Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
nagy a szám, tudom, de ma otthon mit jelent ezer forint...? lassan cigit nem veszel belőledavemayer
Semmit, nem is az összeg, hanem hogy egy ilyen dolognak szerintem az elvek szerint ingyen kellene lennie, vagy max az "anyagköltséget" kellene kifizetni, nem az hogy elkérnek ezer forintot azért hogy talán egyszer elmegyek meccsre, de azért kerüljek szépen nyilvántartásba. Ennyi erővel most megfogok egy ezrest és lehúzom a WCn ugyanott tartok. A pénzemnek pedig nem vagyok ellensége.Hanni
viccelsz? Egy Bayern meccsre alapból csak személyivel tudsz jegyet/bérletet venni 50 ajróért és motozás után engednek be. Mégsem sír miatta senki sem.Amadeus91
En amikor kint voltam a római derbyn ott is nevreszolo jegy volt es nem tulzok ha azt mondom h meg a gatyamban is belenéztek
Csak mondjuk ott van foci van normalis fizetés es igy tovabb.
Kaptunk egy nyugat Európai stadiont a balkan közepére.sok értelme volt.Kenny
Azért ne általánosítsunk, pl a debreceni vagy a győri stadionnal semmi probléma sincs.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
 www.bild.de/sport/fussball/rb-leipzig/mateschitz-will-bayern-angreifen-37009812.bild.html

Mateschitzet ismerve komolyan is gondolja.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Remélem így hogy bőven meccsben vannak C csapattal állnak ki pénteken, és megcsapjuk őket.
Seydi belőhette volna a végén!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
viccelsz? Egy Bayern meccsre alapból csak személyivel tudsz jegyet/bérletet venni 50 ajróért és motozás után engednek be. Mégsem sír miatta senki sem.Amadeus91
Nem tudom miért pont a nyilvántartást emelted ki, pont leszarom ki hol tart nyilván, sőt tőlem az egész érrendszeremet feltérképezhetik és átkutathatnak. De egyébként nem is tudom minek reagálok, úgyis csak idefingottál egy újabb németország über allest.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
Magyarország az a kelet-európai ország, melyben az emberek meggyőződéssel nyugat-európainak gondolják magukat, fantasztikus és egyben igen hervasztó ezzel a kettősséggel szembesülni az élet minden területén. Mintha a magyarokba nemcsak a neurózis, hanem a skizofrénia is genetikailag kódolva lenne.



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
nagy a szám, tudom, de ma otthon mit jelent ezer forint...? lassan cigit nem veszel belőledavemayer
Semmit, nem is az összeg, hanem hogy egy ilyen dolognak szerintem az elvek szerint ingyen kellene lennie, vagy max az "anyagköltséget" kellene kifizetni, nem az hogy elkérnek ezer forintot azért hogy talán egyszer elmegyek meccsre, de azért kerüljek szépen nyilvántartásba. Ennyi erővel most megfogok egy ezrest és lehúzom a WCn ugyanott tartok. A pénzemnek pedig nem vagyok ellensége.Hanni
viccelsz? Egy Bayern meccsre alapból csak személyivel tudsz jegyet/bérletet venni 50 ajróért és motozás után engednek be. Mégsem sír miatta senki sem.Amadeus91
En amikor kint voltam a római derbyn ott is nevreszolo jegy volt es nem tulzok ha azt mondom h meg a gatyamban is belenéztek
Csak mondjuk ott van foci van normalis fizetés es igy tovabb.
Kaptunk egy nyugat Európai stadiont a balkan közepére.sok értelme volt.Kenny
de ezért sírtatok, hogy stadion nélkül nincs foci. Erre kaptok egyet az adófizetők pénzéből, most az a baj, hogy európai jegyárak vannak egy európai létesítményben... semmi se jó, komolyan.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 325 — Omar's Coming Yo!
nagy a szám, tudom, de ma otthon mit jelent ezer forint...? lassan cigit nem veszel belőledavemayer
Semmit, nem is az összeg, hanem hogy egy ilyen dolognak szerintem az elvek szerint ingyen kellene lennie, vagy max az "anyagköltséget" kellene kifizetni, nem az hogy elkérnek ezer forintot azért hogy talán egyszer elmegyek meccsre, de azért kerüljek szépen nyilvántartásba. Ennyi erővel most megfogok egy ezrest és lehúzom a WCn ugyanott tartok. A pénzemnek pedig nem vagyok ellensége.Hanni
viccelsz? Egy Bayern meccsre alapból csak személyivel tudsz jegyet/bérletet venni 50 ajróért és motozás után engednek be. Mégsem sír miatta senki sem.Amadeus91
En amikor kint voltam a római derbyn ott is nevreszolo jegy volt es nem tulzok ha azt mondom h meg a gatyamban is belenéztek
Csak mondjuk ott van foci van normalis fizetés es igy tovabb.
Kaptunk egy nyugat Európai stadiont a balkan közepére.sok értelme volt.

