Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
No, Európa-bajnok az U19-es német csapat, heeeeelyes. 😀 Jó ómen lehet ez talán 2016-ra...Vrijbloed
a mostani garnitúrából is csak Klose fog kiöregedni sztem, erősek így is 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
No, Európa-bajnok az U19-es német csapat, heeeeelyes. 😀 Jó ómen lehet ez talán 2016-ra...
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
majd meglátjuk, én nem hiszem hogy ha a mostani Puskásba (ha jól emlékszem) 5000 HUF volt a legolcsóbb jegy akkor ebbe az új arénába 3000 lesz...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 162 — Falcons fan
igen, ha most a fradi-stadionnál is ez megy akkor ha ebbe 10-15 ezer lesz a legolcsóbb jegy akkor mit fognak mondani...? Mert annyi lesz.davemayer
lol dehogy lesz annyi. a wembleyben azért annyi, mert tudják jól, hogy úgyis megtehetik az emberek, hogy megveszik.
új Puskásba is nemzetközileg elismert előadók koncertjeire lehet hogy mennek majd a drágább jegyárak, de válogatott meccsre nyilván lesznek olcsóbb szektorok is, amikor az lesz a cél (a bevétel maximalizálása mellett nyilván), hogy megtöltsék a stadiont. ott van pl. a debreceni stadion is, kurvajó, aztán mégis 1500-3500-ért vannak a jegyek, 28 ezerért meg 17-meccses bérlet teljesen korrekt helyre (kapu mögé meg csak 14 ezer, vagyis meccsenként kevesebb mint egy doboz cigi ára, ha már manapság akkora divat ehhez hasonlítani). Fradinál mondjuk ennek a duplája van (Újpest+Loki ellen legalábbis, de egyébként ott is csak másfélszeres), de hát amikor nálunk egy megye1-es meccsért volt amikor 800-1000 forintos jegyárakkal dolgoztak fa padokra, akkor mégis mire számítanak az emberek egy NB1-es csapat mérkőzéseinél egy modernnek mondható stadionban?

és ezt úgy mondom, hogy kurvára nem vagyok gazdag.
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ez tényleg rohadt szép leszcsebi
ezt a panoráma futópályát nem tudom értelmezni.briareos
pedig biztos van olyan up edzo, aki elvigyorodott a terv lattan.
ketlem h az uj stadionnal szakitananak azzal a szep hagyomannyal, ami abbol all, h megtudjak a fiatalok hol lakik a magyarok istene: lepcsos edzes a nepstaban, az utolso hossz utan meg le sem kell jonni es egybol le lehet zavarni levezetesnek egy fartlek edzest a futopalyan 😀MMMS
8-10 éve öttusáztam a KSI-ben, csak kimentünk hátul és ott is van a Népstadion. Rémálmaimban jön elő néha némelyik edzés, pedig tényleg régen volt. Mikor ott van meccs mindig ki is röhögnek a haverok mikor liftet követelek 😀 😀

Mindig jövőre
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
ez tényleg rohadt szép leszcsebi
ezt a panoráma futópályát nem tudom értelmezni.briareos
majd figyeld meg mikor elkészül, meghívják beléje a világbajnok német válogatottat és rázendít a plebs, hogy kurvadrágaajegybaszdmeg60euróért. Azért jó, hogy felhúztak már 3 stadiont | egyet ugye a tisztelt miniszterelnök úr kertjébe | , mert lehet már látni a következményeket, meg a vinnyogást, hogy nem fussa arra, hogy európai színvonalú létesítményekbe járjon a magyar hétvégenként. De kurva szép lesz a stadion.Amadeus91
igen, ha most a fradi-stadionnál is ez megy akkor ha ebbe 10-15 ezer lesz a legolcsóbb jegy akkor mit fognak mondani...? Mert annyi lesz.
Belülről teljesen olyan volt mint a wembley (oda meg 50 font alatt nem nagyon van jegy, ami meg 19 ezer forint), nagyon jó lenne egyszer hallani 70 ezer embert ahogy magyarul énekel...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
ez tényleg rohadt szép leszcsebi
ezt a panoráma futópályát nem tudom értelmezni.briareos
majd figyeld meg mikor elkészül, meghívják beléje a világbajnok német válogatottat és rázendít a plebs, hogy kurvadrágaajegybaszdmeg60euróért. Azért jó, hogy felhúztak már 3 stadiont | egyet ugye a tisztelt miniszterelnök úr kertjébe | , mert lehet már látni a következményeket, meg a vinnyogást, hogy nem fussa arra, hogy európai színvonalú létesítményekbe járjon a magyar hétvégenként. De kurva szép lesz a stadion.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ez tényleg rohadt szép leszcsebi
ezt a panoráma futópályát nem tudom értelmezni.briareos
pedig biztos van olyan up edzo, aki elvigyorodott a terv lattan.
ketlem h az uj stadionnal szakitananak azzal a szep hagyomannyal, ami abbol all, h megtudjak a fiatalok hol lakik a magyarok istene: lepcsos edzes a nepstaban, az utolso hossz utan meg le sem kell jonni es egybol le lehet zavarni levezetesnek egy fartlek edzest a futopalyan 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 609
LEAKED: Liverpool's scouting tactics.
Kenny
A legújabb, Jay Rodriguez-pletykákon már nem tudom, sírjak vagy nevessek. Inkább jöjjön Bony...
több mint 9 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
ez tényleg rohadt szép leszcsebi
ezt a panoráma futópályát nem tudom értelmezni.

több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
ez tényleg rohadt szép lesz

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Lukaku 5 éves contract, befosok, Kenwright életében először a zsebébe nyúlt.gabokocka
nemtetszik ez nekem, Lukaku érzésre mindig gólt rúg ellenünk, a faszparaszt Mirallas meg felaprítja a legjobbjainkat.
úgy látszik, nagyon készülnek a városi rangadókra a park túloldalán...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 325 — Omar's Coming Yo!
Szep lesz ha elkészül.
Olimpiai parknak is elmenne.

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 369 — situational football
sztem iszonyatosan jól fog kinézni a stadion, persze makettekben mindig is jók voltunk, szóval várjuk ki a végét, de végre lenne egy nemzetközileg is elismert létesítményünk és talán a többi sportág is tudna belőle profitálni

mondjuk azt nem értem hogy a futópályát miért a stadionBAN kell elhelyezni, de ez legyen a legnagyobb probléma 😊



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
wow



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Lukaku 5 éves contract, befosok, Kenwright életében először a zsebébe nyúlt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Mikor épült a régi stadion, "téglákat" lehetett venni, támogatás gyanánt.
Most megfordult a gondolat bennem, hogy csináltatok szurkolói kártyát (ereklye), bár meccsre nem hiszem, hogy valaha elmegyek.
Kíváncsi leszek a néző-kártyabirtokos arányra.Atari
A régi kártyáról tudok infót: öcsém tavasszal (március - április körül) regisztrált és 70000+os a kártyaszáma, szóval kb tízszeres volt az arány. Ebben nyilván benne vannak olyanok is mint ő, aki csak néha megy ki egy-egy meccsre...
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
na felhívott Lipcsei Peti most. Mivel nem "nézd, asszemmel" kezdte ezért nem hallgattam tovább.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Mikor épült a régi stadion, "téglákat" lehetett venni, támogatás gyanánt.
Most megfordult a gondolat bennem, hogy csináltatok szurkolói kártyát (ereklye), bár meccsre nem hiszem, hogy valaha elmegyek.
Kíváncsi leszek a néző-kártyabirtokos arányra.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...davemayer
elektromos nyakörv, a pályára beugrás esetén megb*sz mint atom...slowmotion
nem lesz gond.ha jól tudom mostmár a pályára történő berohanás után egyből letöltendőt kapsz.Azért ez elég elrettentő.Kenny
azért kell egy-két gyakorlati példa, hogy működjön a feltételes reflex

szerk: na most látom, hogy davemayer már megelőzött. hát evvan...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Nézzük miről is van szó végre:
 sportgeza.hu/futball/2014/07/30/venaszkenner/ gordon
"A rendszer ezután biometrikus sablonná alakítja az AES-titkosított adatokat, majd ismét AES-algoritmussal titkosítja őket."
"az Erkölcs, Erő, Egyetértés Mozgalom vezetője szerint nem is a technikai működése zavarja őket, hanem maga az elv. Annyi tökéletes biztonságos eszközről bizonyosodott be már, hogy mégsem biztosít anonimitást a használójának, sőt, adatot gyűjt és továbbít róla, megemlítette: az okostelefonok, a közösségi oldalak, az internetes keresőrendszerek adatainak, a nemzetközi botrányt kavaró telefonbeszélgetések tömeges tárolását."

Azért a hozzáértést mintázza, hogy okostelefonhoz, meg közösségi oldalakhoz, na meg internetes keresőrendszerekhez hasonlítják az ellenzők, a dupla AES titkosítású adatokat.

A margóra meg felírandó, hogy a táblázat szerint 2013.07.30-2014.06.03-ig 6 000 000 Ft büntetést fizetett a klub.
több mint 9 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
bár Höri nem fog örülni, hogy ezt beírom, de ennyire nincs semmi komment innen a podcastre? 😕Hurka
Az eleje elég szenvedős volt. De utána, ahogy belejöttetek, nekem már tetszett.Schleck
igen, ezt én is éreztem, az NB1-es felénél (2. rész) többet tudtam hozzátenni
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
bár Höri nem fog örülni, hogy ezt beírom, de ennyire nincs semmi komment innen a podcastre? 😕Hurka
Az eleje elég szenvedős volt. De utána, ahogy belejöttetek, nekem már tetszett.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 325 — Omar's Coming Yo!
bár Höri nem fog örülni, hogy ezt beírom, de ennyire nincs semmi komment innen a podcastre? 😕Hurka
Nekem kifejezetten tetszett,ha lesz olyan blokk ahol a Fradit kell elemezgetni szivesen okoskodnék 😀

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 325 — Omar's Coming Yo!
LEAKED: Liverpool's scouting tactics.