Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ez a Rijeka nem is olyan rég oda - vissza elverte a Dinamo Zagreb-et...
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Már meg ne haragudj, de azért nem a Bayern ellen volt a két meccs, hogy ezzel lehessen magyarázni a kapura lövés nélküli odavágót. Már a máltaiak elleni vergődés is a szánalmasság határát súrolta szerintem. Nem tudom miért megy megint a hülyítés, nem azért húztak fel egy 20.000-s stadiont, hogy vérre menő catenaccio-val 1:0.ra üsse a Fradi mondjuk a Pápát. Tolongani fog majd a nép a kapuknál, hogy élőben láthassa a pesti kirakatcsapatot.....

Persze idény eleji forma, alapozásból jöttünk, össze kell szoki meg anyámkínja kifogások. Meg lehet nézni, a Debrecen kisebb költségvetéssel, kisebb nevű játékosokkal, egy nem éppen túlképzett Kondással képes bajnoki címet nyerni, és leverni egy északír félamatőr csapatot. 😊 És valahogy bevergődött a BL csoportkörbe is.

A jó védelem helyett inkább mondjuk azt, hogy van 2 ütőképes belső védő. Ahogy Doll is mondta, Gyömbér, Böde szíve és küzdeni tudása nagy, de képességeik még egy horvát középcsapat ellen sem elég jók....flzoli
tehát egy bajnokságban a 2. helyezett + kupa-, szuperkupagyőztes középcsapat. értem. ez a horvát alakulat kerete papíron több, mint kétszer értékesebb, mint a Fradié, jelenleg minden magyar csapatot kivernének, pedig nem csinálnak semmi különöset, csak szervezettek és gyorsak. talán egy olyan csapatnak, mint a Sousa-féle Videoton volt, lehetne esélye ellenük. a Debrecen,amikor bejutott a BL-be, hasonló erősségű (Kalmar, Levski) vagy gyengébb (Talinn) ellenfeleket vert ki a csoportkörbe jutáshoz, nem egy olyat, amely papíron ennyivel jobb náluk.

az való igaz, hogy ezzel a játékkal nem sok néző a stadionban, de még van egy hónap, lehet játékosokat igazolni, bár ezzel kapcsolatban nem vagyok optimista, elnézve az eddigi játékospolitikát.deyell
Az lehetett egy kifutott eredmény is, lásd a Paks pár éve. Őszíntén szólva nem követem a horvát bajnokság történéseit, de a horvát nagycsapatok nálam a Dinamo Zagreb és mondjuk a Hajduk Split. Ettől még persze bőven jobb lehet a Rijeka mint bármelyik mennyei csapat, de ne úgy állítsuk már be, mintha orbitálisan nagy különbségek lennének. A szervezettség, a taktika, a fegyelmezettség és a futómennyiség szerintem nagyon nem pénzfüggő, bármivel is hülyítenek a magyar focis "szakemberek". Ahogy te is mondtad, egy értelmesen felkészült edzővel, és jól kidolgozott taktikával (lásd Videoton) igen is lehet elérni eredményeket, még egy fogalmatlan Sándor Gyurival a középpályán is.

Persze ki lehet kapni ettől a Rijekától, és ki lehet esni, de ez a produkció több mint szánalmas volt szerintem.

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
olvasni a sok troll hozzászólást csak 1-2 megjegyzést tennék
1: hol voltatok lilák-kékfehérgedeonok-stb., mikor 9 meccses győzelmi sorozatunk volt??? ja, hogy a 10-13. helyen, oké.
2: forma időzítésre ne fogjunk semmit sztem, mert hétvégén kezdődik a mennyei, ergo arra már készen kellene lenni.
3. a keret amúgy már 1 hónapja megvan, egyedül Gera az új láncszem, tehát ez sem lehet kifogás

összességében a Rijeka jobb, csapat ezt tudtuk is. 3-1 összesítéssel mentek tovább, két tizivel. Sztem ez belefér, kinn célfutballt játszottunk ez van, majdnem bejött 5 perc hiányzott (megjegyzem, ha kinn megkapnak a horvátok a 2 jogos pirosból már egyet, akkor teljesen másképp az egész), de ez a papírforma, sőt még lehet hízelgő nekünk.

