Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jo lenne ma gyozelemmel kezdeni az uj szezont.
Mondjuk csatarok nelkul nehez...csak Bomba lesz...

Hajrá Lilák!!!
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Igazán leszívhat a Sport TV, fél hétkor a Fideszoton-Pápát adják a Pécs - MTK helyett, holott tuti, hogy azon több néznivaló lenne. Még jó, hogy a Fradi ma nem játszik, biztos azt adnák az Újpest helyett.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barca-neymar-csekely-agyi-aktivitasa-bizonyitja-zsenialitasat-2352673

"A Neymaron (és több barcelonai labdarúgón, sportolón) még februárban végzett MRI-vizsgálatok azt mutatták, hogy a játékos agyi aktivitása szinte minimális, miközben a labda a lábán van. "

😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀Amadeus91
szerintem nem csak akkor.

Mindig jövőre
több mint 9 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/u19-es-eb-ezen-a-tornan-ferfiva-ertek-a-sracok-meszoly-geza-2352637
Én ezen sírok...
Ezek a mondatok kész XD
"A legnagyobb tanulsága a tornának, hogy büszke vagyok a játékosokra"
"Ha az első mérkőzésen sikerült volna nyernünk, az feldobta volna a csapatot, és biztos, hogy másképp alakul a torna."Toca
:# 😥
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 www.nemzetisport.hu/spanyol_labdarugas/barca-neymar-csekely-agyi-aktivitasa-bizonyitja-zsenialitasat-2352673

"A Neymaron (és több barcelonai labdarúgón, sportolón) még februárban végzett MRI-vizsgálatok azt mutatták, hogy a játékos agyi aktivitása szinte minimális, miközben a labda a lábán van. "

😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀 😀😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/u19-es-eb-ezen-a-tornan-ferfiva-ertek-a-sracok-meszoly-geza-2352637
Én ezen sírok...
Ezek a mondatok kész XD
"A legnagyobb tanulsága a tornának, hogy büszke vagyok a játékosokra"
"Ha az első mérkőzésen sikerült volna nyernünk, az feldobta volna a csapatot, és biztos, hogy másképp alakul a torna."
több mint 9 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Na Kassai megkezdte az NB1-es szezon bírói hibáit.tüsi91
még mindig nagyon gáz, hogyha már egyszer van alapvonali játékvezető (bár az alkalmazása teljesen megbukott a tavalyi szezonban), akkor miért az asszisztenssel azonos oldalon helyezkedik... a hivatalos útmutatás szerint ugye azért, mert a játékvezetők átlót futnak, és így mindig lehet látáskapcsolat közöttük, de hát könyörgöm, mikor egy-egy ilyen ítéletnél az alapvonali jv. úgyis kommunikációs szetten keresztül "segít", akkor ez kb. tök mind1 lenne... Ennél az esetnél pl. abszolút jól jött volna, ha a másik oldali kapufánál áll a hölgy (Urbán Eszter volt ott). Ezzel nem akarom felmenteni Kassait, mert egyértelmű és meccset befolyásoló tévedés volt ez, de ha már alkalmaznak egy rendszert, lehetne logikusan is
több mint 9 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Nyugaton mi van? Szép stadion, sok néző, nagy pénz, nagy foci.
Itthon alapból semmi.
Kormányzati ráhatással csinálnak: szép stadiont ill. próbálkoznak nagy pénzzel. Egyelőre ennyi, de nem adhatjuk fel.
Logikusan az következik, hogy aki kimegy meccsre, a jegy árát levonhatja a rezsiből, vagy mittudomén...
Merjünk nagyot (focit) álmodni.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 9 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mtk-a-klub-visszautasithatatlan-ajanlatot-tesz-nemeth-krisztiannak-2352457

Azt úgy támogatnám 😀 Ez a Torghelle Vass Ádám duó is ordas nagy steal volt, de ezen a szinten Némó kurva nagy klasszis, még ha sokan utáljátok is.
tetszik ez az irány amerre haladunk. már csak a Vukmir-Nagytibi duót kéne valahogy kiszedni a kezdőből és irány Európa!eaglesmcnabb
top talent of the XXI. század in dö hángérien futból ahelyett, hogy Hollandiában vagy egy Bundesliga 2-ben (viccelek, nem bírná fizikummal) nyomná, hazajönne inkább bohóckodni a Mennyeibe? Sebaj, legalább stabil kerettag lesz a válogatottban.Amadeus91
A falábú gyökerek közé túl technikás......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 9 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mtk-a-klub-visszautasithatatlan-ajanlatot-tesz-nemeth-krisztiannak-2352457

Azt úgy támogatnám 😀 Ez a Torghelle Vass Ádám duó is ordas nagy steal volt, de ezen a szinten Némó kurva nagy klasszis, még ha sokan utáljátok is.
tetszik ez az irány amerre haladunk. már csak a Vukmir-Nagytibi duót kéne valahogy kiszedni a kezdőből és irány Európa!eaglesmcnabb
top talent of the XXI. század in dö hángérien futból ahelyett, hogy Hollandiában vagy egy Bundesliga 2-ben (viccelek, nem bírná fizikummal) nyomná, hazajönne inkább bohóckodni a Mennyeibe? Sebaj, legalább stabil kerettag lesz a válogatottban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Na Kassai megkezdte az NB1-es szezon bírói hibáit.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
néztem a MU edzőmeccsét, Herrera-n már most látszik mekkora játékos. Ha ez a PL-ben is megmutatkozik és fizikálisan is bírni fogja az egyik legjobb lesz már idén. Ezt a csávót hogy nem vitte el a Real vagy a Barca?davemayer
Roppant erős és szervezett ellenfél volt az LA. Én azért megvárnám az első pár meccset. Ügyes gyerek, jó szeme van, de vajon akkor is megy neki, ha darálni kell belül?tüsi91
pontosan ezért tettem hozzá a második mondatot...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
néztem a MU edzőmeccsét, Herrera-n már most látszik mekkora játékos. Ha ez a PL-ben is megmutatkozik és fizikálisan is bírni fogja az egyik legjobb lesz már idén. Ezt a csávót hogy nem vitte el a Real vagy a Barca?davemayer
Roppant erős és szervezett ellenfél volt az LA. Én azért megvárnám az első pár meccset. Ügyes gyerek, jó szeme van, de vajon akkor is megy neki, ha darálni kell belül?
több mint 9 éve
NB2 New England Patriots 22 121 — nabege2@yahoo.com
Átkapcsoltam pont polóról, mit hagyott itt ki a magyar gyerek?😀
Mert nagy gólt akart lőni, idióta!
több mint 9 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 599 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Izraeli gólszerző neve megvan? 😕)
több mint 9 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/mtk-a-klub-visszautasithatatlan-ajanlatot-tesz-nemeth-krisztiannak-2352457

Azt úgy támogatnám 😀 Ez a Torghelle Vass Ádám duó is ordas nagy steal volt, de ezen a szinten Némó kurva nagy klasszis, még ha sokan utáljátok is.
tetszik ez az irány amerre haladunk. már csak a Vukmir-Nagytibi duót kéne valahogy kiszedni a kezdőből és irány Európa!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Látom páran itt felhúzták az orrukat, hogy leírtuk amit leírtunk.
Én továbbra is fenntartom a véleményemet, ez a Fradi gyenge.
A bajnokságban oda fog érni a top5be, de nem azért mert bármit is erősödött (sőt) hanem azért mert a többi topcsapat sem jó irányba halad. A Loki az egyszem Jovanovics igazolással vág neki a BL menetelésnek, a Győr eladja a legnagyobb tehetségét (és hozza Priskint aki jó lesz szvsz) de lényegi erősödést nem mutat, a DVTK elveszti legjobb csatárát ami kegyetlenül meg fog látszani rajtuk míg a Vidi szerintem meg fogja szenvedni ezt a hirtelen jött magyarosítás gondolatot.
Itt lett volna a nagy esély a Fradinak, hogy pár jó igazolással a legnagyobb bajnokaspiráns legyen. Ehelyett elvesztik Jennert és Leonardot és eladják Besicet (ennyiért el is kellett adni) és hoznak olyan légiósokat akik szerintem (kiemelem, hogy látható legyen) nem jelentenek majd akkora erősítést mint a távozók jelentettek.
És ami legjobban hiányzik nekem ebből a csapatból az az általam kurvára utált Fradi szív. Tudom, hogy ez egy kitalált valami, de én mint Újpest drukker sajnos ezerszer éreztem a csapatom bőrén, hogy akármilyen gyenge a Fradi mégis úgy küzdenek mint az oroszlánok (nem a detroiti) a közönség meg belehajszolja őket a sikerbe. Na ez nincs most meg. Vannak tallabilléző alibiző zsoldosok, nincs egy olyan játékos akit utálni tudok (tavaly Leonardo-tól fostam és gyűlöltem mert jó volt nagyon), nincs a csapatnak egy igazi arca (eddig talán Böde volt, aki elhízott és a góllövőcipőt is elhagyta valahol).
Na jól belebonyolodtam a semmibe, aki akarja megérti.
Tippem amúgy az idei meglepetécsapatra az MTK.

