Soccer
41 feliratkozó
több mint 6 éve
Adrián folymatosan hozza a Karius, Mignolet, Dudek vonalatDe hisz még nem is fogott 11-est 😊
Negritis
több mint 6 éve
Adrián folymatosan hozza a Karius, Mignolet, Dudek vonalat
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Salah b+ ez milyen befejezés volt?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Mondjuk a psg klasszisokkal jobb eddig, a Dortmund mintha pályán sem lenne és Cavaninak köszönhetik h Bürkit találta el ajtó ablakbanNeymar, DiMaria, meg a végén a bekk is szépen eljátszotta a nagyhaláltMondjuk a PSG-nél is vannak olyan játékosok akiket helyből pofánvágnék.Csak nem neymarinára gondolsz? Nem nézem a meccset, játszik?
Azt a színészkedést amiket levágtak...
3 lövésből nyestek 2 gólt. Csóri Dortmund kaparhat most.
NB2
Collina megmondta: ha még vezetne meccseket, minden meccsen kiállítaná.
shagi0206
NB2
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Neymar, DiMaria, meg a végén a bekk is szépen eljátszotta a nagyhaláltMondjuk a PSG-nél is vannak olyan játékosok akiket helyből pofánvágnék.Csak nem neymarinára gondolsz? Nem nézem a meccset, játszik?
Azt a színészkedést amiket levágtak...
3 lövésből nyestek 2 gólt. Csóri Dortmund kaparhat most.
NB2
Collina megmondta: ha még vezetne meccseket, minden meccsen kiállítaná.
shagi0206
több mint 6 éve
Mondjuk a PSG-nél is vannak olyan játékosok akiket helyből pofánvágnék.Csak nem neymarinára gondolsz? Nem nézem a meccset, játszik?
Azt a színészkedést amiket levágtak...
3 lövésből nyestek 2 gólt. Csóri Dortmund kaparhat most.
NB2
Collina megmondta: ha még vezetne meccseket, minden meccsen kiállítaná.
Szerkesztette: shagi0206
több mint 6 éve
Mondjuk a PSG-nél is vannak olyan játékosok akiket helyből pofánvágnék.Azt a színészkedést amiket levágtak...
3 lövésből nyestek 2 gólt. Csóri Dortmund kaparhat most.
több mint 6 éve
Na, eddig szurkoltam a Liverpoolnak, most megint senkinek 😊Mindig annak, aki épp hátrányban van az összesítést tekintve.
több mint 6 éve
GIGI!!!!
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
meg Costa ugye "visszajár" 😀de ha megfigyeled, mindig volt minőségi pótlás 😊 Torresből vették Forlánt, bejött. Agüero után lett Falcao. Utána volt egy tiszavirág életű csatár (már a neve sincs meg, annyira nem hagyott nyomot bennem) fekete Porto csatár, utána Grizi, és most jött Felix (bár nem klasszikus center). Meg egyébként Costa is jó, de nem emiatt lett híres, hanem hogy mekkora türhő egy gyökér.meg egyszer elfogynak az olcsón vett jó csatárok. azért hosszú évekig szinte mindig elvitték a legjobbjaikat a topcsapatok.Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccsekenMégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatánakfőleg, ha a Tied ellen játszik 😊
Negritis
slowmotion
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
shagi0206
slowmotion
shagi0206
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
de ha megfigyeled, mindig volt minőségi pótlás 😊 Torresből vették Forlánt, bejött. Agüero után lett Falcao. Utána volt egy tiszavirág életű csatár (már a neve sincs meg, annyira nem hagyott nyomot bennem) fekete Porto csatár, utána Grizi, és most jött Felix (bár nem klasszikus center). Meg egyébként Costa is jó, de nem emiatt lett híres, hanem hogy mekkora türhő egy gyökér.meg egyszer elfogynak az olcsón vett jó csatárok. azért hosszú évekig szinte mindig elvitték a legjobbjaikat a topcsapatok.Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccsekenMégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatánakfőleg, ha a Tied ellen játszik 😊
Negritis
slowmotion
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
shagi0206
slowmotion
több mint 6 éve
meg egyszer elfogynak az olcsón vett jó csatárok. azért hosszú évekig szinte mindig elvitték a legjobbjaikat a topcsapatok.Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccsekenMégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatánakfőleg, ha a Tied ellen játszik 😊
Negritis
slowmotion
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
shagi0206
több mint 6 éve
nemtom én szeretem ezeket a csapatokat általábanEzzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccsekenMégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatánakfőleg, ha a Tied ellen játszik 😊
Negritis
slowmotion
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
shagi0206
kb műringyó féle csak busz ami nem jön be
mondjuk ez a fetrengés is vicc b+
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccsekenMégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatánakfőleg, ha a Tied ellen játszik 😊
Negritis
slowmotion
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
több mint 6 éve
alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccsekenMégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatánakfőleg, ha a Tied ellen játszik 😊
Negritis
slowmotion
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
de ez a gyökér csak egy pöcs
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
mer' a Pool a címvédő.Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatánakfőleg, ha a Tied ellen játszik 😊
Negritis
slowmotion
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
több mint 6 éve
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatánakfőleg, ha a Tied ellen játszik 😊
Negritis
slowmotion
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
több mint 6 éve
Divemar fejesgóllal vezet a PSG
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Másikon meg Cavani hagyja ki a ziccert
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatánakfőleg, ha a Tied ellen játszik 😊
Negritis
több mint 6 éve
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Jenőőőőőő???Emiatt el is dőlt h a másik meccset nezem.
Ez ugye vicc???
NB2
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.