Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Elmondaná nekem valaki hogy elég sok ember miért nevezi Sterlinget patkánynak? Gondolok pl itt a sok Pooli drukkerről, mindig látom tőlük ezt. Azért mert elment egy olyan csapatba ahol jelenpillanatban trófeákat nyer?
Coolearie
leginkább azért, mert még le sem száradt a tojáshéj a valagáról, de alig több, mint egy, a felnőttek között lehúzott szezon után már világsztár fizetést követelt, és mivel tudta jól, hogy ilyet egy tizennyolc éves taknyosnak épeszű klub nem ad (nem, a Sziti nem az), ezért kvázi kikényszerítette az eladását az egyik riválishoz.
és mindezt úgy, hogy volt egy erős fél-egy szezonja, amikor az összes védő a Suarez-Sturridge párosra összpontosított, meg egy gyengébb, amikor kiderült, hogy annyira mégsem húzóembere még a csapatnak, mint amennyire azt magáról képzelte.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 660 — Vikings fan
Elmondaná nekem valaki hogy elég sok ember miért nevezi Sterlinget patkánynak? Gondolok pl itt a sok Pooli drukkerről, mindig látom tőlük ezt. Azért mert elment egy olyan csapatba ahol jelenpillanatban trófeákat nyer?
Coolearie
Igen emiatt, abban a világban amiben a Cityt is csak azért utálják mert sikeres lett a semmiből.

Segítek a pénzhez van köze.
több mint 5 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 313 — Omar's Coming Yo!
Elmondaná nekem valaki hogy elég sok ember miért nevezi Sterlinget patkánynak? Gondolok pl itt a sok Pooli drukkerről, mindig látom tőlük ezt. Azért mert elment egy olyan csapatba ahol jelenpillanatban trófeákat nyer?
Coolearie
Azert amiert Szucs “Judas Lajos” volt

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 412 — Colts fan
Elmondaná nekem valaki hogy elég sok ember miért nevezi Sterlinget patkánynak? Gondolok pl itt a sok Pooli drukkerről, mindig látom tőlük ezt. Azért mert elment egy olyan csapatba ahol jelenpillanatban trófeákat nyer?
Coolearie
Igen.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Elmondaná nekem valaki hogy elég sok ember miért nevezi Sterlinget patkánynak? Gondolok pl itt a sok Pooli drukkerről, mindig látom tőlük ezt. Azért mert elment egy olyan csapatba ahol jelenpillanatban trófeákat nyer?

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nem kell Angliába menni azért, hogy érdekes sztorit találjon az amber:

 index.hu/sport/futball/2019/02/24/tiba_istvan_interju_balmazujvaros_csod_onkormanyzati_tamogatas_berlakasok_vedonoi_fizetes/

bicskanyitogató...
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 660 — Vikings fan
Ha egy ilyen sarri típusú puhapöcs még edző marad hétfőn, az max annyit jelent hogy már a tulaj is szarik az egészre.
ozibozi
Ez egyébként a fő baj, hogy a tulaj jelenleg a bőrét igyekszik menteni. Jelenleg ugye be se léphet Angliába különban lecsukják. Így a csapatot sem tudja személyesen felelősségre vonni. Lehet, hogy érik a Chelsea anyagi veszte.... Az edző ilyen esetben tehetelen. Illetve pl Kepát be nem engedném 1 hónapig az edzésre az is biztos...

Mondjuk ez meg bullshit, meg is érdemli a sorsát ha így áll hozzá:

 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/chelsea-felreertes-igaza-volt-kepanak-sarri-2685931
dande
A Chelsea volt az első ilyen pénzzel kitömött csapat (de jó is volt az a Crespo féle banda), adná magàt, hogy precedensként a chelsea dőljön be.
Amadeus
Kérdés miből gondolja mindenki ha az orosz eladja nem egy olajmiliárdosnak adja el aki ugyanúgy rommá pénzeli ?
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 996
Ha egy ilyen sarri típusú puhapöcs még edző marad hétfőn, az max annyit jelent hogy már a tulaj is szarik az egészre.
ozibozi
Ez egyébként a fő baj, hogy a tulaj jelenleg a bőrét igyekszik menteni. Jelenleg ugye be se léphet Angliába különban lecsukják. Így a csapatot sem tudja személyesen felelősségre vonni. Lehet, hogy érik a Chelsea anyagi veszte.... Az edző ilyen esetben tehetelen. Illetve pl Kepát be nem engedném 1 hónapig az edzésre az is biztos...

Mondjuk ez meg bullshit, meg is érdemli a sorsát ha így áll hozzá:

 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/chelsea-felreertes-igaza-volt-kepanak-sarri-2685931
dande
A Chelsea volt az első ilyen pénzzel kitömött csapat (de jó is volt az a Crespo féle banda), adná magàt, hogy precedensként a chelsea dőljön be.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Személy szerint én még ilyet nem láttam, hogy egy csapatnak a 40. percre 3x is cserélnie kelljen sérülés miatt (meg egyet még a Poolnak is). Ráadásul ha 4-et lehetne, akkor jó eséllyel Rashford is lejött volna. Kicsit sok mostanában az izomsérülés a csapatnál.
dugo93
én láttam, de az még a csempionsipmenedzser volt.
mondjuk az viszont OGS faszsága, hogy a nem teljesen egészséges Lingardot állítja be, miközben ül a padon kvázi egészséges ember is.

értem én, hogy addig kell hajtani, amíg a gép is ad, meg hát rangadó is volt, de egyrészt még hátravan a szezon negyede, másrészt szerdán egyből ott a következő meccs, harmadrészt meg ha nem bízik néhány játékosban, akkor mi a tosznak ülteti le egyáltalán őket a padra?
slowmotion
"Rookie mistake". Az eddigi legnagyobb hiányossága úgy tűnik, hogy a sérülésekre való reagálása.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Személy szerint én még ilyet nem láttam, hogy egy csapatnak a 40. percre 3x is cserélnie kelljen sérülés miatt (meg egyet még a Poolnak is). Ráadásul ha 4-et lehetne, akkor jó eséllyel Rashford is lejött volna. Kicsit sok mostanában az izomsérülés a csapatnál.
dugo93
én láttam, de az még a csempionsipmenedzser volt.
mondjuk az viszont OGS faszsága, hogy a nem teljesen egészséges Lingardot állítja be, miközben ül a padon kvázi egészséges ember is.

értem én, hogy addig kell hajtani, amíg a gép is ad, meg hát rangadó is volt, de egyrészt még hátravan a szezon negyede, másrészt szerdán egyből ott a következő meccs, harmadrészt meg ha nem bízik néhány játékosban, akkor mi a tosznak ülteti le egyáltalán őket a padra?
több mint 5 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 072
Személy szerint én még ilyet nem láttam, hogy egy csapatnak a 40. percre 3x is cserélnie kelljen sérülés miatt (meg egyet még a Poolnak is). Ráadásul ha 4-et lehetne, akkor jó eséllyel Rashford is lejött volna. Kicsit sok mostanában az izomsérülés a csapatnál.

több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 420
A videón az látszik, ahogy a sarri elindul az öltözőbe hisztizve, majd visszafordul. Szóval... félreértés vagy nem, de itt neki már nem sok keresni valója lesz vlsz...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha egy ilyen sarri típusú puhapöcs még edző marad hétfőn, az max annyit jelent hogy már a tulaj is szarik az egészre.
ozibozi
Ez egyébként a fő baj, hogy a tulaj jelenleg a bőrét igyekszik menteni. Jelenleg ugye be se léphet Angliába különban lecsukják. Így a csapatot sem tudja személyesen felelősségre vonni. Lehet, hogy érik a Chelsea anyagi veszte.... Az edző ilyen esetben tehetelen. Illetve pl Kepát be nem engedném 1 hónapig az edzésre az is biztos...

Mondjuk ez meg bullshit, meg is érdemli a sorsát ha így áll hozzá:

 m.nemzetisport.hu/angol_labdarugas/chelsea-felreertes-igaza-volt-kepanak-sarri-2685931

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 289 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Fú de gecire felhúztam magam ezen a Kepa gyereken... pedig eddig nem volt vele bajom, elég jól védett, de ez a hosszabbítás végi produkciója... szánalmas, komolyan. Sajnálom Sarrit, mert tök jó taktikát talált ki a döntőre, hatásos is volt, erre erről a szituról fog mindenki beszélni fél évig...

Szerkesztette: Löfli


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 15 420
Ha egy ilyen sarri típusú puhapöcs még edző marad hétfőn, az max annyit jelent hogy már a tulaj is szarik az egészre.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Volt ebben a döntőben minden.
Coolearie
A gól mondjuk pont hiányzott
alatriste
Volt, nem is egy.

több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Volt ebben a döntőben minden.
Coolearie
A gól mondjuk pont hiányzott


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Volt ebben a döntőben minden.

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 436 — TODDHERREMANS79
 www.youtube.com/watch?v=uhSwHAWsjg8
ZoliMP
nincs is kevés, ott van rögtön deutsch az mtkban 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Cselzi kapus Kepa se menjen el katonának.... Milyen már Sarri sérülés miatt le akarta cserélni s nem volt hajlandó lejönni......
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ilyet is jó rég láttam már.
IR fodball.

több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lacika Traore jo fogas lehet.
Kenny
Nélküle is ötöt rúgunk mi lesz akkor vele? Tíz? 😊
Amúgy Traore kb a következő szezonra jött amikor Novothny elmegy. Addigra kell felépíteni.
Egy éve nem játszott, nekem a hozzáállásával kapcsolatban is vannak kétségeim.
De szerintem is nagy fogás.
Neki is remek hely ez újraépíteni a karrierjét. Diagne, Bardhi is innen indult most meg elismert játékosok sokkal komolyabb ligákban.
Ojo az ellenpélda akivel befürödtünk így.

több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
amúgy ha a fegyelmi bizottság nincs a bőrgatyások zsebében, akkor a samponkirályt is meg kéne baszni minimum egy meccsre
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 731 — Cowboys fan
Ez a lengyel gyerek se lesz sokáig a Milanban.
Kenny
Jovore o donti el a BL-finalet.
Stez
jó-jó, de a Realban vagy a PSG-ben?
slowmotion
A PSG sosem fog BL döntőt játszani.
warr_b
2 éve buktak egyet
Negritis
sőt négy éve is, de itt most a férfi szakágról van szó
slowmotion
én kéziről beszéltem 😀
Negritis
jahogy
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 159 — The Mathematician
Ez a lengyel gyerek se lesz sokáig a Milanban.
Kenny
Jovore o donti el a BL-finalet.
Stez
jó-jó, de a Realban vagy a PSG-ben?
slowmotion
A PSG sosem fog BL döntőt játszani.
warr_b
2 éve buktak egyet
Negritis
sőt négy éve is, de itt most a férfi szakágról van szó
slowmotion
én kéziről beszéltem 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!