Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 015 — "Montoya por favor!"
Tippszmiksz Csabi nem lehet boldog. És mégcsak Milinte se játszik.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Milyen lehet az NB2,ha ezek jutottak fel tavaly?😀
Kenny
Király.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 700 — Omar's Coming Yo!
Milyen lehet az NB2,ha ezek jutottak fel tavaly?😀

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 022 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csóri Kaposvár, az utolsó előtti ellen, hazai pályán is mekkora verést kap.
Kampman
Látszik, hogy részükről már vége lehetne a bajnokságnak. Mondjuk a 4. ZTE gól nagyon szép volt.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Csóri Kaposvár, az utolsó előtti ellen, hazai pályán is mekkora verést kap.
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 428 — Colts fan
Így van esély, hogy bajnokok leszünk. Így van esély, hogy a legénybúcsúmon leszünk bajnokok. Csak ne húzzuk az esküvőig. 😀
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers 11 930 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
csak ne nyomjunk egy Mets-et
slowmotion
Ezt már a Mets se tudná elrontani.
Kampman
ha nem lett volna szünet akkor sztem a City lendületből megelőzte volna a poolt 😊 most már így könnyű.
csebi
Toptrollkomment 🤣🤣🤣

Szerencsétlenek végre megnyerik a PLt erre ezt fogja mindenki mondani, meg inkább mindenkinek a virus fog beugrani
davemayer
jaja egyik legjobb barátom pool drukker, imádom szívni a vérét. bár könnyebb volt, mikor Flanaganek, Ngogok meg Andy Carollok kergették a bőrt.
csebi
Mindenkinek van egy ilyen MU/Chelsea/Arsenal drukker haverja szerintem.
Tinédzser korom egyik legjobb pillanata volt, amikor 2 ilyen mentalitású United drukker haverommal néztünk együtt egy rangadót 2009 márciusában.
A mai napig örök emlék mind a 4 😀
- Ahogy Vidic próbál versenyt futni El Ninoval
- SteveG tizi utáni csókja a kamerába
- Aurélio szabiból amire vdS el se tudott vetődni
- De a hab a tortán Pepe Reina gólpassza lett kirúgásból az élete megmozdulását véghezvívő Dossenanak.


Liverpool Fc
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
csak ne nyomjunk egy Mets-et
slowmotion
Ezt már a Mets se tudná elrontani.
Kampman
ha nem lett volna szünet akkor sztem a City lendületből megelőzte volna a poolt 😊 most már így könnyű.
csebi
Toptrollkomment 🤣🤣🤣

Szerencsétlenek végre megnyerik a PLt erre ezt fogja mindenki mondani, meg inkább mindenkinek a virus fog beugrani
davemayer
jaja egyik legjobb barátom pool drukker, imádom szívni a vérét. bár könnyebb volt, mikor Flanaganek, Ngogok meg Andy Carollok kergették a bőrt.
csebi
Flano még nem is volt annyira kutyauto mint mondjuk Poulsen 😊
Negritis
de azért üti még a kutyát, csak most Sztivi alatt. ugyanitt Defoe a második legeredményesebb csatár 36 évesen, muhaha.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 970 — The Mathematician
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
csak ne nyomjunk egy Mets-et
slowmotion
Ezt már a Mets se tudná elrontani.
Kampman
ha nem lett volna szünet akkor sztem a City lendületből megelőzte volna a poolt 😊 most már így könnyű.
csebi
Toptrollkomment 🤣🤣🤣

Szerencsétlenek végre megnyerik a PLt erre ezt fogja mindenki mondani, meg inkább mindenkinek a virus fog beugrani
davemayer
jaja egyik legjobb barátom pool drukker, imádom szívni a vérét. bár könnyebb volt, mikor Flanaganek, Ngogok meg Andy Carollok kergették a bőrt.
csebi
Flano még nem is volt annyira kutyauto mint mondjuk Poulsen 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
csak ne nyomjunk egy Mets-et
slowmotion
Ezt már a Mets se tudná elrontani.
Kampman
ha nem lett volna szünet akkor sztem a City lendületből megelőzte volna a poolt 😊 most már így könnyű.
csebi
Toptrollkomment 🤣🤣🤣

Szerencsétlenek végre megnyerik a PLt erre ezt fogja mindenki mondani, meg inkább mindenkinek a virus fog beugrani
davemayer
jaja egyik legjobb barátom pool drukker, imádom szívni a vérét. bár könnyebb volt, mikor Flanaganek, Ngogok meg Andy Carollok kergették a bőrt.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Az egész NB 1 egy hülyeség ezzel a 3 fordulóval, szóval miért lenne ez másként
ozibozi
Szerdán kupadöntő, alapvetően emiatt hozták meg szerintem a döntést

Viccen kívül ki is megyek így rá, ha már az új puskásban lesz, hely jut bőven mindenkinek
r.baggio
amúgy biztosan ezért, hogy Szijjártó meg Tállai maszk nélkül tolhassa a VIPben.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 039 — nabege2@yahoo.com
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
csak ne nyomjunk egy Mets-et
slowmotion
Ezt már a Mets se tudná elrontani.
Kampman
ha nem lett volna szünet akkor sztem a City lendületből megelőzte volna a poolt 😊 most már így könnyű.
csebi
Toptrollkomment 🤣🤣🤣

