Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
A Mracskó féle Békéscsaba verte volna őket , mázlijuk, hogy itthon mindenki leszarta a biszem baszom BL-t. Csató leszedte volna ZidanE -t. Is.
gordon
Köszi már javítottam is 😊
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
A Mracskó féle Békéscsaba verte volna őket , mázlijuk, hogy itthon mindenki leszarta a biszem baszom BL-t. Csató leszedte volna ZidanE -t. Is.
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Beckham? Nincs tobb kerdesem.
ulpianus
Beckham emlékeim szerint semmi extrát nem hozott Madridba a nevén kívül.
Kenny
4 év alatt még is játszott 116 mérkőzést egy olyan csapatban ahol vilagklassisok játszottak mellette vagy akár poszt riválisként.
És itt megkerdezném a mai Reál minoségre hol van az akkori Galaktikusoktol ???
Kik érnek fel Zidane,Robi Carlos,Figo,Ronaldo,Beckham,Raul,Guti szintjére ??
És igen mèg mindig tartom Modric nem lett volna közöttük meghatározó húzó szintű labdarúgó !!!!
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Beckham? Nincs tobb kerdesem.
ulpianus
Miben jobb Modric mint Beckham ??
Ez is kúrvára relatív !
De akkor legyen már Zidane összehasonlítás szempontjábol.
Akkor ezekszerint ő sem jobb ??
Fölösleges belemenni szerintem mert nem lehet eldönteni ,hogy ki a jobb (itt is a szimpátia az ami rangsorol szerintem)
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Beckham? Nincs tobb kerdesem.
ulpianus
Beckham emlékeim szerint semmi extrát nem hozott Madridba a nevén kívül.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Beckham? Nincs tobb kerdesem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Valaki nagy szakértő mesélje már el nekem ,hogy a francba lehet eldönteni azt ,hogy ki a világ legjobb futbalistája ?? 🤔🤔🤔
Ez kibaszott szubjektív vélleményem szerint!
Mint ahogy az is ,hogy Ronaldo vagy Messi a jobb.
Ez rohadtúl nézőpont kérdése.
Eredményesség tekintetetében sem lehet köztük különbséget tenni.

Szerintem mind a kettő nagyszerű focista és kész !
Dönteni csak szimpátia alapján lehet köztük szerintem.

Alá Madrid galaktikusok:
Osztom a vèlemènyt ,hogy Modric nem fért volna be stabilan az akkori közèppályások közé mint pl. Figo, Zidane,Beckham ,hogy csak 2-3 nevet emlitsek az akkori középpályárol !
De mondhatnám Guti ,Makélélé nevét is.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 20 891 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Messi, CR es Dzsudzsi a legjobb ketto.
ulpianus
Akkor te nem láttad anno Galaschek Pétert játszani..
gordon
Őt játszani senki sem látta.
kishaszi
Még úgy is messze jobb volt mindenkinél, hogy gyakorlatilag soha nem hagyta el a kezdőkört 😂😄


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 030 — Lucas Scott
azért már az odavágón is jó volt az Ajax csak szerencséjük nem volt. most jött a lucky 13. amúgy én ősszel az első Bayern meccs után mondtam, hogy jó ez a holland csapat, jobb mint sokan hiszik.

Hummels, Boateng és Müller pedig várható volt. Löw még adott nekik egy esélyt az NL-ban, de nem jött be. fiatalít, és koncepciót vált, amibe már durván nem férnek be. sztem jön a 3 védős játék a németeknél konstansan.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Messi, CR es Dzsudzsi a legjobb ketto.
ulpianus
Akkor te nem láttad anno Galaschek Pétert játszani..
gordon
Őt játszani senki sem látta.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
YoungZeeZee 7 939
Megeri igy gyalazni es ekezni a Madridot. Nem vagyok fan, de vicces.
Bakker megnyertek mindent es mindent.
Konkretan egy teljes keretet meg nem cserelhetnek le rogton, attol fuggetlenul, hogy szar uton jarnak, mert elbasztak.
egy-ket ev es rendben lesznek.
A Barcas sotet kort nem fogjak tulszarnyalni.

Zoli vagyok egy profeta

u.i. azert h a nezok a csapatot is kifutyultek az legalja.
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Messi, CR es Dzsudzsi a legjobb ketto.
ulpianus
Akkor te nem láttad anno Galaschek Pétert játszani..
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
De attól még 2 ember van, akik 15-20 éve a tucatban lettek volna.

