Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Ez normális?
tüsi91
sose volt. mindennek a legalja.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Kubi megküldte a kitiltottaknak a 6(!) milliós csekket 😀
Hát hülye ez az ember?

több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Komolyan mondom, férfi vagyok, meg minden, az esküvőmön kívül nem sokszor sírtam, de most rendesen kerülget, ahogy hallgatom és nem viccelek...

szerk.: "...ha az ellenfél öööö lép, mi is tudjunk lépni. Fel vagyunk készülve hogy mhmm..mit lépett az ellenfél és arra nekünk mi a válaszunk" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
A legjobb, hogy Balogh Balázs lenyilatkozta, hogy "mindennél jobban tisztelem Pinter Attilát". Ennyire nem akarhat válogatott lenni.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Atyavilág....

Négy mérkőzést játszottunk, ahol mindegyik négy mérkőzésen ööeee mi vezettünk és ez azért is fontos, mert a BL-ba ööö tavaly egy statisztikát kimutatva az a csapat nyerte meg a mérkőzéseket 70%-ban, aki aööe vezető gólt szerezte. De nem elég nekünk megszerezni öee győz..öeee..vezető gólt...
...és így tovább és így tovább...

PEDIG LE VAN ÍRVA! ÉS KÉPTELEN FELOLVASNI!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/video-szalai-posztjara-van-emberunk-pinter-2360863

6:30-tól kb.

Kéri a szurkolókat, hogy reálisan kezeljék a helyzetet. Meghogy nézzék a mi játékosaink hol játszanak és az ellenfeleké.

Hát ez baszod... Mintha a Szalai Ádám éppen ezeket mondta volna el, ami miatt nem szerethető, illetve jajj elnézést nem fér bele azokba a taktikai elképzelésekbe, amiket az észak-írek (meg majd Feröer, Görögország stb) kidolgoztak.

Komolyan vérlázító, hogy mennyire kétszínű emberek ezek, és milyen könnyedén tudják szembeköpni a szurkolókat. Isten a tanúm, hogy én igaz magyar ember vagyok, de remélem ezek a patkányok minél hamarabb megbuknak, s ha ehhez az kell, hogy kapjunk ki az észak-írektől és a románoktól, akkor kapjunk ki. Undorító.

Még szerencse, hogy vasárnap 7-től már van NFL.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante

Falcao oltott egyet 😀dugo1993
amadeusozok egyet, mert ezt már google translate nélkül is megértettem: Tengo que desmentir una noticia sobre un tweet que no he hecho y que es un foto montaje.

azaz photoshop csak

1. Mindennél jobban szeretném ha végre sikeres lenne a válogatott.

ellenben

2. Mindennél jobban szeretném ha ez a majom Pinyő megbukna mint a szar.Bazzani
Win-win szituáció, mi itt a baj? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Isteni csoda kéne ahhoz, hogy a 2. pont ne teljesüljön bazza! Sztem ezt már ő is látja, mert ugye azért (is) lett ő kinevezve, mert egyedüliként ő vállalta, hogy biza 2016ban ott lesz a csapat az eb-n...
Szerk.: Erre meg most már azzal jön, hogy mindenhonnan a legkeményebbet sorsolták nekünk 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 089

Falcao oltott egyet 😀

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1. Mindennél jobban szeretném ha végre sikeres lenne a válogatott.

ellenben

2. Mindennél jobban szeretném ha ez a majom Pinyő megbukna mint a szar.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
Kinyitja a száját es nemtudom hogy sírjak e vagy nevessek akkora hülyeségeket csinal/mond..

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-realisan-kell-nezni-az-eselyeket-gera-egy-felidot-kaphat-pinter-2360823

Ez normális?

"Örülnék, ha a válogatott jó mérkőzésen tudna nyerni, de arra kérek mindenkit, hogy reálisan nézze az esélyeket. Görögországot kivéve a legerősebb ellenfeleket kaptuk szinte minden kalapból, a riválisoknál jóval több játékos szerepel topbajnokságokban.” pinyő öööö
jah a legerősebb... a leghulladékabb csoport a mienk kb

Célunk, hogy a válogatott 44 év után ismét ott legyen az Európa-bajnokságon.”pinyő öööö
Kezdődik...

„Jelenleg ez a huszonnyolc játékos az, akivel fel tudjuk venni a versenyt az északírek ellen. Az elmúlt szezonban Ádám kevés mérkőzést játszott, az északírek ellen eltervezett stratégiához a legjobb huszonnyolc játékos van itt, Ádámmal ezért nem számolunk.”
pinyő öööö
Mert a Varga Roland aztán belefér... a Priskin meg tavaly 58 meccset játszott, ja várjál nem is játszott sehol sem.
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Ez WTF?
 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-igaz-most-nem-neveztek-a-43-as-keretbe-balazs-b-2360807gordon
bajner 2.0


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
Ez WTF?
 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-igaz-most-nem-neveztek-a-43-as-keretbe-balazs-b-2360807gordon
Azonnal a válogatottba vele!!! 😀
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ez WTF?
 www.nemzetisport.hu/legiosok/legiosok-igaz-most-nem-neveztek-a-43-as-keretbe-balazs-b-2360807
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
védő kérdéshez:  bit.ly/1qvxkvB

legalapvetőbb védőstatisztikák összehasonlításával

persze, ebbe vki meg azért fog belekötni mert nem lehet két bajnokság intenzitását összehasonlítaniZERO_L
Megnéztem a linket, elég jó kis oldal. A bajnokságokban a mérés különbözőségéből adódóan eltérhetnek, szerintem jobb csak a BL vagy a vb statisztikáit nézni, ha már feltétlen a számokban akarunk vájkálni

(Nem feltétlen az intenzitással, hanem az ellenfelek minőségével van a baj. Lehet, hogy csak kétcsapatos (most már három) a spanyol bajnokság, mégis a középcsapataik hülyére verik a többieket az EL-ben évek óta, úgy, hogy jóval kevesebb pénzből gazdálkodnak mint mondjuk a PL hasonló "méretű" csapatai.)flzoli
BL-ből meg azért "rossz" vonatkoztatni, mert ha megnézed pl a Cfc évek óta, nevetséges csoportot kap, míg pl Arsenal/ManCity az utóbbi években belehúzott a tutiba, és ilyenkor is előkerülhet a minőség kérdése

VB dettó, ráadásul ott már egy kőkemény 60 meccses idény után játszanak (már aki ügye), ezért ott nem várható el h vki a legeslegjobbját tudja nyújtani


szóval nehéz jó viszonyítási alapot találni



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
védő kérdéshez:  bit.ly/1qvxkvB

legalapvetőbb védőstatisztikák összehasonlításával

persze, ebbe vki meg azért fog belekötni mert nem lehet két bajnokság intenzitását összehasonlítaniZERO_L
Megnéztem a linket, elég jó kis oldal. A bajnokságokban a mérés különbözőségéből adódóan eltérhetnek, szerintem jobb csak a BL vagy a vb statisztikáit nézni, ha már feltétlen a számokban akarunk vájkálni

(Nem feltétlen az intenzitással, hanem az ellenfelek minőségével van a baj. Lehet, hogy csak kétcsapatos (most már három) a spanyol bajnokság, mégis a középcsapataik hülyére verik a többieket az EL-ben évek óta, úgy, hogy jóval kevesebb pénzből gazdálkodnak mint mondjuk a PL hasonló "méretű" csapatai.)

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
arra gondolsz, akit annak idején talicskával toltak föl egy kocsmából a tatai edzőtáborba ? a válogatott összetartáson. 😊
nem az számít, hogy mit csinál a pályán kívül, hanem hogy a pályára mit tesz fel.
azért én emlékszem még olyan válogatott meccsre, amit az ő hajtása és akarása döntött el (talán írek vagy észak-írek ellen), meg hát ha kellett, akkor vágta a fát.slowmotion
nem tudja feltenni a pályára amije van, ha a pályán kívül nem annak él. fizikailag lehetetlen.

