Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
MLSZ: Minden második buzipár ingyen mehet be a meccsekre a családi szektorokba.
LOOL!!!!!!Kiss
Ez most ugye csak vicc?Mikey
Most nézem, hogy index.hu a forrás, szóval valószínűleg igen?!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 683
MLSZ: Minden második buzipár ingyen mehet be a meccsekre a családi szektorokba.
LOOL!!!!!!Kiss
Ez most ugye csak vicc?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


Igazából az időpont nem volt annyira jó, a fiúk ilyenkor aludni szoktak,
meg a nap is pont rossz szögben sütött a pályára.
Az első gólnál a Tibit elfektették egy testcsellel,
aztán a Gullit a kapus Gabesz mellett laposan a hálóba guritotta a labdát.
A második gólról egyáltalán nem mi tehettünk, a partjelző intett valamit,
mi meg minndannyian félreértettük.
A meleg is egy kicsit megnyomta a fiúkat,a hátvéd Gabesz kicsit frontérzékeny.
A 3. gólról sajnos lemaradtam, mert éppen akkor ápoltak.
A 4. gólnál éppen a Gabeszt cserélték be, és nem sikerült felvennie a ritmust.
Az 5. gól előtt lett volna egy helyzetünk, de csak a félpályáig sikerült eljutnunk.
A szünetben az edző Gabesz bá mondta, hogy figyeljünk a szélekre,
úgyhogy mindannyian kihúzodtunk, aztán középen maradt egy hatalmas üres terület.
Ez jelentette igazán a meccs fordulópontját.
Ezután az ellenféltől kiállítottak két játékost, ettől megzavarodtak a fiúk.
A Gabesz utolérte volna a Gullitot, csak megbotlott egy vakondtúrásban,
A Gullit kitette szélre a Kannavárónak, aki már várta a labdát,
a Gabesz meg üres területre futott ahol meg már nem volt senki,
onnan meg már a Gullit elfutott, de addigra már gól lett.
A 7. gól olyan gyors volt, hogy nem is láttuk, majd a videóról kielemezzük.
Aztán gyors 3 góltól megzavarodtunk egy kicsit, egyszerűen kihagytak a fiúk és gyorsan bekaptunk még kettőt.
A 13-nál a szabadrugásnál már úgy tünt, hogy mellé fölé megy a labda,
de egy arra szálló sirály tarkóján megpattant és beesett a kapuba.
Igazából fejben elfáradtunk, de jó tapasztalat volt, amit a jövőben tudunk hasznosítani.
Sobri Jóska
Örök klasszikus!
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
MLSZ: Minden második buzipár ingyen mehet be a meccsekre a családi szektorokba.
LOOL!!!!!!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
"Az MLSZ által újonnan indított U21-es, junior bajnokságban indítja fiatal tehetségeiből álló csapatát az MTK Budapest.

Második csapatunk ezzel egyidejűleg visszalép a harmadosztályú bajnokságban való szerepléstől. A legjobb teljesítményt nyújtó fiatalok az első csapat keretével folytathatják a munkát, míg a többiek felkészülnek az U21-es pontvadászatra."

Ezért érdemes volt kitömni a 'barcikát 😀

egyébként nem az izraeli csapatot kell megverni, ez benne volt a pakliban hogy nem sikerül, hanem a Fidinek a monenegróit... Attól hogy lecidáztatott a Maccabi nem lettünk szarabbak, teljesen papír eredmény (játéktól függetlenül) attól viszont igen hogy a Mladostot se sikerült megverni.
Az meg hogy milyen játékkal esünk ki nem tök mindegy? A lényegen nem változtat, tavaly egyből kiestünk a Senica ellen, attól a ténytől hogy játékban jobbak voltunk nem lettem boldogabb.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Nem tudom hol olvastam de igaz,hogy úgy játszott a Győr tegnap ahogy a válogatott szokott esélyesebb csapat ellen.Beszarian,csatár nélkül.Kenny
talán két kommenttel előtted?jjncaa
nem,asszem nso-n olvastam még tegnap este.

