Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
akkor marad a Honvéd. sanszos az új MB1 szezonra nem kell idegeskedni az EL sorsolás miatt

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Jenőre már nincs is jelzőpetey
De van.
Csak mind negatív.

több mint 10 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Jenőre már nincs is jelző

több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
úgy néz ki bírói hátszél nélkül nem megy..

több mint 10 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Körülbelül negyedóra telt el az első félidőből, amikor a Maccabi szurkolói előszedték a pirotechnikát, az viszont rejtély, hogyan csempészhették be a lelátóra. A kisalfold.hu beszámolója szerint a vendégek szimpatizánsai eközben véletlenül felgyújtották saját zászlajukat.deyell
Nem az agyukért lettek ezek Kiválasztva...

Gondolom őket nem fogja a kijáratnál várni a rendőrbácsi, most ez simán törvényes és megengedett akció volt. Elvégre megtudtuk, odakint a legközelebbi keleten hangulat van a mérkőzéseken, itthon meg sajnálatos, botrányos események.

Mindig jövőre!
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 556
Körülbelül negyedóra telt el az első félidőből, amikor a Maccabi szurkolói előszedték a pirotechnikát, az viszont rejtély, hogyan csempészhették be a lelátóra. A kisalfold.hu beszámolója szerint a vendégek szimpatizánsai eközben véletlenül felgyújtották saját zászlajukat.

choose life
több mint 10 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
eléggé meglepő lenne, ha ezek közül bármelyik csapat is főtáblás lenne..
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Beszarok hogy a MAGYAR szakértő az izraeli csapatot dicséri a szünetben.Kenny
Lehet ő is megvan metszve..Kiss
köztudott.
5percig ki se vette a nyelvét a maccabi seggéből.

több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Beszarok hogy a MAGYAR szakértő az izraeli csapatot dicséri a szünetben.Kenny
Lehet ő is megvan metszve..

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Nagyon nem szeretem a Győrt, de ma hajrá ők.
Ha kiverik a Maccabit akkor ki lehet az ellenfél?Bazzani
pénteken van sorsolás.

amúgy gólt lőtt ma Szamarasz, nem tudom él-e még a fanklubja.Höri
Persze megvan még! Csatlakozz Te is!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Beszarok hogy a MAGYAR szakértő az izraeli csapatot dicséri a szünetben.

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Nagyon nem szeretem a Győrt, de ma hajrá ők.
Ha kiverik a Maccabit akkor ki lehet az ellenfél?Bazzani
pénteken van sorsolás.

amúgy gólt lőtt ma Szamarasz, nem tudom él-e még a fanklubja.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kedvencem a Nyári Zsidó Fesztivál elektromos reklám szemben, hamár nem lehet zsidózni.

több mint 10 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
A maccabi 13 góllal nyerte a bajnokságát! 😂 a 2. Mondat.... 😀peach

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 10 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 346 — Omar's Coming Yo!
Nem visszamutogatni kell, hanem rájuk lőni 😀Asbee
Mivel mentek a román-magyarra?
TANKKAL!

több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Az arabok esze teljesen elment. Nyomassák csak, igazoljanak még pár több 10 millió eurós játékost, sokáig ez így nem mehet úgysem. Előbb vagy utóbb de elengedhetetlen lesz a fizetési sapka, vagy valami más. Pár hónapja (talán éve), olvastam egy bizonyos ötletről, amelyben arról volt szó leegyszerűsítve, hogy nem költhet sokkal többet játékosra egy csapat, mint amennyi volt a játékoseladásból származó bevétele. Vagy legyen egy átigazolási határ, ami felett nem költhet egy csapat egy átigazolási szezonban, vagy mittudomén'. Ezer megoldás lenne, hogy ez a jelenlegi tarthatatlan állapot megforduljon.Mad
Vagyis ha nekem van egy hobbim, mondjuk a horgászat, csak annyit költhetek felszerelésre, utazásra, engedélyekre, amennyit a szórakozásom meg is termel? Amennyiért a kifogott halakat el tudom adni?
Nonszensz.

Az NFL az egy franchise.
Az európai soccerklubok független magáncégek.
Annyit költenek marketingre, stadionépítésre, játékosra, stb. amennyit akarnak.
Mi alapján gátolná a szabadversenyt bármilyen szervezet, amelyik ráadásul nem is érintettt benne, hogy gátolja?Sobri Jóska
Például az adott labdarúgó-szövetség nem fogadja el a nevezését. Miért? Mert módjában áll........

Remélem a Te stílusodban tudtam válaszolni. 😊csi77
A stílus tökéletes, a válasz hibás. 😊
Ha ezt tenné egy adott labdarúgó szövetség az piacidegen volna. Bár módjában állna.
A szövetségek érdeke a minél erősebb bajnokság, a több néző, a több sztárcsapat, magas közvetítési díjak, az eladhatóság.
Ergo technikailag megtehetik, de üzletileg életszerűtlen.Sobri Jóska
De lásd be, az is elég tarthatatlan állapot, hogy lassan az európai topligákban kettő, esetleg három bajnokaspiráns van mindössze, a kisebb, szerényebb költségvetésű csapatok mennek a levesbe. Az NFL-ben mekkora forgás van, ugye.berger90
Mert az technikailag EGY cég.
Ha te csinálnál egy európai topligát, és ott lenne fizetési sapka, és elérnéd, hogy legyen mondjuk 16 csapatod, ahol jó a játék, sokan nézik, közvetíti a tévé, akkor ez egyfajta megoldás lehetne.
De egy adott szövetségtől elvárni, hogy valahogy megfékezze a klubcsapatai költekezési kedvét teljesen irreális elvárás.
És ha még mindegyik szövetség egyszerre is vezetné be, akkor létrejöhetne egy konzorcium az európai topklubokból, és a Real, a Barca, a MU, a Liverpool, a Bayern, a Milan, az Inter, stb. csak abban játszana, és azt milliók néznék, míg a maradékbajnokságokat meg a kutyase.

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem visszamutogatni kell, hanem rájuk lőni 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Szaniszló Csaba tweet-je szerint mutogatnak és provokálnak az izraeli drukkerek. Visszamutogatásnál zártkapu?Bazzani
Persze, nekik szabad, mi fasiszták leszünk.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
Az arabok esze teljesen elment. Nyomassák csak, igazoljanak még pár több 10 millió eurós játékost, sokáig ez így nem mehet úgysem. Előbb vagy utóbb de elengedhetetlen lesz a fizetési sapka, vagy valami más. Pár hónapja (talán éve), olvastam egy bizonyos ötletről, amelyben arról volt szó leegyszerűsítve, hogy nem költhet sokkal többet játékosra egy csapat, mint amennyi volt a játékoseladásból származó bevétele. Vagy legyen egy átigazolási határ, ami felett nem költhet egy csapat egy átigazolási szezonban, vagy mittudomén'. Ezer megoldás lenne, hogy ez a jelenlegi tarthatatlan állapot megforduljon.Mad
Vagyis ha nekem van egy hobbim, mondjuk a horgászat, csak annyit költhetek felszerelésre, utazásra, engedélyekre, amennyit a szórakozásom meg is termel? Amennyiért a kifogott halakat el tudom adni?
Nonszensz.

Az NFL az egy franchise.
Az európai soccerklubok független magáncégek.
Annyit költenek marketingre, stadionépítésre, játékosra, stb. amennyit akarnak.
Mi alapján gátolná a szabadversenyt bármilyen szervezet, amelyik ráadásul nem is érintettt benne, hogy gátolja?Sobri Jóska
Például az adott labdarúgó-szövetség nem fogadja el a nevezését. Miért? Mert módjában áll........

Remélem a Te stílusodban tudtam válaszolni. 😊csi77
A stílus tökéletes, a válasz hibás. 😊
Ha ezt tenné egy adott labdarúgó szövetség az piacidegen volna. Bár módjában állna.
A szövetségek érdeke a minél erősebb bajnokság, a több néző, a több sztárcsapat, magas közvetítési díjak, az eladhatóság.
Ergo technikailag megtehetik, de üzletileg életszerűtlen.Sobri Jóska
De lásd be, az is elég tarthatatlan állapot, hogy lassan az európai topligákban kettő, esetleg három bajnokaspiráns van mindössze, a kisebb, szerényebb költségvetésű csapatok mennek a levesbe. Az NFL-ben mekkora forgás van, ugye.

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szaniszló Csaba tweet-je szerint mutogatnak és provokálnak az izraeli drukkerek. Visszamutogatásnál zártkapu?

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 277 — a new hope (again)
A maccabi 13 góllal nyerte a bajnokságát! 😂 a 2. Mondat.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Az arabok esze teljesen elment. Nyomassák csak, igazoljanak még pár több 10 millió eurós játékost, sokáig ez így nem mehet úgysem. Előbb vagy utóbb de elengedhetetlen lesz a fizetési sapka, vagy valami más. Pár hónapja (talán éve), olvastam egy bizonyos ötletről, amelyben arról volt szó leegyszerűsítve, hogy nem költhet sokkal többet játékosra egy csapat, mint amennyi volt a játékoseladásból származó bevétele. Vagy legyen egy átigazolási határ, ami felett nem költhet egy csapat egy átigazolási szezonban, vagy mittudomén'. Ezer megoldás lenne, hogy ez a jelenlegi tarthatatlan állapot megforduljon.Mad
Vagyis ha nekem van egy hobbim, mondjuk a horgászat, csak annyit költhetek felszerelésre, utazásra, engedélyekre, amennyit a szórakozásom meg is termel? Amennyiért a kifogott halakat el tudom adni?
Nonszensz.

Az NFL az egy franchise.
Az európai soccerklubok független magáncégek.
Annyit költenek marketingre, stadionépítésre, játékosra, stb. amennyit akarnak.
Mi alapján gátolná a szabadversenyt bármilyen szervezet, amelyik ráadásul nem is érintettt benne, hogy gátolja?Sobri Jóska
Például az adott labdarúgó-szövetség nem fogadja el a nevezését. Miért? Mert módjában áll........

Remélem a Te stílusodban tudtam válaszolni. 😊csi77
A stílus tökéletes, a válasz hibás. 😊
Ha ezt tenné egy adott labdarúgó szövetség az piacidegen volna. Bár módjában állna.
A szövetségek érdeke a minél erősebb bajnokság, a több néző, a több sztárcsapat, magas közvetítési díjak, az eladhatóság.
Ergo technikailag megtehetik, de üzletileg életszerűtlen.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon nem szeretem a Győrt, de ma hajrá ők.
Ha kiverik a Maccabit akkor ki lehet az ellenfél?

több mint 10 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Az arabok esze teljesen elment. Nyomassák csak, igazoljanak még pár több 10 millió eurós játékost, sokáig ez így nem mehet úgysem. Előbb vagy utóbb de elengedhetetlen lesz a fizetési sapka, vagy valami más. Pár hónapja (talán éve), olvastam egy bizonyos ötletről, amelyben arról volt szó leegyszerűsítve, hogy nem költhet sokkal többet játékosra egy csapat, mint amennyi volt a játékoseladásból származó bevétele. Vagy legyen egy átigazolási határ, ami felett nem költhet egy csapat egy átigazolási szezonban, vagy mittudomén'. Ezer megoldás lenne, hogy ez a jelenlegi tarthatatlan állapot megforduljon.Mad
Vagyis ha nekem van egy hobbim, mondjuk a horgászat, csak annyit költhetek felszerelésre, utazásra, engedélyekre, amennyit a szórakozásom meg is termel? Amennyiért a kifogott halakat el tudom adni?
Nonszensz.

Az NFL az egy franchise.
Az európai soccerklubok független magáncégek.
Annyit költenek marketingre, stadionépítésre, játékosra, stb. amennyit akarnak.
Mi alapján gátolná a szabadversenyt bármilyen szervezet, amelyik ráadásul nem is érintettt benne, hogy gátolja?Sobri Jóska
Például az adott labdarúgó-szövetség nem fogadja el a nevezését. Miért? Mert módjában áll........

Remélem a Te stílusodban tudtam válaszolni. 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Az arabok esze teljesen elment. Nyomassák csak, igazoljanak még pár több 10 millió eurós játékost, sokáig ez így nem mehet úgysem. Előbb vagy utóbb de elengedhetetlen lesz a fizetési sapka, vagy valami más. Pár hónapja (talán éve), olvastam egy bizonyos ötletről, amelyben arról volt szó leegyszerűsítve, hogy nem költhet sokkal többet játékosra egy csapat, mint amennyi volt a játékoseladásból származó bevétele. Vagy legyen egy átigazolási határ, ami felett nem költhet egy csapat egy átigazolási szezonban, vagy mittudomén'. Ezer megoldás lenne, hogy ez a jelenlegi tarthatatlan állapot megforduljon.Mad
Vagyis ha nekem van egy hobbim, mondjuk a horgászat, csak annyit költhetek felszerelésre, utazásra, engedélyekre, amennyit a szórakozásom meg is termel? Amennyiért a kifogott halakat el tudom adni?
Nonszensz.

Az NFL az egy franchise.
Az európai soccerklubok független magáncégek.
Annyit költenek marketingre, stadionépítésre, játékosra, stb. amennyit akarnak.
Mi alapján gátolná a szabadversenyt bármilyen szervezet, amelyik ráadásul nem is érintettt benne, hogy gátolja?