Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 612 — Pfizer & Moderna fan
én is Zidanet tartom a legjobbnak. minden játék elembe kiváló volt. kiemelem a futball intelligenciáját.

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
a világtörténelem valaha volt legjobb játékosa (Zidane)
...
az évszázad vicceeaglesmcnabb
Így értetted, ugye?
Pelé, Puskás, Maradona?
Hogy csak a hasonló poszton játszók közül kérdezzek.
Mert akkor nem kell Bozsikot, Beckenbauert, Cruyffot, van Bastent írnom a háború utánról.Sobri Jóska
jöhetnék olyan sok minden adattal ,de legyen elég amit már olyan sokszor leírtam:
franciák Zidane-al: 96 Eb: búcsú a 4 között tizikkel '98: Vb győzelem, 2000 EB győzelem, 2006 vb döntő.
franciák Zidane nélkül: 2002: vb : csoport utolsók, 2008 eb: csoport utolsók, 2010 vb : csoport utolsók
egyetlen kivétel a 2004-es Eb, ahol a 8 között búcsúztak, igaz ott meg az angolok ellen a hosszabbításban lőtt kettőt és úgy nyertek.
a 2002-es BL-döntőn ő lőtte a győztes gólt, a 98-as vb döntőben ő lőtte az első 2 gólt, a 2006-os döntőben is betalált, 2000-ben döntőbe rúgta a franciákat, nem a valladolidnak lőtt 4 gólt a lényegtelen bajnokikon, hanem klasszis volt: akkor volt topon amikor kellet.
A röpke 15 év alatt gyakorlatilag 2 generáció játszott a francia válogatottban, mind a kettő elég nagy sikereket ért el, de azt látom, hogy Zidane-on állt vagy bukott a rendszer. Ha Zidane ott volt a csapatban, akkor garantálva volt a siker, ha nem akkor egyből csoport utolsók lettek. És éppen ezért emelem mindenki fölé, mert ő nem Messi aki rekordokat döntöget, aztán a válogatottban 0.
Zidane nyert: Bajnokságot, kupát, bl-t, vb-t, eb-t, aranylabdát, tulajdonképpen a gólkirályi címen kívül mindent megnyert amit csak lehetett. mondj még egy ilyen embert ilyen trófeákkal,ilyen kiemelkedő eredményekkel klub és válogatott szinten, továbbá egy ennyire eredményes csapatot aki ennyire gyenge egyetlen játékos hiányában, mint ez a francia válogatott. Egy Puskás mellett ott volt egy Aranycsapat, Messi mellett ott a Barca, Pele mellett ott volt a klasszis válogatott, Zidane mellett ki volt? egy olyan csapat aki nélküle full utolsó bármilyen világeseményen.
1 példa elég nekem. De segítek: NINCS
egy Maradona, egy Puskás vagy egy Messi hány gólt lőtt a gyengébbik lábával? Egy Ronaldo (brazil) hány gólt fejelt? Csak azért mert ha láttad Zidane gólját a 2002-es BL-döntőn akkor elárulom, hogy az a gyengébbik lábával volt 😊 a 98-as vb-döntőn meg fejjel alázta porrá a nagy eséyles brazilokat.
vitatkozni lehet persze, nekem sem Zidane volt a kedvenc játékosom, de a tény az tény marad: a játék minden elemében kiemelkedő volt, és minden szinten megnyert mindent.
Nem egy többoldalas vitát akartam generálni, csak úgy gondoltam hogy jobb lesz, hogyha nem siklasz el a tények mellett.

szerk.: mellékelek mellé még egy képet hogy örülj 😊 kr hogy az EB trófea nincs még ott mellette.
eaglesmcnabb
Ha egy játékost az eredményei minősítenek, akkor nézz utána Beckenbauernak, Pelének, vagy akár Jürgen Klinsmann-nak.
Ha a technikai képességei, sokoldalúsága, akkor Czibortól kezdve, Zicon át Messiig többeket is kihozhatunk győztesnek.
Ha az, hogy mennyire múlik rajta egy csapat, akkor ott van Maradona vagy akár Platini.
(Bár ezt az érvet nehéz akceptálni, hogy pl. milyen lett volna Pelé nélkül az a brazil válogatott, hiszen ott volt Pelé, így nem tudhatjuk. Az tény, hogy megjelenése elött, és utána sokáig nem nyertek VB-t.)
Még egy megjegyzés, C.Ronaldo, nemcé Ronaldo, de a régi nagyok diStefanotól kezdve Best-en át Eusebion át Cruyff-ig, belevéve Albertet vagy Kocsist is szintén sokoldalúak voltak gólszerzés tekintetében.

Én kedveltem Zizou-t, nagyon is, de ahogy ajánlod is, vitatkozom azzal, hogy ő lenne a világtörténelem valaha volt legjobb játékosa.
Sokak szerint nincs ilyen kategória, de én abból indulok ki, hogy szerinted van, és az Zidane. Nézzük eszerint.
Elolvastam az érveidet, az általad csoportosított tényeket, és a saját mércéddel mérve, azok alapján én mind Maradonát, mind Pelét elé helyezem. (Ugye ők EB-t nem nyertek, de ennek magyarázata egyértelmű, a Fradi se jobb a Barcelonánál, csak azért, mert a Barca nem nyert magyar bajnokságot, ugyebár.)

Én nem szeretem a statisztikákat csapatsportnál, de itt van egy többszempontos, hát nem ZZ az első:
 www.origo.hu/sport/focivilag/20111028-megszallottan-keresi-a-futballtarsadalom-minden-idok-legjobb-jatekosat.html

több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
a világtörténelem valaha volt legjobb játékosa (Zidane)
...
az évszázad vicceeaglesmcnabb
Így értetted, ugye?
Pelé, Puskás, Maradona?
Hogy csak a hasonló poszton játszók közül kérdezzek.
Mert akkor nem kell Bozsikot, Beckenbauert, Cruyffot, van Bastent írnom a háború utánról.Sobri Jóska
szerk.: mellékelek mellé még egy képet hogy örülj 😊 kr hogy az EB trófea nincs még ott mellette.
eaglesmcnabb

+aranylabda, német kupa, bundesliga

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem Zizu a kedvencem, a No1. még a Bordeux-ban játszott mikor láttam valahogy egy két meccsét és megtetszett. Neki még azt is megbocsátom, hogy a Madridban teljesedett ki kedvenc Juvémat otthagyva, no meg hogy francia bár félig még se 😛 Az a Leverkusennek lőtt Bl döntős gól......... hú a mai napig előttem van. Pályafutása utolsó mozdulata, nyilván nem túl szimpatikus, de szerintem abban benne volt minden elfojtott húsz év piszkálódása 😀 mert addig sárgát is nehezen kapott.
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
a világtörténelem valaha volt legjobb játékosa (Zidane)
...
az évszázad vicceeaglesmcnabb
Így értetted, ugye?
Pelé, Puskás, Maradona?
Hogy csak a hasonló poszton játszók közül kérdezzek.
Mert akkor nem kell Bozsikot, Beckenbauert, Cruyffot, van Bastent írnom a háború utánról.Sobri Jóska
jöhetnék olyan sok minden adattal ,de legyen elég amit már olyan sokszor leírtam:
franciák Zidane-al: 96 Eb: búcsú a 4 között tizikkel '98: Vb győzelem, 2000 EB győzelem, 2006 vb döntő.
franciák Zidane nélkül: 2002: vb : csoport utolsók, 2008 eb: csoport utolsók, 2010 vb : csoport utolsók
egyetlen kivétel a 2004-es Eb, ahol a 8 között búcsúztak, igaz ott meg az angolok ellen a hosszabbításban lőtt kettőt és úgy nyertek.
a 2002-es BL-döntőn ő lőtte a győztes gólt, a 98-as vb döntőben ő lőtte az első 2 gólt, a 2006-os döntőben is betalált, 2000-ben döntőbe rúgta a franciákat, nem a valladolidnak lőtt 4 gólt a lényegtelen bajnokikon, hanem klasszis volt: akkor volt topon amikor kellet.
A röpke 15 év alatt gyakorlatilag 2 generáció játszott a francia válogatottban, mind a kettő elég nagy sikereket ért el, de azt látom, hogy Zidane-on állt vagy bukott a rendszer. Ha Zidane ott volt a csapatban, akkor garantálva volt a siker, ha nem akkor egyből csoport utolsók lettek. És éppen ezért emelem mindenki fölé, mert ő nem Messi aki rekordokat döntöget, aztán a válogatottban 0.
Zidane nyert: Bajnokságot, kupát, bl-t, vb-t, eb-t, aranylabdát, tulajdonképpen a gólkirályi címen kívül mindent megnyert amit csak lehetett. mondj még egy ilyen embert ilyen trófeákkal,ilyen kiemelkedő eredményekkel klub és válogatott szinten, továbbá egy ennyire eredményes csapatot aki ennyire gyenge egyetlen játékos hiányában, mint ez a francia válogatott. Egy Puskás mellett ott volt egy Aranycsapat, Messi mellett ott a Barca, Pele mellett ott volt a klasszis válogatott, Zidane mellett ki volt? egy olyan csapat aki nélküle full utolsó bármilyen világeseményen.
még 1 ilyen példa elég nekem. De segítek: NINCS
egy Maradona, egy Puskás vagy egy Messi hány gólt lőtt a gyengébbik lábával? Egy Ronaldo (brazil) hány gólt fejelt? Csak azért mert ha láttad Zidane gólját a 2002-es BL-döntőn akkor elárulom, hogy az a gyengébbik lábával volt 😊 a 98-as vb-döntőn meg fejjel alázta porrá a nagy eséyles brazilokat.
vitatkozni lehet persze, nekem sem Zidane volt a kedvenc játékosom, de a tény az tény marad: a játék minden elemében kiemelkedő volt, és minden szinten megnyert mindent.
Nem egy többoldalas vitát akartam generálni, csak úgy gondoltam hogy jobb lesz, hogyha nem siklasz el a tények mellett.

szerk.: mellékelek mellé még egy képet hogy örülj 😊 kr hogy az EB trófea nincs még ott mellette.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 365 — #NoStress
a világtörténelem valaha volt legjobb játékosa (Zidane)
...
az évszázad vicceeaglesmcnabb
Így értetted, ugye?
Pelé, Puskás, Maradona?
Hogy csak a hasonló poszton játszók közül kérdezzek.
Mert akkor nem kell Bozsikot, Beckenbauert, Cruyffot, van Bastent írnom a háború utánról.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Jót röhögök, hogy ha arra jönnek rá Brazíliában, hogy Kakára vagy Dinnyére kéne építeni a válogatottat.
Arra a Kakára, aki állandóan sérült, játszani alig játszik, vagy arra a Dinnyére, aki az otthoni, védelmet nem ismerő bajnokságban levezet épp.
Ezt a fiatal csapatot Lucasra, Oscarra és Damiaora kéne felépíteni, míg hátul ott van Silva, aki egy igazi vezére a csapatnak és az is lesz mindig.
Egy a lényeg, hogy ez a hatalmas Neymar hype fejeződjön be végre, mert ő viszont az, akire én biztos nem építenék csapatot.
De hihetetlen, hogy ismét milyen jó alapanyaga van a válogatottnak a jobbnál-jobb fiatalokból és mégsem tudnak egy vállalható csapatot összerakni.Stez
kaka ugyan nem sérült, csak nem játszott mounál, de Casillas sem, nem hinném hogy azért padoztak mert nem férnének be ebbe a gyenge realba. Meccshiány ide vagy oda, én bármikor rá merném építeni a csapatot, ráadásul attól amiért nem játszott a Realban nem lett szarabb ő, edzésre ugyanúgy járt.
Dinnye meg 0 edzéssel is akárhány évesen olyat csinál amit rajta kívül kurva kevesen, éppen egy olyan emberre kéne építeni a csapatot akiben a többiek látják a példát, és az vagy Kaká vagy Dinnye.
Thiago Silva akármilyen klasszis hátvéd is, ő nem lesz vezére sosem ennek a csapatnak, mikor egy szaros olimpiát sem tudtak vele nyerni (2-ből ugye 0, pedig mindkétszer toronymagas favoritok voltak), nem látom azt hogy ugyanaz a csapat aki leégett Londonban 2 év múlva a nagyok között tudna nyerni.

szerk.: közben egy értelmes igazolás: Carvajal visszajött Madridba, évekig megoldhatja a jobbhátvéd gondjainkat.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Jót röhögök, hogy ha arra jönnek rá Brazíliában, hogy Kakára vagy Dinnyére kéne építeni a válogatottat.
Arra a Kakára, aki állandóan sérült, játszani alig játszik, vagy arra a Dinnyére, aki az otthoni, védelmet nem ismerő bajnokságban levezet épp.
Ezt a fiatal csapatot Lucasra, Oscarra és Damiaora kéne felépíteni, míg hátul ott van Silva, aki egy igazi vezére a csapatnak és az is lesz mindig.
Egy a lényeg, hogy ez a hatalmas Neymar hype fejeződjön be végre, mert ő viszont az, akire én biztos nem építenék csapatot.
De hihetetlen, hogy ismét milyen jó alapanyaga van a válogatottnak a jobbnál-jobb fiatalokból és mégsem tudnak egy vállalható csapatot összerakni.Stez
le kéne szerződtetniük Hiddinket, még ha szentségtörés lenne is...
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jót röhögök, hogy ha arra jönnek rá Brazíliában, hogy Kakára vagy Dinnyére kéne építeni a válogatottat.
Arra a Kakára, aki állandóan sérült, játszani alig játszik, vagy arra a Dinnyére, aki az otthoni, védelmet nem ismerő bajnokságban levezet épp.
Ezt a fiatal csapatot Lucasra, Oscarra és Damiaora kéne felépíteni, míg hátul ott van Silva, aki egy igazi vezére a csapatnak és az is lesz mindig.
Egy a lényeg, hogy ez a hatalmas Neymar hype fejeződjön be végre, mert ő viszont az, akire én biztos nem építenék csapatot.
De hihetetlen, hogy ismét milyen jó alapanyaga van a válogatottnak a jobbnál-jobb fiatalokból és mégsem tudnak egy vállalható csapatot összerakni.

több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
1994-ből van az első emlékem és a cikk alázó tartalma a 2006-os csapatra tökéletesen illik, de a többire én biztos nem húznám rá. A 2010-es csapat méltatlanul alulértékelt, pechjükre nem volt kapusuk. Bebeto és Romario mellett kit érdekel, hogy favágókkal volt tele a középpálya (Dunga, Mauro Silva)? 2002-esbe nem tudom milyen alapon lehet belekötni. A 1998-ban a dánok elleni meccs a torna egyik legjobbja volt. Sótlan bagázs.
A mostani válogatottból a szervezettséget hiányolom és egyszerűen nem fér a fejembe, mitől várják, hogy Neymar köré bármit is fel lehet építeni.DoM
+1
a 2006-os Vb csapat kurvára beszopta hogy a világtörténelem valaha volt legjobb játékosa (Zidane) 34 (!) évesen csúcsformában volt, és gyakorlatilag egymaga verte meg őket. Azt a teljesítményt hetente megnézem, egyszerűen zseniális volt amit ott művelt. Ettől függetlenül nem hiszem hogy gyengék lettek volna, annál a keretnél azért elég nehéz sokkal jobbat összepakolni RCarlossal, Cafuval,Dinnyével, Ronaldoval, Kakával.

2010: az évszázad vicce volt, amikor a spanyolokat szopató chile elleni meccs után a brazilokat szedték ízekre a "szagértők" mondván a braziloknak nem kontrázni kéne. Nem számít hogy 3-0-ra rohanták le a chileieket, akiknek esélyük sem volt, 60%-as birtoklás ide vagy oda.
A 2010-es csapat konkrétan elverte a hollandokat, csak "les" címén nem adták meg Robinho teljesen szabályos gólját. 2-0-ról a büdös életbe nem álltak volna fel a hollandok.

Semmi gond nincs, van 1 évük rájönni hogy kakára vagy dinnyére kell építeni ezt a fiatal csapatot, Elől pedig Damiao világklasszis lehet 1-2 éven belül, csak normális helyre kell kerülnie.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Amadeus91
Wáháháhháhá hihihih huhúúú mekkora gyíyágyó....
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Siófokon is utolsó meccsre csak lett 50fő hogy szurkoljon. Máshova is ennyi kell minimum és meg van oldva, már egy fokkal nézhetőbb a meccs. Arról nem is beszélve, hogy a váci madárcsissergéstől még aludni se lehetett!
BMLSZ is ahelyett hogy baszakodna kitalálhatta volna, hogy a koreókat mindenki szereti, díjjazzuk a legjobbat.
Dehát ők csak rettegnek...