de bár ma lenne egy ennyire (nem) elhivatott playank, abban igazad van.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Keane geci kemény volt, de sose volt alattomos.
Patrick Viera (azt hiszem valid hozzászóló a kérdésben) mondta róla, nem én. odabaszott ahova köll, okozott sérülést is persze, de vállaltan és szemtől szembe. tudtad h mire számíthatsz, nem mertél a közelébe sem menni, olyan karizmája volt az embernek. és edzésen is. és elküldött mindenkit a faszszopó kurva anyjába, ha csak 99%-ot adott ki magából. igazi vezér volt, nem egy szimpatikus valaki. nem is kellett, hogy az legyen. bár a magyar futball termelne ki valaha egy ilyen mentalitású embert.gabtsi
urbánflóri!!!44!négy!slowmotion
arra gondolsz, akit annak idején talicskával toltak föl egy kocsmából a tatai edzőtáborba ? a válogatott összetartáson. 😊gabtsi
nem az számít, hogy mit csinál a pályán kívül, hanem hogy a pályára mit tesz fel.
azért én emlékszem még olyan válogatott meccsre, amit az ő hajtása és akarása döntött el (talán írek vagy észak-írek ellen), meg hát ha kellett, akkor vágta a fát.
több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 379 — situational football
védő kérdéshez:  bit.ly/1qvxkvB

legalapvetőbb védőstatisztikák összehasonlításával

persze, ebbe vki meg azért fog belekötni mert nem lehet két bajnokság intenzitását összehasonlítani



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
3 millió eurós,30 alatti,BPL-t,BBVA-t megjárt szélsőt igazolhatunk.
Hat kivancsi vagyok.Kenny
CR7 😀Shilkor
Jesus Navas,David Silva..
qbi beindult.Kenny
egyébként őt emlegetik:  www.transfermarkt.co.uk/roland-lamah/profil/spieler/35035Shilkor
Nemrossz,de csatar is kellene.Kenny
Radó még benne van a pakliban, bár a Videoton is le akarja igazolni. Nagyon kéne még oda Niko + Feczesin mellé...Shilkor
Tegnap a harmadik félidőben igencsak sejtelmesen beszeltek radorol.Valoban tok fölösleges ha van esze nem odamegy.Kenny
Az a baj, hogy nem rajta múlik. Ha a Fidi többet ajánl érte mint mi, akkor nekik adják el...
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
3 millió eurós,30 alatti,BPL-t,BBVA-t megjárt szélsőt igazolhatunk.
Hat kivancsi vagyok.Kenny
CR7 😀Shilkor
Jesus Navas,David Silva..
qbi beindult.Kenny
egyébként őt emlegetik:  www.transfermarkt.co.uk/roland-lamah/profil/spieler/35035Shilkor
Nemrossz,de csatar is kellene.Kenny
Radó még benne van a pakliban, bár a Videoton is le akarja igazolni. Nagyon kéne még oda Niko + Feczesin mellé...Shilkor
Tegnap a harmadik félidőben igencsak sejtelmesen beszeltek radorol.Valoban tok fölösleges ha van esze nem odamegy.

több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyetértek, és neki is az lenne a legjobb ha távozna, akár a MB-n belül. csak egészen lehetetlen a tulajdonosi szerkezet és döntéshozatal a Haladásnál, úgyh az sem lepne meg ha ez miatt nem tudna távozni.

szerintem a legvalószínűbb forgatókönyv, ha tényleg el akarják adni, és nem jön új ajánlat ma, akkor a fradié lesz.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
az funny lesz, mikor radóért befut egy új (meggyőző) ajánlat 8kor, és még azonnal a szombathelyi önkormányzat gazdasági biztottságának tagjainak ki is küdik az értesítést a gyűlésről, hogy határozzanak a kérdésben. lehet a választások utánra meg is lenne az ülés.gabtsi
Ha "komoly" lóvét akarnak érte, akkor még ma el kell adniuk. Fél év hiszti meg alibizés után, nem hinném hogy felmenne az ára.
több mint 9 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az funny lesz, mikor radóért befut egy új (meggyőző) ajánlat 8kor, és még azonnal a szombathelyi önkormányzat gazdasági biztottságának tagjainak ki is küdik az értesítést a gyűlésről, hogy határozzanak a kérdésben. lehet a választások utánra meg is lenne az ülés.

ami nem hajlik, az törik!