Chargers LT
Te itt most CR-re és Messi re gondolsz?
gordon
gondolom igen,
hát na. nagy okosság 😀 Messi és a tucat, aha 😀
Kluivert fasza csatár volt, de elképesztően nincs egy szinten Messivel.

mondanám, hogy kiváncsi vagyok arra az 50 emberre akik között Messi tucat, de minek
braxa88
Van Messi aki a valaha volt legjobb focista, ezt azért tegyük tisztába, utána vannak a többi nagyok kiegészülve CR-rel.
Kenny
Van Messi a valaha általam látott legtehetségesebb focista. Van CR aki valahogy felküzödözdötte magát munkával arra a szintre amit Messi tud.
Hogy közülük ki a jobb szerintem ízlése válogatja. Barca drukkereknek Messi nyilván...
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
De attól még 2 ember van, akik 15-20 éve a tucatban lettek volna.

Chargers LT
Te itt most CR-re és Messi re gondolsz?
gordon
gondolom igen,
hát na. nagy okosság 😀 Messi és a tucat, aha 😀
Kluivert fasza csatár volt, de elképesztően nincs egy szinten Messivel.

mondanám, hogy kiváncsi vagyok arra az 50 emberre akik között Messi tucat, de minek
braxa88
Van Messi aki a valaha volt legjobb focista, ezt azért tegyük tisztába, utána vannak a többi nagyok kiegészülve CR-rel.
Kenny
Jóvanmáá 😀 Nem azt mondtam, hogy Messi egyenlő azzal az 50-el, vagy akár a tucattal, de ha Ronaldo, Sevchenko, Del Piero, Raúl, Kaká, Rivaldo, Figo, Nedved, Zidane, Ronaldinho, Henry, stb, stb aktívkodna, egy cseppett nehezebben nyerne 5/5 aranylasztit, ahogy CR sem. A felsoroltak egymással versengtek, (meg másokkal), most 10 éve meg 2 ember.
Nem azt mondtam, hogy ők ketten nem emelkednek ki most, mert pont, hogy igen...mivel mellettük már elég híg a mezőny. Az Iniesta, Ribery vonal ki is öregedett, Mbappé lehet új hullám, de ennyi.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Messi, CR es Dzsudzsi a legjobb ketto.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 164 — The Mathematician
De attól még 2 ember van, akik 15-20 éve a tucatban lettek volna.

Chargers LT
Te itt most CR-re és Messi re gondolsz?
gordon
gondolom igen,
hát na. nagy okosság 😀 Messi és a tucat, aha 😀
Kluivert fasza csatár volt, de elképesztően nincs egy szinten Messivel.

mondanám, hogy kiváncsi vagyok arra az 50 emberre akik között Messi tucat, de minek
braxa88
Van Messi aki a valaha volt legjobb focista, ezt azért tegyük tisztába, utána vannak a többi nagyok kiegészülve CR-rel.
Kenny
a 2 között van még 1 szint ahova sajnos senki nem fér be 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
De attól még 2 ember van, akik 15-20 éve a tucatban lettek volna.

Chargers LT
Te itt most CR-re és Messi re gondolsz?
gordon
gondolom igen,
hát na. nagy okosság 😀 Messi és a tucat, aha 😀
Kluivert fasza csatár volt, de elképesztően nincs egy szinten Messivel.

mondanám, hogy kiváncsi vagyok arra az 50 emberre akik között Messi tucat, de minek
braxa88
Van Messi aki a valaha volt legjobb focista, ezt azért tegyük tisztába, utána vannak a többi nagyok kiegészülve CR-rel.

Szerkesztette: Kenny

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
De attól még 2 ember van, akik 15-20 éve a tucatban lettek volna.

Chargers LT
Te itt most CR-re és Messi re gondolsz?
gordon
gondolom igen,
hát na. nagy okosság 😀 Messi és a tucat, aha 😀
Kluivert fasza csatár volt, de elképesztően nincs egy szinten Messivel.

mondanám, hogy kiváncsi vagyok arra az 50 emberre akik között Messi tucat, de minek
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
De attól még 2 ember van, akik 15-20 éve a tucatban lettek volna.