több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 931 — No es importante
Nem tudom hol olvastam de igaz,hogy úgy játszott a Győr tegnap ahogy a válogatott szokott esélyesebb csapat ellen.Beszarian,csatár nélkül.Kenny
talán két kommenttel előtted?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Azért a Maccabi egy nagyságrenddel jobb csapat, elméletben is, és ez most gyakorlatban is megmutatkozott.
Vagyis egy ilyen "eleve lefutott" felállásban lehet szerencse, vagy foghat ki az ellenfél rossz napot, de a papírforma az, ami történt, még ha nehéz is elfogadni.



Igazából az időpont nem volt annyira jó, a fiúk ilyenkor aludni szoktak,
meg a nap is pont rossz szögben sütött a pályára.
Az első gólnál a Tibit elfektették egy testcsellel,
aztán a Gullit a kapus Gabesz mellett laposan a hálóba guritotta a labdát.
A második gólról egyáltalán nem mi tehettünk, a partjelző intett valamit,
mi meg minndannyian félreértettük.
A meleg is egy kicsit megnyomta a fiúkat,a hátvéd Gabesz kicsit frontérzékeny.
A 3. gólról sajnos lemaradtam, mert éppen akkor ápoltak.
A 4. gólnál éppen a Gabeszt cserélték be, és nem sikerült felvennie a ritmust.
Az 5. gól előtt lett volna egy helyzetünk, de csak a félpályáig sikerült eljutnunk.
A szünetben az edző Gabesz bá mondta, hogy figyeljünk a szélekre,
úgyhogy mindannyian kihúzodtunk, aztán középen maradt egy hatalmas üres terület.
Ez jelentette igazán a meccs fordulópontját.
Ezután az ellenféltől kiállítottak két játékost, ettől megzavarodtak a fiúk.
A Gabesz utolérte volna a Gullitot, csak megbotlott egy vakondtúrásban,
A Gullit kitette szélre a Kannavárónak, aki már várta a labdát,
a Gabesz meg üres területre futott ahol meg már nem volt senki,
onnan meg már a Gullit elfutott, de addigra már gól lett.
A 7. gól olyan gyors volt, hogy nem is láttuk, majd a videóról kielemezzük.
Aztán gyors 3 góltól megzavarodtunk egy kicsit, egyszerűen kihagytak a fiúk és gyorsan bekaptunk még kettőt.
A 13-nál a szabadrugásnál már úgy tünt, hogy mellé fölé megy a labda,
de egy arra szálló sirály tarkóján megpattant és beesett a kapuba.
Igazából fejben elfáradtunk, de jó tapasztalat volt, amit a jövőben tudunk hasznosítani.

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
"Olvasónk rövid beszámolója a tegnapi győri BL-selejtezőről:

"Hazaáruló, szarházi tarsoly csaba, klement tibor és horváth cs. attila plusz a patent security. Na, meg a rendőrök! Életemben nem aláztak meg úgy, mint ma és a többi győri szurkolót.

A hazai oldalon három lépcsős beléptetési rendszer volt. Elsőnek még a cipőből is ki kellett lépni, mert azt is átnézték. Most sokan azt fogják hinni, hogy be vagyok baszva, pedig nem és tényleg így volt. Utána jött a rendőrsorfal, ahol minden zsebet átnéztek, még a cigisdobozt is. Rajtam egy Árpád Nemzetsége feliratú póló volt, amin volt Árpád-sávos zászló is, ezt le akarták vettetni, de a végén azért csak beengedtek. Utána már "csak" a jegyellenőrzés volt. A metélt gecik meg mindenféle pirót bevihettek.

Kurva anyátokat ETO vezetők!!!!

Ennyi megaláztatás után meg mit kaptunk a lelátón? Egy lélektelen szar játékot! Mostantól üldögéljen a lelátón a faszszopó zsidóbérenc vezetőség a tarsoly gecivel az élen. Többet nem megyek ki a meccsre."