Védekezésben sztem egyértelműen látszik, hogy nagyon pengék leszünk, a támadásban lehet gond. Lehet, hogy Benni meg egy állat lesz a mennyeibe (Tököli 2.0 😀 )
Őszintén szólva engem az sem érdekel, ha mind a 30 meccsen 1-0ra győzünk és így lennénk bajnokok.
Idei év igazi erőmérő lesz Dollnak, és most fog megmutatkozni, hogy tényleg milyen jó edző. Idén a Debrecen, Győr, DVTK is erős lesz, nehéz lesz őket megelőzni. Ha év végén szarul állunk az Úr színe előtt, sztem akkor kezdjük el szidni Kubatovot, Oroszt és Dollt.csebi
Már meg ne haragudj, de azért nem a Bayern ellen volt a két meccs, hogy ezzel lehessen magyarázni a kapura lövés nélküli odavágót. Már a máltaiak elleni vergődés is a szánalmasság határát súrolta szerintem. Nem tudom miért megy megint a hülyítés, nem azért húztak fel egy 20.000-s stadiont, hogy vérre menő catenaccio-val 1:0.ra üsse a Fradi mondjuk a Pápát. Tolongani fog majd a nép a kapuknál, hogy élőben láthassa a pesti kirakatcsapatot.....

Persze idény eleji forma, alapozásból jöttünk, össze kell szoki meg anyámkínja kifogások. Meg lehet nézni, a Debrecen kisebb költségvetéssel, kisebb nevű játékosokkal, egy nem éppen túlképzett Kondással képes bajnoki címet nyerni, és leverni egy északír félamatőr csapatot. 😊 És valahogy bevergődött a BL csoportkörbe is.

A jó védelem helyett inkább mondjuk azt, hogy van 2 ütőképes belső védő. Ahogy Doll is mondta, Gyömbér, Böde szíve és küzdeni tudása nagy, de képességeik még egy horvát középcsapat ellen sem elég jók....flzoli
nem a Máltai meccsekről beszéltem...
Bárhogy is nézzük a horvát foci jóval előbb jár, mint a magyar. Bravúr lett volna a Rijeka kiverése, bármit is gondolsz.
odavágóról írtam, hogy célfutball volt, nehéz amúgy úgy kapura lőnöd, hogy a felépített kontráidat büntetlenül megállítják taktikai szabálytalansággal (utolsó emberként félpályánál felvágnak vkit, és nem piros pl.)
Sehol sem olvastam, hogy a 20.000-es stadiont azért húzták volna fel, hogy szemet gyönyörködtető játékkal kapjon ki a Fradi.
Kifogásokra én is mondtam, hogy azok nálam sem játszanak.
Debrecen Bl csoportkörbe akkor került be, mikor minőségi játékosok voltak ott, akiket el is adtak külföldre később, jóval erősebb keretük volt, mint most. Amúgy pl. a tavaszi ftc-dvsc meccs után, senki sem jött ide, hogy húúú ez a dvsc milyen gyenge. Akkor a fradi 5. helyen állt, és a debrecen úgy jött ide, hogy jó nekik az X. Mondtam is faternak, hogy ez szégyen. Idejön a magasan bajnokesélyes, tabellát vezető csapat, erre berendezkednek 1-1-re és kb semmit sem mutatnak. Ha az FTC csinálja egy magasan jobb csapat ellen, akkor meg megy a sírás.

Összességében, azért a talajon kell maradni. Leonardo és Jenner hiányát nem lehet 1 hét alatt pótolni. Lehet itt szidni Dollt, de én is elküldtem volna őket edzőként, bármennyire szerettem őket, mint szurkoló. Továbbra is mondom, ha év végén nem vagyunk dobogón, akkor lehet követelőzni, de hogy megint fél év után cseréljünk edzőt, annak sok értelme nincsen, így nem lehet csapatot építeni.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Már meg ne haragudj, de azért nem a Bayern ellen volt a két meccs, hogy ezzel lehessen magyarázni a kapura lövés nélküli odavágót. Már a máltaiak elleni vergődés is a szánalmasság határát súrolta szerintem. Nem tudom miért megy megint a hülyítés, nem azért húztak fel egy 20.000-s stadiont, hogy vérre menő catenaccio-val 1:0.ra üsse a Fradi mondjuk a Pápát. Tolongani fog majd a nép a kapuknál, hogy élőben láthassa a pesti kirakatcsapatot.....

Persze idény eleji forma, alapozásból jöttünk, össze kell szoki meg anyámkínja kifogások. Meg lehet nézni, a Debrecen kisebb költségvetéssel, kisebb nevű játékosokkal, egy nem éppen túlképzett Kondással képes bajnoki címet nyerni, és leverni egy északír félamatőr csapatot. 😊 És valahogy bevergődött a BL csoportkörbe is.

A jó védelem helyett inkább mondjuk azt, hogy van 2 ütőképes belső védő. Ahogy Doll is mondta, Gyömbér, Böde szíve és küzdeni tudása nagy, de képességeik még egy horvát középcsapat ellen sem elég jók....flzoli
tehát egy bajnokságban a 2. helyezett + kupa-, szuperkupagyőztes középcsapat. értem. ez a horvát alakulat kerete papíron több, mint kétszer értékesebb, mint a Fradié, jelenleg minden magyar csapatot kivernének, pedig nem csinálnak semmi különöset, csak szervezettek és gyorsak. talán egy olyan csapatnak, mint a Sousa-féle Videoton volt, lehetne esélye ellenük. a Debrecen,amikor bejutott a BL-be, hasonló erősségű (Kalmar, Levski) vagy gyengébb (Talinn) ellenfeleket vert ki a csoportkörbe jutáshoz, nem egy olyat, amely papíron ennyivel jobb náluk.

az való igaz, hogy ezzel a játékkal nem sok néző a stadionban, de még van egy hónap, lehet játékosokat igazolni, bár ezzel kapcsolatban nem vagyok optimista, elnézve az eddigi játékospolitikát.

choose life
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
melyik szavazás előtt volt benne a Fidesz programjában a stadion építés? Én sem a 2010-es, sem a 2014-es választások előtti program füzetben sem láttam...csebi
Ha nem is konkrétan, de az egészségügy és sport fejlesztése céljából eleve voltak ígérve stadionrekonstrukciós programok. Amiben nem csak a foci stadionok vannak benne, de az valahogy mindig kimarad..... Na nem mintha 8-10 I. osztályú csapatnál (és ezzel együtt korszerű stadionra) többre lenne szükség, de ez már más kérdés

Jobb helyeken persze ezt 10-20-30 évre elosztva valósítják meg folyamatos javításokkal. Most nem mínősíteném az eddigi kormányok hozzáállását a sporthoz, maradjunk annyiban hogy ez eddig elmaradt, és jószerével a Syma csarnokon, a Papp Lászlón, a debreceni Főnix csarnokon, és a veszprémi kézi arénán kívűl lóf*** nem épült az elmúlt 35 évben nagyjából, ami eléggé elszomorító szerintem.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
olvasni a sok troll hozzászólást csak 1-2 megjegyzést tennék
1: hol voltatok lilák-kékfehérgedeonok-stb., mikor 9 meccses győzelmi sorozatunk volt??? ja, hogy a 10-13. helyen, oké.
2: forma időzítésre ne fogjunk semmit sztem, mert hétvégén kezdődik a mennyei, ergo arra már készen kellene lenni.
3. a keret amúgy már 1 hónapja megvan, egyedül Gera az új láncszem, tehát ez sem lehet kifogás

összességében a Rijeka jobb, csapat ezt tudtuk is. 3-1 összesítéssel mentek tovább, két tizivel. Sztem ez belefér, kinn célfutballt játszottunk ez van, majdnem bejött 5 perc hiányzott (megjegyzem, ha kinn megkapnak a horvátok a 2 jogos pirosból már egyet, akkor teljesen másképp az egész), de ez a papírforma, sőt még lehet hízelgő nekünk.

Védekezésben sztem egyértelműen látszik, hogy nagyon pengék leszünk, a támadásban lehet gond. Lehet, hogy Benni meg egy állat lesz a mennyeibe (Tököli 2.0 😀 )
Őszintén szólva engem az sem érdekel, ha mind a 30 meccsen 1-0ra győzünk és így lennénk bajnokok.
Idei év igazi erőmérő lesz Dollnak, és most fog megmutatkozni, hogy tényleg milyen jó edző. Idén a Debrecen, Győr, DVTK is erős lesz, nehéz lesz őket megelőzni. Ha év végén szarul állunk az Úr színe előtt, sztem akkor kezdjük el szidni Kubatovot, Oroszt és Dollt.csebi
Már meg ne haragudj, de azért nem a Bayern ellen volt a két meccs, hogy ezzel lehessen magyarázni a kapura lövés nélküli odavágót. Már a máltaiak elleni vergődés is a szánalmasság határát súrolta szerintem. Nem tudom miért megy megint a hülyítés, nem azért húztak fel egy 20.000-s stadiont, hogy vérre menő catenaccio-val 1:0.ra üsse a Fradi mondjuk a Pápát. Tolongani fog majd a nép a kapuknál, hogy élőben láthassa a pesti kirakatcsapatot.....

Persze idény eleji forma, alapozásból jöttünk, össze kell szoki meg anyámkínja kifogások. Meg lehet nézni, a Debrecen kisebb költségvetéssel, kisebb nevű játékosokkal, egy nem éppen túlképzett Kondással képes bajnoki címet nyerni, és leverni egy északír félamatőr csapatot. 😊 És valahogy bevergődött a BL csoportkörbe is.

A jó védelem helyett inkább mondjuk azt, hogy van 2 ütőképes belső védő. Ahogy Doll is mondta, Gyömbér, Böde szíve és küzdeni tudása nagy, de képességeik még egy horvát középcsapat ellen sem elég jók....

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
 sportgeza.hu/futball/2014/07/25/thomas_doll_kiakadt_es_kritizalt/
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
melyik szavazás előtt volt benne a Fidesz programjában a stadion építés? Én sem a 2010-es, sem a 2014-es választások előtti program füzetben sem láttam...csebi
Ez nem így történik.
Egy párt nem csak a programját valósíthatja meg kormányon.
Az csak egyfajta irányelv, útmutatás.
De ha követed a politikát, akkor biztos észrevetted, hogy az elmúlt 2 választás nem a programokról szólt, olyannyira, hogy a 2014-esen sok pártnak már egyáltalán nem is volt programja.
Valamint a 2014-es kampány során azért elég sok médiumban kommunikálták, hogy ha nyernek, akkor a stadionépítések folytatódnak, részint ezt is honorálták a választók újabb kétharmaddal.
Én megértem sok ember frusztrációját a stadionokkal kapcsolatban, és én is úgy gondolom, hogy az egész soccert hagyni kéne a picsába, cserébe annyit várok, hogy pl. te is értsd meg, hogy egy nagy társadalmi támogatottságú vezetés ha a soccer felemelését tűzi ki céljául, akkor a stadionépítések olyan fundamentum, mellyel kezdeni egyrészt logikus, másrészt mivel módjában áll, meg is teheti.
Próbálj meg túlnézni a saját szempontjaidon, ha más emberek mozgatórugóit akarod megérteni, akkor is, ha nem értesz egyet azokkal, hisz csak így van lehetőséged a valóságra reflektálni, különben egyfajta álomvilágba sodródsz.Sobri Jóska
én csak megkérdeztem, speciel én örülök az új FTC stadionnak, mintahogy Debrecennek is kijárt már régen egy normális. Van, amikkel nem értek egyet (Felcsút, MTK), de az más kérdés.

Én csupán azt nem értettem, és továbbra sem értem, hogy a választások, mint szerinted piackutatás a stadionok építésével kapcsolatban lévő ok-okozati összefüggés, hogyan áll fenn.
Sztem ezen választások nem tekinthető kizárólag ennek a témának a piackutatása, ahogy te leírtad. Nem vitatom, hogy biztosan nyertek ezzel is szavazatokat, de továbbra sem látom ezt az összefüggést. Nagyon sok más dolog volt, ami miatt így alakult ez a két választás (impotens baloldal, valós alternatívák hiánya, rezsicsökkentés stb.)

Én analitikusan közelítem meg a dolgokat, de ha egyszerűen a kettő között nincsen akkora összefüggés, mint te hirdeted, akkor hiába nézek túl bármilyen szempontokon, akkor nem én sodródom "egyfajta álomvilágban."

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
melyik szavazás előtt volt benne a Fidesz programjában a stadion építés? Én sem a 2010-es, sem a 2014-es választások előtti program füzetben sem láttam...csebi
Ez nem így történik.
Egy párt nem csak a programját valósíthatja meg kormányon.
Az csak egyfajta irányelv, útmutatás.
De ha követed a politikát, akkor biztos észrevetted, hogy az elmúlt 2 választás nem a programokról szólt, olyannyira, hogy a 2014-esen sok pártnak már egyáltalán nem is volt programja.
Valamint a 2014-es kampány során azért elég sok médiumban kommunikálták, hogy ha nyernek, akkor a stadionépítések folytatódnak, részint ezt is honorálták a választók újabb kétharmaddal.
Én megértem sok ember frusztrációját a stadionokkal kapcsolatban, és én is úgy gondolom, hogy az egész soccert hagyni kéne a picsába, cserébe annyit várok, hogy pl. te is értsd meg, hogy egy nagy társadalmi támogatottságú vezetés ha a soccer felemelését tűzi ki céljául, akkor a stadionépítések olyan fundamentum, mellyel kezdeni egyrészt logikus, másrészt mivel módjában áll, meg is teheti.
Próbálj meg túlnézni a saját szempontjaidon, ha más emberek mozgatórugóit akarod megérteni, akkor is, ha nem értesz egyet azokkal, hisz csak így van lehetőséged a valóságra reflektálni, különben egyfajta álomvilágba sodródsz.

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
 www.blikk.hu/blikk_sport/ennyit-kell-leszurkolnunk-az-nb-i-es-meccsert-2270403

Indul a Mennyei.laccoo74
fradikanal semmirol nincs info.😀
Ott minden kutya draga lesz.😀
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
melyik szavazás előtt volt benne a Fidesz programjában a stadion építés? Én sem a 2010-es, sem a 2014-es választások előtti program füzetben sem láttam...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 373 — #NoStress
mert addig jó volt az új stadion, amíg megkapták az állambácsitól, most meg hirtelen büdös lett kifizetni a jegyárat meg európaiként viselkedni benne.Amadeus91
volt amúgy valamilyen szavazás hogy kell a szurkolóknak új stadion? Gondolom jelentős részüknek megfelelő lett volna a régi stadion is a régi jegyárak mellett.

mert nálunk az MTK-nál kurvára nem volt közvélemény-kutatás,hogy kell-e új stadion, vagy jó-e a régi. Nekem pedig teljesen megfelelő lett volna a régi Hidegkuti is, és ha a nagyzolási mánia miatt drágább lesz a jegy (márpedig valószínűleg az lesz) akkor bekaphatja mindenki aki kitalálta hogy legyen új stadion. 5000-es aréna 6,5 milliárdért, (férőhelyenként 1,3 millió ha jól számolom) agyam eldobom.eaglesmcnabb
Amikor egy vállalkozás vezetése dönt egy fejlesztésről, akkor a felhasználók között szavazás van?
Amikor mondjuk a Vodafone előáll a Red tarifacsomaggal, akkor az előfizetők szavaznak?
Meg kéne érteni, hogy alap nélkül nem lehet házat építeni.
Jelenleg sok vezető szerint a stadion, az infrastruktúra egy ilyen fundamentum.
Lehet vitatni, de aki döntnök az így döntött.
Egyszerűbb lenne elfogadni.Sobri Jóska
Mondjuk a voda pont rossz példa mert ott történt egy egész komoly piackutatás a bevezetés előtt.

Stadionok, edzőközpontok pedig kellenek. Aztán majd ha kikopik a mezey féle csürhe akkor edzők is lesznek, talán..gordon
Pont jó példa.
Piackutatás történt, nem szavazás.
Majd a piackutatás elemzéséből beindult a brainstorming, ötletelés, majd a végén döntött 1-2 ember.
Ha úgy vesszük, a stadionprogram beindítását sokkal komolyabb piackutatás előzte meg, úgy hívták: országgyűlési választás. Fel lehet fogni egyfajta óriási mintavétellel történő piackutatásnak, de szavazásnak is akár.
És az ország kétharmada akar új stadionokat.
Még mindig.

Ráadásul amikor szurkolókról beszél Csabi, vajon kire gondol?
Arra a kb 1000-1500 stabil jelenlévőre meccsenként?
(Az átlagnézőszám hazai MTK meccsen 1425 fő/meccs, a 2013-14-es idényben.)
Majd egy milliárdos beruházásnál végigkérdezik ezt a másfélezer embert, persze.
Egyébként ha lenne ilyen szavazás, hogy:
1. legyen új stadion
2. ne legyen új stadion

akkor szerintem markánsan nyerne az 1-es.

több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.blikk.hu/blikk_sport/ennyit-kell-leszurkolnunk-az-nb-i-es-meccsert-2270403

Indul a Mennyei.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
mert addig jó volt az új stadion, amíg megkapták az állambácsitól, most meg hirtelen büdös lett kifizetni a jegyárat meg európaiként viselkedni benne.Amadeus91
volt amúgy valamilyen szavazás hogy kell a szurkolóknak új stadion? Gondolom jelentős részüknek megfelelő lett volna a régi stadion is a régi jegyárak mellett.

mert nálunk az MTK-nál kurvára nem volt közvélemény-kutatás,hogy kell-e új stadion, vagy jó-e a régi. Nekem pedig teljesen megfelelő lett volna a régi Hidegkuti is, és ha a nagyzolási mánia miatt drágább lesz a jegy (márpedig valószínűleg az lesz) akkor bekaphatja mindenki aki kitalálta hogy legyen új stadion. 5000-es aréna 6,5 milliárdért, (férőhelyenként 1,3 millió ha jól számolom) agyam eldobom.eaglesmcnabb
Amikor egy vállalkozás vezetése dönt egy fejlesztésről, akkor a felhasználók között szavazás van?
Amikor mondjuk a Vodafone előáll a Red tarifacsomaggal, akkor az előfizetők szavaznak?
Meg kéne érteni, hogy alap nélkül nem lehet házat építeni.
Jelenleg sok vezető szerint a stadion, az infrastruktúra egy ilyen fundamentum.
Lehet vitatni, de aki döntnök az így döntött.
Egyszerűbb lenne elfogadni.Sobri Jóska
Mondjuk a voda pont rossz példa mert ott történt egy egész komoly piackutatás a bevezetés előtt.

Stadionok, edzőközpontok pedig kellenek. Aztán majd ha kikopik a mezey féle csürhe akkor edzők is lesznek, talán..
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
olvasni a sok troll hozzászólást csak 1-2 megjegyzést tennék
1: hol voltatok lilák-kékfehérgedeonok-stb., mikor 9 meccses győzelmi sorozatunk volt??? ja, hogy a 10-13. helyen, oké.
2: forma időzítésre ne fogjunk semmit sztem, mert hétvégén kezdődik a mennyei, ergo arra már készen kellene lenni.
3. a keret amúgy már 1 hónapja megvan, egyedül Gera az új láncszem, tehát ez sem lehet kifogás

összességében a Rijeka jobb, csapat ezt tudtuk is. 3-1 összesítéssel mentek tovább, két tizivel. Sztem ez belefér, kinn célfutballt játszottunk ez van, majdnem bejött 5 perc hiányzott (megjegyzem, ha kinn megkapnak a horvátok a 2 jogos pirosból már egyet, akkor teljesen másképp az egész), de ez a papírforma, sőt még lehet hízelgő nekünk.

Védekezésben sztem egyértelműen látszik, hogy nagyon pengék leszünk, a támadásban lehet gond. Lehet, hogy Benni meg egy állat lesz a mennyeibe (Tököli 2.0 😀 )
Őszintén szólva engem az sem érdekel, ha mind a 30 meccsen 1-0ra győzünk és így lennénk bajnokok.
Idei év igazi erőmérő lesz Dollnak, és most fog megmutatkozni, hogy tényleg milyen jó edző. Idén a Debrecen, Győr, DVTK is erős lesz, nehéz lesz őket megelőzni. Ha év végén szarul állunk az Úr színe előtt, sztem akkor kezdjük el szidni Kubatovot, Oroszt és Dollt.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Mint szurkoló, nem reális elvárás, de nekem egy munka igenis fontos annyira, hogy ha kineveznek rá, akkor megpróbálom a lehető legjobbat kihozni magamból és a csapatból. Ez pedig csak úgy sikerülhet, ha személyesen, közvetlenül tudok kommunikálni a játékosokkal, nem pedig éjjel-nappal valami majomtól várom el, hogy a seggembe loholjon, és még azt is lefordítsa, hogy mikor fingok.
És pont leszarom, hogy nehéz nyelv a magyar, ha kapok egy munkát egy csapatnál, akkor nem úgy fogok nekimenni, hogy a fasznak megtanulni beszélni ezzel a sok barommal, mikor úgy is kibasznak egy év múlva.
Lehet, hogy te megragadtál azon a szinten, de szerintem meg ezek tökre természetes dolgok.
Egy edző egyik legfontosabb tulajdonsága a sikerességhez az, hogy tudja felrázni a csapatát, hogy tudja kezelni a játékosait, hogy tudja őket motiválni. Ezt egy harmadik, idegen ember mögül nem lehet megfelelően csinálni.Stez
Isten ments, hogy a játékosok tanuljanak meg normálisan mondjuk angolul, áh az kizárt, mert még valami hasznosat is tudnának. Ja és felvetésedben csak annyi a röhej, hogy a pályán több a külföldi, mint a magyar, ezért kitörölhetné a picsáját a magyar nyelvtudásával, mert Somalia, "Kukoricajancsi", Pavlovic, Mateos és a többi ugyanúgy nem értené, arról nem beszélve, hogy mire megtanulná makogva az alapokat, addigra ki is basznák, mert letelt az 1 év "türelmi idő". Szóval szép dolog az anyanyelv szeretete, de nem kellene elrugaszkodni a realitástól.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Most màr csak a FiFA tagsàgot kell elintézni s meg van a tökèletes ellenfèlsutianap
Ferenc pápa közel a nyolcvanhoz is lefutná a védelmünket, csak mondom.berger90
és mégse lettél profi labdarúgó, ez kire is nézve kritika?baggio
tehetségtelen voltam, pedig 10 éve én is nekiálltam, hogy majd az én gólommal jutunk ki a 2018-as vébére. Ez még a kisebbik baj, de a csapatban voltak a korosztályunkban is kiemelkedő tehetségek. ma már egyikük sem focizik, mert nem volt elég zselés hajuk, nem jártak 16 évesen az mlsz-be pofafürdőre.

összefoglalva: nekem magam miatt nem sikerült, de több (tízezer)srácnak azért, mert a magyar utánpótlás már akkor megbukott.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tessék Amadeus, most hasznossá teheted magad 😀
szegény tolmács elég sansztalan volt itt, annyit beszélt Doll, hogy jó ha 60%-át lefordította.

mi maradt ki?

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante

Most màr csak a FiFA tagsàgot kell elintézni s meg van a tökèletes ellenfèlsutianap
Ferenc pápa közel a nyolcvanhoz is lefutná a védelmünket, csak mondom.berger90
és mégse lettél profi labdarúgó, ez kire is nézve kritika?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873

Most màr csak a FiFA tagsàgot kell elintézni s meg van a tökèletes ellenfèlsutianap
Ferenc pápa közel a nyolcvanhoz is lefutná a védelmünket, csak mondom.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487

Most màr csak a FiFA tagsàgot kell elintézni s meg van a tökèletes ellenfèl


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 940
 www.mifocink.com/?p=4684

egy kis harc a fradinal.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Egyébként lehet, hogy megint én vagyok a hülye, de valahogy sosem csíptem, hogy odaállítanak egy tudatlan paraszt bagázs élére egy külföldit, és taktikát, meg minden egyes dolgot egy tolmácson keresztül magyaráznak el az afrikainak, a magyarnak, mindenkinek. Én ezt nem tudom komolyan venni egyszerűen. Számomra tök alap, hogy Pep szinten ha valakit kineveznek egy külföldi csapathoz edzősködni, akkor megtanulom a nyelvet, hogy közvetlenül tudjak kommunikálni oda-vissza a játékosaimmal. Szerintem ez rohadt fontos egy csapatnál.Stez
ez nem lehet reális elvárás szerintem. Alapból nincs civilizált nép a világon, amelyik rokonnyelvet beszélne, mindenkinek nulláról kell megtanulnia magyarul, amire egyrészt nincs ideje, mert kibasszák 1 év után, másik meg, hogy kurva nehéz nyelvről beszélünk, ha megnézed a komplett nyelvtanunk kivételek összessége, ez felér egy horrorral egy német számára, aki amúgy ha megtanul angolul, akkor egész jól megérti a hollandot....Amadeus91
Mint szurkoló, nem reális elvárás, de nekem egy munka igenis fontos annyira, hogy ha kineveznek rá, akkor megpróbálom a lehető legjobbat kihozni magamból és a csapatból. Ez pedig csak úgy sikerülhet, ha személyesen, közvetlenül tudok kommunikálni a játékosokkal, nem pedig éjjel-nappal valami majomtól várom el, hogy a seggembe loholjon, és még azt is lefordítsa, hogy mikor fingok.
És pont leszarom, hogy nehéz nyelv a magyar, ha kapok egy munkát egy csapatnál, akkor nem úgy fogok nekimenni, hogy a fasznak megtanulni beszélni ezzel a sok barommal, mikor úgy is kibasznak egy év múlva.
Lehet, hogy te megragadtál azon a szinten, de szerintem meg ezek tökre természetes dolgok.
Egy edző egyik legfontosabb tulajdonsága a sikerességhez az, hogy tudja felrázni a csapatát, hogy tudja kezelni a játékosait, hogy tudja őket motiválni. Ezt egy harmadik, idegen ember mögül nem lehet megfelelően csinálni.Stez
Ha mondjuk az összes kosáredzőnek, vagy még inkább Ambros Martinnak megy így is, akkor talán annyira mégsem ebben van a hiba.
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
én nem bánom, jobb csapat is a rijeka, ha most ez meglett volna akkor még egy ennél is jobb csapat jött volna, elérhetetlen innen az EL főtábla. Jöjjön a bajnokság meg a kupadavemayer
a feröeri Vikingur lett volt a következő ellenfél.deyell
és utána a csoportért meg egy sokkal nevesebb az tuti.davemayer
tökmindegy mennyire lett volna neves, ha már egy máltai középcsapat ellen is csak szenvedtek
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Amikor egy vállalkozás vezetése dönt egy fejlesztésről, akkor a felhasználók között szavazás van?
Amikor mondjuk a Vodafone előáll a Red tarifacsomaggal, akkor az előfizetők szavaznak?
Meg kéne érteni, hogy alap nélkül nem lehet házat építeni.
Jelenleg sok vezető szerint a stadion, az infrastruktúra egy ilyen fundamentum.
Lehet vitatni, de aki döntnök az így döntött.
Egyszerűbb lenne elfogadni.Sobri Jóska
"mert addig jó volt az új stadion, amíg megkapták az állambácsitól, most meg hirtelen büdös lett kifizetni a jegyárat meg európaiként viselkedni benne." Erre az Amadeus gondolatra reagáltam.
Tisztában vagyok vele hogy a döntnök döntött így nem pedig a szurkoló, csak vele ellentétben azt is tudom hogy a szurkolók nagy része nem feltétlen ért egyet a döntnökkel. Mondandóm lényege épp az volt, hogy egy példán keresztül szemléltessem hogy kurvára nem a fradi szurkolóknak kellett ez a stadion, ebből kifolyólag nekik felhánytorgatni hogy nem fizetik ki a drágább jegyet (pedig mennyire örültek hogy lesz új stadion) blődség kategória. Szóval majd ha kész lesz az új stadionunk, és hőbörögni fogok hogy drágább a jegy, akkor ne vágja senki se a fejemhez, a "bezzeg akkor jó volt amikor új stadiont kaptunk az állambácsitól" közhelyet.

Évekig azért megy a rinya, mert nincs infrastruktúra, de most hogy épül valami, az se jó... Mintha a nőkről lenne szó: nem tudom megérteni őket, de már nem is akarom..
Egyébként a Hidegkutiban kis túlzással már állni is életveszélyes, de ha neked ez kell, akkor kéthetente látogass majd el a hazai meccs helyett Ózdra a volt kohó környékére. Az is kb ilyen hangulatos.. 😉James007
Hol ment a rinya? Tőlem biztos nem, én pedig ugye csak a saját véleményemet írtam le, hogy az én szempontomból teljesen felesleges beruházás. Igaz nem én döntöm el, egyértelmű, de attól még véleményem lehet.
Hol volt veszélyes? A lezárt rész lehet hogy az, de mivel le volt zárva így tök mindegy hogy az-e vagy sem. Hazai szektorban mind a tribün, mind a terasz teljesen rendben van. igaz a díszpáholyt és a vendég szektort nem tudom, mert ott még nem voltam, de még soha egyik ismerősöm sem panaszkodott rá. Sőt az egyik kedvenc színhelyük volt, mivel nem kellett a kapu mögül nézniük a meccset.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!