Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
dr0725 New England Patriots 467
azt ugye tudjátok, hogy mivel a Spíleren motorverseny a Prime-n lesznek a meccsek egy része?
(köztük a Pool is)
NB2
Megy is a Vátford előre.
Coolearie
odakapcsolok és egyből feltámad a liverpool 😀 tipikus
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
azt ugye tudjátok, hogy mivel a Spíleren motorverseny a Prime-n lesznek a meccsek egy része?
(köztük a Pool is)
NB2
Megy is a Vátford előre.

több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
azt ugye tudjátok, hogy mivel a Spíleren motorverseny a Prime-n lesznek a meccsek egy része?
(köztük a Pool is)
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kösz Storck,nagy király vagy.
Kenny
mindig is vita téma lesz amúgy, de két dolog biztos: Niko nem illik Storck rendszerébe, valamint nincs olyan emberünk, aki kiszolgálná őt. azért, hogy padozzon végig, felesleges hazajönnie. bár ugye Szalai jelenleg sérült, nem tudom, hogy ő felépül-e a válogatott meccsekig. nem baj jó lesz ott Bödével rohamozni vagy vkit majd találnak a másod osztályban.

én, akit sajnálok az Futács, aki hétről-hétre bizonyít, de meghívót sem igazán kap, lehetőséget meg főleg.
csebi
Futács most csúnyán megsérült. Persze ettől még eddig kaphatott volna esélyt
empty taxi
Ha van egy ilyen formában lévő(emberünk másfél éve jó formában van) támadód mint Nikolic és nem találsz neki helyet akkor az véleményem szerint masszív edzői hiba.
Kenny
Ha nincs olyan magyar nemzetközi szinten vállalható 10-es (már pedig nincs), aki k tudná szolgálni, akkor sztem nem feltétlen csak edzői hiba...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ramsey gól-->Meghalt a világ legidősebb embere, 113 éves volt.

több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Kösz Storck,nagy király vagy.
Kenny
mindig is vita téma lesz amúgy, de két dolog biztos: Niko nem illik Storck rendszerébe, valamint nincs olyan emberünk, aki kiszolgálná őt. azért, hogy padozzon végig, felesleges hazajönnie. bár ugye Szalai jelenleg sérült, nem tudom, hogy ő felépül-e a válogatott meccsekig. nem baj jó lesz ott Bödével rohamozni vagy vkit majd találnak a másod osztályban.

én, akit sajnálok az Futács, aki hétről-hétre bizonyít, de meghívót sem igazán kap, lehetőséget meg főleg.
csebi
Futács most csúnyán megsérült. Persze ettől még eddig kaphatott volna esélyt
empty taxi
Ha van egy ilyen formában lévő(emberünk másfél éve jó formában van) támadód mint Nikolic és nem találsz neki helyet akkor az véleményem szerint masszív edzői hiba.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Nem ezt mondtam, hanem, hogy az általad felsorolt nevek jelenleg semmivel sem kategóriával többet jelenleg, mint a Barkley, Schneiderlin, Klaassen féle vonal az Evertonban.
flzoli
no offense, de ezt te sem gondolod komolyan...
nem azt mondom hogy klasszisokkal jobbak, de nem egy kategória szvsz
eaglesmcnabb
ha szted nem gondolja komolyan nem figyeltél oda az eddigi kommentjeire
és ez a szerencséd
Negritis
Ja bocsi, azt elfelejtettem, hogy itt a Pool a szent tehén.

Személyes vélemény volt, hogy a Pool sok játékosa rettenetesen túl van árazva, akiktől itt páran világmegváltást várnak. Firmino, Lallana (nem is értem hogy kerülhet ide egyáltalán ilyen játékos....) szerintem töltelék játékosok Mané/Salah duóból idővel és szerencsével simán kijöhet egy Suarez féle szint. Jelenleg (és ez a lényeg, nem a potenciál) semmivel sem bizonyítottak többet mint a kékek.
Lehet túlzás ezt mondani, de én nem érzek egetverő különbséget a két liverpooli keret között (-Coutinho).

