Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
BBC B betűi leárazva eladó pénzben de észben kevésbé dúskáló csapatvezetők részére.
Bale->Chelsea ; Benzema -> PSG mondjuk pont jól is hangzik
flzoli
Bale 40 millióért jöhet hozzánk.
Amadeus
Álmodj királylány.

Amúgy ne a szezon előtti meccsekből induljunk ki. Lesz itt még hullám mindkét csapattól.

Amúgy gyanúsan ez egy 6-8 meccses eltiltás lesz CRnek. Legalább pihen kicsit.

Szerkesztette: Toca
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Ez a bajnokság sima lesz a Realnak s a Juve is bukta a szuperkupát.......szép idénykezdet....
dande
Amíg megy a "jajj elment ez a falábú semmitérő kevesebb mint egy klub" gyerek és azon agonizálnak kit vegyenek meg helyette túlárazva, addig remélem a Real összeszed egy kis előnyt a bajnokságban.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez a bajnokság sima lesz a Realnak s a Juve is bukta a szuperkupát.......szép idénykezdet....
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 169 — The Mathematician
Az a nagy baj, hogy nem ugyanazt fújja. Most itt nem lett különösebben jelentősége, de egy (2) ilyen döntés totál megváltoztathatja a meccset.
Nekem személy szerint nincs bajom a szinészkedésért járó sárgával (ez lenne a jó irány), de akkor kezeljék mindet így.
Az egyébként külön is vicces, hogy ezek az elég jó fizikai állapotban lévő faszik esnek-kelnek, picsognak egy kis lökéstől.
zinedine5
megye 3ban dob egy ilyen delfint úgy hozzá basszák a sörös üveget hogy többet nem kell felkelnie 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Az a nagy baj, hogy nem ugyanazt fújja. Most itt nem lett különösebben jelentősége, de egy (2) ilyen döntés totál megváltoztathatja a meccset.
Nekem személy szerint nincs bajom a szinészkedésért járó sárgával (ez lenne a jó irány), de akkor kezeljék mindet így.
Az egyébként külön is vicces, hogy ezek az elég jó fizikai állapotban lévő faszik esnek-kelnek, picsognak egy kis lökéstől.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
BBC B betűi leárazva eladó pénzben de észben kevésbé dúskáló csapatvezetők részére.
Bale->Chelsea ; Benzema -> PSG mondjuk pont jól is hangzik
flzoli
Bale 40 millióért jöhet hozzánk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hitvány volt ez a Barca játék, nagyon kéne nekik az a Cotinho-Dembelé duó, akár aranyáron is.
A vicc az, hogy még így is volt esélyük megnyerni a meccset

több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
BBC B betűi leárazva eladó pénzben de észben kevésbé dúskáló csapatvezetők részére.
Bale->Chelsea ; Benzema -> PSG mondjuk pont jól is hangzik

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
de buta vagy ronaldo.
Kenny
Buta dolog volt a bírót meglokni, mert abból meg nagyobb baj is lehet, de ha suarez 11-ese az volt akkor ez semmikeppen sem sárga, es kifele szabad. Nem is ertettem. De nem birozok, mert maskor meg a javunkra tevedett, es Ennek ellenére kihoztuk a maxot igy 10 emberrel is.
eaglesmcnabb
Jobb csapat nyert,ha ilyen lesz a játékunk akkor keserves szezonunk lesz. Suarez tizije nevetséges volt nyilván.Ronaldot meg el kell tiltani,rettentő felelőtlen és ostoba volt.

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
de buta vagy ronaldo.
Kenny
Buta dolog volt a bírót meglokni, mert abból meg nagyobb baj is lehet, de ha suarez 11-ese az volt akkor ez semmikeppen sem sárga, es kifele szabad. Nem is ertettem. De nem birozok, mert maskor meg a javunkra tevedett, es Ennek ellenére kihoztuk a maxot igy 10 emberrel is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
nem semmi az utolsó két gól

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
szezon eleji kis bulimeccs... hihetetlen mekkora a különbség e között a 2 csapat, és a világ többi része között...
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
de buta vagy ronaldo.

több mint 6 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
érdekes felfogásban vezeti a bíró ezt a Szuperkupát

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
ez a RM mez tragédia

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Nem is tudtam, hogy ilyen sokan szurkolunk a Spursnek 😛
dande
Zsidó csapat vagytok, mindenhová beépültetek. Mit vártál?
Amadeus
Ezt csakis egy Bayern drukker írhatta 😉
dande
azt egy szóval nem mondtam, hogy nem mi vagyunk a másik fele 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem is tudtam, hogy ilyen sokan szurkolunk a Spursnek 😛
dande
Zsidó csapat vagytok, mindenhová beépültetek. Mit vártál?
Amadeus
Ezt csakis egy Bayern drukker írhatta 😉
dande
A színvonal megérett erre úgy tűnik 😊


több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem is tudtam, hogy ilyen sokan szurkolunk a Spursnek 😛
dande
Zsidó csapat vagytok, mindenhová beépültetek. Mit vártál?
Amadeus
Ezt csakis egy Bayern drukker írhatta 😉
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Nem is tudtam, hogy ilyen sokan szurkolunk a Spursnek 😛
dande
Zsidó csapat vagytok, mindenhová beépültetek. Mit vártál?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Idézetek az NSO fórumról a 4 hsz-ból 3 a következő:


"MerkinoBerlino
2017-08-13 18:11:37
Messze nem volt ez bedarálás, de nem lehet vita, hogy megérdemelten nyertünk. Kellemes meglepetés volt a Walker-Peters srác, nem nagyon xarta magát össze az első PL meccsén, van benne potenciál. Nagyon remélem, hogy összebarátkozunk már a Wembleyvel jövő hétvégén! 😊
COYS!
Stormnatt
2017-08-13 17:20:58
Azért a bedarálás enyhe túlzás, de végül is igaz, 0-2 re nyertünk. A meccs nem volt épp a legjobb, a két kommentátor is elég andalítóan magyarázott. Összességében jól kezdődött a szezon, kapott gól nélkül, idegenben, jó alap a továbbiakhoz.


Calvin81
2017-08-13 16:49:15
Hát nem mondom, hogy az évszázad meccsét láttam volna de azért jó, hogy nyerni tudtunk. Először én is marhára meglepődtem a piros lapon, viszont a visszajátszásból tisztán látszott, hogy jogos volt. Remélem a jövő héten a Wembley átok sem jön elő és nyerünk a cselszki ellen is. C'mon you Spurs!"

Nem is tudtam, hogy ilyen sokan szurkolunk a Spursnek 😛
több mint 6 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Kösz Storck,nagy király vagy.
Kenny
mindig is vita téma lesz amúgy, de két dolog biztos: Niko nem illik Storck rendszerébe, valamint nincs olyan emberünk, aki kiszolgálná őt. azért, hogy padozzon végig, felesleges hazajönnie. bár ugye Szalai jelenleg sérült, nem tudom, hogy ő felépül-e a válogatott meccsekig. nem baj jó lesz ott Bödével rohamozni vagy vkit majd találnak a másod osztályban.

én, akit sajnálok az Futács, aki hétről-hétre bizonyít, de meghívót sem igazán kap, lehetőséget meg főleg.
csebi
Futács most csúnyán megsérült. Persze ettől még eddig kaphatott volna esélyt
empty taxi
persze tudom, de ez inkább a korábbi időszakra vonatkozott, hogy korábban nem kapott lehetőséget. de most is Eppelt és Balogh-ot említi Storck, hogy Szalai mellett még ez a két ember is megelőzi Futácsot.
csebi
Futács egy hete szétszakította a térdét, megint.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 940
olvastatok herczeg andras es a honved edzo nyilatkozatat?Pinterehez kepest eg es fold.Tobb ilyen is kene ebbe a fasza kis magyar focinkba.

Lanza nem lehetne magyar valogatott😊?
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Kösz Storck,nagy király vagy.
Kenny
mindig is vita téma lesz amúgy, de két dolog biztos: Niko nem illik Storck rendszerébe, valamint nincs olyan emberünk, aki kiszolgálná őt. azért, hogy padozzon végig, felesleges hazajönnie. bár ugye Szalai jelenleg sérült, nem tudom, hogy ő felépül-e a válogatott meccsekig. nem baj jó lesz ott Bödével rohamozni vagy vkit majd találnak a másod osztályban.

én, akit sajnálok az Futács, aki hétről-hétre bizonyít, de meghívót sem igazán kap, lehetőséget meg főleg.
csebi
Futács most csúnyán megsérült. Persze ettől még eddig kaphatott volna esélyt
empty taxi
persze tudom, de ez inkább a korábbi időszakra vonatkozott, hogy korábban nem kapott lehetőséget. de most is Eppelt és Balogh-ot említi Storck, hogy Szalai mellett még ez a két ember is megelőzi Futácsot.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Azt hiszem komolyan eljött most már az ideje az edzőváltásnak a fradinál. Mintha már a játékosokon is az látszódna hogy telibeszarják az egészet. Ha nem lenne Varga meg Muntari pontja nem lenne idén még ennek a csapatnak...
davemayer
ha ki akarjuk vágni az egész stábot akkor 1 milliárdos lelépési pénzekről pletykálnak.Ezt meg gondolom senki nem akarja kifizetni.

több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 334 — "Grammar maci"
Azt hiszem komolyan eljött most már az ideje az edzőváltásnak a fradinál. Mintha már a játékosokon is az látszódna hogy telibeszarják az egészet. Ha nem lenne Varga meg Muntari pontja nem lenne idén még ennek a csapatnak...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal