Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
Kurva demagóg leszek, de ezt a pénzt tényleg el lehetne baszni másra; lélegeztetőgép, etióp gyerekek, tandíj, iskolatej...leszarom.Amadeus91
ok, az átlagember meg az etióp gyerekeket.kaszo
nyugi, az átlagembernek nem lesz pénze kijárnia ezekbe a stadionokba és ezt most minden gúnyolódás, vagy cinizmus nélkül.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 209
 www.nemzetisport.hu/bajnokok_ligaja/bl-az-uefa-rasszizmus-miatt-megbuntette-a-dvsc-t-2353977

Érdekes amúgy, hogy a "nagy ultráink" szerint az MLSZ minden kis dologért büntet (amik pedig teljesen normálisak ugye és máshol nem büntetnék), mert kell a pénz, ehhez képest eddig ahány selejtező meccs volt annyi büntetést kaptak a csapataink. Lehet mégse az MLSZ-szel van a baj?
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 447 — Panthers fan
Ez a kapus szenzációs

Perception is reality.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Szar ezt latni hogy megint nem éli tul csak egy csapat a juliust .
Épülhet itt akárhány stadion a focink ugyis ugyanolyan fos marad..Kenny
majd ha az NB1 5. helyezettjének a játékosa csinál egy ilyen sarkazásos bepasszt a 16-oson belül ahelyett hogy beleverné alibiből a védőbe, na akkor lesz értelme. Én annak a híve vagyok hogy legyenek normális körülmények és akkor ha jól használják lesz minőségi javulás is, de csak 5-10 év múlva.davemayer
Ez szerintem nem igy van.eloszor focizzanak rendesen h megerdemeljek a stadiont .
Ha te kimész a grundra a beton duhongobe akkor ott sem tokeletesek a körülmények megis lerakod a teljesítményt.
Aláírom sarkitott pelda de igyvan.Kenny
A stadionok nem a focistáknak készül, hanem (elvileg) a szurkolóknak annak a 20 ezernek hetente és egy OV-nak 😀

Amúgy én sem értek egyet azzal hogy a "normális körülmények" (=normális stadion?), 5-10 év múlva miért járna együtt a foci minőségi javulásával

Előbb legyenek normális edzők az utánpótlásban, az ifik ne a külsejükkel foglalkozzanak (igen baromi demagóg, de most igen kézenfekvő), tanítsák meg az alázatot nekik és ne szálljanak el maguktól igen is menjenek le a kondiba és erősödjenek, vegyék komolyan minden edzést még a "hétfői futóedzéseket" is, tegyék rendbe az akadémiákat



Hofi már anno megmondta, azóta ez semmit sem változott:

-Figyelj, haver! Kis focistám! Szerinted az új stadiontól megjavul a foci?
-Öhöm.
-Ha Mari néni szarul főz és adok neki Zepter edényhalmazt, attól finomabb lesz benne, ami szar?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
Kurva demagóg leszek, de ezt a pénzt tényleg el lehetne baszni másra; lélegeztetőgép, etióp gyerekek, tandíj, iskolatej...leszarom.Amadeus91
ok, az átlagember meg az etióp gyerekeket.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Szar ezt latni hogy megint nem éli tul csak egy csapat a juliust .
Épülhet itt akárhány stadion a focink ugyis ugyanolyan fos marad..Kenny
majd ha az NB1 5. helyezettjének a játékosa csinál egy ilyen sarkazásos bepasszt a 16-oson belül ahelyett hogy beleverné alibiből a védőbe, na akkor lesz értelme. Én annak a híve vagyok hogy legyenek normális körülmények és akkor ha jól használják lesz minőségi javulás is, de csak 5-10 év múlva.davemayer
Ez szerintem nem igy van.eloszor focizzanak rendesen h megerdemeljek a stadiont .
Ha te kimész a grundra a beton duhongobe akkor ott sem tokeletesek a körülmények megis lerakod a teljesítményt.
Aláírom sarkitott pelda de igyvan.

több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mihelic combizom szakadás, legalább 1 hónap pihenő.
Nagy szopás.

több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Szar ezt latni hogy megint nem éli tul csak egy csapat a juliust .
Épülhet itt akárhány stadion a focink ugyis ugyanolyan fos marad..Kenny
majd ha az NB1 5. helyezettjének a játékosa csinál egy ilyen sarkazásos bepasszt a 16-oson belül ahelyett hogy beleverné alibiből a védőbe, na akkor lesz értelme. Én annak a híve vagyok hogy legyenek normális körülmények és akkor ha jól használják lesz minőségi javulás is, de csak 5-10 év múlva.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Szar ezt latni hogy megint nem éli tul csak egy csapat a juliust .
Épülhet itt akárhány stadion a focink ugyis ugyanolyan fos marad..

több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
No, Európa-bajnok az U19-es német csapat, heeeeelyes. 😀 Jó ómen lehet ez talán 2016-ra...Vrijbloed
a mostani garnitúrából is csak Klose fog kiöregedni sztem, erősek így is 😊davemayer
Klose, Lahm. Nem is arra gondoltam, hogy ezek a srácok ott lennéne 2016-ban, hanem a távolabbi jövő miatt.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
igen, ha most a fradi-stadionnál is ez megy akkor ha ebbe 10-15 ezer lesz a legolcsóbb jegy akkor mit fognak mondani...? Mert annyi lesz.davemayer
lol dehogy lesz annyi. a wembleyben azért annyi, mert tudják jól, hogy úgyis megtehetik az emberek, hogy megveszik.
új Puskásba is nemzetközileg elismert előadók koncertjeire lehet hogy mennek majd a drágább jegyárak, de válogatott meccsre nyilván lesznek olcsóbb szektorok is, amikor az lesz a cél (a bevétel maximalizálása mellett nyilván), hogy megtöltsék a stadiont. ott van pl. a debreceni stadion is, kurvajó, aztán mégis 1500-3500-ért vannak a jegyek, 28 ezerért meg 17-meccses bérlet teljesen korrekt helyre (kapu mögé meg csak 14 ezer, vagyis meccsenként kevesebb mint egy doboz cigi ára, ha már manapság akkora divat ehhez hasonlítani). Fradinál mondjuk ennek a duplája van (Újpest+Loki ellen legalábbis, de egyébként ott is csak másfélszeres), de hát amikor nálunk egy megye1-es meccsért volt amikor 800-1000 forintos jegyárakkal dolgoztak fa padokra, akkor mégis mire számítanak az emberek egy NB1-es csapat mérkőzéseinél egy modernnek mondható stadionban?

és ezt úgy mondom, hogy kurvára nem vagyok gazdag.kaszo
és akkor tehetünk egy kört - bár fölösleges - akörül, hogy mennyire korrekt közpénzből megtámogatni a jegyárakat, mert egy ilyen modern létesítményt nem az 1500* forintos (5 euró, muhahaha) jegyekből lehet fenntartani. Kurva demagóg leszek, de ezt a pénzt tényleg el lehetne baszni másra; lélegeztetőgép, etióp gyerekek, tandíj, iskolatej...leszarom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
No, Európa-bajnok az U19-es német csapat, heeeeelyes. 😀 Jó ómen lehet ez talán 2016-ra...Vrijbloed
a mostani garnitúrából is csak Klose fog kiöregedni sztem, erősek így is 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
No, Európa-bajnok az U19-es német csapat, heeeeelyes. 😀 Jó ómen lehet ez talán 2016-ra...
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
majd meglátjuk, én nem hiszem hogy ha a mostani Puskásba (ha jól emlékszem) 5000 HUF volt a legolcsóbb jegy akkor ebbe az új arénába 3000 lesz...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
igen, ha most a fradi-stadionnál is ez megy akkor ha ebbe 10-15 ezer lesz a legolcsóbb jegy akkor mit fognak mondani...? Mert annyi lesz.davemayer
lol dehogy lesz annyi. a wembleyben azért annyi, mert tudják jól, hogy úgyis megtehetik az emberek, hogy megveszik.
új Puskásba is nemzetközileg elismert előadók koncertjeire lehet hogy mennek majd a drágább jegyárak, de válogatott meccsre nyilván lesznek olcsóbb szektorok is, amikor az lesz a cél (a bevétel maximalizálása mellett nyilván), hogy megtöltsék a stadiont. ott van pl. a debreceni stadion is, kurvajó, aztán mégis 1500-3500-ért vannak a jegyek, 28 ezerért meg 17-meccses bérlet teljesen korrekt helyre (kapu mögé meg csak 14 ezer, vagyis meccsenként kevesebb mint egy doboz cigi ára, ha már manapság akkora divat ehhez hasonlítani). Fradinál mondjuk ennek a duplája van (Újpest+Loki ellen legalábbis, de egyébként ott is csak másfélszeres), de hát amikor nálunk egy megye1-es meccsért volt amikor 800-1000 forintos jegyárakkal dolgoztak fa padokra, akkor mégis mire számítanak az emberek egy NB1-es csapat mérkőzéseinél egy modernnek mondható stadionban?

és ezt úgy mondom, hogy kurvára nem vagyok gazdag.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ez tényleg rohadt szép leszcsebi
ezt a panoráma futópályát nem tudom értelmezni.briareos
pedig biztos van olyan up edzo, aki elvigyorodott a terv lattan.
ketlem h az uj stadionnal szakitananak azzal a szep hagyomannyal, ami abbol all, h megtudjak a fiatalok hol lakik a magyarok istene: lepcsos edzes a nepstaban, az utolso hossz utan meg le sem kell jonni es egybol le lehet zavarni levezetesnek egy fartlek edzest a futopalyan 😀MMMS
8-10 éve öttusáztam a KSI-ben, csak kimentünk hátul és ott is van a Népstadion. Rémálmaimban jön elő néha némelyik edzés, pedig tényleg régen volt. Mikor ott van meccs mindig ki is röhögnek a haverok mikor liftet követelek 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
ez tényleg rohadt szép leszcsebi
ezt a panoráma futópályát nem tudom értelmezni.briareos
majd figyeld meg mikor elkészül, meghívják beléje a világbajnok német válogatottat és rázendít a plebs, hogy kurvadrágaajegybaszdmeg60euróért. Azért jó, hogy felhúztak már 3 stadiont | egyet ugye a tisztelt miniszterelnök úr kertjébe | , mert lehet már látni a következményeket, meg a vinnyogást, hogy nem fussa arra, hogy európai színvonalú létesítményekbe járjon a magyar hétvégenként. De kurva szép lesz a stadion.Amadeus91
igen, ha most a fradi-stadionnál is ez megy akkor ha ebbe 10-15 ezer lesz a legolcsóbb jegy akkor mit fognak mondani...? Mert annyi lesz.
Belülről teljesen olyan volt mint a wembley (oda meg 50 font alatt nem nagyon van jegy, ami meg 19 ezer forint), nagyon jó lenne egyszer hallani 70 ezer embert ahogy magyarul énekel...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
ez tényleg rohadt szép leszcsebi
ezt a panoráma futópályát nem tudom értelmezni.briareos
majd figyeld meg mikor elkészül, meghívják beléje a világbajnok német válogatottat és rázendít a plebs, hogy kurvadrágaajegybaszdmeg60euróért. Azért jó, hogy felhúztak már 3 stadiont | egyet ugye a tisztelt miniszterelnök úr kertjébe | , mert lehet már látni a következményeket, meg a vinnyogást, hogy nem fussa arra, hogy európai színvonalú létesítményekbe járjon a magyar hétvégenként. De kurva szép lesz a stadion.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ez tényleg rohadt szép leszcsebi
ezt a panoráma futópályát nem tudom értelmezni.briareos
pedig biztos van olyan up edzo, aki elvigyorodott a terv lattan.
ketlem h az uj stadionnal szakitananak azzal a szep hagyomannyal, ami abbol all, h megtudjak a fiatalok hol lakik a magyarok istene: lepcsos edzes a nepstaban, az utolso hossz utan meg le sem kell jonni es egybol le lehet zavarni levezetesnek egy fartlek edzest a futopalyan 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 622
LEAKED: Liverpool's scouting tactics.
Kenny
A legújabb, Jay Rodriguez-pletykákon már nem tudom, sírjak vagy nevessek. Inkább jöjjön Bony...
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
ez tényleg rohadt szép leszcsebi
ezt a panoráma futópályát nem tudom értelmezni.

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
ez tényleg rohadt szép lesz

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 784 — Cowboys fan
Lukaku 5 éves contract, befosok, Kenwright életében először a zsebébe nyúlt.gabokocka
nemtetszik ez nekem, Lukaku érzésre mindig gólt rúg ellenünk, a faszparaszt Mirallas meg felaprítja a legjobbjainkat.
úgy látszik, nagyon készülnek a városi rangadókra a park túloldalán...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
Szep lesz ha elkészül.
Olimpiai parknak is elmenne.

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
sztem iszonyatosan jól fog kinézni a stadion, persze makettekben mindig is jók voltunk, szóval várjuk ki a végét, de végre lenne egy nemzetközileg is elismert létesítményünk és talán a többi sportág is tudna belőle profitálni

mondjuk azt nem értem hogy a futópályát miért a stadionBAN kell elhelyezni, de ez legyen a legnagyobb probléma 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/