Nem tudom hol olvastam de igaz,hogy úgy játszott a Győr tegnap ahogy a válogatott szokott esélyesebb csapat ellen.Beszarian,csatár nélkül.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
és azt se felejtsük el - írja le nyugodtan, hogy ezt mondtam - olyan h taktika nem létezik. ha akarom támadó, ha akarom védekező szellemben játszunk.... !

tegnap az eto és pintér korszakalkotó új elemhez nyúltak, a szellem nélküli játékhoz 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Az ETO tegnapi produkcióját leginkább a szerethető Sándorunk által vezetett nemzeti 11 beszari játékához lehet hasonlítani. Az egy dolog, hogy jobb az ellenfél, de úgy is kilehetett volna kapni 2-0-ra, hogy legalább felvállalsz egy olyan futballt, ami miatt nem kell 3 napig magyarázkodni. Kaptunk egy kis ízelítőt abból, hogy a válogatott mit fog játszani Bukarestben egy olyan meccsen, amit megkell nyerni. Lehet csatár nélkül állunk majd fel. Minek az.

A másik, hogy ha már nem mer támadni, akkor a védekezést szervezte volna meg. Dehát ugye az sem ment, pedig védekezni ugye mindenki tud, onnan meg a kontratámadások adják magukat, mert ott nagy területek maradnak üresen. Dehát Paulo Sousa tavaly semmi újat nem hozott a magyar futballba, igaz ő sem támadó szellemben játszatta a csapatát, de nem is kellett minden 3 percben köpni egyet a helyezkedési hibáktól, a zsinórban elvesztett párharcokból.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újpesten megint érdekes nevek röpködnek(Szekeres,Debreceni,Vass,Csiki).
Kétlem hogy a belga ennyi pénzt tenne az Újpestbe.Kenny
Mondjuk Debreceni nem hiszem, hogy olyan hú de nagy anyagi tétel lenne. Sajnos. 😕
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Újpesten megint érdekes nevek röpködnek(Szekeres,Debreceni,Vass,Csiki).
Kétlem hogy a belga ennyi pénzt tenne az Újpestbe.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nézzük a jó oldalát, nem botránkoztunk meg, azon meg nyilván már nem szabad hogy a stúdióban több szó esett az izraeli labdarúgás egekbe magasztalásáról mint a meccsről.Geeri
én kikapcsoltam mert gyomorforgató,hogy mi folyik ott.Kenny
hát a Pisont Pista mit csináljon? Kint játszott vagy nyolc évet, gondolom azóta abból a lóvéból él 😀berger90
rendkívül odaillő zenével:

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Nézzük a jó oldalát, nem botránkoztunk meg, azon meg nyilván már nem szabad hogy a stúdióban több szó esett az izraeli labdarúgás egekbe magasztalásáról mint a meccsről.Geeri
én kikapcsoltam mert gyomorforgató,hogy mi folyik ott.Kenny
hát a Pisont Pista mit csináljon? Kint játszott vagy nyolc évet, gondolom azóta abból a lóvéból él 😀

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Sinisa New England Patriots 2 792 — Gràcies Pep!
A Honvéd a következő kört mikor játssza le? Még augusztusban? Lesz magyar csapat amely túléli egyáltalán a nyarat?Amadeus91
holnap bazzeg.Höri
én kérek elnézést, itt a helyem.

más: "Thiago Münchenben évi négymilliót keres majd, aláírási pénzt nem kért, sőt, állítólag ő maga is beszállt vételárába azzal, hogy lemondott bizonyos neki járó kifizetésekről."

pedig azt mondták róla, hogy nem alázatos.Amadeus91
ácsiácsi,thiago hozzáállásával sose volt baj,az a baj hogy az apja egy pénzéhes barom,aki 2 éve tömi a fejét hülyeségekkel.itt az eredménye.Kenny
Én is írtam, hogy türelem, alázat nincs a srácban.
Ez továbbra is tartom. Ha lenne, akkor kicsit türelmesebb lett volna, mert tavaly sem játszott keveset, idén még többet játszott volna... A nyarankénti rinyálása nem volt szimpi.
De azt értem, hogy miért ment Pep-hez. Jobban el tudom fogadni, mint a MU-t. Sok sikert Nekik!

Abban igazad van, én sem tudok róla, hogy lett volna Vele komolyabb probléma.
Nekem mintha egy gólöröm beugrana egy sokgólos meccsen, ahol Puyol állította le (meg is találtam):

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Honvéd a következő kört mikor játssza le? Még augusztusban? Lesz magyar csapat amely túléli egyáltalán a nyarat?Amadeus91
Hacsak valami kisebb csoda nem történik, nem lesz. Sőt, lehet már augusztusban nem lesz magyar csapat az európai kupákban (bár Kovács Péterék nincsenek jó formában, igaz a Loki se...)

a bajnokság színvonala minden évben nő, keresd vissza az előző évzáró elemzéseket.
1986 óta folyamatosan egyre erősebb a liga, mégse nyerünk soha, igazi misztikum!Höri
Mit akarsz, egyszer a Loki megélte nem olyan rég a tavaszt is az UEFA kupában (asszem a 3. fordulót áttolták akkora, és februárban kikaptak a Brugestől.). 😀
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sajnálom a Győrt, de legalább jól kerestem ma rajtuk -is- (mindezt úgy, hogy egyszer sem raktam direkt ellenük - azért ez ám a valami!).
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a bajnokság színvonala minden évben nő, keresd vissza az előző évzáró elemzéseket.
1986 óta folyamatosan egyre erősebb a liga, mégse nyerünk soha, igazi misztikum!

több mint 10 éve
NB2 New England Patriots 22 120 — nabege2@yahoo.com
Ilyenkor Csányi mit mond? Hogy tovább emelkedett a magyar foci színvonala, csak a többieké mégjobban??? Vazze tényleg röhej, hogy augusztusban nem lesz csapatunk a kupákban??? SZÉGYEN LENNE!
több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
Nekem a győrről a celik nikci hozzáállása jutotott eszembe. Az mb1 szìnvonala emelkedik, lipták formája meg különösen bìztató a sorsdöntő válogatott meccsek előtt 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
közben nézegetem a pletyka rovatot, Gustavo mehet Mou-hoz a Dinamóba, Robben pedig kikerülhet a kezdőből, Martínez hátra Boateng mellé a védelembe.

Neuer
Lahm-Boateng-Martínez-Alaba
Thiago-Schweini
Müller-Kroos-Götze
Ribéry

ezt rebesgetik

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
A Honvéd a következő kört mikor játssza le? Még augusztusban? Lesz magyar csapat amely túléli egyáltalán a nyarat?Amadeus91
holnap bazzeg.Höri
én kérek elnézést, itt a helyem.

más: "Thiago Münchenben évi négymilliót keres majd, aláírási pénzt nem kért, sőt, állítólag ő maga is beszállt vételárába azzal, hogy lemondott bizonyos neki járó kifizetésekről."

pedig azt mondták róla, hogy nem alázatos.Amadeus91
ácsiácsi,thiago hozzáállásával sose volt baj,az a baj hogy az apja egy pénzéhes barom,aki 2 éve tömi a fejét hülyeségekkel.itt az eredménye.

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 048
A Honvéd a következő kört mikor játssza le? Még augusztusban? Lesz magyar csapat amely túléli egyáltalán a nyarat?Amadeus91
holnap bazzeg.Höri
én kérek elnézést, itt a helyem.

más: "Thiago Münchenben évi négymilliót keres majd, aláírási pénzt nem kért, sőt, állítólag ő maga is beszállt vételárába azzal, hogy lemondott bizonyos neki járó kifizetésekről."

pedig azt mondták róla, hogy nem alázatos.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Honvéd a következő kört mikor játssza le? Még augusztusban? Lesz magyar csapat amely túléli egyáltalán a nyarat?Amadeus91
holnap bazzeg.