Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Adrián folymatosan hozza a Karius, Mignolet, Dudek vonalat
Negritis
De hisz még nem is fogott 11-est 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Adrián folymatosan hozza a Karius, Mignolet, Dudek vonalat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Salah b+ ez milyen befejezés volt?
Negritis
(szar.)
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Salah b+ ez milyen befejezés volt?
Negritis
Olyan Salah-os 😀
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Salah b+ ez milyen befejezés volt?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Mondjuk a PSG-nél is vannak olyan játékosok akiket helyből pofánvágnék.
Azt a színészkedést amiket levágtak...
3 lövésből nyestek 2 gólt. Csóri Dortmund kaparhat most.
NB2
Csak nem neymarinára gondolsz? Nem nézem a meccset, játszik?
Collina megmondta: ha még vezetne meccseket, minden meccsen kiállítaná.
shagi0206
Neymar, DiMaria, meg a végén a bekk is szépen eljátszotta a nagyhalált
NB2
Mondjuk a psg klasszisokkal jobb eddig, a Dortmund mintha pályán sem lenne és Cavaninak köszönhetik h Bürkit találta el ajtó ablakban

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 056 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk a PSG-nél is vannak olyan játékosok akiket helyből pofánvágnék.
Azt a színészkedést amiket levágtak...
3 lövésből nyestek 2 gólt. Csóri Dortmund kaparhat most.
NB2
Csak nem neymarinára gondolsz? Nem nézem a meccset, játszik?
Collina megmondta: ha még vezetne meccseket, minden meccsen kiállítaná.
shagi0206
Neymar, DiMaria, meg a végén a bekk is szépen eljátszotta a nagyhalált
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Mondjuk a PSG-nél is vannak olyan játékosok akiket helyből pofánvágnék.
Azt a színészkedést amiket levágtak...
3 lövésből nyestek 2 gólt. Csóri Dortmund kaparhat most.
NB2
Csak nem neymarinára gondolsz? Nem nézem a meccset, játszik?
Collina megmondta: ha még vezetne meccseket, minden meccsen kiállítaná.

Szerkesztette: shagi0206
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 056 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk a PSG-nél is vannak olyan játékosok akiket helyből pofánvágnék.
Azt a színészkedést amiket levágtak...
3 lövésből nyestek 2 gólt. Csóri Dortmund kaparhat most.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Na, eddig szurkoltam a Liverpoolnak, most megint senkinek 😊
Mindig annak, aki épp hátrányban van az összesítést tekintve.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
GIGI!!!!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccseken
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
shagi0206
meg egyszer elfogynak az olcsón vett jó csatárok. azért hosszú évekig szinte mindig elvitték a legjobbjaikat a topcsapatok.
slowmotion
de ha megfigyeled, mindig volt minőségi pótlás 😊 Torresből vették Forlánt, bejött. Agüero után lett Falcao. Utána volt egy tiszavirág életű csatár (már a neve sincs meg, annyira nem hagyott nyomot bennem) fekete Porto csatár, utána Grizi, és most jött Felix (bár nem klasszikus center). Meg egyébként Costa is jó, de nem emiatt lett híres, hanem hogy mekkora türhő egy gyökér.
shagi0206
meg Costa ugye "visszajár" 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccseken
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
shagi0206
meg egyszer elfogynak az olcsón vett jó csatárok. azért hosszú évekig szinte mindig elvitték a legjobbjaikat a topcsapatok.
slowmotion
de ha megfigyeled, mindig volt minőségi pótlás 😊 Torresből vették Forlánt, bejött. Agüero után lett Falcao. Utána volt egy tiszavirág életű csatár (már a neve sincs meg, annyira nem hagyott nyomot bennem) fekete Porto csatár, utána Grizi, és most jött Felix (bár nem klasszikus center). Meg egyébként Costa is jó, de nem emiatt lett híres, hanem hogy mekkora türhő egy gyökér.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccseken
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
shagi0206
meg egyszer elfogynak az olcsón vett jó csatárok. azért hosszú évekig szinte mindig elvitték a legjobbjaikat a topcsapatok.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccseken
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
shagi0206
nemtom én szeretem ezeket a csapatokat általában
kb műringyó féle csak busz ami nem jön be

mondjuk ez a fetrengés is vicc b+

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccseken
de ez a gyökér csak egy pöcs
Negritis
Ezzel a véleménnyel a kisebbséget erősíted 😊
Én sem ezt a stílust játszó csapatot szerettem meg. Még a 2000-es évek legelején nem ez volt a trendi, sokkal inkább volt jó a támadójáték. Bár ez így volt egészen addig, míg Cholo le nem ült a padra. Ugyan lett belőle 1 bajnoki cím, és 2 BL döntő, de nem a játék szépségét éri dícséret.
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
alapvetően nekem szimpatikus a letico mert vért szarnak a meccseken
de ez a gyökér csak egy pöcs

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
shagi0206
mer' a Pool a címvédő.
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 14 084
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
slowmotion
Mégy úgy is utálom, hogy elsősorban Atletico szurkoló vagyok 😊
Egyébként az kiderült hamar, hogy a kommentátor a 'poolnak szurkol 😀
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 023 — "Montoya por favor!"
Divemar fejesgóllal vezet a PSG

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Másikon meg Cavani hagyja ki a ziccert

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 166 — Cowboys fan
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának
Negritis
főleg, ha a Tied ellen játszik 😊
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 59 011 — The Mathematician
Diego Costa még mindig akkora pöcs hogy nem tudok szorítani a csapatának

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 971 — Lucas Scott
Jenőőőőőő???
Ez ugye vicc???
NB2
Emiatt el is dőlt h a másik meccset nezem.

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 6 éve
NB2 New England Patriots 29 056 — nabege2@yahoo.com
Jenőőőőőő???
Ez ugye vicc???