Simán lehet hülyeség az egész, de hadd legyen már a fősodortól eltérő véleménynek is helye itt
flzoli
Speciel alátámasztja az általad elmondottakat a Pool PL eredménysora.
Visszafelé 16/17-től:: 4-8-6-2-7-8-6-7.
Ezalatt az összes megszerzett cím: 1 db Ligakupa-győzelem.
(Az Evertoné: 7-11-11-5-6-7. 0 cím.)
Nyilvánvalóan mindkettő középcsapat.
A Liverpool némileg eredményesebb, de ugyanaz a középszer.
Sobri Jóska
Szerencsére összetettebb a dolog annál, minthogy megnézzük a bajnoki helyezéseket.
Mikey
Sobri gondolt erre is, a trófeákat is beletette 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Nem ezt mondtam, hanem, hogy az általad felsorolt nevek jelenleg semmivel sem kategóriával többet jelenleg, mint a Barkley, Schneiderlin, Klaassen féle vonal az Evertonban.
flzoli
no offense, de ezt te sem gondolod komolyan...
nem azt mondom hogy klasszisokkal jobbak, de nem egy kategória szvsz
eaglesmcnabb
ha szted nem gondolja komolyan nem figyeltél oda az eddigi kommentjeire
és ez a szerencséd
Negritis
Ja bocsi, azt elfelejtettem, hogy itt a Pool a szent tehén.

Személyes vélemény volt, hogy a Pool sok játékosa rettenetesen túl van árazva, akiktől itt páran világmegváltást várnak. Firmino, Lallana (nem is értem hogy kerülhet ide egyáltalán ilyen játékos....) szerintem töltelék játékosok Mané/Salah duóból idővel és szerencsével simán kijöhet egy Suarez féle szint. Jelenleg (és ez a lényeg, nem a potenciál) semmivel sem bizonyítottak többet mint a kékek.
Lehet túlzás ezt mondani, de én nem érzek egetverő különbséget a két liverpooli keret között (-Coutinho).

Simán lehet hülyeség az egész, de hadd legyen már a fősodortól eltérő véleménynek is helye itt
flzoli
Speciel alátámasztja az általad elmondottakat a Pool PL eredménysora.
Visszafelé 16/17-től:: 4-8-6-2-7-8-6-7.
Ezalatt az összes megszerzett cím: 1 db Ligakupa-győzelem.
(Az Evertoné: 7-11-11-5-6-7. 0 cím.)
Nyilvánvalóan mindkettő középcsapat.
A Liverpool némileg eredményesebb, de ugyanaz a középszer.
Sobri Jóska
Szerencsére összetettebb a dolog annál, minthogy megnézzük a bajnoki helyezéseket.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kösz Storck,nagy király vagy.
Kenny
mindig is vita téma lesz amúgy, de két dolog biztos: Niko nem illik Storck rendszerébe, valamint nincs olyan emberünk, aki kiszolgálná őt. azért, hogy padozzon végig, felesleges hazajönnie. bár ugye Szalai jelenleg sérült, nem tudom, hogy ő felépül-e a válogatott meccsekig. nem baj jó lesz ott Bödével rohamozni vagy vkit majd találnak a másod osztályban.

én, akit sajnálok az Futács, aki hétről-hétre bizonyít, de meghívót sem igazán kap, lehetőséget meg főleg.
csebi
Futács most csúnyán megsérült. Persze ettől még eddig kaphatott volna esélyt


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 362 — #NoStress
Nem ezt mondtam, hanem, hogy az általad felsorolt nevek jelenleg semmivel sem kategóriával többet jelenleg, mint a Barkley, Schneiderlin, Klaassen féle vonal az Evertonban.
flzoli
no offense, de ezt te sem gondolod komolyan...
nem azt mondom hogy klasszisokkal jobbak, de nem egy kategória szvsz
eaglesmcnabb
ha szted nem gondolja komolyan nem figyeltél oda az eddigi kommentjeire
és ez a szerencséd
Negritis
Ja bocsi, azt elfelejtettem, hogy itt a Pool a szent tehén.

Személyes vélemény volt, hogy a Pool sok játékosa rettenetesen túl van árazva, akiktől itt páran világmegváltást várnak. Firmino, Lallana (nem is értem hogy kerülhet ide egyáltalán ilyen játékos....) szerintem töltelék játékosok Mané/Salah duóból idővel és szerencsével simán kijöhet egy Suarez féle szint. Jelenleg (és ez a lényeg, nem a potenciál) semmivel sem bizonyítottak többet mint a kékek.
Lehet túlzás ezt mondani, de én nem érzek egetverő különbséget a két liverpooli keret között (-Coutinho).

Simán lehet hülyeség az egész, de hadd legyen már a fősodortól eltérő véleménynek is helye itt
flzoli
Speciel alátámasztja az általad elmondottakat a Pool PL eredménysora.
Visszafelé 16/17-től:: 4-8-6-2-7-8-6-7.
Ezalatt az összes megszerzett cím: 1 db Ligakupa-győzelem.
(Az Evertoné: 7-11-11-5-6-7. 0 cím.)
Nyilvánvalóan mindkettő középcsapat.
A Liverpool némileg eredményesebb, de ugyanaz a középszer.

több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Kösz Storck,nagy király vagy.
Kenny
mindig is vita téma lesz amúgy, de két dolog biztos: Niko nem illik Storck rendszerébe, valamint nincs olyan emberünk, aki kiszolgálná őt. azért, hogy padozzon végig, felesleges hazajönnie. bár ugye Szalai jelenleg sérült, nem tudom, hogy ő felépül-e a válogatott meccsekig. nem baj jó lesz ott Bödével rohamozni vagy vkit majd találnak a másod osztályban.

én, akit sajnálok az Futács, aki hétről-hétre bizonyít, de meghívót sem igazán kap, lehetőséget meg főleg.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 707 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nikolics lő több gólt egész szezonban (16-nál tart), vagy Trubisky dob több TD passzt Chicagoban ?
Szerintem Nikolics fog nyerni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Kösz Storck,nagy király vagy.

több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
nem rossz a nyitány
ozibozi
Hát nem. Akartam tenni 4+ gólt de nem mertem 😀

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 707 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
rendes a PL. Engedik az Arsenalnak, hogy pénteken játszanak, így győzelmükkel jelenleg elsők 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
nem rossz a nyitány
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Southampton → Liverpool, Liverpool → Barcelona
Heisman Trophy
?
Negritis
1. lovren, lallana, clyne, (van dijk (?))
2. Suárez, (Coutinho (?))
Heisman Trophy
jaaa, aszittem kifejezetten Cou terén 😀 ő ugye az interből jött 😀

és sztem mindenhol így van, hogy folyamatosan a "nagyobbak" felé áramlanak a játékosok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 707 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Southampton → Liverpool, Liverpool → Barcelona
Heisman Trophy
?
Negritis
1. lovren, lallana, clyne, (van dijk (?))
2. Suárez, (Coutinho (?))

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
Southampton → Liverpool, Liverpool → Barcelona
Heisman Trophy
?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 423
Tisztelt szurkolók! Úgy döntöttem, hogy nem veszek részt a válogatott soronkövetkező két vb-selejtezőjén. Sokan nem vették komolyan, amikor arról beszéltem Amerikába érkezésemkor, hogy történelmet akarok írni a Chicagóval. Veljko Paunovic vezetőedző, vagy éppen Bastian Schweinsteiger is hitt és hisz abban, hogy ez egy különleges szezon lehet a csapat életében. Hét hónap alatt rengeteg mindent elértünk, elértem és úgy gondolom, a jövőben bánnám, ha nem adnám meg magamnak az esélyt, hogy a maximumot hozzam ki ebből az idényből. Szeretnék végig a bajnokságért és a gólkirályi címért harcolni! Amióta válogatott vagyok, mindig rendelkezésre álltam, akkor is első helyre tettem a nemzeti csapatot, amikor nem favorizáltak, de most először a saját karrierem kell, hogy a legfontosabb helyen álljon. Senki ne gondolja, hogy ez egy bosszú a részemről, sőt első dolgom volt tájékoztatni a döntésemről a kapitányt. Bernd Storck korrekt volt, tudomásul vette az érveimet, megérti az elhatározásomat és támogatásáról biztosított. Két MLS-meccset hagynék ki, és ki tudja, hogy viselne meg a sok utazás és az időeltolódás. A klubomban is teljes mellszélességgel mellettem állnak. Értékelik, hogy mindent alárendelek annak érdekében, hogy valami maradandót alkossunk Chicagóban. A válogatottnak természetesen teljes szívből szurkolok majd, ahogy eddig is!
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 707 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Southampton → Liverpool, Liverpool → Barcelona

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
egyébként kiváncsi vagyok, hogy kit hozunk majd ha hozunk egyáltalán valakit Cou pótlására
félek h ez a 100m hasonlóan lesz elköltve mint a Suarez lóvé volt
Negritis
Klopp nyilatkozatai alapján meglepődnék, ha bárki jönne.
több mint 6 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 836 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha egyből úgy kezdtek egy választ, hogy ez hülyeség, sületlenség, miért csodálkoztok, ha én is olyan hangnemre váltok egyből egyébként? Aztán utólag álszent módon reagáltok, hogy én kezdtem személyeskedni, amikor egyből derogálással kezdtek bele valamibe....

No mindegy, én ebből kiszálltam, köszi a részvételt.
flzoli
most komolyan olvasd már el pl amit nekem írtál anno:
ezt írtad:
" Perezt lehet kordában tartja valaki valamivel nem tudom, de a Real amit az utóbbi években csinál az a követendő minta mindegyik TOP csapatnak jelenleg."

amire én ezt reagáltam:
"a Man City és a PSG is követi a példáját valóban az átigazolások terén, csak kevesebb sikerélménnyel a pályán."

majd jött ez Tőled:
"Legalább hülyeséget ne beszélj már légyszíves. Megértem, hogy nem erősséged a matek, és a Real említése is merevedési zavart okoz nálad, de legalább nézz utána hogyha állítasz valamit:
(ne zavarjon majd össze a lenti sok szám, csak görgess a színes betűs részhez)"

ebben hol írtam, hogy hülyeség, sületlenség illetve hol van bármilyen személyeskedés, amit én kezdtem. éppen te írtad, hogy "hülyeség" meg jött a matekkal való nem erősség kihangsúlyozás (amit btw nem tudom, honnan veszed), majd egy merevedési zavar emlegetésével folytatódik (ezt sem tudom honnan veszed). se nem kezdtem semmivel, sőt utána sem folytattam a személyeskedést pedig lett volna rá lehetőségem, tehát engem álszentséggel vádolni sztem kapufa.
azt már talán meg sem kellene jegyzem, hogy mikor rávilágítottam, hogy jelenlegi állapot szerint a 2017-es nyarat felesleges még bevenni augusztus elején, mert rengeteg minden változhat, arra már nem jött semmi reagálás.

épp ez az "álszentkedés", hogy rám is mutogatsz, hogy én kezdtem, ezért váltottál te is ilyen stílusra (ezzel követve a Szikla utasítását is), közben meg pl az én esetemben szó nem volt erről.

aláírom, hogy nem szeretem a Realt, főleg Kroos miatt, hogy titeket választott, meg korábban az összevásárlások miatt. de ettől függetlenül elismerem a jelenlegi teljesítményt, ami megsüvegelendő, főleg a címvédés (a körülményeket most hagyjuk sztem, már nem oszt, nem szoroz). ami nem tetszik, hogy el akarjátok felejteni a korábbi átigazolás politikát, amit amúgy akár hogy is nézzük, eltanultak az arabok olaj mágnás csapatok. ti visszavettek már ez tény, okosan igazoltok, de épp a korábbi igazolások miatt van egy nagyon erős alapotok, amivel még mindig az élvonalban tudtuk lenni.
csebi
Nem tudom ezt mért vetted jelen esetben magadra, a fenti két "felütés" nem tőled származott.
Amit pedig idéztél tőlem, azt nem személyed ellen írtam (tudom, jó sok indulat volt benne, ezért utólag is elnézést kérek), hanem arra a fröcsögésre, ami előtte jó pár kommenten keresztül ment, 0 tényismerettel.

több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 172 — The Mathematician
egyébként kiváncsi vagyok, hogy kit hozunk majd ha hozunk egyáltalán valakit Cou pótlására
félek h ez a 100m hasonlóan lesz elköltve mint a Suarez lóvé volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
A rezsim, amely pár évvel ezelőtt végignézte, amint kártyavárként omlanak össze körülötte a tekintélyelvű rendszerek a térségben (vö: arab tavasz) azonnal realizálta a torkára helyezett macsetét, és terrorizmus-ellenes paktumot kötött az USA-val.
Amadeus
ez egy nagyon jó írás az tény.
azonban ez a mondat számomra nagyon szúrja a szeme. egyetlen tekintélyelvű rendszer omlott össze: Líbia. összes többi megmaradt, nagy részében a rendszer vezetője is ugyanaz maradt, a többi helyen meg max a nevét cserélték ki, de a háttér, és a vezetési stílus maradt pl itt Egyiptomban is. de ez már off, inkább politikába lenne való.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.