de attol meg jogos volt.
Amikor a csatar hosszan tolja meg a kapus/becsuszo vedo mellett, ugy h egyertelmuen nem lenne eselye elerni, es felvagjak, ugyan ugy jar a tizi.
A Roma vedo picit megfarat a 113.percre, es befosott amikor a tamado megelozte, es utananyult. Butasag volt, nem is attol omlott ossze a Portos arc, de tizi volt.
A masik oldalon a sokadszori visszajatszas es lassitas utan is ugy tunt, hogy a Roma tamado a sajat lababan esett el, a vedo nem ert hozza se a terdevel a sarkahoz, se a foldon a bokajahoz. De lehet beneztem.

A PSG meccsen meg sztem az volt a donto, hogy kapuralovesnek iteltek meg, latszott, hogy Kimpembe szamitott a lovesre, hiaba forditott hatat, es nem volt leszoritva (test mellett volt, de volt v 20centi a teste meg a keze kozott) a keze.
Megerdemelte a MU, ami szamukra benne volt a meccsben azt kihoztak. A P$G meg megint magat verte meg.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ekkora kamu tizit...
warr_b
nem huzta vissza mezet?
ZoliMP
Nem játszotta el a nagyhalált? 🙂 esélye nem volt elérni azt a belőtt labdát.
warr_b
rajatszott de a mezt huzta? lehet huzni a mezt?ezt pedzegettem a vb alatt mi az a szint aminel egy lokesnel pl eleshet az ember.mert lokni sem lehet.
ZoliMP
Azért ilyenért ritkán adnak tizit... főleg egy BL kieséses szakaszban a hosszabbítás vége felé.

Szerkesztette: warr_b


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Ekkora kamu tizit...
warr_b
nem huzta vissza mezet?
ZoliMP
Nem játszotta el a nagyhalált? 🙂 esélye nem volt elérni azt a belőtt labdát.
warr_b
mondjuk gurulósban ritkán játszik a "volt-e esélye megjátszani a labdát?" kérdés. vébén is ezért volt felesleges a rengeteg video alapján megítélt tizenegyes a tizenkettő-egy-tucat szituációkra, amelyek néha még csak közel sem voltak ahhoz a helyhez, ahova a labda érkezett.
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 937
Ekkora kamu tizit...
warr_b
nem huzta vissza mezet?
ZoliMP
Nem játszotta el a nagyhalált? 🙂 esélye nem volt elérni azt a belőtt labdát.
warr_b
rajatszott de a mezt huzta? lehet huzni a mezt?ezt pedzegettem a vb alatt mi az a szint aminel egy lokesnel pl eleshet az ember.mert lokni sem lehet.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 890 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Aha, a másik oldalon ez nem tizi.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta