Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
16 euró jegy 800 euró a "létminimum" (gondolom itt a minimálbért érted) ...
nálunk 7.5 euró a jegy a minimálbér meg mondjuk 330 euró
egyiknél 1:50 aránylás másiknál meg 44, tehát arányaiban nézve még drágább is a jegy, ha szigorúan nézzük... ez az, amit egyáltalán nem értesz. Nem német béreket keresünk meg a munkánkért, de arányaiban drágább jegyeket várnak el tőlünk megfizetni, és mind ezek mellett az ígéreteket is leszarják, amiket tettek. Ezekkel van a bajom, nem azzal, hogy mondjuk nem 7 ezer a bérlet félévre, mint a Puskásba, de ezt nagyon nehéz megérteni...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Keserves a szezon eleje ezt mondjuk én sejtettem, csak ugye a felkészülési meccsek teljesen értéketlen sikerei elvakították a dolgokat, most meg jött a pofára esés.tüsi91
Csak én éreztem a zavarban az erőt, amikor megláttam a Sunderland ellen (is) kezdő védő hármas névsorát? Blackett, Smalling, Jones. Öö...Mikey
Magában ez a 3 védős rendszer nagyon idegen, főleg olyanoknak, aki soha az életben nem játszottak benne. A másik meg, hogy egy offseasonben egyszerre megválni egy Vidic-Ferdinand-Evra triótól több, mint meredek. Persze nem az övék a jövő, meg ha rebuild van, akkor azt csinálják teljesen, de a tapasztalat nem egy rossz dolog. Van még Rojo, aki most jött, majd meglátjuk, Evans elvileg felépült. Blackett, amúgy ügyes gyerek, de 19 éves csak.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
ha birkákat hajtasz rá ki, akkor is annyiba fog kerülni a létesítmény fenntartása.Amadeus91
(Ha birkák fognak focizni, akkor igen, de ha pl. legelnek, akkor nem.)Atari
karbantartás, villanyszámla stb... bullshit érvelés felhozni, hogy olcsóbb legyen a jegyár, csak mert Messi helyett Ugrai kergeti a labdát.Amadeus91
eddig nem beszéltél a fenntartásról!!!!!

amúgy birkáknak minek villany, tudnak azok sötétben is legelni, és a legelőn sincsen akkora fenntartási költség - már ha van egyáltalán- szóval ez a bull shit érvelés ... szokásos demagógia, nagyon jó tanonc lettél ebben 😀

nem csak azért legyen olcsóbb a jegyár, mert nem Messi van itt. (bár nem tudom ki írt itt Messit...) én szándékosan írtam Reust meg Zlatant, amelyik két bajnokságban a leginkább megfizethetők a jegyárak, és eleve úgy állítják össze, hogy minél többen legyenek a stadionban, és erre is figyelnek ...

amúgy hosszasan lehetne még erről vitatkozni, de úgysem érted a lényeget. szolgáltatásért fizetek, és ha a szolgáltatás egy jelentős része nem nyugat-európai, akkor ne várják már el, hogy én mindenképpen kifizessem a nyugat-európai árat, márpedig ha jól gondolom Ugrai nem képviseli a nyugat-európai színvonalt a fociban ... (én kifizettem a bérletet, nem ezzel van a baj, de attól még soknak tartom)csebi
nem vagy köteles fizetni, tök egyszerű a képlet, nem mész ki. Majd megnézed tv-ben. Egyébként, ha már felhoztad a megfizethető jegyárakat és Reust, megnéztem gyors, a Freiburg elleni csörtére 30 euró (18 éves kor alatt 21,50, fogyatékosoknak 15) a legolcsóbb ülőjegy, összehasonlításképpen itt a fradi-nyíregyre már be lehetett menni 8 euróért. (ami lófasz, egy kisebb étkezés a mekiben, vagy 2 doboz cigi,4 akciós koktél a Dohány utcában) btw, ahhoz képest, hogy micsoda vityillót rittyentettek ide közpénzből (tudom Sobri..), egész tűrhetőek a jegyárak.Amadeus91
te meg nem vagy köteles megmondani, hogy ne rinyáljunk, sőt semmi közöd nincs hozzá ...

16 euró nevetséges összeg egy Németországban, picit nézz fel a Pro Asyl honlapjára és meglátod, hogy pl egy német menedékkérő mennyit kap az eljárás ideje alatt ...



csebi
16 euró igenis lófasz - nem gondoltam, hogy állni akarsz - szvsz kapsz belőle 1 pizzát meg hozzá 2 innivalót annyiért, vagy akár 2 mozijegy. Tekintve, hogy Németországban 800 euró a létminimum, annyit igyekszik az állam mindenkinek odalökni (most a táborokban lévőket hagyjuk ebből ki, ők úgysem azért mennek, hogy csápoljanak Götzének), kimondható, hogy 16 euró az nem egy nagy valami. Legjobb barátom a mercinél 3000 felett visz haza havonta Berlinben és ennek az összegnek (mármint a 16 eurós állónak) a tízszeresét hagyja ott 2 hetente nagybevásárláskor. (családapaként) Ti meg ennek a feléért jártok be itt, egy olyan szintű helyre, ami Németországban is jó lenne.
Az, meg amit a szurkolókról írsz, hogy most már le vagytok szarva. Mégis mit vártatok? Komolyan azt hittétek, hogy ez egy szavahihető brigád? Kubatov, meg környékén lévő fideszes slepp? Hogy majd itt honorálva lesz a 2006-s balhé, meg a HaHás 50 kilós gyerekek elhurcolása (nem azt mondom, hogy te voltál konkrétan), játékosok idecsalogatása? Hogy ez a rendszer ismer hálát? Vagy sok a jegy ára a magyar átlagbérhez (amiben Csányitól kezdve benne van az utolsó közmunkás) - 511 euró - számítva? Igen sok, de nagyon sokan, nagyon kulturáltan elmondtuk annak idején ellenérvként ezt, hogy bizony drágább lesz akkor a meccsre járás, nem fogja futni rá mindenkinek ilyen bérek mellett. Nem érdekelt senkit sem. Most, hogy már megvannak a stadionok, akkor meg fizessétek ki a jegyárakat - ami mondom, tényleg itt sok - vagy marad tényleg - nem leszólva - az, hogy tv-ben nézitek.Amadeus91
A jegyár nagyon nem Kubatovon múlik, jobb ha tudjátok, hanem az üzemeltető francia(?) cég határozza meg. Náluk pedig nem az együttérzés, hanem a profitorientáltság fog dominálni. Lehet itt 1000 FT-os jegyárért hőbörögni, és 150 FT-os vizezett sörért kiáltani, de nincs az a cég, amelyik ekkora veszteséggel bevállalta volna az üzemeltetést. Maximum államilag, de az már tényleg pofátlanság lett volna. Érthető módon az üzemeltetést már nem vállalták be.

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
persze igazából ott kezdődik minden, hogy eleve Cé nem ért kilencvenet vagy mennyit, a punkfrizurás brazil porcelánbaba sem ért 91-et, sőt Bél sem ért 95-öt, mint ahogy talán Suarez sem ér 81-et.slowmotion
A tarajos brazil mindennel együtt bőven 100 millió ajró fölött volt, bármit is prédikál a fedhetetlen katalán porhintő brigád.

Ha létezik ember, akiért megérte irgalmatlan mennyiségű pénzt kiadni az CR volt, réges rég visszahozta már az árát, és a marketing értéke is az egekben van. Ráadásul ezeket a pénzeket nem egyszerre, hanem évekre leosztva szokták kifizetni, és 10-20-30 millió egy ekkora klubnál nem egetrázó tétel

több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
ha birkákat hajtasz rá ki, akkor is annyiba fog kerülni a létesítmény fenntartása.Amadeus91
(Ha birkák fognak focizni, akkor igen, de ha pl. legelnek, akkor nem.)Atari
karbantartás, villanyszámla stb... bullshit érvelés felhozni, hogy olcsóbb legyen a jegyár, csak mert Messi helyett Ugrai kergeti a labdát.Amadeus91
eddig nem beszéltél a fenntartásról!!!!!

amúgy birkáknak minek villany, tudnak azok sötétben is legelni, és a legelőn sincsen akkora fenntartási költség - már ha van egyáltalán- szóval ez a bull shit érvelés ... szokásos demagógia, nagyon jó tanonc lettél ebben 😀

nem csak azért legyen olcsóbb a jegyár, mert nem Messi van itt. (bár nem tudom ki írt itt Messit...) én szándékosan írtam Reust meg Zlatant, amelyik két bajnokságban a leginkább megfizethetők a jegyárak, és eleve úgy állítják össze, hogy minél többen legyenek a stadionban, és erre is figyelnek ...

amúgy hosszasan lehetne még erről vitatkozni, de úgysem érted a lényeget. szolgáltatásért fizetek, és ha a szolgáltatás egy jelentős része nem nyugat-európai, akkor ne várják már el, hogy én mindenképpen kifizessem a nyugat-európai árat, márpedig ha jól gondolom Ugrai nem képviseli a nyugat-európai színvonalt a fociban ... (én kifizettem a bérletet, nem ezzel van a baj, de attól még soknak tartom)csebi
nem vagy köteles fizetni, tök egyszerű a képlet, nem mész ki. Majd megnézed tv-ben. Egyébként, ha már felhoztad a megfizethető jegyárakat és Reust, megnéztem gyors, a Freiburg elleni csörtére 30 euró (18 éves kor alatt 21,50, fogyatékosoknak 15) a legolcsóbb ülőjegy, összehasonlításképpen itt a fradi-nyíregyre már be lehetett menni 8 euróért. (ami lófasz, egy kisebb étkezés a mekiben, vagy 2 doboz cigi,4 akciós koktél a Dohány utcában) btw, ahhoz képest, hogy micsoda vityillót rittyentettek ide közpénzből (tudom Sobri..), egész tűrhetőek a jegyárak.Amadeus91
te meg nem vagy köteles megmondani, hogy ne rinyáljunk, sőt semmi közöd nincs hozzá ...

16 euró nevetséges összeg egy Németországban, picit nézz fel a Pro Asyl honlapjára és meglátod, hogy pl egy német menedékkérő mennyit kap az eljárás ideje alatt ...



csebi
16 euró igenis lófasz - nem gondoltam, hogy állni akarsz - szvsz kapsz belőle 1 pizzát meg hozzá 2 innivalót annyiért, vagy akár 2 mozijegy. Tekintve, hogy Németországban 800 euró a létminimum, annyit igyekszik az állam mindenkinek odalökni (most a táborokban lévőket hagyjuk ebből ki, ők úgysem azért mennek, hogy csápoljanak Götzének), kimondható, hogy 16 euró az nem egy nagy valami. Legjobb barátom a mercinél 3000 felett visz haza havonta Berlinben és ennek az összegnek (mármint a 16 eurós állónak) a tízszeresét hagyja ott 2 hetente nagybevásárláskor. (családapaként) Ti meg ennek a feléért jártok be itt, egy olyan szintű helyre, ami Németországban is jó lenne.
Az, meg amit a szurkolókról írsz, hogy most már le vagytok szarva. Mégis mit vártatok? Komolyan azt hittétek, hogy ez egy szavahihető brigád? Kubatov, meg környékén lévő fideszes slepp? Hogy majd itt honorálva lesz a 2006-s balhé, meg a HaHás 50 kilós gyerekek elhurcolása (nem azt mondom, hogy te voltál konkrétan), játékosok idecsalogatása? Hogy ez a rendszer ismer hálát? Vagy sok a jegy ára a magyar átlagbérhez (amiben Csányitól kezdve benne van az utolsó közmunkás) - 511 euró - számítva? Igen sok, de nagyon sokan, nagyon kulturáltan elmondtuk annak idején ellenérvként ezt, hogy bizony drágább lesz akkor a meccsre járás, nem fogja futni rá mindenkinek ilyen bérek mellett. Nem érdekelt senkit sem. Most, hogy már megvannak a stadionok, akkor meg fizessétek ki a jegyárakat - ami mondom, tényleg itt sok - vagy marad tényleg - nem leszólva - az, hogy tv-ben nézitek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Őszíntén szólva ezt a dicshimnuszt már túlzásnak érzem. Igen Mariskának ha jó napja volt szépen tudott rombolni az ellenfél védősorában, és 1az1-ben majdnem mindenkin át tudott menni. Ami nagyon nagy erénye, hogy 90 percen át rohangál eszeveszett módon (50 kiló körül lehet, fújta a szél is 😀 ) és a sebessége is nagyon rendben van.
DE
Okos játékosnak nevezni nagyon barokkos túlzás. Hányszor átkoztam a buta fejét, hogy hiába cselez le 1 embert utána direkt belevezeti 2 másikba, meg juszt is a rossz irányba megy a labdával. Meg amikor ugyan azt a mozdulatsort nyomatja tizedszerre is (kifele viszi majd beadás címszóval belerúgja a legközelebbi védőbe), bármiféle változtatás nélkül, hát kaparja az ember a falat tőle. Ráadásul csak egylábas, ami a pálya közepén néha problémát jelenthet.

Ettől független klasszis játékos, ha jó rendszerben és helyen használják. Az MU-nak úgy kell mint egy falat kenyér, de szerintem a Mata, Rooney, RvP hármas túl lassú hozzá. Egyedül kevés lesz a szélen, mert lekettőzik, viszont Cuadradóval a túloldalon viszont penge kis széljátékot hozhatnának össze, és fényévekkel javulhatna a United lepkefing kaliberű játéka.
Az MU kényszerhelyzetben van, ezért csak jóval áron felül tud játékost venni, főleg a BL nélkül. A mai elszabaduló árak mellett Di Maria 75-80 milliója szerintem reális (Realból jön, BL győztes, VB-döntő, jó forma tavaly), nagyon jó lehet az MU-ban, de ahhoz azért még nagyot kell túrbózni a kereten, hogy tükörsimán meglegyen a BL indulás az év végén....

több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 691
Keserves a szezon eleje ezt mondjuk én sejtettem, csak ugye a felkészülési meccsek teljesen értéketlen sikerei elvakították a dolgokat, most meg jött a pofára esés.tüsi91
Csak én éreztem a zavarban az erőt, amikor megláttam a Sunderland ellen (is) kezdő védő hármas névsorát? Blackett, Smalling, Jones. Öö...
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Azt figyeltem meg, hogy aki jár meccsre, annak nem tetszik a kártya, a vénaszkenner, aki viszont nem jár, az helyesli. Ennek mi az oka?Szokol
ez elég érdekes megfigyelés, mivel akiknek van kártyájuk, azok mennek a meccsekre, akiknek meg nincs, azok nembaggio
Tényleg? Én meg azt hittem, hogy az Albert-stadion kivételével szeptember 15-ig ki lehet menni bármelyik meccsre kártya nélkül is. Ráadásul bérlettel ki lehet menni továbbra is a szezonban a jelzett időpont után is. Nyugalom, már csak fél hónapig kell rettegned a magyar stadionokban, kitartás!Szokol
Én nem rettegek, mert rohadtul nem érdekel a magyar labdarúgás, csak annak a hatásai a saját életemre. Ha épp úgy alakul, mint holnap, simán kimegyek a fradi vagy válogatott meccsre kártyával vagy kártya nélkül, a szabályozások és a jegyárak ismeretében. Amennyiben nagyon fikázni akarok valakit, akkor a fifára és az uefára szorítkozom abban a tudatban, hogy az mlsz az ő előírásaikat tartja be a szurkolók vegzálásával.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Azt figyeltem meg, hogy aki jár meccsre, annak nem tetszik a kártya, a vénaszkenner, aki viszont nem jár, az helyesli. Ennek mi az oka?Szokol
ez elég érdekes megfigyelés, mivel akiknek van kártyájuk, azok mennek a meccsekre, akiknek meg nincs, azok nembaggio
Tényleg? Én meg azt hittem, hogy az Albert-stadion kivételével szeptember 15-ig ki lehet menni bármelyik meccsre kártya nélkül is. Ráadásul bérlettel ki lehet menni továbbra is a szezonban a jelzett időpont után is. Nyugalom, már csak fél hónapig kell rettegned a magyar stadionokban, kitartás!
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egervári Mester  www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/valogatott-haza-kene-hozni-csellengo-jatekosainkat-egervari-2359397.

Az utolsó bekezdés utolsó mondata kinyitotta a bicskát. Undorító.

----------------------

Di Maria lendületes játékos és jelen pillanatban sok más dolog mellett ez hiányzik legjobban a Unitedből. 59 millió fontról van szó, az kb 70 millió euró. Teljesen más típusú játékosok Suarez és ő, mások az erényeik. Ami biztos, hogy a United, ha megakar szerezni valakit, akkor rögtön felmegy az ára a játékosnak, azaz bőven afölött kell perkálni, amit a játékos ér. Ez van, ha 20 évig szinte konstansan Anglia és Európa egyik élcsapatáról (gazdaságilag nem is beszélve) van szó. S ezt 2-3 rosszabb év nem veszi el.

Keserves a szezon eleje ezt mondjuk én sejtettem, csak ugye a felkészülési meccsek teljesen értéketlen sikerei elvakították a dolgokat, most meg jött a pofára esés. Decemberig olyan hátrányig kellene elvergődni, hogy az első 4-re reális esély maradjon.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Azért a kurva anyját az összes Real Madrid szurkolónak, aki fütyüli Casillast (elég sokan vannak sajnos), lehet, hogy már nem ő a legjobb, de azért azt hiszem ennél jóval többet érdemel...Jughead
Vicc.Ez az ember egy legenda. Sajnos vannak kretén szurkolók mindenhol ahol divatból kifütyülik a legnagyobbakat is. Iker pedig az egyik legnagyobb.
agüero beáll, első labdaérintéséből gól, classic kun 😊 kár, hogy a cityben játszikDexxter Tailor
Hát szerintem Augero messze nem egy nagy szám, bizonyította a VB-n hogy túl sokat nem ér. Mignolet (ő védett?) meg érdekesen érkezett...
 sportgeza.hu/futball/mindenidok/2014/08/25/di_maria_annyiert_mint_suarez_ennyire_a_manunitednel_sem_lehetnek_hulyek/
Hogy ez a gyökér mégis mi miatt van még mindig az index alkalmazásában, az számomra megmagyarázhatatlan...Schleck
Azért nem semmi, hogy egy magára valamit adó sportújságíró annyit ért a focihoz, hogy ő 30 gólt lőtt ér 80 millát, ő meg nem tehát nem XDToca
valóban nem ezért, de tényleg nem ér annyit. az a nevetséges logika meg, ami alapján megmondják, miért vihették volna tízmilliókkal olcsóbban, az... igaz?

persze igazából ott kezdődik minden, hogy eleve Cé nem ért kilencvenet vagy mennyit, a punkfrizurás brazil porcelánbaba sem ért 91-et, sőt Bél sem ért 95-öt, mint ahogy talán Suarez sem ér 81-et.

de az Angyal oldalán annyi van, hogy fiatalabb egy évvel és hogy kevésbé balhés, Suarez mellett meg az szól, hogy fossa a gólokat, meg hogy sokkal jobb a fizikuma.
Suarezt ugyanúgy ki tudnád tenni a szélre, mint Di Mariát, mert kurva gyors, a labdát ugyanúgy elviszi, és van olyan jobb lába, mint ADM-nek a bal. csak fordítva nem megy, mert az Angyalból az életben nem lesz csatár, mert megeszik reggelire a középső védők. Suarezt meg végülis azért nem éri meg szélen hagyni, mert elöl nem lehet pótolni a góljait.slowmotion
Igazából senki nem ér ennyit, pontosítok senkinek nem ennyi az értéke. Viszont ha kifizetik megér annyit. DiMariat nagyon lebecsülik mert sokszor úgy csinált meg mindent, hogy ha nem figyeled mit csinál le se esik. Értsd remekül nyit területet, nagyon gyors és remekül 1-1zik és jól ad be. Gyakorlatilag széljátéka közel tökéletes. Remekül hozza helyzetbe is az embereket megvan a szeme és az agya a játékhoz és oda is teszi a labdát (nekem anno ezzel volt a gondom, hogy mindig valamin elbukott), de idén top ember volt.
Suareznél sokkal komplettebb játékos (igazából nem akarom összehasonlítani őket mert mindent összevetve Suarez jobb játékos, mondjuk balhésabb is 😀), viszont nem a 30 gólós, de legalább annyi gólban benne van, csupán nem a ő neve van ott a végén. Tavaly simán legtöbb assistot szórta a spanyol bajnokságban.
És ha már megéri a 80 milliót, szerintem jobban megéri a Manchesternek 80 millát kiperkálnia rá, mert Van Gaalnak nagyon kell egy ilyen ember. Aki kiszolgálja rendesen VanPersiet, aki helyet csinál és kiszolgálja Rooneyt és még sorolhatnám. Ráadásul nem igényli a labdát annyira.
Suarez meg ért volna 80-at sok csapatnak, szerintem a Barcának pont nem. Neymar + Messi mellé szerintem sokkal jobb kiegészítőket is találhattak volna. Persze lehet Enrique új rendszerében mind3 megfér, de még mindig csak 1 labda van 😀

Jah és a végére, én kétlem, hogy odaadnánk 40-45 millióért, Ancelotti azt mondta a PSG dolognál is, hogy ő számít DiMariara, igen éppen most nincs helye a kezdőben, de hosszú a szezon, sérülés meg minden, folyamatosan lehetne vele variálni és amint lecseng a Rodriguez láz simán ki is szoríthatja. 60 milla alatt szóba se álltunk senkivel, igaz kijelentette, hogy menni akar de áron alul nem fogjuk eladni.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
Azért a kurva anyját az összes Real Madrid szurkolónak, aki fütyüli Casillast (elég sokan vannak sajnos), lehet, hogy már nem ő a legjobb, de azért azt hiszem ennél jóval többet érdemel...Jughead
Vicc.Ez az ember egy legenda. Sajnos vannak kretén szurkolók mindenhol ahol divatból kifütyülik a legnagyobbakat is. Iker pedig az egyik legnagyobb.
agüero beáll, első labdaérintéséből gól, classic kun 😊 kár, hogy a cityben játszikDexxter Tailor
Hát szerintem Augero messze nem egy nagy szám, bizonyította a VB-n hogy túl sokat nem ér. Mignolet (ő védett?) meg érdekesen érkezett...
 sportgeza.hu/futball/mindenidok/2014/08/25/di_maria_annyiert_mint_suarez_ennyire_a_manunitednel_sem_lehetnek_hulyek/
Hogy ez a gyökér mégis mi miatt van még mindig az index alkalmazásában, az számomra megmagyarázhatatlan...Schleck
Azért nem semmi, hogy egy magára valamit adó sportújságíró annyit ért a focihoz, hogy ő 30 gólt lőtt ér 80 millát, ő meg nem tehát nem XDToca
valóban nem ezért, de tényleg nem ér annyit. az a nevetséges logika meg, ami alapján megmondják, miért vihették volna tízmilliókkal olcsóbban, az... igaz?

persze igazából ott kezdődik minden, hogy eleve Cé nem ért kilencvenet vagy mennyit, a punkfrizurás brazil porcelánbaba sem ért 91-et, sőt Bél sem ért 95-öt, mint ahogy talán Suarez sem ér 81-et.

de az Angyal oldalán annyi van, hogy fiatalabb egy évvel és hogy kevésbé balhés, Suarez mellett meg az szól, hogy fossa a gólokat, meg hogy sokkal jobb a fizikuma.
Suarezt ugyanúgy ki tudnád tenni a szélre, mint Di Mariát, mert kurva gyors, a labdát ugyanúgy elviszi, és van olyan jobb lába, mint ADM-nek a bal. csak fordítva nem megy, mert az Angyalból az életben nem lesz csatár, mert megeszik reggelire a középső védők. Suarezt meg végülis azért nem éri meg szélen hagyni, mert elöl nem lehet pótolni a góljait.
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Azért a kurva anyját az összes Real Madrid szurkolónak, aki fütyüli Casillast (elég sokan vannak sajnos), lehet, hogy már nem ő a legjobb, de azért azt hiszem ennél jóval többet érdemel...Jughead
Vicc.Ez az ember egy legenda. Sajnos vannak kretén szurkolók mindenhol ahol divatból kifütyülik a legnagyobbakat is. Iker pedig az egyik legnagyobb.
agüero beáll, első labdaérintéséből gól, classic kun 😊 kár, hogy a cityben játszikDexxter Tailor
Hát szerintem Augero messze nem egy nagy szám, bizonyította a VB-n hogy túl sokat nem ér. Mignolet (ő védett?) meg érdekesen érkezett...
 sportgeza.hu/futball/mindenidok/2014/08/25/di_maria_annyiert_mint_suarez_ennyire_a_manunitednel_sem_lehetnek_hulyek/
Hogy ez a gyökér mégis mi miatt van még mindig az index alkalmazásában, az számomra megmagyarázhatatlan...Schleck
Azért nem semmi, hogy egy magára valamit adó sportújságíró annyit ért a focihoz, hogy ő 30 gólt lőtt ér 80 millát, ő meg nem tehát nem XD
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
ha birkákat hajtasz rá ki, akkor is annyiba fog kerülni a létesítmény fenntartása.Amadeus91
(Ha birkák fognak focizni, akkor igen, de ha pl. legelnek, akkor nem.)Atari
karbantartás, villanyszámla stb... bullshit érvelés felhozni, hogy olcsóbb legyen a jegyár, csak mert Messi helyett Ugrai kergeti a labdát.Amadeus91
eddig nem beszéltél a fenntartásról!!!!!

