Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
tényleg csak kíváncsiságból.
Te mit gondoltál volna méltányosnak, hogy Ronaldo mennyi eltiltást kap? egyáltalán semmit plusz még kitüntetést is meg már most erre tekintettel az Aranylabdát? 1 meccset ezzel áthágva a szabályozást, négyet ami a minimum? 12-t ami a max?
csebi
Alapvetően nincs bajom a negy meccsel, mert meglokte a birot, de a 12-t felhozni, hogy milyen jol jart az egy kurva nagy vicc, labtoresert nem jar 12 meccs... Plane hogy az egeszet egy teves itelet valtotta ki... Az meg hogy mueses volt-e az más kérdés. Mert volt kontakt tobb meteren keresztul, viszont azt hogy hempereg suarez, es a sipcsontjat fogdossa az akkora alakítás, hogy egy csucsformaban lévő neymar is megirigyelne. Azért meg meg tizenegyes is jar. Meg jo hogy emberhatranyban is tudtunk játszani, es nem haltunk meg hogy jött 1-2 teves biroi ítélet is. Mert ugye a kozelmultban volt egy ket csapat, ahol emberhatranyban megállt a tudomány 😊
eaglesmcnabb
egyrészt Suarez műesése teljesen nem ide tartozik, szóval azt felesleges idehozni. de műesésért amúgy én is automatikus 3 meccses eltiltást adnék, visszaesőnek 5 meccset, után 8 majd 10 és így tovább. egyből nem lenne annyi. ja és azt is műesésnek venném, ha vkit mondjuk a mellkasán meglöknek kakaskodás közben és ő a fejét fogja, hogy megütötték.

az egész szabályrendszerben a bírók sokkal komolyabban vannak védve, ez elég egyértelmű, és szintén felesleges idehozni, hogy lábtörésért nem adnak 12 meccset. ezzel azért nem ártana tisztában lenni. sztem az 5 meccsel jól jártatok.én olyan 6-7 meccset adtam volna legalább, a 12 valóban túlzás, de nem lepődtem volna meg, ha üzenetet küldtek volna a ligának, hogy senkinek eszébe ne jusson a bíróhoz hozzáérni.

végül is teljesen ugyanaz 8 percet emberhátrányban játszani, mint jóval többet? pl ellenünk az első meccsen 16 perc kellett a gólotokhoz, a második meccsen pedig 20 perc telt el a következő gólig. szóval annyira azért nem árt meg a tudomány, de ez a mondat is amúgy jól jellemzi az "hozzáállásodat".
csebi
Hogy a picsába ne tartozna ide, sokkal kevesebb kontaktra kapott tizit. CR helyzetét nézd vissza, elég egyértelmű tizi, oldalról megtámasztják és még keze is rajta van, egyértelműen ettől esik el. Ha az első tizi , ez is, ha az első nem az se. (bár sokkal fújhatóbb, csakhát ugye ehhez oldalról kellett volna a sporinak látni)
De hogy műesés ne vicceljünk már...
Amúgy meg elsőre is azt mondta, hogy jogos az eltiltás mert meglökte a bírót, az egész bírói szemlélet szar szóval nem értem, most miért kell nekiugrani a másiknak vagyis tudom, de ezen túllehetne lépni lassan 3-4 hónap után.
Egyébként a többi részével egyetértek, PL-ben azt hiszem most utólag vissza is fognak nézni bizonyos eseteket aztán büntetik majd. Ez jó irány lehet, ha ki akarják ölni ezt a fociból.
Mondjuk azt látom, hogy nem akarják...

Egyébként videóbíróval mindkettő megnézhető lett volna és akkor most nem megy a hiszti és nincs a lökdősödés sem, amiért a 4 meccs jár és annyi.
Toca
én csak azt mondom, hogy az eltiltás mértékét vizsgálva teljesen mindegy, hogy Suarez kevesebb kontaktra kapott tizit, illetve, hogy Ronaldonak a felháborodása amúgy jogos volt. amikor a bizottság döntést hoz, hogy hány meccs eltiltást kapjon Ronaldo, teljesen figyelmen kívül kell hagyni az előbbi két esetet. azt is, hogy Suarez műesett és azt is, hogy Ronaldo nem. mert ez nem menti fel attól, ahogy a bíróval bánik. amit viszont mérlegelhettek az pl. 1: Ronaldo viszonylag büntetlen előélete (nem nagyon emlékszem, hogy sok pirosat kapott volna, főleg nem durva belépőkért) 2: és a megbánó magatartása bíró irányába. sztem mivel ezek vszeg megvoltak, kaphatta az 5 meccset, ami sztem is reális. de attól még ne mentsük fel Ronaldot, mert hogy Suarez műesett, meg téves ítélet volt.

