Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
akkor lenne Ramos a legjobbak között, ha mondjuk a top 5 csapat edzőinek többsége gondolkodás nélkül leigazolná kezdőnek (ha top 3-as, akkor ugye maximum 2 jobb van, tehát ez maximum két edzőt jelent). ezeknek az edzőknek a többsége viszont rövid gondolkodás után a képébe röhögne, meg a Tiedbe.slowmotion
Ilyen nyomorult egy érvelést is már rég hallottam. Bravó, egy saját, fiktív képzelgést objektív érvnek beállítani.... Komolytalanflzoli
ja, mert FM-et mint hivatkozási alapot hozni nem komolytalan, OMG... mondd már meg, hogyan szülnek értékeket mondjuk a fizikai jellemzőkre? minden csapathoz elmennek év elején, és csinálnak egy full scouting combine-t (40yd dash, 20yd shuttle, 3 cone drill, bench press, broad & high jump) nekik? az jó sok idő lehet ám... hát a mentális értékek? kitöltetnek velük egy személyiségtesztet?

elég megnézni a vébét, mit szerencsétlenkedtek össze hátul. benne volt a hollandok első, második és ötödik találatában. benne volt a chileiek első találatában. ez hét kapott gólból négy, a négyből három esetben vagy az ő helyéről lőtték a gólt, vagy onnan ment a gólpassz.

hidd el, amellett, hogy elismerem, hogy amikor megszerezték Sevillából, akkor nagyon jól védekezett (igaz, az még jobbhátvéd korában volt), sőt még utána karcolt kicsit középen is, de most már simán jobban járna a Real, ha találnának egy tőle jobbat. márpedig pénz az lenne rá, csak mondjuk Perez is megláthatná, hogy nem a támadósorba kellene egy n+1-edik ember, hanem hátulra középhátvéd. kurvára nem érnek azzal sokat, ha lőnek sok-sok gólt, ha közben hátul meg nyelnek, mint kacsa a nokedlit. nem muszáj 100+ gól a bajnoki címhez (az Atleti is csak 77-et rúgott), de úgy kaptak öttel többet, mint a Barcelona, hogy a Barcelonának tavaly nem volt védelme.
tudom-tudom, szar volt a kapus, rosszul játszottak a társak, meg befelé pattant minden.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Egy középhátvéd nem teheti meg azt amit Ramos gyakran megtesz hogy ész nélkül ráront a labdás emberre, majd kijátsszák, a védőpárja meg védekezhet 2 ember ellen. Tavaly kismillió ilyen szitu volt. Vagy 0-1-es állásnál kiállíttatja magát az első félidőben. Vagy nem kell túl messzire menni, 16-osnál ahelyett hogy levenné a labdát és feljátszaná, mellel leteszi lövőre Mandzukicnak, már sajnálom hogy akkor abból nem kaptunk gólt...Fizikai kvalitásai lehet megvannak, de ész is kell a focihoz...
Tegnap a 2. gól milyen volt? ha kettőt lép az emberrel, akkor nincs gól.
És a 3. ? ráront arra az emberre akin rajta van a szélsőhátvéd, jön a bepassz az emberre, aztán már csak követi 2 méteres távolságban a csatárt. persze ha maradt volna a seggén akkor simán kivédekezzük az esetet... De nembaj, lehet sztárolni mert lőtt egy gólt, kár hogy még így is mínuszban vagyunk miatta.

99 óta vagyok Realos, de nem is emlékszem utáltam-e ennyire játékost mint Ramost ,az hogy hypeolják is az még rátesz egy lapáttal.
VB-t meg EB-t nyert Piquével egyetemben, persze úgy nehéz gólt kapni ha nem kell védekezni, amikor meg szarban a haza Casillas kiszedi még a tizenegyest is (lásd Chile ellen).

