Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 520
Szerintem te túl sokat vártál a Fraditól flzoli.

Ezt írtad: "Őszintén szólva nem követem a horvát bajnokság történéseit, de a horvát nagy csapatok nálam a Dinamo Zagreb és mondjuk a Hajduk Split. Ettől még persze bőven jobb lehet a Rijeka mint bármelyik mennyei csapat, de ne úgy állítsuk már be, mintha orbitálisan nagy különbségek lennének."

Nem követed a horvát bajnokságot. Én igen, mivel több, mint 10 éve Dinamo-s vagyok. Tisztában voltam és vagyok a bajnoksággal, a csapatokkal, játékosokkal (persze nem mindennel). Tudtam, hogy a Rijeka - ha nem is nevetve - de átgyalogol a Fradin. Sajnos orbitálisan nagy különbségek vannak a horvát bajnokság és a magyar bajnokság összes csapata között, így az FTC és a Rijeka között is. Nekik nincsenek olyan jó körülményeik, amiben benne van a Fradi azóta, mióta rendeződött a háttér, viszont évről - évre egyre nagyobb dolgokat visznek véghez és nem csak a szájuk jár.

Szomorú látni, hogy még mindig hülyének nézik a saját szurkolóikat - nem csak a Fradinál.

Az ETO-ra kitérve.
Ezt a Göteborgot ütni kellett volna simán. Ennyi.JC6
Igazad van többet vártam, de hosszabb távon. Nem azt mondom, hogy terem minden bokorban egy Gera vagy egy Hiszti Szabi, de azóta már jó pár év eltelt, és mégsem sikerült kinevelni/leigazolni egy európai mértékkel mérve értékelhető magyar játékost, ez tény.

Te jobban látod akkor a horvát foci helyzetét, köszönöm a felvilágosítást. Te is mondtad, hogy a Fiuménak nincsenek olyan lehetőségei már, mint a Fradinak mostanában, mégis mennyivel többet hoznak ki a saját helyzetükből. Hát pont ez a bajom nekem is, hogy csak a szájalás megy, a teljesítmény meg a béka feneke alatt......flzoli
2006-2009 között másodosztályú volt a Fradi, ez idő alatt az utánpótlását teljesen lerabolták a különböző akadémiák, így nem lehet kinevelni értékelhető játékosokat, talán egy-két év múlva lehet eredmény legkorábban. ez egyébként miből lett megállapítva, hogy a Rijekának nincsenek olyan lehetőségei? egy tőkeerős olasz tulajdonosuk van tudtommal, aki meg tudta tartani a legjobb játékosaikat, nem távozott tőlük az előző szezonban 16 gólt szerző Kramaric, és a többi kulcsember. ellenben a Fradi legjobbjai leléptek.

choose life
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com


az összes mezünk okádék lesz idén....Amadeus91
Már nem azért, de én ebben a hazai mezben látok egy kis Barca beütést 😀

Kíváncsi vagyok mikor mikor vág a bajor öntudat olyan magasra, hogy Pep Guevara vezetésével elindul a tartomány önállósodási mozgalma a fociakadémiáról kikerülő tömérdek számú isteni képességű szupertörpével. Lassan eljön majd ez az idő is. Az idő pedig múlik. Ticken-Tacken 😊flzoli
azt azért tudod, hogy nem idén használjuk először az ilyen csíkozású mezt? Ha jól emlékszem legalább a 70-es években is ilyenben nyomta a császár???

szerk.: meg is van...
 www.stickerfreak.de/Grafiken/Trikots/FCB/1970-1971%20a.jpgcsebi
Hogyne tudnám, csak már eléggé csípi a szememet, hogy egy 1-2 éve világverő csapatot, milyen szépen fokozatosan vernek szét...

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MASSIMO BRUNO

Anderlecht--->RB Leipzig 9 millió euró, 2. Liga rekordAmadeus91
Ide igazolt Kalmár is. Asszem jövőre 1. osztályúak lesznek...
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott
olvasni a sok troll hozzászólást csak 1-2 megjegyzést tennék
1: hol voltatok lilák-kékfehérgedeonok-stb., mikor 9 meccses győzelmi sorozatunk volt??? ja, hogy a 10-13. helyen, oké.
csebi
Én, bár sem lila-fehér, sem kék-fehér szimpi nem vagyok, amikor ebben a gyalázatos szar bajnokságban 9 győzit ért el a Fradi, mondtam, hogy mindegy, ők is (akárcsak a többi falábú csapat) kiesnek az albán másodosztályú kupagyőztestől és szeptemberben már ráérnek már csak a MB1-gyel foglalkozni. Majdnem igazam lett.....

A stadionokról pedig annyit, ez olyan, mintha a méregdrága herendi porcelánban moslékot tárolnál. Ennek a focinak [meg a drukkerek egy részének] libalegelő sem nagyon dukál..... 😊csi77
nem kapnak hiper-modern stadiont állam bácsitól, flzoli
khmmmm:  sportgeza.hu/futball/2014/04/25/mtk_latvanytervek/
90%-ban költségvetésből ...

 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20140424-uj-stadiont-epit-az-mtk.html

plusz az állam ugye adósságot is átvállalt

hogy is van az a bagoly mondja közmondás???

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 041 — Lucas Scott


az összes mezünk okádék lesz idén....Amadeus91
Már nem azért, de én ebben a hazai mezben látok egy kis Barca beütést 😀

Kíváncsi vagyok mikor mikor vág a bajor öntudat olyan magasra, hogy Pep Guevara vezetésével elindul a tartomány önállósodási mozgalma a fociakadémiáról kikerülő tömérdek számú isteni képességű szupertörpével. Lassan eljön majd ez az idő is. Az idő pedig múlik. Ticken-Tacken 😊flzoli
azt azért tudod, hogy nem idén használjuk először az ilyen csíkozású mezt? Ha jól emlékszem legalább a 70-es években is ilyenben nyomta a császár???

szerk.: meg is van...
 www.stickerfreak.de/Grafiken/Trikots/FCB/1970-1971%20a.jpg

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
...tüsi91
ingyen ilyen játékosokat lehet kukázni...Amadeus91
Igen, pont ez a probléma. Szar a magyar utánpótlás mindenki tudja, ez a hét remekül bizonyítja is. Ám ezek a tucatlégiósok semmivel sem különbek. 50 semmit érő jut egy Besicre. Vagy még rosszabb az arány.tüsi91
én a problémát abban látom, hogy közpénzből működnek a magyar klubok, ezeknek a bérét - pl. Ugrai tetkóját - effektíve te fizeted meg én, miközben önmagában - az állami mell nélkül - a magyar futball életképtelen lenne. Ezzel pedig el is mondtunk mindent.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
...tüsi91
ingyen ilyen játékosokat lehet kukázni...Amadeus91
Igen, pont ez a probléma. Szar a magyar utánpótlás mindenki tudja, ez a hét remekül bizonyítja is. Ám ezek a tucatlégiósok semmivel sem különbek. 50 semmit érő jut egy Besicre. Vagy még rosszabb az arány.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
Szerintem csak azokat a drukkereket lehet hülyének nézni, akik maguk is tényleg hülyék. Aki látta a Sliema Wanderers elleni dupla kínzást, az mégis mi a fityfenét várt egy olyan csapat ellen, aki a mienknél erősebb futballal rendelkező ország bajnokságából jön? Ez a Rijeka az elmúlt szezonban az EL csoportkörében volt, kiütötte a Stuttgartot (mondjuk nem olyan aranykorszakot él a klub, mint Lisztes vagy Szabics idejében). Azaz számottevő eredményt tud felmutatni az elmúlt 1 (!!!) évből.

Én láttam a kinti meccset is, a Dibusznak voltak bravúrjai, de ettől még, amit Doll kitalált az úgy nagyjából működött. Arról nem az edző tehet, hogy egy kikukázott csecsemnek annyi esze van, hogy egy teljesen ártatlan szituációban alávág az ellenfélnek a tizenhatoson belül.... S akkor a hazai meccs 20. percében a belső védő megenged magának egy minimum necces, de inkább felelőtlen becsúszást a 16-oson belül, majd ezen felbuzdulva még kézzel akadályozza is a labda útját. S nem magyar, itthon nevelkedett, mentálisan 0 futballistákról van szó.tüsi91
ingyen ilyen játékosokat lehet kukázni...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem csak azokat a drukkereket lehet hülyének nézni, akik maguk is tényleg hülyék. Aki látta a Sliema Wanderers elleni dupla kínzást, az mégis mi a fityfenét várt egy olyan csapat ellen, aki a mienknél erősebb futballal rendelkező ország bajnokságából jön? Ez a Rijeka az elmúlt szezonban az EL csoportkörében volt, kiütötte a Stuttgartot (mondjuk nem olyan aranykorszakot él a klub, mint Lisztes vagy Szabics idejében). Azaz számottevő eredményt tud felmutatni az elmúlt 1 (!!!) évből.

Én láttam a kinti meccset is, a Dibusznak voltak bravúrjai, de ettől még, amit Doll kitalált az úgy nagyjából működött. Arról nem az edző tehet, hogy egy kikukázott csecsemnek annyi esze van, hogy egy teljesen ártatlan szituációban alávág az ellenfélnek a tizenhatoson belül.... S akkor a hazai meccs 20. percében a belső védő megenged magának egy minimum necces, de inkább felelőtlen becsúszást a 16-oson belül, majd ezen felbuzdulva még kézzel akadályozza is a labda útját. S nem magyar, itthon nevelkedett, mentálisan 0 futballistákról van szó.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com


az összes mezünk okádék lesz idén....Amadeus91
Már nem azért, de én ebben a hazai mezben látok egy kis Barca beütést 😀

Kíváncsi vagyok mikor mikor vág a bajor öntudat olyan magasra, hogy Pep Guevara vezetésével elindul a tartomány önállósodási mozgalma a fociakadémiáról kikerülő tömérdek számú isteni képességű szupertörpével. Lassan eljön majd ez az idő is. Az idő pedig múlik. Ticken-Tacken 😊

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez a Rijeka nem is olyan rég oda - vissza elverte a Dinamo Zagreb-et...JC6
és 11 ponttal előzte meg a bajnokságban a másik horvát nagycsapatot...Shilkor
Ettől még lehet ez egy kifutott eredmény, nem tudom mi nem érthető ezen... flzoli
Értjük, de baromira semmi köze ahhoz, hogy mi történik 2014-ben.

Aminek köze van, az 2013, mikor kiverték a Stuttgartot és bementek az EL-be. Ez egy értékmérő.
Az, hogy 1999-ben Sztipánovics Barnabás volt a gólvágójuk, az irreleváns.
A futballt futballisták játszák, nem pedig csapatlogók.Höri
Ez remek, de nem teljesen értem miről is szól ez most. 😊
Tisztában vagyok vele, hogy ez a Fiume nem egy rossz csapat, és mondjuk 10-ből 9-szer elverné a fradi száját. Nekem a fő problémám az volt, hogy hiába a korábbi, figyelmeztető jellegű fiumei eredmények, ez a csapat rohadtul nem egy világválogatott volt, akik ellen bokát fogva letolt gatyával kell kimenni.
Persze lehet úgy is, csak akkor azt kommunikálják le, hogy "tudjuk jobb csapat az ellenfél, így célfocival próbálkozunk, hátha sikerül kihúzni és beverni 1-2 kontrát".

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
olvasni a sok troll hozzászólást csak 1-2 megjegyzést tennék
1: hol voltatok lilák-kékfehérgedeonok-stb., mikor 9 meccses győzelmi sorozatunk volt??? ja, hogy a 10-13. helyen, oké.
csebi
Én, bár sem lila-fehér, sem kék-fehér szimpi nem vagyok, amikor ebben a gyalázatos szar bajnokságban 9 győzit ért el a Fradi, mondtam, hogy mindegy, ők is (akárcsak a többi falábú csapat) kiesnek az albán másodosztályú kupagyőztestől és szeptemberben már ráérnek már csak a MB1-gyel foglalkozni. Majdnem igazam lett.....

A stadionokról pedig annyit, ez olyan, mintha a méregdrága herendi porcelánban moslékot tárolnál. Ennek a focinak [meg a drukkerek egy részének] libalegelő sem nagyon dukál..... 😊csi77
Én viszont mondhatni hogy kék-fehér vagyok, mégha el is tűnt már a lelkesedés a magyar foci iránt. Hiába volt mindig is lenézett és cikizett csapat az MTK, a lehetőségeikhez képest szerint magasan ők tették a legtöbbet hozzá a focihoz az elmúlt 15 évben. Várszegi fölhúzta az első akadémiát, és onnantól jószerével az MTK látta el a magyar bajnokságot játékossal. (Elég most megnézni hány egykor volt MTK-s van nem éppen töltelék szerepben a válogatott közelében, Debrecenben, Győrben, Fehérváron vagy máshol).