nem ugrottam neki, csak kíváncsi voltam, hogy ő mennyit tart jogosnak, adtam ötleteket, hogy milyen lehetőségek merülhetnek fel.

igazából ő szúrt oda nekem, hogy megállt a tudomány, ami megint csak nem annyira abszolút, mint ahogy reagáltam is.

sehol sem írtam sztem, hogy Ronaldo műesett, ezt nem tudom, honnan veszed. sőt egyet értek veletek: Suarezé inkább sárga és kifelé, míg CR-é meg tizi. de én most nem ezekről beszéltek, hanem az eltiltás mértékéről.

videóbíróval már nem teljesen értek egyet. vszeg számos szituban hozhat komoly előrelépést, de most is látszott a nyáron, hogy nem 100% a rendszer, mert ugyanaz a bíró nézi vissza, aki már vszeg előtte hozott egy olyan döntést, amit nem szívesen változtat meg. az meg NHL-ben is tisztán látszik, hogy szimplán egy külső bizottság felvételek alapján sem tud mindig hibátlan, sőt még konzekvens döntést sem hozni. szóval a videóbíró sztem csökkentené ezeket a hibákat, de feltehetőleg nem irtaná ki teljesen. arról nem is beszélve, hogy pl egy les beintésénél, ami nem les, nem is tudna segíteni, mert megáll a játék.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
5 meccset kapott nem ?
 m.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-ot-meccsre-tiltottak-el-c-ronaldot-hivatalos-2586497ZoliMP
Ez az 5 meccs rendben is van, bár fellebbezés után sztem csökkentenek rajta.
Valahogy el kell érni, hogy ne dobálja magát jobbra-balra és utána bőgve rohanjon a bíróhoz, a lökésről meg tudjuk, hogy nagyon nem komálják sehol.
Persze a műesésekre is ki kellene találni valamit, amivel a többi színészt is lehetne büntetni utólag is.
Beki
Nem tudják csökkenteni 1+4 a minimum tétel. Ráadásul ha 5 meccs alá mecs akkor meg 4 szuperkupa meccsről tiltják el ami azért vicces lenne 😀
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
tényleg csak kíváncsiságból.
Te mit gondoltál volna méltányosnak, hogy Ronaldo mennyi eltiltást kap? egyáltalán semmit plusz még kitüntetést is meg már most erre tekintettel az Aranylabdát? 1 meccset ezzel áthágva a szabályozást, négyet ami a minimum? 12-t ami a max?
csebi
Alapvetően nincs bajom a negy meccsel, mert meglokte a birot, de a 12-t felhozni, hogy milyen jol jart az egy kurva nagy vicc, labtoresert nem jar 12 meccs... Plane hogy az egeszet egy teves itelet valtotta ki... Az meg hogy mueses volt-e az más kérdés. Mert volt kontakt tobb meteren keresztul, viszont azt hogy hempereg suarez, es a sipcsontjat fogdossa az akkora alakítás, hogy egy csucsformaban lévő neymar is megirigyelne. Azért meg meg tizenegyes is jar. Meg jo hogy emberhatranyban is tudtunk játszani, es nem haltunk meg hogy jött 1-2 teves biroi ítélet is. Mert ugye a kozelmultban volt egy ket csapat, ahol emberhatranyban megállt a tudomány 😊
eaglesmcnabb
egyrészt Suarez műesése teljesen nem ide tartozik, szóval azt felesleges idehozni. de műesésért amúgy én is automatikus 3 meccses eltiltást adnék, visszaesőnek 5 meccset, után 8 majd 10 és így tovább. egyből nem lenne annyi. ja és azt is műesésnek venném, ha vkit mondjuk a mellkasán meglöknek kakaskodás közben és ő a fejét fogja, hogy megütötték.