amúgy birkáknak minek villany, tudnak azok sötétben is legelni, és a legelőn sincsen akkora fenntartási költség - már ha van egyáltalán- szóval ez a bull shit érvelés ... szokásos demagógia, nagyon jó tanonc lettél ebben 😀

nem csak azért legyen olcsóbb a jegyár, mert nem Messi van itt. (bár nem tudom ki írt itt Messit...) én szándékosan írtam Reust meg Zlatant, amelyik két bajnokságban a leginkább megfizethetők a jegyárak, és eleve úgy állítják össze, hogy minél többen legyenek a stadionban, és erre is figyelnek ...

amúgy hosszasan lehetne még erről vitatkozni, de úgysem érted a lényeget. szolgáltatásért fizetek, és ha a szolgáltatás egy jelentős része nem nyugat-európai, akkor ne várják már el, hogy én mindenképpen kifizessem a nyugat-európai árat, márpedig ha jól gondolom Ugrai nem képviseli a nyugat-európai színvonalt a fociban ... (én kifizettem a bérletet, nem ezzel van a baj, de attól még soknak tartom)csebi
nem vagy köteles fizetni, tök egyszerű a képlet, nem mész ki. Majd megnézed tv-ben. Egyébként, ha már felhoztad a megfizethető jegyárakat és Reust, megnéztem gyors, a Freiburg elleni csörtére 30 euró (18 éves kor alatt 21,50, fogyatékosoknak 15) a legolcsóbb ülőjegy, összehasonlításképpen itt a fradi-nyíregyre már be lehetett menni 8 euróért. (ami lófasz, egy kisebb étkezés a mekiben, vagy 2 doboz cigi,4 akciós koktél a Dohány utcában) btw, ahhoz képest, hogy micsoda vityillót rittyentettek ide közpénzből (tudom Sobri..), egész tűrhetőek a jegyárak.Amadeus91
te meg nem vagy köteles megmondani, hogy ne rinyáljunk, sőt semmi közöd nincs hozzá ...

amúgy meg most nem volt 7,5 euró a jegy, ne csúsztass... és csúsztatsz, mert a BVB meccsre a hasonló helyre szóló jegy 16 Euró volt ... (kapu mögött, B közép, állóhely, csak mint nálunk). Valahogy ezt kifelejtetted az összehasonlításodból (hazug ember-sánta kutya összefüggést hallottad már???)
16 euró nevetséges összeg egy Németországban, picit nézz fel a Pro Asyl honlapjára és meglátod, hogy pl egy német menedékkérő mennyit kap az eljárás ideje alatt ...

Megjegyzem, hogy ott a Bayern és a Schalke meccsekre van egyedül 20 %-os plusz különbség meg a BL meccsekre, tehát a 16 euró az a bundás meccseinek több, mint 80%-ra érvényes, míg Fradi meccsekre van drágább, és olcsóbb is a nyíregyi árnál ...

Ezerszer leírtuk, hogy nem csak az a probléma, hogy nyugati szintre akarják vinni a jegyárakat, hanem a saját ígéretüket sem tartották be (ugye a nyilatkozat a 20%-os áremelésről nem csak nekem van meg, én akkor szépen azt az összeget félre is raktam, majd jött a döbbenet, hogy ennél még majdnem 100%-kal több, hát baszki, tudom nézzem otthonról a te nagyképű, beképzelt véleményed alapján).
A másik pedig, hogy eddig jók voltak a szurkolók, akikkel pl játékosokat csábítottak ide (videókat játszottak le nekik), de most már menjenek, le vannak szarva.

Az a baj, hogy továbbra sem érted a lényeget, és nem is fogod. Ezt a lekezelő stílust pedig igenis elhagyhatnád, hogy majd megnézed a tv-ben? Tudjuk te mint k**** okos mindenkinél jobban tudsz mindent, de hidd el az egyetemen fog még érni meglepetés, hátha akkor rájössz, hogy le lehet szállni a magas lóról ...

Elkövetkező időkre tekintettel Amadeus kérlek, hogy ha már számokkal, statisztikákkal jössz, akkor legalább ne próbálj meg hülyének nézni, mert nem fog menni, úgyis rájövök, ha valótlanságot írtál, szóval csak az idődet fecséreled.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
Azt figyeltem meg, hogy aki jár meccsre, annak nem tetszik a kártya, a vénaszkenner, aki viszont nem jár, az helyesli. Ennek mi az oka?Szokol
engem nem zavar ...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
...baggio
annyira lerí rólad hogy életedben nem voltál még ilyen szektorban... felgyújtanak görög tűzzel??? URAM ISTEN

a kerítésen ülő ultra, egyszer csak fogja magát, gondol egyet és 15-20 méterre pont neked dobja? vagy mégis hogyan?
nagyobb a valószínűsége hogy az utcán egy vadidegen megkésel(ott kinek teszel panaszt/kit perelsz be?), minthogy téged egy magyar bajnokin valaki felgyújtson görögtűzzel

és mi van akkor ha mögötted egy részeg 150 kilós faszi megbotlik, rád esik és lezúgtok vagy 5 sort a betonon, akkor tiltsuk be azonnal a sört is, mondván "a megelőzés a fontos nem az utólagos okoskodás"???


mondjuk ha a stadionokat HD kamerákkal szerelnék fel, nem pedig buta vénaszkenneres marhasággal, akkor még az ilyen esetekben(és egyéb, sokkal valószínűbb esetekre) is meg lehetne találni a tettestZERO_L
mintha a falnak beszélnék, de nem hiszem el, hogy nem vagy képes felfogni azt (nyilván csak nem akarod, mert könnyebb a magad kis valóságában élni), hogy nincs olyan magát komolyan vevő klubcsapat, mely ennek a lehetőségét akár megkockáztatná:  www.theguardian.com/football/video/2013/nov/04/crowd-fire-belgrade-derby-match-video

bármennyire látványos, ez nem kulturált szórakozás, hanem egyszerűen életveszélyes, miután pedig a fifa és az uefa is így gondolja, erős a nyomás az mlsz-en és a Fradin is, hogy ennek a szabályozásnak megfeleljenbaggio
hagyjuk már ezt az örökké való összehasonlítgatást a nyugattal.Mi nem vagyunk nyugat,nem is leszünk.
Felgyújtanak görög tűzzel?Akkor egy NCAA meccsen meg maradandó halláskárosodást szenvedek a fúvós szerencsétlenektől.Na kb ennyi realitása van annak amit leírtál.Kenny
szegény Széchenyi, szegény Deák.... ilyenkor azért tuti karmolnak egyet lefelé.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 sportgeza.hu/futball/mindenidok/2014/08/25/di_maria_annyiert_mint_suarez_ennyire_a_manunitednel_sem_lehetnek_hulyek/
Hogy ez a gyökér mégis mi miatt van még mindig az index alkalmazásában, az számomra megmagyarázhatatlan...

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
2014-ben rácsodálkozni arra, hogy a foci micsoda üzlet lett, hát finoman fogalmazva is nevetséges, és akkor ezeket a kritikákat kellene bárkinek is komolyan vennie. Az MLSZ pedig nem csinál mást, mint megfelel az UEFA előírásainak, melyet idézni nem tudok most, de itt, az article 16-nál megtalálsz:  www.ecaeurope.com/Legal/UEFA%20Documents/2013_0241_Disciplinary%20Regulations%202013.pdf
(ajánlom a fradi ultrák figyelmébe különösen a H pontot, úgyis lehet zártkaput összehozni, hogy nem is stadionban történik a balhé - lásd Rijeka)

Tényleg borzasztó rossz irány, hogy a magyar szövetség a pénztermelő nyugati bajnokságokat igyekszik másolni, és nem a pályát felgyújtó, rendszeresen pénzbüntetésekkel sújtott balkáni ligák csapatait, egyszerűen érthetetlen, hogy az otp bank elnökében vagy egy ismert politikusban nincs annyi, hogy engedi játszadozni a piromániásokat és tolerálja a cigányozást. Hiszen az a 2000 ember csinálja a hangulatot, ugyan legyenek kedvesek már állni a számlát miatta, hiszen ez mindenkinek (?) az érdeke. Ezt itt hagyjuk abba, mert röhejesen szánalmas az egész vita.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 412 — #NoStress
a rendező pedig úgy intézkedik, ahogy ő maga jónak látja)
baggio
Egyszerűen nagyon rossz irány amit az MLSZ művel. Semmi konszenzusra nem törekszik. Most őszintén mi lenne ha azt mondaná, hogy oké píró mehet, de ha átrepül a másik táborba vagy a pályára milliós tételek.
NB2
Az lenne, hogy ha én klubtulaj lennék, és nem akarnék milliókat fizetni agyhalott randalírozó faszok miatt, akik érdemben nem hoznak bevételt, magam tiltatnám be a gyíkba mindazt, amivel a hülyék az én zsebemből vesznek ki pénzt.
Hopp, nem pont ez történik épp?....

És igenis, az is baromi egyoldalú, hogy az MLSZ csak a szurkolókra nézve tesz kötelezővé dolgokat, magukra nem! NB2
Mondj már egy példát, mégis mire gondolsz, amikor ezt az orbitális faszságot írod?
Az MLSZ-ben zsidóznak, cigányoznak, netán felgyújtják a szurkolókat, fenyegetik őket, vagy skandálják, hogy "buzi b-közép, sállálállálá"?
Vagy mi olyat tesznek, amit nem engedélyeznek?

Kérdezném finoman, hogy hány olyan stadion van ma Mo-n, ami normális kiszolgálást nyújt a szurkolóknak?
NB2
6.
És egyre több lesz idővel.
Hisz pont ebbe az irányba megy most a foci felzárkóztatása.
Azt csak megsúgom neked, hogy a stadionokat nem a Magyar Labdarúgó Szövetség építteti, így rajtuk badarság is számonkérni.