több mint 9 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 046 — Ajmo Vatreni
értelemszerű, hogy nem, mert az utánpótlás minden korosztálya szétszéledt abban a 3 évben, amit a másodosztályban töltött a klub, többek között az MTK akadémiájához mentek a srácok, és ők "nevelték ki" a leendő spílereket az egykori fradisták közül, ilyenkor ez szokott történni. deyell
Látva az U válogatottak veretes eredményeit nem biztos, hogy ez akkora érvágás volt. Semmivel sem lenne beljebb a Fradi saját nevelésűekkel.
több mint 9 éve
davemayer Chicago Bears 14 362 — "Grammar maci"
néztem a MU edzőmeccsét, Herrera-n már most látszik mekkora játékos. Ha ez a PL-ben is megmutatkozik és fizikálisan is bírni fogja az egyik legjobb lesz már idén. Ezt a csávót hogy nem vitte el a Real vagy a Barca?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
2006-2009 között másodosztályú volt a Fradi, ez idő alatt az utánpótlását teljesen lerabolták a különböző akadémiák, így nem lehet kinevelni értékelhető játékosokat, talán egy-két év múlva lehet eredmény legkorábban. ez egyébként miből lett megállapítva, hogy a Rijekának nincsenek olyan lehetőségei? egy tőkeerős olasz tulajdonosuk van tudtommal, aki meg tudta tartani a legjobb játékosaikat, nem távozott tőlük az előző szezonban 16 gólt szerző Kramaric, és a többi kulcsember. ellenben a Fradi legjobbjai leléptek.deyell
Már meg ne haragudj, de ez megint olyan magyarázkodás, mint ami a Nemzeti Sportban meg a SportTV-n nyomnak. Persze elment Várszegi, kóklerok vették meg a klubbot, csődközelben is voltak, 2. osztály stb. Nem könnyű időszak, de ne mondja már nekem senki, hogy szegény kicsi fradikát mindenki csak bántja, és ők bezzeg mindent megtesznek a sikerért, mind a játékosok, mind a vezetők. Persze a szurkolók pedig meg csak lelkesek, jószándékúak és amúgy jól viselkednek...

A Rijeka helyzetéről JC6 írt, olvass vissza. Szerinte a látszat ellenére a fradinak, főleg az új stadionnal már jóval jobb lehetőségei vannak/lesznek, mint a horvát csapatnak. Ki tiltotta meg nekik, hogy a távozók helyére értelmes embereket igazoljanak? Vagy azt megelőzőleg ki intézte ügyesen a szerződéseket? Nehogy már más hibája legyen az is, hogy a kulcsjátékosok elmentek a zöldektől....flzoli
sikerült azt megcáfolnod, amit nem írtam le. azt írtad, hogy a Fradi utánpótlása nem nevel ki értékelhető játékost Huszti óta. értelemszerű, hogy nem, mert az utánpótlás minden korosztálya szétszéledt abban a 3 évben, amit a másodosztályban töltött a klub, többek között az MTK akadémiájához mentek a srácok, és ők "nevelték ki" a leendő spílereket az egykori fradisták közül, ilyenkor ez szokott történni. nem írtam azt, hogy más hibája lenne, hogy elmentek a kulcsjátékosok, arról volt szó, hogy melyik klubnak jobbak a lehetőségei -> "In February 2012, Gabriele Volpi, an Italian businessman and oil magnate, and also the owner of Spezia Calcio and Pro Recco, injected much needed capital into the club." - nem csak ingyen igazolható játékosokat kukáztak, hanem megvették Kramaricot, a brazil Moisest, a bosnyák válogatott Kvrzicet, megszerezték a szlovén válogatottat vb-re kijuttató edzőt, Matjaz Keket. ebből arra következtetek, hogy a stadionjuk ellenére jobb a lehetőségeik, mint a Ferencvárosnak.deyell
Szerintem félreértjük egymást. Az én fő problémám az, hogy mind a fradinál, mind unblock a magyar fociban mást sem látok, hogy állandóan mossák a kezeik, másra és a körülményekre mutogatnak, és mindig találnak valami kifogást, amire ráfoghatják a kudarcot, holott ők micsoda csodálatos munkát is végeztek el.

És pont ugyan ezt látom a Rijeka elleni vereségek magyarázatában is. Durva volt az ellenfél, tizikkel nyertek, elmentek a kulcsjátékosok, jobbak a lehetőségeik és hasonlóak. Szép és jó meg megértem, de b+ 20 éve legalább ezt a nyamvadt kifogást hallom mindenhol. És akkor a nagy reményüek lecidáznak egy azóta se létező lett válogatottól, döntetlen Máltán, szégyenteljes vereségek a Románoktól, 8:1.... stb. Igéretek bezzeg vannak, lásd U19 és a "Szerb-Magyar döntő lesz". Aztán a klubcsapatok "sikereit" ne is említsük.

Nem veled szeretnék vitázni, sem kelteni a feszültséget, de már nagyon szúrja a szememet ez az egész. Ahelyett, hogy egy "Tudtuk, gyengébbek vagyunk, támadtunk ahogy tudtunk, de semmi sem sikerült a meccsen, a fiúk beleadtak mindent, 3-an közülük összehányták magukat az öltözőben, úgy kifutották magukat..." meccskép és nyilatkozat után mindenki megbékélne, hogy hát ez van, majd csak lesz jobb, megy a porhintés és önámítás...

De biztos csak az olasz tulaj pénzén és az Adriai-tengerből kihalászott igazgyöngylábú import brazilokon múlt a továbbjutás

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
2006-2009 között másodosztályú volt a Fradi, ez idő alatt az utánpótlását teljesen lerabolták a különböző akadémiák, így nem lehet kinevelni értékelhető játékosokat, talán egy-két év múlva lehet eredmény legkorábban. ez egyébként miből lett megállapítva, hogy a Rijekának nincsenek olyan lehetőségei? egy tőkeerős olasz tulajdonosuk van tudtommal, aki meg tudta tartani a legjobb játékosaikat, nem távozott tőlük az előző szezonban 16 gólt szerző Kramaric, és a többi kulcsember. ellenben a Fradi legjobbjai leléptek.deyell
Már meg ne haragudj, de ez megint olyan magyarázkodás, mint ami a Nemzeti Sportban meg a SportTV-n nyomnak. Persze elment Várszegi, kóklerok vették meg a klubbot, csődközelben is voltak, 2. osztály stb. Nem könnyű időszak, de ne mondja már nekem senki, hogy szegény kicsi fradikát mindenki csak bántja, és ők bezzeg mindent megtesznek a sikerért, mind a játékosok, mind a vezetők. Persze a szurkolók pedig meg csak lelkesek, jószándékúak és amúgy jól viselkednek...

A Rijeka helyzetéről JC6 írt, olvass vissza. Szerinte a látszat ellenére a fradinak, főleg az új stadionnal már jóval jobb lehetőségei vannak/lesznek, mint a horvát csapatnak. Ki tiltotta meg nekik, hogy a távozók helyére értelmes embereket igazoljanak? Vagy azt megelőzőleg ki intézte ügyesen a szerződéseket? Nehogy már más hibája legyen az is, hogy a kulcsjátékosok elmentek a zöldektől....flzoli
sikerült azt megcáfolnod, amit nem írtam le. azt írtad, hogy a Fradi utánpótlása nem nevel ki értékelhető játékost Huszti óta. értelemszerű, hogy nem, mert az utánpótlás minden korosztálya szétszéledt abban a 3 évben, amit a másodosztályban töltött a klub, többek között az MTK akadémiájához mentek a srácok, és ők "nevelték ki" a leendő spílereket az egykori fradisták közül, ilyenkor ez szokott történni. nem írtam azt, hogy más hibája lenne, hogy elmentek a kulcsjátékosok, arról volt szó, még ha nem is te írtad le eredetileg, hogy melyik klubnak jobbak a lehetőségei -> "In February 2012, Gabriele Volpi, an Italian businessman and oil magnate, and also the owner of Spezia Calcio and Pro Recco, injected much needed capital into the club." - nem csak ingyen igazolható játékosokat kukáztak, hanem megvették Kramaricot, a brazil Moisest, a bosnyák válogatott Kvrzicet, megszerezték a szlovén válogatottat vb-re kijuttató edzőt, Matjaz Keket. ebből arra következtetek, hogy a stadionjuk ellenére jobb a lehetőségeik, mint a Ferencvárosnak.

choose life
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 157 — Lucas Scott
nem én írtam, hogy nem kapunk új stadiont állam bácsitól...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem te túl sokat vártál a Fraditól flzoli.

Ezt írtad: "Őszintén szólva nem követem a horvát bajnokság történéseit, de a horvát nagy csapatok nálam a Dinamo Zagreb és mondjuk a Hajduk Split. Ettől még persze bőven jobb lehet a Rijeka mint bármelyik mennyei csapat, de ne úgy állítsuk már be, mintha orbitálisan nagy különbségek lennének."

Nem követed a horvát bajnokságot. Én igen, mivel több, mint 10 éve Dinamo-s vagyok. Tisztában voltam és vagyok a bajnoksággal, a csapatokkal, játékosokkal (persze nem mindennel). Tudtam, hogy a Rijeka - ha nem is nevetve - de átgyalogol a Fradin. Sajnos orbitálisan nagy különbségek vannak a horvát bajnokság és a magyar bajnokság összes csapata között, így az FTC és a Rijeka között is. Nekik nincsenek olyan jó körülményeik, amiben benne van a Fradi azóta, mióta rendeződött a háttér, viszont évről - évre egyre nagyobb dolgokat visznek véghez és nem csak a szájuk jár.

Szomorú látni, hogy még mindig hülyének nézik a saját szurkolóikat - nem csak a Fradinál.

Az ETO-ra kitérve.
Ezt a Göteborgot ütni kellett volna simán. Ennyi.JC6
Igazad van többet vártam, de hosszabb távon. Nem azt mondom, hogy terem minden bokorban egy Gera vagy egy Hiszti Szabi, de azóta már jó pár év eltelt, és mégsem sikerült kinevelni/leigazolni egy európai mértékkel mérve értékelhető magyar játékost, ez tény.

Te jobban látod akkor a horvát foci helyzetét, köszönöm a felvilágosítást. Te is mondtad, hogy a Fiuménak nincsenek olyan lehetőségei már, mint a Fradinak mostanában, mégis mennyivel többet hoznak ki a saját helyzetükből. Hát pont ez a bajom nekem is, hogy csak a szájalás megy, a teljesítmény meg a béka feneke alatt......flzoli
2006-2009 között másodosztályú volt a Fradi, ez idő alatt az utánpótlását teljesen lerabolták a különböző akadémiák, így nem lehet kinevelni értékelhető játékosokat, talán egy-két év múlva lehet eredmény legkorábban. ez egyébként miből lett megállapítva, hogy a Rijekának nincsenek olyan lehetőségei? egy tőkeerős olasz tulajdonosuk van tudtommal, aki meg tudta tartani a legjobb játékosaikat, nem távozott tőlük az előző szezonban 16 gólt szerző Kramaric, és a többi kulcsember. ellenben a Fradi legjobbjai leléptek.deyell
Már meg ne haragudj, de ez megint olyan magyarázkodás, mint ami a Nemzeti Sportban meg a SportTV-n nyomnak. Persze elment Várszegi, kóklerok vették meg a klubbot, csődközelben is voltak, 2. osztály stb. Nem könnyű időszak, de ne mondja már nekem senki, hogy szegény kicsi fradikát mindenki csak bántja, és ők bezzeg mindent megtesznek a sikerért, mind a játékosok, mind a vezetők. Persze a szurkolók pedig meg csak lelkesek, jószándékúak és amúgy jól viselkednek...

A Rijeka helyzetéről JC6 írt, olvass vissza. Szerinte a látszat ellenére a fradinak, főleg az új stadionnal már jóval jobb lehetőségei vannak/lesznek, mint a horvát csapatnak. Ki tiltotta meg nekik, hogy a távozók helyére értelmes embereket igazoljanak? Vagy azt megelőzőleg ki intézte ügyesen a szerződéseket? Nehogy már más hibája legyen az is, hogy a kulcsjátékosok elmentek a zöldektől....

több mint 9 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
olvasni a sok troll hozzászólást csak 1-2 megjegyzést tennék
1: hol voltatok lilák-kékfehérgedeonok-stb., mikor 9 meccses győzelmi sorozatunk volt??? ja, hogy a 10-13. helyen, oké.
csebi
Én, bár sem lila-fehér, sem kék-fehér szimpi nem vagyok, amikor ebben a gyalázatos szar bajnokságban 9 győzit ért el a Fradi, mondtam, hogy mindegy, ők is (akárcsak a többi falábú csapat) kiesnek az albán másodosztályú kupagyőztestől és szeptemberben már ráérnek már csak a MB1-gyel foglalkozni. Majdnem igazam lett.....

A stadionokról pedig annyit, ez olyan, mintha a méregdrága herendi porcelánban moslékot tárolnál. Ennek a focinak [meg a drukkerek egy részének] libalegelő sem nagyon dukál..... 😊csi77
nem kapnak hiper-modern stadiont állam bácsitól, flzoli
khmmmm:  sportgeza.hu/futball/2014/04/25/mtk_latvanytervek/
90%-ban költségvetésből ...

 www.origo.hu/sport/magyarfoci/20140424-uj-stadiont-epit-az-mtk.html

plusz az állam ugye adósságot is átvállalt

hogy is van az a bagoly mondja közmondás???csebi
Az MTK mint klubcsapat és mint sportegyesület 2 külön dolog. A stadionrekonstrukciós, előttem már megénekelt 6,5 M összegének kisebb része megy a focistadionra. Ugyan ez vonatkozik az adóságleírásra is. Nem kéne összemosni a kettőt, mert sokan még el is hiszik.

Bizonyos szintig szerintem rendben van, ha a főváros/állam beszáll a budapesti egyesületek támogatásába, legyen az fradi, ute, vasas vagy mtk. Mert a focin kívül is van élet, sőt még eredményesebben is csinálják sok helyen, mint a botlábúak esetében.
De hogy pont a fradi és a fradisták pattogjanak emiatt, az minimum pofátlanság szerintem....

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Szerintem te túl sokat vártál a Fraditól flzoli.

Ezt írtad: "Őszintén szólva nem követem a horvát bajnokság történéseit, de a horvát nagy csapatok nálam a Dinamo Zagreb és mondjuk a Hajduk Split. Ettől még persze bőven jobb lehet a Rijeka mint bármelyik mennyei csapat, de ne úgy állítsuk már be, mintha orbitálisan nagy különbségek lennének."

Nem követed a horvát bajnokságot. Én igen, mivel több, mint 10 éve Dinamo-s vagyok. Tisztában voltam és vagyok a bajnoksággal, a csapatokkal, játékosokkal (persze nem mindennel). Tudtam, hogy a Rijeka - ha nem is nevetve - de átgyalogol a Fradin. Sajnos orbitálisan nagy különbségek vannak a horvát bajnokság és a magyar bajnokság összes csapata között, így az FTC és a Rijeka között is. Nekik nincsenek olyan jó körülményeik, amiben benne van a Fradi azóta, mióta rendeződött a háttér, viszont évről - évre egyre nagyobb dolgokat visznek véghez és nem csak a szájuk jár.

Szomorú látni, hogy még mindig hülyének nézik a saját szurkolóikat - nem csak a Fradinál.

Az ETO-ra kitérve.
Ezt a Göteborgot ütni kellett volna simán. Ennyi.JC6
Igazad van többet vártam, de hosszabb távon. Nem azt mondom, hogy terem minden bokorban egy Gera vagy egy Hiszti Szabi, de azóta már jó pár év eltelt, és mégsem sikerült kinevelni/leigazolni egy európai mértékkel mérve értékelhető magyar játékost, ez tény.

Te jobban látod akkor a horvát foci helyzetét, köszönöm a felvilágosítást. Te is mondtad, hogy a Fiuménak nincsenek olyan lehetőségei már, mint a Fradinak mostanában, mégis mennyivel többet hoznak ki a saját helyzetükből. Hát pont ez a bajom nekem is, hogy csak a szájalás megy, a teljesítmény meg a béka feneke alatt......flzoli
2006-2009 között másodosztályú volt a Fradi, ez idő alatt az utánpótlását teljesen lerabolták a különböző akadémiák, így nem lehet kinevelni értékelhető játékosokat, talán egy-két év múlva lehet eredmény legkorábban. ez egyébként miből lett megállapítva, hogy a Rijekának nincsenek olyan lehetőségei? egy tőkeerős olasz tulajdonosuk van tudtommal, aki meg tudta tartani a legjobb játékosaikat, nem távozott tőlük az előző szezonban 16 gólt szerző Kramaric, és a többi kulcsember. ellenben a Fradi legjobbjai leléptek.

choose life