az egész szabályrendszerben a bírók sokkal komolyabban vannak védve, ez elég egyértelmű, és szintén felesleges idehozni, hogy lábtörésért nem adnak 12 meccset. ezzel azért nem ártana tisztában lenni. sztem az 5 meccsel jól jártatok.én olyan 6-7 meccset adtam volna legalább, a 12 valóban túlzás, de nem lepődtem volna meg, ha üzenetet küldtek volna a ligának, hogy senkinek eszébe ne jusson a bíróhoz hozzáérni.

végül is teljesen ugyanaz 8 percet emberhátrányban játszani, mint jóval többet? pl ellenünk az első meccsen 16 perc kellett a gólotokhoz, a második meccsen pedig 20 perc telt el a következő gólig. szóval annyira azért nem árt meg a tudomány, de ez a mondat is amúgy jól jellemzi az "hozzáállásodat".
csebi
Hogy a picsába ne tartozna ide, sokkal kevesebb kontaktra kapott tizit. CR helyzetét nézd vissza, elég egyértelmű tizi, oldalról megtámasztják és még keze is rajta van, egyértelműen ettől esik el. Ha az első tizi , ez is, ha az első nem az se. (bár sokkal fújhatóbb, csakhát ugye ehhez oldalról kellett volna a sporinak látni)
De hogy műesés ne vicceljünk már...
Amúgy meg elsőre is azt mondta, hogy jogos az eltiltás mert meglökte a bírót, az egész bírói szemlélet szar szóval nem értem, most miért kell nekiugrani a másiknak vagyis tudom, de ezen túllehetne lépni lassan 3-4 hónap után.
Egyébként a többi részével egyetértek, PL-ben azt hiszem most utólag vissza is fognak nézni bizonyos eseteket aztán büntetik majd. Ez jó irány lehet, ha ki akarják ölni ezt a fociból.
Mondjuk azt látom, hogy nem akarják...

Egyébként videóbíróval mindkettő megnézhető lett volna és akkor most nem megy a hiszti és nincs a lökdősödés sem, amiért a 4 meccs jár és annyi.

Szerkesztette: Toca
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
5 meccset kapott nem ?
 m.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-ot-meccsre-tiltottak-el-c-ronaldot-hivatalos-2586497ZoliMP
Ez az 5 meccs rendben is van, bár fellebbezés után sztem csökkentenek rajta.
Valahogy el kell érni, hogy ne dobálja magát jobbra-balra és utána bőgve rohanjon a bíróhoz, a lökésről meg tudjuk, hogy nagyon nem komálják sehol.
Persze a műesésekre is ki kellene találni valamit, amivel a többi színészt is lehetne büntetni utólag is.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
tényleg csak kíváncsiságból.
Te mit gondoltál volna méltányosnak, hogy Ronaldo mennyi eltiltást kap? egyáltalán semmit plusz még kitüntetést is meg már most erre tekintettel az Aranylabdát? 1 meccset ezzel áthágva a szabályozást, négyet ami a minimum? 12-t ami a max?
csebi
Alapvetően nincs bajom a negy meccsel, mert meglokte a birot, de a 12-t felhozni, hogy milyen jol jart az egy kurva nagy vicc, labtoresert nem jar 12 meccs... Plane hogy az egeszet egy teves itelet valtotta ki... Az meg hogy mueses volt-e az más kérdés. Mert volt kontakt tobb meteren keresztul, viszont azt hogy hempereg suarez, es a sipcsontjat fogdossa az akkora alakítás, hogy egy csucsformaban lévő neymar is megirigyelne. Azért meg meg tizenegyes is jar. Meg jo hogy emberhatranyban is tudtunk játszani, es nem haltunk meg hogy jött 1-2 teves biroi ítélet is. Mert ugye a kozelmultban volt egy ket csapat, ahol emberhatranyban megállt a tudomány 😊
eaglesmcnabb
egyrészt Suarez műesése teljesen nem ide tartozik, szóval azt felesleges idehozni. de műesésért amúgy én is automatikus 3 meccses eltiltást adnék, visszaesőnek 5 meccset, után 8 majd 10 és így tovább. egyből nem lenne annyi. ja és azt is műesésnek venném, ha vkit mondjuk a mellkasán meglöknek kakaskodás közben és ő a fejét fogja, hogy megütötték.

