Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
De nem kaphatná Buffon eleve, mert Neuer és Oblak jobb kapus.eaglesmcnabb
most megpróbálom becsatornázni az inner Sobrimat.

mitől jobb Neuer és Oblak? kevesebb gólt kapnak? nemigen. bajnoki címet Oblak nem szerzett, BL-címet Neuer és Oblak sem fog, ráadásul Neuer a szezon végéről hiányzik.
és Buffon fontosabbnál fontosabb védéseket mutat be a BL-ben, többek között kivédte a katalányok szemét. majdnem 40 évesen.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
tavaly is pepe volt az év játékosa, kb. az eb-t is ő nyerte meg portugáliának, csak végig kell nézni a meccseket, erre még az év csapatába se került be 😊

De nem kaphatná Buffon eleve, mert Neuer és Oblak jobb kapus.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon "izgalmasak" lesznek a visszavágók...😕
NB2
Hát még a döntő
Kampman
Simán nyer a Juve 😀

Nagyon remélem, hogy összejön, régen volt már 96, és Buffon miatt is nagyon megérdemelnék!
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Kapus és védő soha többé nem fogja megkapni az aranylabdát, erre kár is gondolni.
Kampman
egyértelmű.
de attól függetlenül, hogy mi lesz, jó arról is beszélni hogy mi lenne ésszerű.
több mint 7 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089
Egyébként elég rendesen eldőltek az elődöntők. Nem csak a bl-ben, de az el-ben is. Azt nem hittem volna, hogy az Ajax így kiüti a Lyont.

Na de majd ma a MU. Ott tuti izgulni kell 😀

több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Kapus és védő soha többé nem fogja megkapni az aranylabdát, erre kár is gondolni.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
CR hát persze, 3 jó meccsért(8gól az szép, ebből 3 lesgól 😀 )... de ettől függetlenül csak egy sérülés vehetné el tőle a címet. ha 0 gól lőne de játszana decemberig akkor is megnyerné. vicc.

ha normálisan nézzük, mint a legjobb teljesítmény idén akkor amugy Buffon vagy Messi jelenleg. de csak május van. (de mint tudjuk az ősz senkit nem érdekel)

Szerkesztette: braxa88
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
azér' ha a Juventus bármi véletlen folytán megnyerné a BL-t, akkor Cé mellé lenne egy igen erős jelöltem az Aranylabdára
slowmotion
Ki lenne az?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
azér' ha a Juventus bármi véletlen folytán megnyerné a BL-t, akkor Cé mellé lenne egy igen erős jelöltem az Aranylabdára
slowmotion
Tudjuk, Messi.
Sobri Jóska
már megint nem mersz a dobozon kívül gondolkodni.
slowmotion
Akkor Messi.
Sobri Jóska
imádom, amikor valaki faszságokkal trollkodik.

ja nem.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
azér' ha a Juventus bármi véletlen folytán megnyerné a BL-t, akkor Cé mellé lenne egy igen erős jelöltem az Aranylabdára
slowmotion
Tudjuk, Messi.
Sobri Jóska
már megint nem mersz a dobozon kívül gondolkodni.
slowmotion
Akkor Messi.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
azér' ha a Juventus bármi véletlen folytán megnyerné a BL-t, akkor Cé mellé lenne egy igen erős jelöltem az Aranylabdára
slowmotion
Tudjuk, Messi.
Sobri Jóska
már megint nem mersz a dobozon kívül gondolkodni.
több mint 7 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
azér' ha a Juventus bármi véletlen folytán megnyerné a BL-t, akkor Cé mellé lenne egy igen erős jelöltem az Aranylabdára
slowmotion
Tudjuk, Messi.

több mint 7 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
azér' ha a Juventus bármi véletlen folytán megnyerné a BL-t, akkor Cé mellé lenne egy igen erős jelöltem az Aranylabdára
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 481
Nagyon "izgalmasak" lesznek a visszavágók...😕
NB2
Hát még a döntő
több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Nagyon "izgalmasak" lesznek a visszavágók...😕
több mint 7 éve
JéBé Green Bay Packers 6 652
Közben az U17-esek 3-2-re legyőzték az EB-n Afrikát Franciaországot...
NB2
nso es origo-cim: legyoztuk a franciakat...felette egy kep 3 piros mezes jatekosrol h olelkeznek...ketto neve latszik.egyik sem magyar.mit mekunk "afrika"😊
ZoliMP
Torvundot és a családját ismerem, anyja magyar, a srác fél éves kora óta Magyarországon él...
több mint 7 éve
YoungZeeZee 7 972
Közben az U17-esek 3-2-re legyőzték az EB-n Afrikát Franciaországot...
NB2
nso es origo-cim: legyoztuk a franciakat...felette egy kep 3 piros mezes jatekosrol h olelkeznek...ketto neve latszik.egyik sem magyar.mit mekunk "afrika"😊
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Közben az U17-esek 3-2-re legyőzték az EB-n Afrikát Franciaországot...
NB2
Mázlim volt és tudtam nézni,elég sok karakteres játékos van ebben a csapatban,ami ad némi bizakodást a jövőre nézve.

több mint 7 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Közben az U17-esek 3-2-re legyőzték az EB-n Afrikát Franciaországot...
több mint 7 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
meanwhile in Russia...
dél-amerikai segítséggel...

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/video-tomegverekedes-es-negy-piros-a-kupadonto-hajrajaban-2566925
ozibozi
Ha angol lennek nem mennek a vbre szurkolni.

több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 15 553
meanwhile in Russia...
dél-amerikai segítséggel...

 www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/video-tomegverekedes-es-negy-piros-a-kupadonto-hajrajaban-2566925
több mint 7 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Tudtommal kurvára nem volt les, mert nem támadta a labdát amikor lesen állt, látványosan nem is akart beavatkozni a játékba, casemiro lövésénél meg, mikor már nem állt lesen meg látványosan támadta a labdát. AKi ezt nem látja az vagy vak, vagy elfogult
eaglesmcnabb
ahhoz képest, hogy nem támadja a labdát kurvára ugrik fel fejelni meg mozog a labda felé, csak a védő elfejeli elől ... vagy trambulinozni akart volna trambulin nélkül? azért ne vicceljünk már. most azon nem változtat már semmit, hogy mi itt mit írunk, legfeljebb, hogy kiderül ki mennyire rózsaszín szemüveges.

ha jól emlékszem Ramos öngólnál te mondtad a legjobban, hogy mekkora les volt, én hiába vagyok elfogult, elismertem, hogy valóban az, sajnálom, hogy fordított helyzetben minimális objektivitás nincsen benned.

azt továbbra is tartom, hogy azért könnyű lekontrázni kinyíló csapatokat, mikor 0-0nál vagy szoros helyzetben folyamatosan a javadra tévednek a bírók.
csebi
Azért ha obijektivitást kérsz számon akkor, neked sem árt annak lenni.
CR rohadtul nem zavart ott senkit, ha nincs ott is kifejelik simán, nem ilyen mikor a labdát támadja. Ez alapján és ahogy a Bayernnek se fújták be tök reális tétlen lesállásnak fogni. Ha nem lett volna a többi hibás ítélet a Bayen ellen te se ugranál erre, így persze rálehet húzni önigazolásként a csak a bírók miatt megy előre a Madrid.

De hozzátenném Bayern 30 percig állt továbbjutásra a Madrid ellen otthon, igen bírók sajna elvitték a 2. meccset, de inkább a saját háztájon kéne körbe nézni, ahogy az Atleticosok megteszik mert gyenge focival jött mindkét csapat ami a Real ellen nem fér bele, se a Bayernnek, se az Atleticonak, ahogy a Realnak se fér bele, hogy a Barca ellen trágyán játszottak.
Pedig Zizu nem akkora nagy elme véleményem szerint, hogy nem lehetne felkészülni arra mit fog játszani a Real.

Mócsa úr: Lehet Morata elesett volna, de ő 3 m-ről reflexből bevágja és nem kapu mellé teszi...
több mint 7 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 420 — Colts fan
Tudtommal kurvára nem volt les, mert nem támadta a labdát amikor lesen állt, látványosan nem is akart beavatkozni a játékba, casemiro lövésénél meg, mikor már nem állt lesen meg látványosan támadta a labdát. AKi ezt nem látja az vagy vak, vagy elfogult
eaglesmcnabb
ahhoz képest, hogy nem támadja a labdát kurvára ugrik fel fejelni meg mozog a labda felé, csak a védő elfejeli elől ... vagy trambulinozni akart volna trambulin nélkül? azért ne vicceljünk már. most azon nem változtat már semmit, hogy mi itt mit írunk, legfeljebb, hogy kiderül ki mennyire rózsaszín szemüveges.
csebi
Hát a labdafele mozgás az pont nem ilyen 😊 Felugrott a védő mögött, amivel, bár nem mértem le vonalzóval, nagyjából előre mozdulhatott 20 centit az ugrás közben/után. Felugrott, hogy ha odakerül, akkor fejeljen, de nem mozgott a labda felé. Ha megengeditek, hogy pontosítsam mindkét álláspontot, mert egyikőtöké sem tűnik tökéletesen helyesnek. 😊 Azt én már nem tudom, ilyenkor mi a helyes ítélet. Nekünk megyei másodban nem fújták le szintén a hasonlót hétvégén 😀

Szerkesztette: kristóf17
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
ahhoz képest, hogy nem támadja a labdát kurvára ugrik fel fejelni meg mozog a labda felé, csak a védő elfejeli elől ... vagy trambulinozni akart volna trambulin nélkül? azért ne vicceljünk már. most azon nem változtat már semmit, hogy mi itt mit írunk, legfeljebb, hogy kiderül ki mennyire rózsaszín szemüveges.
ha jól emlékszem Ramos öngólnál te mondtad a legjobban, hogy mekkora les volt, én hiába vagyok elfogult, elismertem, hogy valóban az, sajnálom, hogy fordított helyzetben minimális objektivitás nincsen benned.

azt továbbra is tartom, hogy azért könnyű lekontrázni kinyíló csapatokat, mikor 0-0nál vagy szoros helyzetben folyamatosan a javadra tévednek a bírók.

csebi
Jaja a 2 eset majdhogynem ugyanaz, ramos öngólja és e között annyi a különbség hogy lewandowski megjátszotta a labdát, ronaldo meg minimum 2 méterre volt tőle, amúgy a többi stimmel 😊
másik szögből nézve tényleg felugrott ösztönből (mindannyian tudjuk, hogy ha Ronaldo felugrik fejelni, az kurvára nem ilyen :d) de a labdához semmi köze nem volt, nem zavarta se a kapust, se a védőket, persze könnyebb ráverni erre, mintsem elismerni hogy egy az egyben simán megverte savicot, az atleticot meg lejátszottuk, duplája is lehetett volna közte, de sajnos Oblak kb. Neuer szinten véd már hónapok óta. Amúgy egy játékos sem reklamált hogy les, se akkor se a meccs után, még Simeone sem, ez azért jelzésértékű.

Az objekttivitásról annyit, hogy elismerttem a bayern meccsen a 2 lesgólt, nyugodtan visszaolvashatsz.

Utolsó mondatodat nem értem, az atletico kinyílt?
olyannyira kinyíltak, hogy modric helyzeténél 8-an álltak a 16-oson belül 0-3-as állásnál. :d

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
Tudtommal kurvára nem volt les, mert nem támadta a labdát amikor lesen állt, látványosan nem is akart beavatkozni a játékba, casemiro lövésénél meg, mikor már nem állt lesen meg látványosan támadta a labdát. AKi ezt nem látja az vagy vak, vagy elfogult
eaglesmcnabb
ahhoz képest, hogy nem támadja a labdát kurvára ugrik fel fejelni meg mozog a labda felé, csak a védő elfejeli elől ... vagy trambulinozni akart volna trambulin nélkül? azért ne vicceljünk már. most azon nem változtat már semmit, hogy mi itt mit írunk, legfeljebb, hogy kiderül ki mennyire rózsaszín szemüveges.

ha jól emlékszem Ramos öngólnál te mondtad a legjobban, hogy mekkora les volt, én hiába vagyok elfogult, elismertem, hogy valóban az, sajnálom, hogy fordított helyzetben minimális objektivitás nincsen benned.

azt továbbra is tartom, hogy azért könnyű lekontrázni kinyíló csapatokat, mikor 0-0nál vagy szoros helyzetben folyamatosan a javadra tévednek a bírók.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.