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Nem sok jóra számíthanak a brazilok a hazi vb-én. Nem emlékszem, mikor volt utoljára ennyire gyenge, kilátástalan a válogatott.DoM
 gyuloltellensegeink.blog.hu/2013/05/28/a_magyar_ember_es_a_labdarugas_3_reszjjncaa
Ez a cikk azért übergáz, de olvasmányos 😊Gergőbácsi
Pedig minden szava igaz, tessék csak elolvasni a blog összes többi bejegyzését isjjncaa
Remélem ironizálsz... 😊

Amúgy én ugyanezt gondolom a faccopó tokos genyókről, akik mákkal nyertek három vb-t.......
Ez legalább olyan objektív megállapítás, mint a blogoló hülyegyereké!

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
 sportgeza.hu/futball/2013/06/03/diosgyorben_a_semmit_is_telthazzal_unneplik/
Baszakodhatnak névvel elátott jeggyel, büntethetnek összevissza, lehet akármilyen gyökér az edző, gyenge a csapat Diósgyőr. Akkor is olyan a hangulat ,mint Mo-n sajna sehol.
Luquenek meg köszönünk mindent!Toca
és jól mutatja, hogy más külföldi pályákra sem feltétlen azért mennek ki az emberek tömegével, mert maga a játék olyan szórakoztató lenne 😊 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
 sportgeza.hu/futball/2013/06/03/diosgyorben_a_semmit_is_telthazzal_unneplik/
Baszakodhatnak névvel elátott jeggyel, büntethetnek összevissza, lehet akármilyen gyökér az edző, gyenge a csapat Diósgyőr. Akkor is olyan a hangulat ,mint Mo-n sajna sehol.
Luquenek meg köszönünk mindent!
több mint 10 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 758 — Cowboys fan
Klose volt a csk ebben a mai 4-3as égésnél?! Azt hittem a német B/C válogatott túrázik odakint.iktriad
ha az A válogatott lett volna kint, akkor Super Mario (II) Gomez bal heréréről bepattant volna egy lecsúszott hazaadás.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Klose volt a csk ebben a mai 4-3as égésnél?! Azt hittem a német B/C válogatott túrázik odakint.iktriad
az túrázik. Az "A" válogatott a BL-döntőben játszott.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Klose volt a csk ebben a mai 4-3as égésnél?! Azt hittem a német B/C válogatott túrázik odakint.
több mint 10 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
De így legalább minden világeseményen lehet új szimpatikus underdog csapatot találni 😊Igor
Ami minden világeseményen egyenlő Mexikó válogatottjával :p (na jó, annyira nem mindig szimpatikusak) + egy karibi csapatjjncaa
mint '10-ben Észak-Korea

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 513
na végül feljutott a Livorno is. parázs hangulatú meccseik lesznek jövőre a Lazióval és a Hellas Veronával. 😊

choose life
több mint 10 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
De így legalább minden világeseményen lehet új szimpatikus underdog csapatot találni 😊Igor
Ami minden világeseményen egyenlő Mexikó válogatottjával :p (na jó, annyira nem mindig szimpatikusak) + egy karibi csapat


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Na, sikerült elírnom a végét.. a 82-es csapatukat linkelgettem. Szóval kettő volt nekik..ami szintén eléggé joga bonitos csapat volt, és amiről értelemszerűen megfeledkezett a cikk, mert nem illene a tematikába, Igor
Tele Santana még a 1990-es évekre is tartogatott egy kis varázslatot, amikor a Sao Paoloval kétszer Világkupát tudott nyerni Cruyff Barcaja és Capello Milanja ellen is.
több mint 10 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, sikerült elírnom a végét.. a 82-es csapatukat linkelgettem. Szóval kettő volt nekik..ami szintén eléggé joga bonitos csapat volt, és amiről értelemszerűen megfeledkezett a cikk, mert nem illene a tematikába, de ott volt még egy utolsó fellángolás.. de valóban, ők is elszürkültek a 2000-es évekre.


Ez van sajnos, az eredményességgel nehéz versenyezni.. az fontosabb szempont.
De így legalább minden világeseményen lehet új szimpatikus underdog csapatot találni 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 10 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én meg a belgáktól, hogy faszán szerepelnek
Szóval innentől ki sem jutnak majd, csakazértse 😀