Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 998
😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
akkor viszlát Real
hosszú távon lehet jobban járnak, hogy most kiesnek, lehet totális rebuildet nyomni
NB2
Egy ilyen monstrum soha nem fog totális rebuildet nyomni, nem engedhetik meg maguknak. De mondhatnám a Barcát, MU-t, Juvét, ők se fognak soha.
Kampman
csak egy calciopoli kell, nem véletlenül emlegeti itt a juve van braxa a totókirályt :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Holland csapat mikor volt utoljára 8-ban? 2005-ben PSV?
Vrij6
Sanszos, mert az Ajax Litmanenék óta nem, a Feyenoord meg inkább az UEFA kupában nyomta

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
akkor viszlát Real
hosszú távon lehet jobban járnak, hogy most kiesnek, lehet totális rebuildet nyomni
NB2
Egy ilyen monstrum soha nem fog totális rebuildet nyomni, nem engedhetik meg maguknak. De mondhatnám a Barcát, MU-t, Juvét, ők se fognak soha.
Kampman
Messi után kiváncsi vagyok mihez kezdünk sztem lesz néhány szűk esztendő. Még 3 max 4 év.
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Holland csapat mikor volt utoljára 8-ban? 2005-ben PSV?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Viszont még lehet egy spanyol-holland 1-5
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
akkor viszlát Real
hosszú távon lehet jobban járnak, hogy most kiesnek, lehet totális rebuildet nyomni
NB2
Egy ilyen monstrum soha nem fog totális rebuildet nyomni, nem engedhetik meg maguknak. De mondhatnám a Barcát, MU-t, Juvét, ők se fognak soha.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Eszemfaszom megáll.... ki a totókirály?!


Ááá gyönyörű 😊
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hopp, 0-2 nél kapcsoltam a RM - Ajaxra, akkor is csak lestem...de már 1-4 😀 jól gerincrevágják a Realt 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Ez lófasz. Mennyeiben félpályáról rugdosnak gólokat.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Ez Schöne gól volt. 😜
Tony Adams
Meliyk? Mert kisse felporogtek az esemenyek.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 663 — Vikings fan
1-4 az igen. Solari se fog sokáig maradni
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Hát ez cumi. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
akkor viszlát Real
hosszú távon lehet jobban járnak, hogy most kiesnek, lehet totális rebuildet nyomni
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 194 — Colts Fan
Ez Schöne gól volt. 😜
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
En megint a masik meccset kezdtem el nezni elsore. Nagy hiba volt.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
Sztem nem volt kint. A csucsok meg ralogott a vonalra.

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha valaki én nagyon nem szurkolok a Margitnak de ez így nagyon röhögséges. Előbb a Juve meccsen, most ez.....
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
5 percig nézték vissza a tök egyértelműt, hogy aztán maradjon a rossz döntés. Ez komoly teljesítmény volt. 😀
több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 771 — Слава Україні! Героям слава!
Fuck yeah!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Negy perc kellett hozza, de gol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
és az óra csak pörög, a stop gombot senki nem ismeri, ez mindig annyira vicces 😊
r.baggio
A soccerben az óra ugyanúgy nem állhat meg, ahogy a Szent Koronán sem lehet kiegyenesíteni a keresztet. Nem és kész. Csak.
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 970 — nabege2@yahoo.com
ennek a VAR-nak semmi értelme
tiszta NY feeling😊
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 863 — No es importante
és az óra csak pörög, a stop gombot senki nem ismeri, ez mindig annyira vicces 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Már csak a csellendzs mentheti meg a Madridot
Kampman
Vagy Tebow


Állat vagyok, ami enni kér...