Tényleg előbb egy picit a saját házunk táján kéne sepergetni (MLSZ)
NB2
Te tényleg egy szövetséget hasonlítasz futballklubokhoz?
Akkor vesd már össze a zsiráfot a kaláccsal, elolvasom mi sül ki belőle.

több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
a rendező pedig úgy intézkedik, ahogy ő maga jónak látja)
baggio
Mert a foci már egy rohadt nagy üzlet lett! A klubszimpátia nem úgy jön létre, hogy ki adja a legolcsóbban a jegyet, sört, wifit😊 Nyugaton (talán a németek kivételek) nincs hangulat a meccseken, 1-2 üde színfolt van csak.
Egyszerűen nagyon rossz irány amit az MLSZ művel. Semmi konszenzusra nem törekszik. Most őszintén mi lenne ha azt mondaná, hogy oké píró mehet, de ha átrepül a másik táborba vagy a pályára milliós tételek. Ha balhé van stadionon belül (megjegyzem iszonyat régen volt már bunyó szurkolók között stadionban) súlyos bünti. De az, hogy a bírót, másik csapatot* nem szidhatod, mert rögtön többszázezer forintos bírság jön, az röhej. Persze most már a táborok is dacból szidják az MLSZ-t.
És igenis, az is baromi egyoldalú, hogy az MLSZ csak a szurkolókra nézve tesz kötelezővé dolgokat, magukra nem! Kérdezném finoman, hogy hány olyan stadion van ma Mo-n, ami normális kiszolgálást nyújt a szurkolóknak? Nem egy helyen csak toi-toi wc-k vannak, kb 10 stadionban rongyá áznál, van egy büfé 1000 emberre, és a foci bűngyenge. Tényleg előbb egy picit a saját házunk táján kéne sepergetni (MLSZ)

*őszintén voltam egy-pár helyen meccsen és engem nem zavart ha szidott az ellen, visszaszidtuk őket, aztán ennyi, szerintem mindenki nyugodtan aludt azért éjjel😊
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
hagyjuk már ezt az örökké való összehasonlítgatást a nyugattal.Mi nem vagyunk nyugat,nem is leszünk.
Felgyújtanak görög tűzzel?Akkor egy NCAA meccsen meg maradandó halláskárosodást szenvedek a fúvós szerencsétlenektől.Na kb ennyi realitása van annak amit leírtál.Kenny
Azzal tisztában vagy, hogy Angliában mikor és miért tiltották be a pirotechnikákat? De minek ide nyugatot, gyújtsuk fel mi is együtt a fradi stadiont, mint a bolgárok a kupadöntő helyszínét! Közben meg értetlenkedjünk azon, hogy valamiért ezt nem tolerálják a mocskos rendezők... Ha kulturálatlan parasztoknak neveznének, azt viszont kérjük ki magunknak, és okoljuk érte a cigányokat, zsidókat, politikusokat (és véletlenül se lássuk be, hogy egy focimérkőzésre való kilátogatás SZABAD döntés, a rendező pedig úgy intézkedik, ahogy ő maga jónak látja)



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 352 — Omar's Coming Yo!
...baggio
annyira lerí rólad hogy életedben nem voltál még ilyen szektorban... felgyújtanak görög tűzzel??? URAM ISTEN

a kerítésen ülő ultra, egyszer csak fogja magát, gondol egyet és 15-20 méterre pont neked dobja? vagy mégis hogyan?
nagyobb a valószínűsége hogy az utcán egy vadidegen megkésel(ott kinek teszel panaszt/kit perelsz be?), minthogy téged egy magyar bajnokin valaki felgyújtson görögtűzzel

és mi van akkor ha mögötted egy részeg 150 kilós faszi megbotlik, rád esik és lezúgtok vagy 5 sort a betonon, akkor tiltsuk be azonnal a sört is, mondván "a megelőzés a fontos nem az utólagos okoskodás"???


mondjuk ha a stadionokat HD kamerákkal szerelnék fel, nem pedig buta vénaszkenneres marhasággal, akkor még az ilyen esetekben(és egyéb, sokkal valószínűbb esetekre) is meg lehetne találni a tettestZERO_L
mintha a falnak beszélnék, de nem hiszem el, hogy nem vagy képes felfogni azt (nyilván csak nem akarod, mert könnyebb a magad kis valóságában élni), hogy nincs olyan magát komolyan vevő klubcsapat, mely ennek a lehetőségét akár megkockáztatná:  www.theguardian.com/football/video/2013/nov/04/crowd-fire-belgrade-derby-match-video

bármennyire látványos, ez nem kulturált szórakozás, hanem egyszerűen életveszélyes, miután pedig a fifa és az uefa is így gondolja, erős a nyomás az mlsz-en és a Fradin is, hogy ennek a szabályozásnak megfeleljenbaggio
hagyjuk már ezt az örökké való összehasonlítgatást a nyugattal.Mi nem vagyunk nyugat,nem is leszünk.
Felgyújtanak görög tűzzel?Akkor egy NCAA meccsen meg maradandó halláskárosodást szenvedek a fúvós szerencsétlenektől.Na kb ennyi realitása van annak amit leírtál.

több mint 9 éve
ozibozi New York Giants 15 556
Videó: Pirlónak arcizma sem rándul a szörfös lányoktól 😊
 www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/video-pirlonak-arcizma-sem-randul-a-szorfos-lanyoktol-2359121
több mint 9 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 691
hát, egyelőre ez még csak work in progress, e majd a visszavágók meg lesznek csapva az arabék 😊slowmotion
Majd a válogatott szünet után elkezd játszani is a csapat. Kell az újaknak egy kis idő.
Azért annak örülök, hogy legalább egy védő befejezte egészségesen a meccset.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 921 — Cowboys fan
hát, egyelőre ez még csak work in progress, e majd a visszavágók meg lesznek csapva az arabék 😊