az egész szabályrendszerben a bírók sokkal komolyabban vannak védve, ez elég egyértelmű, és szintén felesleges idehozni, hogy lábtörésért nem adnak 12 meccset. ezzel azért nem ártana tisztában lenni. sztem az 5 meccsel jól jártatok.én olyan 6-7 meccset adtam volna legalább, a 12 valóban túlzás, de nem lepődtem volna meg, ha üzenetet küldtek volna a ligának, hogy senkinek eszébe ne jusson a bíróhoz hozzáérni.

végül is teljesen ugyanaz 8 percet emberhátrányban játszani, mint jóval többet? pl ellenünk az első meccsen 16 perc kellett a gólotokhoz, a második meccsen pedig 20 perc telt el a következő gólig. szóval annyira azért nem árt meg a tudomány, de ez a mondat is amúgy jól jellemzi az "hozzáállásodat".

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
YoungZeeZee 7 940
5 meccset kapott nem ?
 m.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/real-ot-meccsre-tiltottak-el-c-ronaldot-hivatalos-2586497


regi emlekek😊
 index.hu/sport/futball/2017/08/15/regi_stadionok_nb1_magyar_futball/
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
tényleg csak kíváncsiságból.
Te mit gondoltál volna méltányosnak, hogy Ronaldo mennyi eltiltást kap? egyáltalán semmit plusz még kitüntetést is meg már most erre tekintettel az Aranylabdát? 1 meccset ezzel áthágva a szabályozást, négyet ami a minimum? 12-t ami a max?
csebi
Alapvetően nincs bajom a negy meccsel, mert meglokte a birot, de a 12-t felhozni, hogy milyen jol jart az egy kurva nagy vicc, labtoresert nem jar 12 meccs... Plane hogy az egeszet egy teves itelet valtotta ki... Az meg hogy mueses volt-e az más kérdés. Mert volt kontakt tobb meteren keresztul, viszont azt hogy hempereg suarez, es a sipcsontjat fogdossa az akkora alakítás, hogy egy csucsformaban lévő neymar is megirigyelne. Azért meg meg tizenegyes is jar. Meg jo hogy emberhatranyban is tudtunk játszani, es nem haltunk meg hogy jött 1-2 teves biroi ítélet is. Mert ugye a kozelmultban volt egy ket csapat, ahol emberhatranyban megállt a tudomány 😊

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 425
azért csak vicc, hogy a lőrincünk' meg csak eszéki pénzkidobásokat eszközöl, mikor gombokért lehet komoly' csapatot is venni... ha meg kell valami komolyabb spíler, akkor max összedobjuk neki, vagy eladjuk az uszodát, vagy felemeljük az áfát... rosszabb nem lesz

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 425
A West Bromwich Albion, a Birmingham City, az Aston Villa, a Wolverhampton Wanderers, a Reading és a Northampton után hetedik angol klubként a Southampton is kínai tulajdonba kerül. A Guardian szerint a Kao család megállapodott a svájci Liebherr családdal a többségi tulajdon megvásárlásáról. Az értesülések szerint Csi-seng Kao és lánya, Nelly Kao 80 százalékos tulajdonrészt vásárol 210 millió font, közel 70 milliárd forint értékben.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 038 — Lucas Scott
a kiallita
Rinyaldo öt meccs pihi...
dande
XD egy kicsit sokallom 😀
Coolearie
4-12 között kaphatott.kapott négyet.elég méltányos.
Kenny
Az is méltányos volt gondolom barca szemmel, tekintve hogy suarez tizenegyest kapott kevesebbert. A lökes az persze lökes marad, de eleve egy szar ítélet váltotta ki. De mindegy, ennel nagyobb oromod ne legyen idén se 😊
eaglesmcnabb
tényleg csak kíváncsiságból.
Te mit gondoltál volna méltányosnak, hogy Ronaldo mennyi eltiltást kap? egyáltalán semmit plusz még kitüntetést is meg már most erre tekintettel az Aranylabdát? 1 meccset ezzel áthágva a szabályozást, négyet ami a minimum? 12-t ami a max?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 425
meanwhile
kis szünet Dárdaiék kupameccsén, mert felgyújtották a stadiont

még szerencse, hogy "nyugaton mér megoldották" 😊
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 15 425
a tegnapiért a bíró vajon hány meccset kapott?

Szerkesztette: ozibozi
több mint 6 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Rinyaldo öt meccs pihi...
dande
XD egy kicsit sokallom 😀
Coolearie
4-12 között kaphatott.kapott négyet.elég méltányos.
Kenny
Az is méltányos volt gondolom barca szemmel, tekintve hogy suarez tizenegyest kapott kevesebbert. A lökes az persze lökes marad, de eleve egy szar ítélet váltotta ki.
eaglesmcnabb
Hát igen. Ez itt a gond.

Nincs baj az 5 meccsel. Hülye volt. Megérdemli.

Viszont az, hogy attól függ egy gól, egy tizi, egy sárga vagy piros lap, hogy a bíró megeszi-e a szinészkedést az gáz.

Gyakorlatilag egy ugyanolyan hülyeségre az egyik kimenetel egy gól, a másik kimenetel a piros lap. Ezt legalább utólag meg kéne próbálni kezelni.
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
a kiallita
Rinyaldo öt meccs pihi...
dande
XD egy kicsit sokallom 😀
Coolearie
4-12 között kaphatott.kapott négyet.elég méltányos.
Kenny
Az is méltányos volt gondolom barca szemmel, tekintve hogy suarez tizenegyest kapott kevesebbert. A lökes az persze lökes marad, de eleve egy szar ítélet váltotta ki. De mindegy, ennel nagyobb oromod ne legyen idén se 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Rinyaldo öt meccs pihi...
dande
XD egy kicsit sokallom 😀
Coolearie
4-12 között kaphatott.kapott négyet.elég méltányos.

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 708 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Egy kínai üzletember 80%-os tulajdonrészt vásárolt 230 millió fontért a Southamptonban.

Akaratlanul is Neymar vételára jut eszembe...
Mikey
akkor hozzánk is jöhetnek már PL bustok rohadt sok pénzért

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Egy kínai üzletember 80%-os tulajdonrészt vásárolt 230 millió fontért a Southamptonban.

Akaratlanul is Neymar vételára jut eszembe...
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 001
Rinyaldo öt meccs pihi...
dande
Öt szuperkupa meccsre?
Kampman
Beleszámít a bajnokság is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Rinyaldo öt meccs pihi...
dande
Öt szuperkupa meccsre?
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 756 — Cowboys fan
Rinyaldo öt meccs pihi...
dande
megfellebbezi, lesz kettő
vagy ez nem az NFL?
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Rinyaldo öt meccs pihi...
dande
XD egy kicsit sokallom 😀

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rinyaldo öt meccs pihi...
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 601
Dembelénél állítólag a 100+30ból a 30-at sokalják / van ahol olvastam 40-et is.
Toca
Pedig szerintem 30-ért reális áron menne, én a 100-at sokallom. 😀
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Paulinho a Barcában kínából... hááát
Toca
örülök, hogy jól költik el azt a 222 milliót.
Amadeus
el kellene nekik adni Renato Sanchest kb 100 milláért, hasonló vétel lenne.
csebi
Paulinho a Barcában kínából... hááát
Toca
örülök, hogy jól költik el azt a 222 milliót.
Amadeus
el kellene nekik adni Renato Sanchest kb 100 milláért, hasonló vétel lenne.
csebi
Van pénz még Hazardra is vagy Dembelére vaaaagy Coutinhora.
Coolearie
Dembelénél állítólag a 100+30ból a 30-at sokalják / van ahol olvastam 40-et is.
több mint 6 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Paulinho a Barcában kínából... hááát
Toca
örülök, hogy jól költik el azt a 222 milliót.
Amadeus
el kellene nekik adni Renato Sanchest kb 100 milláért, hasonló vétel lenne.
csebi
Paulinho a Barcában kínából... hááát
Toca
örülök, hogy jól költik el azt a 222 milliót.
Amadeus
el kellene nekik adni Renato Sanchest kb 100 milláért, hasonló vétel lenne.
csebi
Van pénz még Hazardra is vagy Dembelére vaaaagy Coutinhora.