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
nagy a szám, tudom, de ma otthon mit jelent ezer forint...? lassan cigit nem veszel belőledavemayer
Semmit, nem is az összeg, hanem hogy egy ilyen dolognak szerintem az elvek szerint ingyen kellene lennie, vagy max az "anyagköltséget" kellene kifizetni, nem az hogy elkérnek ezer forintot azért hogy talán egyszer elmegyek meccsre, de azért kerüljek szépen nyilvántartásba. Ennyi erővel most megfogok egy ezrest és lehúzom a WCn ugyanott tartok. A pénzemnek pedig nem vagyok ellensége.Hanni
viccelsz? Egy Bayern meccsre alapból csak személyivel tudsz jegyet/bérletet venni 50 ajróért és motozás után engednek be. Mégsem sír miatta senki sem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ez egész kellemes lett a végére, Jovanovics mekkorát játszott, azt a rohadt....
Viszont ismét rávilágított ez a meccs a csapat legnagyobb hiányosságára, mégpedig, hogy csatár hiány van, méghozzá hatalmas hiány.
Varga jó volt, szűrni még mindig elit szinten tud, viszont Anglia óta nem tud úgy feljönni a támadásokkal, mint régen. (látszik, hogy nem a posztján játszatták)
Azért kicsit sajnálom, mert ez lehetett volna több is, de azért nincs ok a panaszra.
Nem szabad beszarni kint se és akkor jöhet a következő kör. (és a minimum EL csoportkör)

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A magyar foci jelen helyzetében ezt a győzelmet meg kell becsülni.

Coulibalyt sokan bántották, de ő klasszis volt a jelenlegi felhozatalhoz képest.
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Na bassz, ez Puskás díjas volt... (N)
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Seydi még mindig nagyon rossz sajnos,.Schleck
Dehogy rossz 😀😀😀
több mint 9 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Seydi még mindig nagyon rossz sajnos, de amúgy tetszik most a DVSC.Schleck
Jovanovics jó bolt volt, de kéne egy jó csatár. És ha még a Varga is magára találna végre...
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Seydi még mindig nagyon rossz sajnos, de amúgy tetszik most a DVSC.

több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 325 — Omar's Coming Yo!
Azt mikor ertik mar meg vegre a tisztelt elvtarsak,hogy a Hool nem egyenlo Ultra???ZoliZoltán
mikor értik már meg a szurkolók hogy európai körülmények kellenek. Én maximálisan támogatom hogy minden szurkoló regisztrálva legyen, bár így sem tudom mi lesz az első kerítés nélküli Fradi-Újpesten...
Azért valahol kurva nevetséges hallgatni hogy felhúznak egy ilyen stadiont és akkor még tüntetnek mert oda már nem lehet majd csak úgy belógni. Igenis a mai világhoz az ilyen regisztráció hozzátartozik.davemayer
Itt azon van a para ahogy le lett kommunikalva az egesz.
Jegyarak,beleptetes.
Plusz kubatov akciói a tábor lecserelesere stb..
Kubatovval vam tele a toke mindenkinek köztünk nekem is.az elejen hittem neki,de azota egy szavát nem hiszem amióta kiállt verte a mellet,penzt koldult az atvilagitasra es soha nem hozta nyilvánosságra.
Erdekes mas országokban ahol szintén jo taborok vannak(lengyel,gorok stb) megtudtak oldani.hulyenek vagyunk nézve itt van a gond.

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
olyan harminc forint, kérjünk ajánlatot bólos kártyákra 😉 csak szebbet hoz ki dizájnkommandósutianap
Várjál hozzátette hogy számoljam bele a rendszert is, szal legyen 130 Huf
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
nagy a szám, tudom, de ma otthon mit jelent ezer forint...? lassan cigit nem veszel belőledavemayer
Semmit, nem is az összeg, hanem hogy egy ilyen dolognak szerintem az elvek szerint ingyen kellene lennie, vagy max az "anyagköltséget" kellene kifizetni, nem az hogy elkérnek ezer forintot azért hogy talán egyszer elmegyek meccsre, de azért kerüljek szépen nyilvántartásba. Ennyi erővel most megfogok egy ezrest és lehúzom a WCn ugyanott tartok. A pénzemnek pedig nem vagyok ellensége.Hanni
Szerinted egy ilyen chipkártyának mennyi az anyagköltsége? Mennyiért tudnál magadnak csináltatni ilyet? Számold bele nyilván az egész rendszer kiépítésének költségeit is, arányosan leosztva mondjuk 50e kártyára

baggio
olyan harminc forint, kérjünk ajánlatot bólos kártyákra 😉 csak szebbet hoz ki dizájnkommandó


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na 😊
Remélem nem ülünk rá, mert agyf*szt kapok.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
nagy a szám, tudom, de ma otthon mit jelent ezer forint...? lassan cigit nem veszel belőledavemayer
Semmit, nem is az összeg, hanem hogy egy ilyen dolognak szerintem az elvek szerint ingyen kellene lennie, vagy max az "anyagköltséget" kellene kifizetni, nem az hogy elkérnek ezer forintot azért hogy talán egyszer elmegyek meccsre, de azért kerüljek szépen nyilvántartásba. Ennyi erővel most megfogok egy ezrest és lehúzom a WCn ugyanott tartok. A pénzemnek pedig nem vagyok ellensége.Hanni
Szerinted egy ilyen chipkártyának mennyi az anyagköltsége? Mennyiért tudnál magadnak csináltatni ilyet? Számold bele nyilván az egész rendszer kiépítésének költségeit is, arányosan leosztva mondjuk 50e kártyára



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Na ez eddig egész jó, leszámítva, hogy szar.
Korhut, Zsidai, Volas elmehetnek kb. a halál f*szára az eddigi teljesítményük alapján, ugyanígy Szakály, aki a sérülése óta kb. a legszarabb játékosa az egész keretnek. (nem tudom miért kell így erőltetni, mikor láthatóan nem 100%-os)
Ráadásul Mihelic is lesérül.

több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nagy a szám, tudom, de ma otthon mit jelent ezer forint...? lassan cigit nem veszel belőledavemayer
Semmit, nem is az összeg, hanem hogy egy ilyen dolognak szerintem az elvek szerint ingyen kellene lennie, vagy max az "anyagköltséget" kellene kifizetni, nem az hogy elkérnek ezer forintot azért hogy talán egyszer elmegyek meccsre, de azért kerüljek szépen nyilvántartásba. Ennyi erővel most megfogok egy ezrest és lehúzom a WCn ugyanott tartok. A pénzemnek pedig nem vagyok ellensége.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
"NB I: szeptember 15-e után kötelező lesz a szurkolói kártya"

Jó lesz majd 70 néző előtt meccset játszani 😀Kenny
Mondjuk én sem értem mi a baj a szurkolói kártyával.
Kb annyi mint ha erre az oldalra meg kellene adnod a személyes adataidat belépéskor.Bazzani
Én is ki akartam váltani, hátha egyszer valami miatt a Chelsea meccsen kívül is kellene még fradi meccsre menni, de ezer forintot második megfontolásra sem ér meg. 😀Hanni
nagy a szám, tudom, de ma otthon mit jelent ezer forint...? lassan cigit nem veszel belőle

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 588 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
"NB I: szeptember 15-e után kötelező lesz a szurkolói kártya"

Jó lesz majd 70 néző előtt meccset játszani 😀Kenny
Mondjuk én sem értem mi a baj a szurkolói kártyával.
Kb annyi mint ha erre az oldalra meg kellene adnod a személyes adataidat belépéskor.Bazzani
Én is ki akartam váltani, hátha egyszer valami miatt a Chelsea meccsen kívül is kellene még fradi meccsre menni, de ezer forintot második megfontolásra sem ér meg. 😀
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 335 — "Grammar maci"
Azt mikor ertik mar meg vegre a tisztelt elvtarsak,hogy a Hool nem egyenlo Ultra???ZoliZoltán
mikor értik már meg a szurkolók hogy európai körülmények kellenek. Én maximálisan támogatom hogy minden szurkoló regisztrálva legyen, bár így sem tudom mi lesz az első kerítés nélküli Fradi-Újpesten...
Azért valahol kurva nevetséges hallgatni hogy felhúznak egy ilyen stadiont és akkor még tüntetnek mert oda már nem lehet majd csak úgy belógni. Igenis a mai világhoz az ilyen regisztráció hozzátartozik.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
"NB I: szeptember 15-e után kötelező lesz a szurkolói kártya"

Jó lesz majd 70 néző előtt meccset játszani 😀Kenny
A Pancho(ló)ba vajon jó lesz a strandbérlet is?iktriad
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-nem-kell-kulon-kartya-minden-stadionba-sipos-jeno-2353483


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal