Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
nagy a szám, tudom, de ma otthon mit jelent ezer forint...? lassan cigit nem veszel belőledavemayer
Semmit, nem is az összeg, hanem hogy egy ilyen dolognak szerintem az elvek szerint ingyen kellene lennie, vagy max az "anyagköltséget" kellene kifizetni, nem az hogy elkérnek ezer forintot azért hogy talán egyszer elmegyek meccsre, de azért kerüljek szépen nyilvántartásba. Ennyi erővel most megfogok egy ezrest és lehúzom a WCn ugyanott tartok. A pénzemnek pedig nem vagyok ellensége.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
"NB I: szeptember 15-e után kötelező lesz a szurkolói kártya"

Jó lesz majd 70 néző előtt meccset játszani 😀Kenny
Mondjuk én sem értem mi a baj a szurkolói kártyával.
Kb annyi mint ha erre az oldalra meg kellene adnod a személyes adataidat belépéskor.Bazzani
Én is ki akartam váltani, hátha egyszer valami miatt a Chelsea meccsen kívül is kellene még fradi meccsre menni, de ezer forintot második megfontolásra sem ér meg. 😀Hanni
nagy a szám, tudom, de ma otthon mit jelent ezer forint...? lassan cigit nem veszel belőle

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
"NB I: szeptember 15-e után kötelező lesz a szurkolói kártya"

Jó lesz majd 70 néző előtt meccset játszani 😀Kenny
Mondjuk én sem értem mi a baj a szurkolói kártyával.
Kb annyi mint ha erre az oldalra meg kellene adnod a személyes adataidat belépéskor.Bazzani
Én is ki akartam váltani, hátha egyszer valami miatt a Chelsea meccsen kívül is kellene még fradi meccsre menni, de ezer forintot második megfontolásra sem ér meg. 😀
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 337 — "Grammar maci"
Azt mikor ertik mar meg vegre a tisztelt elvtarsak,hogy a Hool nem egyenlo Ultra???ZoliZoltán
mikor értik már meg a szurkolók hogy európai körülmények kellenek. Én maximálisan támogatom hogy minden szurkoló regisztrálva legyen, bár így sem tudom mi lesz az első kerítés nélküli Fradi-Újpesten...
Azért valahol kurva nevetséges hallgatni hogy felhúznak egy ilyen stadiont és akkor még tüntetnek mert oda már nem lehet majd csak úgy belógni. Igenis a mai világhoz az ilyen regisztráció hozzátartozik.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
"NB I: szeptember 15-e után kötelező lesz a szurkolói kártya"

Jó lesz majd 70 néző előtt meccset játszani 😀Kenny
A Pancho(ló)ba vajon jó lesz a strandbérlet is?iktriad
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mlsz-nem-kell-kulon-kartya-minden-stadionba-sipos-jeno-2353483


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Azt mikor ertik mar meg vegre a tisztelt elvtarsak,hogy a Hool nem egyenlo Ultra???
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Fölé-Mellé 1. hivatalos adás, 1. rész
 www.youtube.com/watch?v=KaPmINEWn_U
53 perc
Hurka bemutatkozik, u19, BL, EL

a 2. részben van az mb1 első forduló eseménysora, azt még töltögetem. Itt van  www.youtube.com/watch?v=y-16Inc4cA0
69 perc

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"NB I: szeptember 15-e után kötelező lesz a szurkolói kártya"

Jó lesz majd 70 néző előtt meccset játszani 😀Kenny
Mondjuk én sem értem mi a baj a szurkolói kártyával.
Kb annyi mint ha erre az oldalra meg kellene adnod a személyes adataidat belépéskor.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 139 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"NB I: szeptember 15-e után kötelező lesz a szurkolói kártya"

Jó lesz majd 70 néző előtt meccset játszani 😀Kenny
A Pancho(ló)ba vajon jó lesz a strandbérlet is?
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 338 — Omar's Coming Yo!
"NB I: szeptember 15-e után kötelező lesz a szurkolói kártya"

Jó lesz majd 70 néző előtt meccset játszani 😀

több mint 9 éve
ZERO_L New England Patriots 4 370 — situational football
Amint kiszorítják az ultrákat a stadionokból, meg lehet majd nézni milyen hangulat lesz ezekben a létesítményekben(most nem az MTK-féle kemény magra kell gondolni), elég csak átnézni Angliába, nincs balhé, de mellé színházhangulat párosul... legalább ott elit szinten fociznak, itthon még csak közepesnek mondható foci sincs

a lehető legmesszebb állok a "fradi szimpatizáns" skatulyától, de bizonyos részüket meg tudom érteni, nyilván vannak közöttük bűnözők is akik csak a balhé miatt mennek ki meccsekre(és ezért ellenzi a szkennert), de a legtöbb szurkoló nem ilyen, ez megint egy ostoba általánosítás


MLSZ büntetései is nevetségesek, nem tudom miért pont a szurkolóknál/ultráknál kell elkezdeni ezt a "népnevelést", mikor pl a közéletbe simán lehet zsidózni, cigányozni és történelem hamisító emlékműveket felállítani, de pár 100 ember kivételével a többi ingerküszöbét el sem érik ezek
az egész társadalmunk felfogásával, értékrendjével van baj és azért mert a stadionban majd nem illetve kevesebbet lehet "faszszopó Újpest"-ezni, az ég világon semmi nem fog változni
a társadalmunk nem ettől fog javulni, nem lesz több néző a meccseken, nem lesz jobb a foci minősége, csak most éppen nincs más akibe bele lehetne kötni, illetve van, az akadémiákat rendbe lehetne tenni(ha már a DP-t felkértük), de ahhoz szakértelem kéne és pár csókos bizony porul járna, azt meg ügye nem lehet

álomvilágban él az aki azt hiszi a focink majd a "kemény mag" távolmaradásával előrébb fog mozdulni, ez megint csak egy látszat intézkedés, aminek kézzel fogható hozadéka nem lesz, kiváncsi leszek azt a 500-1000 ultrát hogyan fogják pótolni a lelátón, gondolom a helyettesek is minden második héten elutaznak Pécs-re és Miskolcra... és 1-2 év múlva ha esetleg a csapat a táblázat második traktusába tartozik akkor is biztos ki fog menni, ügye?



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
Amadeus91
Tudjuk, No.-ban a szar is rózsa illatú, csak nem tudom, hogy ennek mi köze van a fradi vs.kubatov vs. szkenner dologhoz...gordon
he?
feljött a szurkolás téma, gondoltam berakom, mert egy jó videó. Liberalizmus van. | még |

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
azért a munkát, amiért pénzt kapsz, ne mossuk össze a szórakozással, amiért te fizetsz ...csebi
Ennek ellenére ott is neked kell elfogadni a szabályokat, nem a szervezőknek a tieidet. A másik, hogy csak annyira mostam össze, mint a szurkolók a rabosítást és a bűnözőnek való tekintést mossák össze, a beazonosítási lehetőség biztosításával. 😊
Tony
le is írtam, hogy ez meg miért hülyeség...

amúgy a jelenlegi magyar munkapiaci helyzetben nem mondanám azt, hogy van lehetőséged nem elfogadni a szabályokat... örülsz, hogy van melód az esetek nagy részében.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Amadeus91
Tudjuk, No.-ban a szar is rózsa illatú, csak nem tudom, hogy ennek mi köze van a fradi vs.kubatov vs. szkenner dologhoz...
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
azért a munkát, amiért pénzt kapsz, ne mossuk össze a szórakozással, amiért te fizetsz ...csebi
Ennek ellenére ott is neked kell elfogadni a szabályokat, nem a szervezőknek a tieidet. A másik, hogy csak annyira mostam össze, mint a szurkolók a rabosítást és a bűnözőnek való tekintést mossák össze, a beazonosítási lehetőség biztosításával. 😊

Alap gondolatmenethez kapcsolván: Azt meg már meg sem említettem, hogy ki is kapott egyből 20 000 € büntetést , mert a szurkolói nem megfelelően viselkedtek!? A szervezők sem viccből telepítenek több milliós berendezéseket, de sajnos (minthogy a mellékelt ábra mutatta) megalapozott és szükséges lépés (pláne ha valóba az európai kupaporond is cél a jövőben).
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Túlzott biztonsági intézkedések vannak a Fradi stadionban.NB2
Milyen érdekes, hogy csak a szurkolókat zavarja ez. Más cégeknél is van kamerarendszer és/vagy beléptetőrendszer, sőt táskákat is szoktak ellenőrizni, mégsem rinyálnak annyit a dolgozók, mint a szurkolók. Furcsamód én sem sírtam kriminalizálást, amikor 5-6 kamera vette az egész napos tevékenységem, mert tudtam nem csinálok semmi olyat, amiért félnem kellene. Az meg a tudatlanság tetőfoka, amikor azon megy a rinya, hogy egy alternatív azonosítási technológia van bevezetve, mert egyébként baromira mindegy, hogy tenyérszkenner vagy mágneskártya vagy fényképes igazolvány az azonosítás módja, ja mégsem mert a vénákat nem tudják hamisítani vagy pont ez a baj? 😊Tony
azért a munkát, amiért pénzt kapsz, ne mossuk össze a szórakozással, amiért te fizetsz ...csebi
Pontosan ez az, itt te döntöd el, hogy elfogadod-e a szolgáltatást nyújtó feltételeit vagy máshol költöd el a pénzedet. Mintha valaki egy olyan bordélyba járna kurvázni, ahol bónuszként seggbe is rakják az embert, de míg nagyban panaszkodik, azért vissza-visszajár, mintha muszáj lenne.baggio
ez az így van. ebben egyet értünk, nem is ezt kritizáltam. én is pontosan azért teljesen mind1 a véna szkenner, mert tudomásom szerint semmilyen más adatbázisban nem használnak vénát azonosításra - javítsatok ki, ha tévedek-. Innentől kezdve meg nem rohadt mindegy? a személyes adataidból többet tudnak meg ...

a rigmusokról meg csak annyit, hogy a bérletes barátomnak csak annyit írtam h úgy látszik van két új nóta 1: kubatov takarodj 2: bmeg a szkenner kubatov. Ennek tényleg semmi értelme.

Azt azért tegyük hozzá, hogy az az MLSZtól agyrém, hogy egy bmeg miatt már 100. ezer jár, erre sehol sincsen példa Nyugaton sem. A nemzetiségi, és vallási tiltást megértem, de a káromkodást sosem fogom ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 877 — No es importante
Túlzott biztonsági intézkedések vannak a Fradi stadionban.NB2
Milyen érdekes, hogy csak a szurkolókat zavarja ez. Más cégeknél is van kamerarendszer és/vagy beléptetőrendszer, sőt táskákat is szoktak ellenőrizni, mégsem rinyálnak annyit a dolgozók, mint a szurkolók. Furcsamód én sem sírtam kriminalizálást, amikor 5-6 kamera vette az egész napos tevékenységem, mert tudtam nem csinálok semmi olyat, amiért félnem kellene. Az meg a tudatlanság tetőfoka, amikor azon megy a rinya, hogy egy alternatív azonosítási technológia van bevezetve, mert egyébként baromira mindegy, hogy tenyérszkenner vagy mágneskártya vagy fényképes igazolvány az azonosítás módja, ja mégsem mert a vénákat nem tudják hamisítani vagy pont ez a baj? 😊Tony
azért a munkát, amiért pénzt kapsz, ne mossuk össze a szórakozással, amiért te fizetsz ...csebi
Pontosan ez az, itt te döntöd el, hogy elfogadod-e a szolgáltatást nyújtó feltételeit vagy máshol költöd el a pénzedet. Mintha valaki egy olyan bordélyba járna kurvázni, ahol bónuszként seggbe is rakják az embert, de míg nagyban panaszkodik, azért vissza-visszajár, mintha muszáj lenne.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
 www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014/brazilia-a-futballistak-macsok-nem-szabad-sirniuk-dunga-2353319

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 051 — Lucas Scott
Túlzott biztonsági intézkedések vannak a Fradi stadionban.NB2
Milyen érdekes, hogy csak a szurkolókat zavarja ez. Más cégeknél is van kamerarendszer és/vagy beléptetőrendszer, sőt táskákat is szoktak ellenőrizni, mégsem rinyálnak annyit a dolgozók, mint a szurkolók. Furcsamód én sem sírtam kriminalizálást, amikor 5-6 kamera vette az egész napos tevékenységem, mert tudtam nem csinálok semmi olyat, amiért félnem kellene. Az meg a tudatlanság tetőfoka, amikor azon megy a rinya, hogy egy alternatív azonosítási technológia van bevezetve, mert egyébként baromira mindegy, hogy tenyérszkenner vagy mágneskártya vagy fényképes igazolvány az azonosítás módja, ja mégsem mert a vénákat nem tudják hamisítani vagy pont ez a baj? 😊Tony
azért a munkát, amiért pénzt kapsz, ne mossuk össze a szórakozással, amiért te fizetsz ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 sport.hir24.hu/nb1/2014/07/29/az-allamnak-kellene-beszallni-a-fociklubokba/
Muszbek szerint a többi csapatnak is kellene az állami hátszél.laccoo74
pont, hogy takarodnia kéne az államnak teljesen kifele a profi sport csapatszintű finanszírozásából.Amadeus91
Igen, igazad van!
több mint 9 éve
Tony New Orleans Saints Notre Dame Fighting Irish 885 — 'Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm, Uram, hogy legalább nem hullámzik!" '
Túlzott biztonsági intézkedések vannak a Fradi stadionban.NB2
Milyen érdekes, hogy csak a szurkolókat zavarja ez. Más cégeknél is van kamerarendszer és/vagy beléptetőrendszer, sőt táskákat is szoktak ellenőrizni, mégsem rinyálnak annyit a dolgozók, mint a szurkolók. Furcsamód én sem sírtam kriminalizálást, amikor 5-6 kamera vette az egész napos tevékenységem, mert tudtam nem csinálok semmi olyat, amiért félnem kellene. Az meg a tudatlanság tetőfoka, amikor azon megy a rinya, hogy egy alternatív azonosítási technológia van bevezetve, mert egyébként baromira mindegy, hogy tenyérszkenner vagy mágneskártya vagy fényképes igazolvány az azonosítás módja, ja mégsem mert a vénákat nem tudják hamisítani vagy pont ez a baj? 😊
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 006
 sport.hir24.hu/nb1/2014/07/29/az-allamnak-kellene-beszallni-a-fociklubokba/
Muszbek szerint a többi csapatnak is kellene az állami hátszél.laccoo74
pont, hogy takarodnia kéne az államnak teljesen kifele a profi sport csapatszintű finanszírozásából.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/ftc-a-labdarugok-kialltak-az-elnok-mellett-2353393gordon
Ideje volt... Mondjon bárki bármit, azok nem szurkolók, akik 90 percen keresztül csak a "kubatov b@szd meg a szkennert" rigmust (vagy a változatosság kedvéért a f@szszopó újpestet) képesek énekelni. Ez egy ilyen fájdalmas időszak, de ha a klub tényleg nyugat-európai színvonalú akar lenni, ezektől a csoportoktól (kettes szektor...) végleg el kell határolódnia.baggio
A fradisták szídhatnák Szívóst, Furulyást, Berkit.."Kubatov véres a kezed", hagyjuk már....ha nincs az állam és a bábként odarakott Kubatov akkor ma a fradi az nb3ban küzdene mert az angol becsődöltette volna, de a fidesznek kellettek a fradi szurkolók szavazatai is...Kíváncsi lennék ha nem lenne ez a szkenner ügy akkor mi lenne a baj, mert valamit találnának az biztos..
több mint 9 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 sport.hir24.hu/nb1/2014/07/29/az-allamnak-kellene-beszallni-a-fociklubokba/
Muszbek szerint a többi csapatnak is kellene az állami hátszél.