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
De ha már "objektivitás", vegyük a Football Manager-t, amelynek az adatbázisát hozzáértő emberek csiszolgatták éveken át, és nem 1-1 ember. Blőd hülyeségek helyett ez legalább lehet egy kiinduló vitaalap....

 www.footballmanagerblog.org/2014/04/fm-2014-best-players-central-defenders.html

Vagy esetleg ezekről a rövid jellemzésekről:
 worldsoccer.about.com/od/internationals/tp/worldcupdefenders.htmflzoli
TUdod miben jobb mint mondjuk Hummels? Támadásban. És tudom mit érünk vele ha szopunk róla 2 gólt? Semmit. Ramos tipikus high risk high reward játékos. Kurva jó tud lenni mind a két kapunál, viszont rendszeresen aláfut a labdáknak, rosszul helyezkedik, magyarázhatod hogy nem, de szerintem egy fokkal több Real meccset néztem mostanában mint te (ha nem akkor elnézést).
Tiago Silva - Pepe - Kompany - Hummels - Mascherano (Godin - Subotic - Boateng is nálam előttem van mondjuk)ha csak belső védőket nézünk biztosan jobb nála, ha szélső védők is beleszámít védekező skillben akkor még jó pár ember előtte van (Lahm, Coentrao etc.) . Pique? Nah őt tényleg hagyjuk, jó rendszer szülötte, aki 2-3 éve messze nem olyan produktív mint eddig volt, sőt ...
És itt határozottan a védő skillek alapján hőzöng mindenki. Mert abban Ramos el van maradva. Ez támadó oldalon viszont picit kompenzálja, ezért értékes. Kupa porondon amúgy általában nagyon jó BL-ben pl. emiatt fel van értékelve, de a Real bajnokijain néha hihetetlen gyenge produkciót nyújt.
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
És ezen oldal szerint Marcelo a legjobb balhátvéd 😀😀😀 😀😀 xD

Köszi Zoli! Jót mulattam egész éjszaka! (Y)

u.i.: Football Manager! Értitek!? Football Manager 2014! xD

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
De ha már "objektivitás", vegyük a Football Manager-t, amelynek az adatbázisát hozzáértő emberek csiszolgatták éveken át, és nem 1-1 ember. Blőd hülyeségek helyett ez legalább lehet egy kiinduló vitaalap....

 www.footballmanagerblog.org/2014/04/fm-2014-best-players-central-defenders.html

Vagy esetleg ezekről a rövid jellemzésekről:
 worldsoccer.about.com/od/internationals/tp/worldcupdefenders.htm

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
akkor lenne Ramos a legjobbak között, ha mondjuk a top 5 csapat edzőinek többsége gondolkodás nélkül leigazolná kezdőnek (ha top 3-as, akkor ugye maximum 2 jobb van, tehát ez maximum két edzőt jelent). ezeknek az edzőknek a többsége viszont rövid gondolkodás után a képébe röhögne, meg a Tiedbe.slowmotion
Ilyen nyomorult egy érvelést is már rég hallottam. Bravó, egy saját, fiktív képzelgést objektív érvnek beállítani.... Komolytalan

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Végigolvasva az "ellenérveket" egy konkrét dolgot nem láttam, amivel alátámasztanátok az érveiteket, csak általános dolgokat sorolgattok. David Luiz, Dante, Hummels te atya úr isten, mint ritkán hibázó védők..... Nagyon tévúton vagytok. És még Ramosra mondjátok, hogy sokat hibázik, hát megáll az eszem, amikor őket állítjátok mintának. Nyugodtan lapozzátok fel a youtube-ot, és bármelyik védőről találtok bakiösszeállítást.

Ezeknek a számosságát felemlegetni szerintem meredek emlegetni, mert rohadtul nem mindegy, ki melyik ligában kik ellen játszik minden héten. (nagy darab lomha favágó angolok vagy törpenövésű fürge dél-amerikaiak). Tény, közelébe sincsenek a Nesta, Cannavaro fémjelezte olasz vonalnak a közelmúltból, de képességei alapján Ramos, Thiago Silva, Kompany szerintem a TOP3 jelenleg. Ramos képes meginogni, de szerintem bőven kompenzálja azzal, hogy viszonylag gyors, technikás, és gólerős. A közelmúltból talán Lúcióhoz tudnám hasonlítani.

Lehet vitatkozni azon, hogy most kinél éppen kicsoda a középső védő poszt csúcsa, de Ramos elit tagságát megkérdőjelezni brutális elvakultságot sugall.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondj 3 jobbat...
Bajnok, kupagyőztes, BL-győztes, Európa- és világbajnok.
Ha egy bajnokság vagy csapat megítélésénél számítanak a sikerek akkor gondolom egy játékosnál is.
Különben bárki bemondhatja, hogy mondjuk Lukaku vagy Arajuuri a legjobb védő, aztán cáfold meg.Sobri Jóska
Nem számít.
Piqué is megnyerte kb. ezeket mind, ha az utóbbi 2-3 éves teljesítményét nézem, akkor még a top20-30-ban sincs benne.
Egyébként Thiago Silva, Mats Hummels, Vincent Kompany, Pepe, akik rögtön eszembe jutnak. De a siralmas VB-je után is bátran jobbnak vélem David Luizt, mivel Subotics is játszik középen a Borussiában, ő is jobb a poszton, Dante is.
Azért, mert valaki megnyerte egy csapattal ezeket a címeket, még nem biztos, hogy ő maga top játékos.Stez
De ha alapember volt akkor eléggé valószínű.
Thiago Silva, Mats Hummels, Vincent Kompany, Pepe milyen ismérvek alapján jobbak Ramosnál?
Ha szubjektív a listád, akkor elfogadom, akár még Devecseri is lehet szubjektíven jobb nála.
De ha szerinted objektíven ők négyen jobbak, akkor érdekelne ezen objektív szempontrendszer.
Mert szerintem az ha valaki Bajnok, kupagyőztes, BL-győztes, Európa- és világbajnok az elég meggyőző és egzakt.
És azt is kiemelném, hogy nem aktuális formáról van szó, hiszen ha azt vennénk, akkor hetente más lenne a top5 csatár/védő, stb.Sobri Jóska
Mindig az aktuális formáról van szó, csak éppen az a játékosok megítélésénél nem az utóbbi 1-2-3 meccs, hanem inkább 1-2 év. Piqué pár éve baromi jó volt, egyértelműen top védő, de ha 2-3 éve konstansan szar, sokat hibázik, akkor már nem lehet topnak nevezni a posztján. Azért is mondtam David Luizt topnak, mert a VB-je szar volt, ettől függetlenül remekül játszott a Chelseaben, nem csak 1-2 meccsen. Nyilván a lista szubjektív, csak jó eséllyel bárkit megkérdezel erről, aki a témában jártas, ugyanezt fogja gondolni. Lehet, hogy sok a hülye, de nem gondolnám, hogy ebben az esetben erről van szó.
Hanem arról, hogy Ramos posztja védő, abban pedig bizonytalan, sokat hibázik. Ezt feledteti el azzal, hogy cserébe viszont gólveszélyes és az előző szezonban a lehető legjobb pillanatokban lőtt gólokat.
De akkor kérdezek.
Albiol, aki majdnem rendelkezik az általad felsorolt címekkel, elit védő? Aki a Realba be sem fért a kezdőbe egyébként. Illetve Pedro, aki ugyanezekkel a címekkel rendelkezik, elit támadó? Vagy volt valaha az? Valdés, aki megnyerte ezeket a címeket, de szinte sosem jutott szóhoz a válogatottban egyébként, top kapus volt azért, mert vannak ezek a címei?
Az, hogy egy játékos stabil kezdő, nem jelenti azt nálam, hogy elit játékos. Ez egy csapatjáték. A spanyol válogatott erős, de mint minden csapatnak, vannak gyengébb játékosai, sebezhetőbb pontjai. Ez jobb esetben eltűnik, ha a körülötte lévő játékosok ellensúlyozni tudják, rosszabb esetben nem tudják ellensúlyozni és akkor meccseket bukhatnak el rajta.

És Piqué, aki szintén megnyerte ezeket a címeket, most is tagja a válogatottnak, de egyébként még a Barca szurkolók, a kritikusok, a hozzáértők szerint is két éve gyenge és árnyéka önmagának, akkor top játékos a posztján, mert ott van a csapatban?
Szerintem nem. Jó játékosokról van szó, de ha Ramosnál elkezded összeszámolni a meccseken a hibákat, a bizonytalanságot, a rossz megoldásokat, akkor rájössz, hogy kissé túlértékelt. Nem rossz játékot abszolút, de nem is top. A védekezésé béli hibáit pedig bemutatta a VB-n többek között, de bajnoki meccseken is. Emberek vagyunk, hibázunk, csak nem mindegy, hogy mennyit. A legjobbak mindig keveset hibáznak.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Mondj 3 jobbat...
Bajnok, kupagyőztes, BL-győztes, Európa- és világbajnok.
Ha egy bajnokság vagy csapat megítélésénél számítanak a sikerek akkor gondolom egy játékosnál is.
Különben bárki bemondhatja, hogy mondjuk Lukaku vagy Arajuuri a legjobb védő, aztán cáfold meg.Sobri Jóska
Nem számít.
Piqué is megnyerte kb. ezeket mind, ha az utóbbi 2-3 éves teljesítményét nézem, akkor még a top20-30-ban sincs benne.
Egyébként Thiago Silva, Mats Hummels, Vincent Kompany, Pepe, akik rögtön eszembe jutnak. De a siralmas VB-je után is bátran jobbnak vélem David Luizt, mivel Subotics is játszik középen a Borussiában, ő is jobb a poszton, Dante is.
Azért, mert valaki megnyerte egy csapattal ezeket a címeket, még nem biztos, hogy ő maga top játékos.Stez
De ha alapember volt akkor eléggé valószínű.
Thiago Silva, Mats Hummels, Vincent Kompany, Pepe milyen ismérvek alapján jobbak Ramosnál?
Ha szubjektív a listád, akkor elfogadom, akár még Devecseri is lehet szubjektíven jobb nála.
De ha szerinted objektíven ők négyen jobbak, akkor érdekelne ezen objektív szempontrendszer.
Mert szerintem az ha valaki Bajnok, kupagyőztes, BL-győztes, Európa- és világbajnok az elég meggyőző és egzakt.
És azt is kiemelném, hogy nem aktuális formáról van szó, hiszen ha azt vennénk, akkor hetente más lenne a top5 csatár/védő, stb.Sobri Jóska
nem, ezek pont nem meggyőzők és egzaktak. meggyőző és egzakt az, ha a védők közül neki a legjobb a megnyert fejpárbajok százaléka, a megnyert szerelési kísérletek száma, (értelemszerűen a legalacsonyabb az elvesztett), meg ilyenek.
mert a már fent említett Piqué ezeket mind megnyerte, sőt, volt olyan, hogy egyszerre több címet is "birtokolt" ezek közül, mint mondjuk Ramos, viszont amint kisérült mellőle Puyol, úgy látszott, hogy nem ő volt a jobbik védő csapaton belül sem.

akkor lenne Ramos a legjobbak között, ha mondjuk a top 5 csapat edzőinek többsége gondolkodás nélkül leigazolná kezdőnek (ha top 3-as, akkor ugye maximum 2 jobb van, tehát ez maximum két edzőt jelent). ezeknek az edzőknek a többsége viszont rövid gondolkodás után a képébe röhögne, meg a Tiedbe.
több mint 9 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 274
Nincs itt baj a Realnál egy védekező középpályás kéne a csapatba, és Marcelot kéne elfelejteni végre és nem lenne baj, szezon eleji forma, belefér. A Bayern se kezdett magabiztosabban például.

Ha már Bayern, nem tudom láttátok-e már mit művelt megint Malanda, ha nem íme:
Egy kis visszatekintésként, íme az első fordulós tette, amin 1 pontot bukott a Wolfsburg:
 www.youtube.com/watch?v=KMyV6J9tfzc

Na, ha azt hiszitik ezt nem tudta fokozni, akkor tévedtek, íme a tegnapi hibája, amin már 2 pontot bukott a csapata:
 www.youtube.com/watch?v=b5RIvVqN1ws

Nem ágyazom be a két videót, mert zavaró lehet mobilon és lassabb gépeken, de azért remélem megnézitek, megéri. 😀
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Mondj 3 jobbat...
Bajnok, kupagyőztes, BL-győztes, Európa- és világbajnok.
Ha egy bajnokság vagy csapat megítélésénél számítanak a sikerek akkor gondolom egy játékosnál is.
Különben bárki bemondhatja, hogy mondjuk Lukaku vagy Arajuuri a legjobb védő, aztán cáfold meg.Sobri Jóska
Nem számít.
Piqué is megnyerte kb. ezeket mind, ha az utóbbi 2-3 éves teljesítményét nézem, akkor még a top20-30-ban sincs benne.
Egyébként Thiago Silva, Mats Hummels, Vincent Kompany, Pepe, akik rögtön eszembe jutnak. De a siralmas VB-je után is bátran jobbnak vélem David Luizt, mivel Subotics is játszik középen a Borussiában, ő is jobb a poszton, Dante is.
Azért, mert valaki megnyerte egy csapattal ezeket a címeket, még nem biztos, hogy ő maga top játékos.Stez
De ha alapember volt akkor eléggé valószínű.
Thiago Silva, Mats Hummels, Vincent Kompany, Pepe milyen ismérvek alapján jobbak Ramosnál?
Ha szubjektív a listád, akkor elfogadom, akár még Devecseri is lehet szubjektíven jobb nála.
De ha szerinted objektíven ők négyen jobbak, akkor érdekelne ezen objektív szempontrendszer.
Mert szerintem az ha valaki Bajnok, kupagyőztes, BL-győztes, Európa- és világbajnok az elég meggyőző és egzakt.
És azt is kiemelném, hogy nem aktuális formáról van szó, hiszen ha azt vennénk, akkor hetente más lenne a top5 csatár/védő, stb.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondj 3 jobbat...
Bajnok, kupagyőztes, BL-győztes, Európa- és világbajnok.
Ha egy bajnokság vagy csapat megítélésénél számítanak a sikerek akkor gondolom egy játékosnál is.
Különben bárki bemondhatja, hogy mondjuk Lukaku vagy Arajuuri a legjobb védő, aztán cáfold meg.Sobri Jóska
Nem számít.
Piqué is megnyerte kb. ezeket mind, ha az utóbbi 2-3 éves teljesítményét nézem, akkor még a top20-30-ban sincs benne.
Egyébként Thiago Silva, Mats Hummels, Vincent Kompany, Pepe, akik rögtön eszembe jutnak. De a siralmas VB-je után is bátran jobbnak vélem David Luizt, mivel Subotics is játszik középen a Borussiában, ő is jobb a poszton, Dante is.
Azért, mert valaki megnyerte egy csapattal ezeket a címeket, még nem biztos, hogy ő maga top játékos.

több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
😊 Ramosnak képes elszállni az agya, de ha ő nem TOP3 védő jelenleg akkor nem tudom ki az.... Ha levennéd a szemellenzőt talán láthatnád.
flzoli
Ha szerinted Ramos TOP3 védő akkor nincs több kérdésem. Hosszú távon bizony Ramos lesz a gyenge pontunk. Világ szégyene lesz hogy ha év végén megint ő kerül be az év csapatába (úgy hogy helyezkedni még mindig nem tud) Pepe helyett, aki szerintem klasszisokkal jobb mint Ramos. Amiért lő szezononként 5 gólt, (még úgy is ha a BL döntőt gyakorlatilag ő hozta vissza) még nem lesz elit védő.