Chargers LT
Te itt most CR-re és Messi re gondolsz?
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 164 — The Mathematician
Modric olyan szinten halovány, hogy arra nincsenek szavak. VB óta nem volt 2 jó meccsük, vicc hogy erre adtak aranylabdát, semmi pluszt nem tudott adni amikor kellett volna.
eaglesmcnabb
Nem meglepő ebben semmi. Most mondjam, hogy bezzeg a régi szép idők? 😀 Mert itt lehetne...
15-20 éve, (de talán még 10 is) legalább 50 jobb futballista focizgatott, mint Modric...sorolhatnánk napestig Kluiverttől, Rivaldon át Del Pieroig a világsztárokat és zseniket, akik nem kaptak anno aranylabdát (Rivaldo pont kapott, vágom 😉 ), akik a jelenlegi mezőnyben röhögve megkapnák...a zsenik elfogytak, a világsztárok kikoptak, alig akad néhány. Nem véletlen, hogy 10 éve 2 ember csatázik a címért, bár 1-1 alkalommal Riberynek és Iniestának illett volna adni. De attól még 2 ember van, akik 15-20 éve a tucatban lettek volna.
Modric meg talán csere lenne egy régebbi igazi galaktikus Madridban 😊
Chargers LT
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? 😀
dugo93
régen minden jobb vót

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Modric olyan szinten halovány, hogy arra nincsenek szavak. VB óta nem volt 2 jó meccsük, vicc hogy erre adtak aranylabdát, semmi pluszt nem tudott adni amikor kellett volna.
eaglesmcnabb
Nem meglepő ebben semmi. Most mondjam, hogy bezzeg a régi szép idők? 😀 Mert itt lehetne...
15-20 éve, (de talán még 10 is) legalább 50 jobb futballista focizgatott, mint Modric...sorolhatnánk napestig Kluiverttől, Rivaldon át Del Pieroig a világsztárokat és zseniket, akik nem kaptak anno aranylabdát (Rivaldo pont kapott, vágom 😉 ), akik a jelenlegi mezőnyben röhögve megkapnák...a zsenik elfogytak, a világsztárok kikoptak, alig akad néhány. Nem véletlen, hogy 10 éve 2 ember csatázik a címért, bár 1-1 alkalommal Riberynek és Iniestának illett volna adni. De attól még 2 ember van, akik 15-20 éve a tucatban lettek volna.
Modric meg talán csere lenne egy régebbi igazi galaktikus Madridban 😊
Chargers LT
Ezt ugye te sem gondoltad komolyan? 😀

több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
 index.hu/sport/futball/2019/03/05/low_nemet_kapitany_kidobta_a_valogatottbol_hummelst_mullert_es_boatenget/
warr_b
Megfeküdte a gyomrát a sok fika. Boatenget még megértem, mert ő világlegjobbjából hirtelen30 lett.
kishaszi
Miért Müllerben mit látsz? szerintem teljesen jogos döntés kihagyni őket.
gordon
Clutch player.
Mondjuk ehhez sokszor nehéz dolgok. Hierro is kikerült a kezdőből 99-ben, aztán kurvára nem ment a védelem, visszakerült, megint rohadt stabilok lettek, megint BL győzelem,,,
kishaszi
Clutch playert nem hagyunk ki...Klose who? 😊 Válogatottba 50 évesen is betették, nem véletlenül. És mindig hozta a formát.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Modric olyan szinten halovány, hogy arra nincsenek szavak. VB óta nem volt 2 jó meccsük, vicc hogy erre adtak aranylabdát, semmi pluszt nem tudott adni amikor kellett volna.
eaglesmcnabb
Nem meglepő ebben semmi. Most mondjam, hogy bezzeg a régi szép idők? 😀 Mert itt lehetne...
15-20 éve, (de talán még 10 is) legalább 50 jobb futballista focizgatott, mint Modric...sorolhatnánk napestig Kluiverttől, Rivaldon át Del Pieroig a világsztárokat és zseniket, akik nem kaptak anno aranylabdát (Rivaldo pont kapott, vágom 😉 ), akik a jelenlegi mezőnyben röhögve megkapnák...a zsenik elfogytak, a világsztárok kikoptak, alig akad néhány. Nem véletlen, hogy 10 éve 2 ember csatázik a címért, bár 1-1 alkalommal Riberynek és Iniestának illett volna adni. De attól még 2 ember van, akik 15-20 éve a tucatban lettek volna.
Modric meg talán csere lenne egy régebbi igazi galaktikus Madridban 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
beszéljünk a fontos dolgokról is, Mason Bennett mekkora gólt vágott 4 perccel a becserélése után 😮

 twitter.com/si_soccer/status/1103067569257357314
Löfli
Első reakcióm az "ANY*D!" volt 😀 Puskás díjat neki!
Chargers LT
Persze makis mozdulat, de azért "namennyaph@βξomba" jött ki belőlem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
beszéljünk a fontos dolgokról is, Mason Bennett mekkora gólt vágott 4 perccel a becserélése után 😮

 twitter.com/si_soccer/status/1103067569257357314
Löfli
Első reakcióm az "ANY*D!" volt 😀 Puskás díjat neki!

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