Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

4 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Indiana Hoosiers 24 113
A 2 gólos hazai 2,37-et fizet. Nagyot nem kellett azért lehajolni.
4 hónapja
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Zvezda-Vigo pont egymással játszik, így csak egy előzheti meg a Fradit
éppen jött is a Vigo (nem Mortensen) gól
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Aston villa hogy visszaesett mindkét fronton
JC6 (Mr. Miele)
Gyorsan meg is nyerik a meccset
4 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 966 — Lucas Scott
Amúgy őszintén szólva masszív túl teljesítés volt ez az EL alapszakasz.
Ha ennyire papírforma bejon a többi meccsen akkor most nem azt nézzük h 10. Hely hanem h benn vagyunk-e a 24ben.
Probléma az h a bajnokságot bukni fogjuk

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Roma is küzd még
4 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 387 — #NoStress
de jól játszott a futsalválogatott egész csoportkörben erőn felül, kár ezért hogy nem sikerült a továbbjutás.
zavi27
Én is azt néztem, sajna az olaszok eggyel feljebb lévő polc, de 2:2 lett, és azzal mentek tovább az olaszok, hogy bár ők is néggyel kaptak ki a portugáloktól, de a lengyeleket 4:0-ra verték, mi meg "csak" 4:2-re, és így nyerni kellett volna. Kétszer vezettünk, mindkétszer gyorsan egyenlítettek.

4 hónapja
zavi27 Seattle Seahawks Oregon Ducks 5 728 — Amerikai sportok rajongója
de jól játszott a futsalválogatott egész csoportkörben erőn felül, kár ezért hogy nem sikerült a továbbjutás.
4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Aston villa hogy visszaesett mindkét fronton
4 hónapja
ozibozi New York Giants 21 722
Celtic is elkezdett szeltikeskedni
4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
baszki, nekünk csak kapufára jussa ma

4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Robikam meselj kivancsi vagyok most ki lesz a hibas. Jo hogy kapott szerzodeshosszabbitast.
Blevi
En nem igazan kedvelem mint edzőt, 0 a taktikai érzéke kb de a jelenlegi EL kerettel mi mást lehetett volna csinálni? Sztem ez most pont nem az ő hibája.
davemayer
Nem feltetlen csak a mai meccsrol van szo, az egeszeol ami itt csinal. A legnagyobb bajom h 0 onreflexio van az emberben.
Magyarszabalyozik allandoan, de pld ma Otvost ki kezdette? Ez megint rola jott
Borbely inasba vagta hetvegen. 5 hazai vereseg a bajnoksagban 13 eve nem volt ilyen es meg nincs vege.
4 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 320 — Így remélem megfelelek nektek.....
"Mièrt adtál remènyt ès oly sok álmot...."🤣😏
4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Csopit el kene felejteni. Ezt tudja Lakatos is.
Kenny
Már a le igazolását sem értettem

Ja de, magyar szabály

De a nagyobb szégyen az hogy válogatott..
JC6 (Mr. Miele)
te is tudod, hogy aki a Fradiban 2 egyeneset rúg a labdába, az már válogatott

4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Csopit el kene felejteni. Ezt tudja Lakatos is.
Kenny
Már a le igazolását sem értettem

Ja de, magyar szabály

De a nagyobb szégyen az hogy válogatott..
4 hónapja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Otvos nagyot megy ma.
4 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Csopit el kene felejteni. Ezt tudja Lakatos is.

4 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
aztakurva mekkora gól

4 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 17 819 — beers & Packers
Gróf egész jó, amikor nincsenek labdaszedők. (Jókor írtam.)

Szerkesztette: nagylaza, főpohárnok
4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Gólszerzési kísérletek 7

Ez hogy jött ki?😃
4 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
jo hat ez a PL, nem holmi biszi-baszi liga csapata.

4 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 996 — The Mathematician
Robikam meselj kivancsi vagyok most ki lesz a hibas. Jo hogy kapott szerzodeshosszabbitast.
Blevi
migránsok, brüsszel, fiatalszabály, kevés pénz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 hónapja
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
Barátságos meccs.
Ki jöhet ellenfélnek?
4 hónapja
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
Robikam meselj kivancsi vagyok most ki lesz a hibas. Jo hogy kapott szerzodeshosszabbitast.
Blevi
En nem igazan kedvelem mint edzőt, 0 a taktikai érzéke kb de a jelenlegi EL kerettel mi mást lehetett volna csinálni? Sztem ez most pont nem az ő hibája.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
4 hónapja
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Stez, Kenny..
Most mondta a Népligetben haverom, hogy Zakariás magyar állampolgár lesz.
Kajak?😃
Zseni vagy Gábor.
JC6 (Mr. Miele)
Sőt sztem vissza is fiatalitjak. Hiszen akkor még nem lesz egy éve magyar ergo 20 alatt van, hiszen ő 2026ban lett magyar.
csebi
A válogatott miatt írtam
JC6 (Mr. Miele)
Ami meg nem lehet, mert már volt norvég válogatott.
Ez tisztán a magyar ajánlás miatti állampolgárság adás, ráadásul már mindenki tudja 2-3 napja, ebben semmi új nincs xdd
zacknorb
nagyon rám vagy állva, láttam a követőben is a Broncos meccs alatt, csak nem tudom miért. az, hogy régen fontosan tudtam magam érezni, hozzám csepegtetett - fals - infók beírásával itt a fórumon, sajnálatos. Elmondtam már nem egyszer hogy sajnálom, nem ülök fel többet ezeknek. Lényeg, hogy te mindent jobban tudsz.

egyébként azt olvastam, hogy csak norvég u-válogatott volt és ez nem zárja ki a magyar válogatottat. de igazság szerint leszarom
JC6 (Mr. Miele)
szerintem nyomhatnád az infókat, a smokescreen is egyfajta szórakozás. nem véletlenül pletykál mindenki.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
4 hónapja
Blevi 9 061 — Lions & Cowboys fan
Robikam meselj kivancsi vagyok most ki lesz a hibas. Jo hogy kapott szerzodeshosszabbitast.