Szerencsétlenek végre megnyerik a PLt erre ezt fogja mindenki mondani, meg inkább mindenkinek a virus fog beugrani
davemayer
maradjunk annyiban hogy nem precedens nélküli nyert pozícióból elcsúszni a végén
Negritis
A mostani Fradi összekaparna annyi pontot a PLben is akár amennyi még kell a pool bajnoki címéhez
davemayer
ebben azért nem lennék biztos...
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
csak ne nyomjunk egy Mets-et
slowmotion
Ezt már a Mets se tudná elrontani.
Kampman
ha nem lett volna szünet akkor sztem a City lendületből megelőzte volna a poolt 😊 most már így könnyű.
csebi
Toptrollkomment 🤣🤣🤣

Szerencsétlenek végre megnyerik a PLt erre ezt fogja mindenki mondani, meg inkább mindenkinek a virus fog beugrani
davemayer
maradjunk annyiban hogy nem precedens nélküli nyert pozícióból elcsúszni a végén
Negritis
A mostani Fradi összekaparna annyi pontot a PLben is akár amennyi még kell a pool bajnoki címéhez

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
A Leedset és a Liverpoolt utálják a legjobban a szurkolók

 www.origo.hu/sport/futball/20200528-angol-foci-a-leedset-es-a-liverpoolt-utaljak-a-legjobban-a-szurkolok.html?utm_source=hirkereso
ozibozi
Sok irigy köcsög 😀

Remélem lesz tényleg játék és feljutunk végre.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
ozibozi New York Giants 21 721
A Leedset és a Liverpoolt utálják a legjobban a szurkolók

 www.origo.hu/sport/futball/20200528-angol-foci-a-leedset-es-a-liverpoolt-utaljak-a-legjobban-a-szurkolok.html?utm_source=hirkereso
több mint 6 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
Az egész NB 1 egy hülyeség ezzel a 3 fordulóval, szóval miért lenne ez másként
ozibozi
Szerdán kupadöntő, alapvetően emiatt hozták meg szerintem a döntést

Viccen kívül ki is megyek így rá, ha már az új puskásban lesz, hely jut bőven mindenkinek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
csak ne nyomjunk egy Mets-et
slowmotion
Ezt már a Mets se tudná elrontani.
Kampman
ha nem lett volna szünet akkor sztem a City lendületből megelőzte volna a poolt 😊 most már így könnyű.
csebi
Toptrollkomment 🤣🤣🤣

Szerencsétlenek végre megnyerik a PLt erre ezt fogja mindenki mondani, meg inkább mindenkinek a virus fog beugrani
davemayer
maradjunk annyiban hogy nem precedens nélküli nyert pozícióból elcsúszni a végén
Negritis
Tényleg már csak matematikai esély van rá
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 970 — The Mathematician
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
csak ne nyomjunk egy Mets-et
slowmotion
Ezt már a Mets se tudná elrontani.
Kampman
ha nem lett volna szünet akkor sztem a City lendületből megelőzte volna a poolt 😊 most már így könnyű.
csebi
Toptrollkomment 🤣🤣🤣

Szerencsétlenek végre megnyerik a PLt erre ezt fogja mindenki mondani, meg inkább mindenkinek a virus fog beugrani
davemayer
maradjunk annyiban hogy nem precedens nélküli nyert pozícióból elcsúszni a végén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
csak ne nyomjunk egy Mets-et
slowmotion
Ezt már a Mets se tudná elrontani.
Kampman
ha nem lett volna szünet akkor sztem a City lendületből megelőzte volna a poolt 😊 most már így könnyű.
csebi
Toptrollkomment 🤣🤣🤣

Szerencsétlenek végre megnyerik a PLt erre ezt fogja mindenki mondani, meg inkább mindenkinek a virus fog beugrani

Szerkesztette: davemayer

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 953 — Lucas Scott
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
csak ne nyomjunk egy Mets-et
slowmotion
Ezt már a Mets se tudná elrontani.
Kampman
ha nem lett volna szünet akkor sztem a City lendületből megelőzte volna a poolt 😊 most már így könnyű.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 493
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
csak ne nyomjunk egy Mets-et
slowmotion
Ezt már a Mets se tudná elrontani.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 155 — Cowboys fan
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
csak ne nyomjunk egy Mets-et

Szerkesztette: slowmotion
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 970 — The Mathematician
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
Kár, vicces lett volna ha azt mondják hogy akkor lehet jövőre újra próbálkozni 🤣

Komolyra fordítva a szót remélem gyorsan lezavarják, én igazából arra leszek kivancsi hogy mikor lesznek ujra nemzetközi meccsek, mert annak hogy országok csapatai között meccseket lehessen újra rendezni ahhoz azért csak kell vmi fajta vírusmentesség.
davemayer
én továbbra is aggódok mi lesz

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 15 640 — "Grammar maci"
Június 17-én folytatódik a Premier League.

A végén még tényleg bajnokok leszünk. 😊
Mikey
Kár, vicces lett volna ha azt mondják hogy akkor lehet jövőre újra próbálkozni 🤣

Komolyra fordítva a szót remélem gyorsan lezavarják, én igazából arra leszek kivancsi hogy mikor lesznek ujra nemzetközi meccsek, mert annak hogy országok csapatai között meccseket lehessen újra rendezni ahhoz azért csak kell vmi fajta vírusmentesség.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal