Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nézzük miről is van szó végre:
 sportgeza.hu/futball/2014/07/30/venaszkenner/

tavaly 3600an váltottak bérletet. Idén eddig 5500an. Érdekes.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Kenny a letöltendő meg majd akkor lesz elrettentő ha meglesz az első "áldozata", addig ez az őrjöngés közepén kevésnek fog átvillanni az agyán.davemayer
Hazaárulás miatt se nagyon ítéltek még el senkit itthon, attól maga a törvény még lehet elrettentő erő. Ahogy a vénaszkenner és a sok kamera pedig az erre való emlékeztető.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Ez az adat pláne nevetségessé teszi a szkenner ellen vergődők próbálkozásait:
Egy biztos, eddig 5500-an váltottak bérletet az új arénába, ami sokkal több, mint ahányan tavaly vásároltak bérletet: 3612.Hanni
emellé jön max 3-4 ezer jegyes(sokat mondtam) és 8000ezren ülnek csendben(!) az új stadionban.
Nem véletlenül a LUSS kezeli a stadiont,mi csődbe vinnénk.a focimeccsek bevétele elenyésző lesz a többi rendezvényhez képest.Kenny
mert csak attól volt hangulat a fradi meccsen hogy a b-közép rázendített? Abban igazad van hogy ők a meghatározók a fradi meccseken (álltam én is benne is, mellette is) de azért ha 8-10 ezer ember van kint egy jó akusztikájú stadionban akkor ott azért van hang, még ha nem is olyan intenzitású mint amit a b-közép csinál. Amúgy meg ezt a skenner ellenességet pláne nem értem, semmi olyan személyi adatot nem használ fel amit te ellened bármilyen formában is fel lehetne használni. Miért pont ezzel van a baj??? Aki látni akarja a meccseket, az ordíthat a szkennelés után is bent a stadionban, ezzel a csak azt akadályozzák meg hogy vki a másik kártyájával lépjen be.
Ha már tiltakozni kéne vmi ellen akkor a sorozatos büntetések ellen kéne a politikai és egyéb rigmusokért.

Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...davemayer
Ha jönnek az eredmények akkor a "B-közép" is szép lassan visszaszivárog a stadionba.
Már rég nem a stadionba verekednek, vagy a meccs előtt vagy után, térfigyelő nélküli utcákban.gordon
az hogy kimennek a mezőre egymást gyepálni már egyáltalán nem izgat, engem ebből csak az érdekel hogy az én szórakozásomat ne rontsák el.

Kenny a letöltendő meg majd akkor lesz elrettentő ha meglesz az első "áldozata", addig ez az őrjöngés közepén kevésnek fog átvillanni az agyán.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ez az adat pláne nevetségessé teszi a szkenner ellen vergődők próbálkozásait:
Egy biztos, eddig 5500-an váltottak bérletet az új arénába, ami sokkal több, mint ahányan tavaly vásároltak bérletet: 3612.Hanni
emellé jön max 3-4 ezer jegyes(sokat mondtam) és 8000ezren ülnek csendben(!) az új stadionban.
Nem véletlenül a LUSS kezeli a stadiont,mi csődbe vinnénk.a focimeccsek bevétele elenyésző lesz a többi rendezvényhez képest.Kenny
mert csak attól volt hangulat a fradi meccsen hogy a b-közép rázendített? Abban igazad van hogy ők a meghatározók a fradi meccseken (álltam én is benne is, mellette is) de azért ha 8-10 ezer ember van kint egy jó akusztikájú stadionban akkor ott azért van hang, még ha nem is olyan intenzitású mint amit a b-közép csinál. Amúgy meg ezt a skenner ellenességet pláne nem értem, semmi olyan személyi adatot nem használ fel amit te ellened bármilyen formában is fel lehetne használni. Miért pont ezzel van a baj??? Aki látni akarja a meccseket, az ordíthat a szkennelés után is bent a stadionban, ezzel a csak azt akadályozzák meg hogy vki a másik kártyájával lépjen be.
Ha már tiltakozni kéne vmi ellen akkor a sorozatos büntetések ellen kéne a politikai és egyéb rigmusokért.

Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...davemayer
Ha jönnek az eredmények akkor a "B-közép" is szép lassan visszaszivárog a stadionba.
Már rég nem a stadionba verekednek, vagy a meccs előtt vagy után, térfigyelő nélküli utcákban.
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 325 — Omar's Coming Yo!
Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...davemayer
elektromos nyakörv, a pályára beugrás esetén megb*sz mint atom...slowmotion
nem lesz gond.ha jól tudom mostmár a pályára történő berohanás után egyből letöltendőt kapsz.Azért ez elég elrettentő.

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...davemayer
elektromos nyakörv, a pályára beugrás esetén megb*sz mint atom...slowmotion
Denagy lenne, valahogy direkt csibészeltetném a köcsögöket 😀😀😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 777 — Cowboys fan
Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...davemayer
elektromos nyakörv, a pályára beugrás esetén megb*sz mint atom...
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Ez az adat pláne nevetségessé teszi a szkenner ellen vergődők próbálkozásait:
Egy biztos, eddig 5500-an váltottak bérletet az új arénába, ami sokkal több, mint ahányan tavaly vásároltak bérletet: 3612.Hanni
emellé jön max 3-4 ezer jegyes(sokat mondtam) és 8000ezren ülnek csendben(!) az új stadionban.
Nem véletlenül a LUSS kezeli a stadiont,mi csődbe vinnénk.a focimeccsek bevétele elenyésző lesz a többi rendezvényhez képest.Kenny
mert csak attól volt hangulat a fradi meccsen hogy a b-közép rázendített? Abban igazad van hogy ők a meghatározók a fradi meccseken (álltam én is benne is, mellette is) de azért ha 8-10 ezer ember van kint egy jó akusztikájú stadionban akkor ott azért van hang, még ha nem is olyan intenzitású mint amit a b-közép csinál. Amúgy meg ezt a skenner ellenességet pláne nem értem, semmi olyan személyi adatot nem használ fel amit te ellened bármilyen formában is fel lehetne használni. Miért pont ezzel van a baj??? Aki látni akarja a meccseket, az ordíthat a szkennelés után is bent a stadionban, ezzel a csak azt akadályozzák meg hogy vki a másik kártyájával lépjen be.
Ha már tiltakozni kéne vmi ellen akkor a sorozatos büntetések ellen kéne a politikai és egyéb rigmusokért.

Egyébként komolyan kíváncsi vagyok mi lesz az első fradi-újpesten, rossz előérzetem van, ugyanis egyik csapat majom-kontingense sem készült fel szellemileg arra hogy nincs rács amit rázhat...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 325 — Omar's Coming Yo!
Ez az adat pláne nevetségessé teszi a szkenner ellen vergődők próbálkozásait:
Egy biztos, eddig 5500-an váltottak bérletet az új arénába, ami sokkal több, mint ahányan tavaly vásároltak bérletet: 3612.Hanni
emellé jön max 3-4 ezer jegyes(sokat mondtam) és 8000ezren ülnek csendben(!) az új stadionban.
Nem véletlenül a LUSS kezeli a stadiont,mi csődbe vinnénk.a focimeccsek bevétele elenyésző lesz a többi rendezvényhez képest.

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ez az adat pláne nevetségessé teszi a szkenner ellen vergődők próbálkozásait:
Egy biztos, eddig 5500-an váltottak bérletet az új arénába, ami sokkal több, mint ahányan tavaly vásároltak bérletet: 3612.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
német - portugál holnap, ingyé. valaki? 😊  index.hu/mindekozben/poszt/2014/07/30/nemet-portugal_ingyen_ujpesten/Dexxter Tailor
ez a városháza előtti?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha már soccer az USA-ban, múlt szerdai nézőszámok, mikor öt mérkőzés ment egy este:

1. Manchester United vs. Los Angeles Galaxy (FS1): 308,000 viewers
2. Sporting Kansas City vs. Manchester City (ESPN2): 297,000 viewers
3. Toronto FC vs. Tottenham Hotspur (ESPN2): 189,000 viewers
4. Liverpool vs. AS Roma (NBCSN): 140,000 viewers
5. San Jose vs. Chicago (NBCSN): 67,000 viewers


az ötödik az MLS-meccs, az egyetlen, téttel is bíró mind közül...baggio
Ennyien hogyan férnek be??????!!?!?!!?!

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
ha már soccer az USA-ban, múlt szerdai nézőszámok, mikor öt mérkőzés ment egy este:

1. Manchester United vs. Los Angeles Galaxy (FS1): 308,000 viewers
2. Sporting Kansas City vs. Manchester City (ESPN2): 297,000 viewers
3. Toronto FC vs. Tottenham Hotspur (ESPN2): 189,000 viewers
4. Liverpool vs. AS Roma (NBCSN): 140,000 viewers
5. San Jose vs. Chicago (NBCSN): 67,000 viewers


az ötödik az MLS-meccs, az egyetlen, téttel is bíró mind közül...baggio
az a legdöbbenetesebb, hogy az új Falcons-stadionban lesz csapat, asszem 2017-ben alakul majd meg a franchise. Hacsak nem hozza be az NFL a kieső nézőszámot (esetleg pár college-meccs), komolyan rá fog faragni az öreg Blank.berger90
nem fog, már csak azért sem, mert nem "pár college meccs"-ről beszélünk, hanem év eleji rangadókról, az SEC-döntőről és a Peach Bowlról, az új rendszerrel meg de facto mini (?) Super Bowlokat hoztak létre, mivel ugye a döntőre ezentúl ugyanúgy pályázni lehet, mint az SB-rendezésre (Atlanta az új stadionnal simán mindkettőre esélyes)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Ez Seydi valami hihetetlen rossz játékos.
A második félidőt sikerült elkapnom tegnap, egy labdát nem tudott megtartani, egyszer nem tudta megverni egy az egyben az emberét...és az a helyzet a végén...áh..
Fogalmam sincs, hogy kerülhetett ez Debrecenbe..
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 292 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
német - portugál holnap, ingyé. valaki? 😊  index.hu/mindekozben/poszt/2014/07/30/nemet-portugal_ingyen_ujpesten/


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
ha már soccer az USA-ban, múlt szerdai nézőszámok, mikor öt mérkőzés ment egy este:

1. Manchester United vs. Los Angeles Galaxy (FS1): 308,000 viewers
2. Sporting Kansas City vs. Manchester City (ESPN2): 297,000 viewers
3. Toronto FC vs. Tottenham Hotspur (ESPN2): 189,000 viewers
4. Liverpool vs. AS Roma (NBCSN): 140,000 viewers
5. San Jose vs. Chicago (NBCSN): 67,000 viewers


az ötödik az MLS-meccs, az egyetlen, téttel is bíró mind közül...baggio
az a legdöbbenetesebb, hogy az új Falcons-stadionban lesz csapat, asszem 2017-ben alakul majd meg a franchise. Hacsak nem hozza be az NFL a kieső nézőszámot (esetleg pár college-meccs), komolyan rá fog faragni az öreg Blank.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
ha már soccer az USA-ban, múlt szerdai nézőszámok, mikor öt mérkőzés ment egy este:

1. Manchester United vs. Los Angeles Galaxy (FS1): 308,000 viewers
2. Sporting Kansas City vs. Manchester City (ESPN2): 297,000 viewers
3. Toronto FC vs. Tottenham Hotspur (ESPN2): 189,000 viewers
4. Liverpool vs. AS Roma (NBCSN): 140,000 viewers
5. San Jose vs. Chicago (NBCSN): 67,000 viewers


az ötödik az MLS-meccs, az egyetlen, téttel is bíró mind közül...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 076

Hatalmas ahogy le tudják sz@rni a soccert az amerikai szerkesztők. Emlékszem pár éve Berbatov nyilatkozott ilyen névvel: Dimi Berbaton 😀

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 325 — Omar's Coming Yo!
 www.101greatgoals.com/blog/romas-seydou-keita-refused-to-shake-pepes-hand-threw-water-bottle-at-real-madrid-man-video/

nagyon aljaeaglesmcnabb
ha én fekete lennék és lemajmoznának pofán is basztam volna pepét.
Nem volt korrekt Keitatól egyáltalán,sőt gyerekes..

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Mondjuk a végén azt hittem agyfaszt kapok, hogy egy,sima mezei 2-1 szitut nem sikerült normálisan végigvinni...rossz volt nézni a két játékos mozgását, főleg bouadláé aki ahelyett h keresztbe vezette volna a bogyót, elindult az oldalvonal felé.... szomorú jelenet volt 😕peach
S még így is ajtó-ablak ziccer lett. Ám min csodálkozunk? Két vendégmunkásról volt szó, aranylábú fiaink két gólt lőttek volna egy támadásból. 😊

Pinyő szervezi a válogatott összetartásokat augusztusra és egy tesztmeccset is akar. Persze jól jönnek a koefficiens pontok. Javaslom az üzbég U19-es csapatot ellenfélnek.
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
 www.101greatgoals.com/blog/romas-seydou-keita-refused-to-shake-pepes-hand-threw-water-bottle-at-real-madrid-man-video/

nagyon alja

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
Mondjuk a végén azt hittem agyfaszt kapok, hogy egy,sima mezei 2-1 szitut nem sikerült normálisan végigvinni...rossz volt nézni a két játékos mozgását, főleg bouadláé aki ahelyett h keresztbe vezette volna a bogyót, elindult az oldalvonal felé.... szomorú jelenet volt 😕



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
ez az nso, amúgy egy vicc:

"A FEB a Kecskemét–FTC mérkőzéssel kapcsolatban az FTC-t szurkolóinak megbotránkoztató és politikai üzenetet tartalmazó rigmusok bekiabálása miatt 400 000 forint pénzbüntetésben részesítette.
A ferencvárosi szurkolók ugyancsak politikai tartalmú üzenetet juttattak kifejezésre."

köszönjük Emese. Gondolom Gázával kapcsolatban volt (bár én nem hallottam a közvetítés során), de ha a többi csapatnál le tudják írni, hogy mi volt ez, akkor épp a Fradinál miért nem.

ja és a megbotránkoztató rigmusokért mki pénzbüntetést kapott kivéve a Videoton és a Honvéd, meglepő...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 042 — Lucas Scott
Azt mikor ertik mar meg vegre a tisztelt elvtarsak,hogy a Hool nem egyenlo Ultra???ZoliZoltán
mikor értik már meg a szurkolók hogy európai körülmények kellenek. Én maximálisan támogatom hogy minden szurkoló regisztrálva legyen, bár így sem tudom mi lesz az első kerítés nélküli Fradi-Újpesten...
Azért valahol kurva nevetséges hallgatni hogy felhúznak egy ilyen stadiont és akkor még tüntetnek mert oda már nem lehet majd csak úgy belógni. Igenis a mai világhoz az ilyen regisztráció hozzátartozik.davemayer
Itt azon van a para ahogy le lett kommunikalva az egesz.
Jegyarak,beleptetes.
Plusz kubatov akciói a tábor lecserelesere stb..
Kubatovval vam tele a toke mindenkinek köztünk nekem is.az elejen hittem neki,de azota egy szavát nem hiszem amióta kiállt verte a mellet,penzt koldult az atvilagitasra es soha nem hozta nyilvánosságra.
Erdekes mas országokban ahol szintén jo taborok vannak(lengyel,gorok stb) megtudtak oldani.hulyenek vagyunk nézve itt van a gond.Kenny
Jegyárakat nem Kubatov kommunikálta, ezért ne őt csesztessük...

Továbbra sem értem, hogy amúgy a szkennerrel mi baj van? Véna alapján egyetlen egy helyen tudnak majd beazonosítani: az Arénában. Ja, hogy az probléma, ha balhézol, akkor nem tudsz utána belógni? Talán nem kellene balhézni, annak amúgyis sok értelme lesz, hogy majd az ultrák szétverik a stadiont ...

A tábornak kb senki sem jó. Anno mikor Várszegi hozta a pénzt, őt is szidták, most Kubatov hozza a pénzt, őt is. Fel kellene fogni, hogy egyáltalán annak kellene örülni, hogy van még vki, aki pénzt tesz ebbe a fociba, nem pedig elüldözni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
nagy a szám, tudom, de ma otthon mit jelent ezer forint...? lassan cigit nem veszel belőledavemayer
Semmit, nem is az összeg, hanem hogy egy ilyen dolognak szerintem az elvek szerint ingyen kellene lennie, vagy max az "anyagköltséget" kellene kifizetni, nem az hogy elkérnek ezer forintot azért hogy talán egyszer elmegyek meccsre, de azért kerüljek szépen nyilvántartásba. Ennyi erővel most megfogok egy ezrest és lehúzom a WCn ugyanott tartok. A pénzemnek pedig nem vagyok ellensége.Hanni
viccelsz? Egy Bayern meccsre alapból csak személyivel tudsz jegyet/bérletet venni 50 ajróért és motozás után engednek be. Mégsem sír miatta senki sem.Amadeus91
En amikor kint voltam a római derbyn ott is nevreszolo jegy volt es nem tulzok ha azt mondom h meg a gatyamban is belenéztek
Csak mondjuk ott van foci van normalis fizetés es igy tovabb.
Kaptunk egy nyugat Európai stadiont a balkan közepére.sok értelme volt.Kenny
Azért ne általánosítsunk, pl a debreceni vagy a győri stadionnal semmi probléma sincs.