Persze a pénz mindig kellett, így az ígéretes csapatokat mindig el kellett adni, így kezdődhetett minden elölről. Emiatt persze hosszútávon sosem lehet majd az MTK meghatározó élcsapat itthon, de egy jó, fiatalokat felépítő csapatként igenis szükség van rá. Igen, kevés a néző, igen, a szombati játéknap mindig kényes kérdés marad a csapat háza táján, és igen, háborús övezetekben is jobb állapotú stadionokkal találkozni, mint a Hungária körúton.

Mégis teszik a dolguk, és mennek tovább a kitűzött cél irányába. Nem fényezik magukat, nem áltatják magukat a 15 millió drukkerrel, nem törnek zúznak minden meccs után, nem kapnak hiper-modern stadiont állam bácsitól, nem ajnározzák őket a TV-ben, nem rizsáznak állandóan a "zöld szívről és a lélekről" és akkor sem növekszik meg számottevően a zsebkendő eladások száma az elélvező szurkerhad miatt, amikor 3 meccset nyernek zsínórban 1:0-ra. Lehet nem szeretni és lenézni, de ha mindegyik csapat csak annyira tenné a dolgát a saját predesztinált szinjén (ugye magyar élcsapatok...), mint az MTK nevelőegyesületként, akkor régen nem azon vitáznánk, hogy a magyar focit az ürülék melyik stádiumához és állapotához hasonlítsuk

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004


az összes mezünk okádék lesz idén....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Igazad van többet vártam, de hosszabb távon. Nem azt mondom, hogy terem minden bokorban egy Gera vagy egy Hiszti Szabi, de azóta már jó pár év eltelt, és mégsem sikerült kinevelni/leigazolni egy európai mértékkel mérve értékelhető magyar játékost, ez tény.

Te jobban látod akkor a horvát foci helyzetét, köszönöm a felvilágosítást. Te is mondtad, hogy a Fiuménak nincsenek olyan lehetőségei már, mint a Fradinak mostanában, mégis mennyivel többet hoznak ki a saját helyzetükből. Hát pont ez a bajom nekem is, hogy csak a szájalás megy, a teljesítmény meg a béka feneke alatt......flzoli
Mondjuk a horvát mentalitás teljesen más, láthattad az első meccs első 30 percében, hogy a Fradi egyszer ha átlépte a félpályát - mondjuk utána se sokkal többször - annyira beszorították őket, rúgtak, haraptak, csúsztak - másztak.
A horvát szurkolókban az a jó, hogy van tökük. Nem azt kiabálják egy szar meccs után, hogy "k*rva gyenge", vagy kivonulnak a stadionból hanem fogják magukat és több százan kimennek a csapat edzésére, számon kérni őket, hogy hogy is volt az a hétvégi bajnoki...?

Számomra fura volt, hogy több fórumon is azt írták - lehet, csak szurkolók - hogy a Fradi továbbjut. Szomorú, hogy nincsenek tisztában az ellenféllel és arra nem képesek, hogy utánanézzenek, mizu...
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 004
MASSIMO BRUNO

Anderlecht--->RB Leipzig 9 millió euró, 2. Liga rekord

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
magyar - horvát párharcok az elmúlt 20 évben az európai porondon.
4 továbbjutás, 7 bukta, még ez is hízelgő

1997 UEFA, MTK - Croatia Zagreb 1-0, 0-2
1999 BL, MTK - Croatia Zagreb 0-0, 0-2
2000 BL, Dunaferr - Hajduk Split 2-0, 2-2
2001 BL, FTC - Hajduk Split 0-0, 0-0, büntetők
2002 BL, ZTE - NK Zagreb 1-0, 1-2
2002 UEFA, ZTE - Dinamo Zagreb 0-6, 1-3
2003 UEFA MTK - Dinamo Zagreb 1-3, 0-0
2003 UEFA DVSC - Varteks 3-1, 3-2
2005 BL DVSC - Hajduk Split 3-0, 5-0

2010 EL Győr - Dinamo Zagreb 0-2, 1-2
2014 EL FTC - Rijeka 0-1, 1-2

több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ez a Rijeka nem is olyan rég oda - vissza elverte a Dinamo Zagreb-et...JC6
és 11 ponttal előzte meg a bajnokságban a másik horvát nagycsapatot...Shilkor
Ettől még lehet ez egy kifutott eredmény, nem tudom mi nem érthető ezen... flzoli
Értjük, de baromira semmi köze ahhoz, hogy mi történik 2014-ben.

Aminek köze van, az 2013, mikor kiverték a Stuttgartot és bementek az EL-be. Ez egy értékmérő.
Az, hogy 1999-ben Sztipánovics Barnabás volt a gólvágójuk, az irreleváns.
A futballt futballisták játszák, nem pedig csapatlogók.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem te túl sokat vártál a Fraditól flzoli.

Ezt írtad: "Őszintén szólva nem követem a horvát bajnokság történéseit, de a horvát nagy csapatok nálam a Dinamo Zagreb és mondjuk a Hajduk Split. Ettől még persze bőven jobb lehet a Rijeka mint bármelyik mennyei csapat, de ne úgy állítsuk már be, mintha orbitálisan nagy különbségek lennének."

Nem követed a horvát bajnokságot. Én igen, mivel több, mint 10 éve Dinamo-s vagyok. Tisztában voltam és vagyok a bajnoksággal, a csapatokkal, játékosokkal (persze nem mindennel). Tudtam, hogy a Rijeka - ha nem is nevetve - de átgyalogol a Fradin. Sajnos orbitálisan nagy különbségek vannak a horvát bajnokság és a magyar bajnokság összes csapata között, így az FTC és a Rijeka között is. Nekik nincsenek olyan jó körülményeik, amiben benne van a Fradi azóta, mióta rendeződött a háttér, viszont évről - évre egyre nagyobb dolgokat visznek véghez és nem csak a szájuk jár.

Szomorú látni, hogy még mindig hülyének nézik a saját szurkolóikat - nem csak a Fradinál.

Az ETO-ra kitérve.
Ezt a Göteborgot ütni kellett volna simán. Ennyi.JC6
Igazad van többet vártam, de hosszabb távon. Nem azt mondom, hogy terem minden bokorban egy Gera vagy egy Hiszti Szabi, de azóta már jó pár év eltelt, és mégsem sikerült kinevelni/leigazolni egy európai mértékkel mérve értékelhető magyar játékost, ez tény.

Te jobban látod akkor a horvát foci helyzetét, köszönöm a felvilágosítást. Te is mondtad, hogy a Fiuménak nincsenek olyan lehetőségei már, mint a Fradinak mostanában, mégis mennyivel többet hoznak ki a saját helyzetükből. Hát pont ez a bajom nekem is, hogy csak a szájalás megy, a teljesítmény meg a béka feneke alatt......

több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
olvasni a sok troll hozzászólást csak 1-2 megjegyzést tennék
1: hol voltatok lilák-kékfehérgedeonok-stb., mikor 9 meccses győzelmi sorozatunk volt??? ja, hogy a 10-13. helyen, oké.
csebi
Én, bár sem lila-fehér, sem kék-fehér szimpi nem vagyok, amikor ebben a gyalázatos szar bajnokságban 9 győzit ért el a Fradi, mondtam, hogy mindegy, ők is (akárcsak a többi falábú csapat) kiesnek az albán másodosztályú kupagyőztestől és szeptemberben már ráérnek már csak a MB1-gyel foglalkozni. Majdnem igazam lett.....

A stadionokról pedig annyit, ez olyan, mintha a méregdrága herendi porcelánban moslékot tárolnál. Ennek a focinak [meg a drukkerek egy részének] libalegelő sem nagyon dukál..... 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Törölt felhasználó
Szerintem te túl sokat vártál a Fraditól flzoli.

Ezt írtad: "Őszintén szólva nem követem a horvát bajnokság történéseit, de a horvát nagy csapatok nálam a Dinamo Zagreb és mondjuk a Hajduk Split. Ettől még persze bőven jobb lehet a Rijeka mint bármelyik mennyei csapat, de ne úgy állítsuk már be, mintha orbitálisan nagy különbségek lennének."

Nem követed a horvát bajnokságot. Én igen, mivel több, mint 10 éve Dinamo-s vagyok. Tisztában voltam és vagyok a bajnoksággal, a csapatokkal, játékosokkal (persze nem mindennel). Tudtam, hogy a Rijeka - ha nem is nevetve - de átgyalogol a Fradin. Sajnos orbitálisan nagy különbségek vannak a horvát bajnokság és a magyar bajnokság összes csapata között, így az FTC és a Rijeka között is. Nekik nincsenek olyan jó körülményeik, amiben benne van a Fradi azóta, mióta rendeződött a háttér, viszont évről - évre egyre nagyobb dolgokat visznek véghez és nem csak a szájuk jár.

Szomorú látni, hogy még mindig hülyének nézik a saját szurkolóikat - nem csak a Fradinál.

Az ETO-ra kitérve.
Ezt a Göteborgot ütni kellett volna simán. Ennyi.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 678 — Vikings fan
Ez a Rijeka nem is olyan rég oda - vissza elverte a Dinamo Zagreb-et...JC6
és 11 ponttal előzte meg a bajnokságban a másik horvát nagycsapatot...Shilkor
Ettől még lehet ez egy kifutott eredmény, nem tudom mi nem érthető ezen... Nehogy már komolyan gondoljátok, hogy ez a Fiume, akárcsak középtávon tudna versenyezni a Dinamoval, amely Halilović szintű taknyosokat ad el a katalán törpegyletnek.
Elismerem, most egészen jól összeállt a horvát csapat, akár sokáig is juthatnak az EL-ben, de az állandó magyarázkodásból már elegem van. Bárhogy is nézzük, ez akkor is egy szánalmas EL "menetelés" volt mind a Győr, mind a Fradi részéről. Hangsúlyozom, lehet hogy jobb képességű az ellenfél, vagy nagyobb a költségvetése, de ilyen lélektelenül, összevissza, beszari módon kiállni egy nemzetközi meccsre.....flzoli
Azért mondjuk a Győrt külön venném. Azért a Göteborg és köztük olyan nagy különbség nem volt. Itthon gyakorlatilag akkora ajtó ablak helyzeteket hagytak ki, hogy vicc számba ment. Kb ők is csak a 90%os ziccerekből verhettek volna 3-at. A védelmük 2 alapembere esett ki közvetlen meccs előtt és Horváth Feri egy támadóval állt fel a védelem szélén, körbe is röhögték a svédek. Játék képe alapján azért viszont nem volt messze a svéd csapattól, csak ők beverték a helyzeteiket, a Győr meg nem.
Fradi az más tészta.
több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 030 — Ajmo Vatreni
Lehet itt magyarázni és magyarázkodni, de a tény az, hogy a kis-középcsapatoknál (Pápa, Pécs, Kecskemét, stb.) minimum 4-5-ször több pénzt kapó FTC nem érte meg az augusztust a nemzetközi kupában. Ezért felesleges beleönteni a lóvét középszerűnél is gyengébb idegenlégiósokba, stadionba, szkennerbe stb. Ez sokkal jobb eredmény mint a másik kistafirungozott csapat vergődése, ami még eddig sem jut el, de akkor is kurva kevés. (Az más kérdés, hogy erről nem (csak) a Fradi tehet.)

Azt mondjuk nem értem, hogy ha nekünk már ilyenkor játszani kell, akkor miért nem igazítjuk a bajnokságot ehhez és kezdünk korábban?
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ez a Rijeka nem is olyan rég oda - vissza elverte a Dinamo Zagreb-et...JC6
és 11 ponttal előzte meg a bajnokságban a másik horvát nagycsapatot...Shilkor
Ettől még lehet ez egy kifutott eredmény, nem tudom mi nem érthető ezen... Nehogy már komolyan gondoljátok, hogy ez a Fiume, akárcsak középtávon tudna versenyezni a Dinamoval, amely Halilović szintű taknyosokat ad el a katalán törpegyletnek.
Elismerem, most egészen jól összeállt a horvát csapat, akár sokáig is juthatnak az EL-ben, de az állandó magyarázkodásból már elegem van. Bárhogy is nézzük, ez akkor is egy szánalmas EL "menetelés" volt mind a Győr, mind a Fradi részéről. Hangsúlyozom, lehet hogy jobb képességű az ellenfél, vagy nagyobb a költségvetése, de ilyen lélektelenül, összevissza, beszari módon kiállni egy nemzetközi meccsre.....

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
[
nem a Máltai meccsekről beszéltem...
Bárhogy is nézzük a horvát foci jóval előbb jár, mint a magyar. Bravúr lett volna a Rijeka kiverése, bármit is gondolsz.
odavágóról írtam, hogy célfutball volt, nehéz amúgy úgy kapura lőnöd, hogy a felépített kontráidat büntetlenül megállítják taktikai szabálytalansággal (utolsó emberként félpályánál felvágnak vkit, és nem piros pl.)
Sehol sem olvastam, hogy a 20.000-es stadiont azért húzták volna fel, hogy szemet gyönyörködtető játékkal kapjon ki a Fradi.
Kifogásokra én is mondtam, hogy azok nálam sem játszanak.
Debrecen Bl csoportkörbe akkor került be, mikor minőségi játékosok voltak ott, akiket el is adtak külföldre később, jóval erősebb keretük volt, mint most. Amúgy pl. a tavaszi ftc-dvsc meccs után, senki sem jött ide, hogy húúú ez a dvsc milyen gyenge. Akkor a fradi 5. helyen állt, és a debrecen úgy jött ide, hogy jó nekik az X. Mondtam is faternak, hogy ez szégyen. Idejön a magasan bajnokesélyes, tabellát vezető csapat, erre berendezkednek 1-1-re és kb semmit sem mutatnak. Ha az FTC csinálja egy magasan jobb csapat ellen, akkor meg megy a sírás.

Összességében, azért a talajon kell maradni. Leonardo és Jenner hiányát nem lehet 1 hét alatt pótolni. Lehet itt szidni Dollt, de én is elküldtem volna őket edzőként, bármennyire szerettem őket, mint szurkoló. Továbbra is mondom, ha év végén nem vagyunk dobogón, akkor lehet követelőzni, de hogy megint fél év után cseréljünk edzőt, annak sok értelme nincsen, így nem lehet csapatot építeni.csebi
Persze, a horvát és a magyar foci között legalább 1 osztály különbség van, ezt nem vitatom, de azt ne mondja már senki nekem, hogy a lehetőségeik jobbak voltak. Ahogy ők ki tudtak "növeszteni" és viszonylag állandó szinten fenntartani egy Dinamot, vagy egy Hajduk Splitet, ahogy a csehek egy Spartah Pragat, vagy a románok egy CFR-t vagy egy Steaua, addig nálunk 1-1 fellángolástól eltekintve marad a posvány.

Állítom, hogyha nem egy pénzmosó brigád irányítaná a labdarúgást az MLSZ és a klubvezetők szintjén, ha nem egy haveri alapon szerveződő, nagyképű talponálló csürheválogatott szintjén lennének a magyar edzők, akkor simán lehetett volna 1-2 ilyen kaliberű klubbot létrehozni itt Magyarországon is. Amíg itt megy az etetés, a hülyítés, az egymásra mutogatás és önámítás, addig semmi sem fog változni itt.

Konkrétan a Fradira vetítve a dolgot, szerintem ennyi pénzből, mint amennyit az utóbbi években kaptak, sokkal jobb csapatot lehetett volna felépíteni. Ha mentálisan sérült emberekkel (Jenner), levitézlet brazil diszkópatkányokkal (Leonardo) vagy épp ladikban menekült szigetlakókkal töltöd fel a keretet, persze hogy nem tudsz hosszú távon építkezni, csak ha mondjuk nagyon szerencsés kézzel nyúlsz bele a tutiba, és egyszerre találsz 4-5 Besics szintű fiatal feltörekvő játékost.
A mostani csapatban adott a Pavlovics-Mateos védőkettős, akinél nem sok jobb rohangál a környéken szerintem. Gera visszatért, és még mindig vezér lehet. Nos rajtuk kívűl el is fogytak a nemzetközileg valamire jó játékosok. Böde, Somalia szódával elmegy cserének, de a többi kuka.
Döntsük már el akkor, hogy mi a cél. Középszerű selejtből szemezgetve küzdeni a magyar bajnoki címért, hogy aztán egy máltai félamatőr csapat megalázzon idegenben, vagy egy tervszerű építkezéssel felépíteni egy olyan klubmodelt, ami esetleg idővel stabil, európai középcsapat lehet. Persze ehez hozzáértő kezébe kéne adni a szervezést és a tervezést, a magyar "szakértőkre" maximum a bólyacipelést és a meszelést bíznám

több mint 9 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 048 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Ez a Rijeka nem is olyan rég oda - vissza elverte a Dinamo Zagreb-et...JC6
és 11 ponttal előzte meg a bajnokságban a másik horvát nagycsapatot...