Top3 védő? Még Real szinten se mondanám, véleményem szerint védekezésben Pepe, Varane és Coentrao is többet tud 😀 Ma is alsó hangon a 4 gólból 2 az övé volt, de inkább három.
Ja meg egy adat: a "hentes" pepe 8 szezon alatt 46 sárga 3 piros, ramos 84 sárga 10 piros. Nála nagyobb favágót azért nagyon nem lehetne kitalálni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
Mondj 3 jobbat...
Bajnok, kupagyőztes, BL-győztes, Európa- és világbajnok.
Ha egy bajnokság vagy csapat megítélésénél számítanak a sikerek akkor gondolom egy játékosnál is.
Különben bárki bemondhatja, hogy mondjuk Lukaku vagy Arajuuri a legjobb védő, aztán cáfold meg.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ramos, mint top3 védő jelenleg?
Hááát őőő......

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
2-0rol 3-2re fordít a sociedad..
Szepjatek.Kenny
már 4, amúgy nem tudom eldönteni, hogy a Real védelme vagy a meze borzasztóbb 😀Shilkor
hát ott kezdődik az egész, hogy Ramos nem védő, Arbeloa sem kimondottan az, Marcelo meg... na létezik nála hátvédebb balhátvéd is a világonslowmotion
Légyszíves fejtsd már ki, hogy akkor Ramos szerinted micsoda?

Marcelo mindig is kókler volt védekezésben, Carvajal tavaly mérföldekkel jobban játszott, Arbeola szerintem tökéletes csere, de nem váltja meg a világot. Pepe tud nagyon nagy tanár lenni, máskor meg egy idióta. Varane higgadt, de még rutintalan. Nacho nem klasszis, de jó kisiparos védő.flzoli
Ramos egy terepakadály, aki fejelt két gólt múlt szezon végén, és mindenki a faszát szopkodta. kábé annyira védő, mint az a colos barcselónai bohóc, aki azt a jódlizó énekesnőt kúrogatja.
Arbeloa meg egy nyomorult hentes, nagyon örülük, hogy nem az Anfielden rontja a levegőt. neki hokiznia kéne, ott kiváló negyedik soros verőember lehetne belőle.slowmotion
😊 Ramosnak képes elszállni az agya, de ha ő nem TOP3 védő jelenleg akkor nem tudom ki az.... Ha levennéd a szemellenzőt talán láthatnád.

Nem megye bele a dologba komolyabban, de ha kicsit utánaolvasnál rájönnél, hogy Arbeola milyen remek csapatember, és él hal a Realért. Nem táncoltatja a fülén a labdát, és keménykedik ha kell, támadásban se épp egy Cafu, de szerintem tökéletes kiegészítő ember.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
2-0rol 3-2re fordít a sociedad..
Szepjatek.Kenny
már 4, amúgy nem tudom eldönteni, hogy a Real védelme vagy a meze borzasztóbb 😀Shilkor
hát ott kezdődik az egész, hogy Ramos nem védő, Arbeloa sem kimondottan az, Marcelo meg... na létezik nála hátvédebb balhátvéd is a világonslowmotion
Légyszíves fejtsd már ki, hogy akkor Ramos szerinted micsoda?

Marcelo mindig is kókler volt védekezésben, Carvajal tavaly mérföldekkel jobban játszott, Arbeola szerintem tökéletes csere, de nem váltja meg a világot. Pepe tud nagyon nagy tanár lenni, máskor meg egy idióta. Varane higgadt, de még rutintalan. Nacho nem klasszis, de jó kisiparos védő.flzoli
Ramos egy terepakadály, aki fejelt két gólt múlt szezon végén, és mindenki a faszát szopkodta. kábé annyira védő, mint az a colos barcselónai bohóc, aki azt a jódlizó énekesnőt kúrogatja.
Arbeloa meg egy nyomorult hentes, nagyon örülük, hogy nem az Anfielden rontja a levegőt. neki hokiznia kéne, ott kiváló negyedik soros verőember lehetne belőle.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
2-0rol 3-2re fordít a sociedad..
Szepjatek.Kenny
már 4, amúgy nem tudom eldönteni, hogy a Real védelme vagy a meze borzasztóbb 😀Shilkor
hát ott kezdődik az egész, hogy Ramos nem védő, Arbeloa sem kimondottan az, Marcelo meg... na létezik nála hátvédebb balhátvéd is a világonslowmotion
Légyszíves fejtsd már ki, hogy akkor Ramos szerinted micsoda?

Marcelo mindig is kókler volt védekezésben, Carvajal tavaly mérföldekkel jobban játszott, Arbeola szerintem tökéletes csere, de nem váltja meg a világot. Pepe tud nagyon nagy tanár lenni, máskor meg egy idióta. Varane higgadt, de még rutintalan. Nacho nem klasszis, de jó kisiparos védő.

több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
2-0rol 3-2re fordít a sociedad..
Szepjatek.Kenny
már 4, amúgy nem tudom eldönteni, hogy a Real védelme vagy a meze borzasztóbb 😀Shilkor
hát ott kezdődik az egész, hogy Ramos nem védő, Arbeloa sem kimondottan az, Marcelo meg... na létezik nála hátvédebb balhátvéd is a világon
több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
2-0rol 3-2re fordít a sociedad..
Szepjatek.Kenny
már 4, amúgy nem tudom eldönteni, hogy a Real védelme vagy a meze borzasztóbb 😀
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 351 — Omar's Coming Yo!
2-0rol 3-2re fordít a sociedad..
Szepjatek.

több mint 9 éve
YoungZeeZee 7 972
hajduk slipt - dinamo zagreb
6perccel a vége előtt 2-1 (hosszabitással együtt volt ennyi hátra.
Az utolsó percben szerzett góllal 2-3
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Vezet a Milan, de elolvasva a kezdőjét egy jobb kózépcsapatnál több nem lesz szerintem belőlük.Bazzani
Nem hát.
Azt imádom a legjobban, hogy Pippo aláírt hozzánk edzőnek, odaadta a listát, hogy kik kellenek a csapatába és kit akar hozni mindenképpen, és egyetlen egy playát sem kapott meg. 😀Stez
ezt nálunk Klinsmann-nal csinálták meg anno, nem is élte meg a szezon végét.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ISTEN TEAM!, Ha tavaly játszik ElShaarawy alias fáraó alias isten top3 megvan 😀

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként elsőre nem volt ez olyan tré, mint amit vártam.
Bár teszem hozzá, nagy félelmem, hogy a Lazio volt ma annyira tompa, hogy ez elhiteti sokakkal azt, hogy nincs rossz csapatunk.
Zapata fos, Alex lassú, de nem rossz, Bonera sem rossz, csak már nagyon lassú, ami szélen azért kiütközik. Muntari-De Jong tengely elképesztő munkát végez, Menez baromi jó. Honda nem volt rossz ma, de számomra ő még így is nagy kérdőjel, hogy van-e helye a kezdőben.
Torres majd vágja a fát szerintem, aztán a szezon után visszaküldjük a Chelseabe. 😀 Ma még nem játszott, lehet jobb is.
Amúgy látszik Pippo munkája, szervezett volt a csapat, ami pedig fontos, küzdöttek, hajtottak. És ezen van a hangsúly.