Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 522
Skrtel te jóó ég...

Két egyéni hiba, két kapott gól, két pont mínusz. Ehh.

Ezenkívül azért mindenképp tetszett amit láttam, bár az tény, hogy rengeteget lehet és kell is még innen fejlődni.Mikey
Sahin még sokat tehet hozzá. Még 1 csatárt azért hozni kéne, mert ott kevés a csapat nagyon.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
Skrtel te jóó ég...

Pedig klasszis alakítás volt részéről az addigi 80 perc.

Két egyéni hiba, két kapott gól, két pont mínusz. Ehh.

Ezenkívül azért mindenképp tetszett amit láttam, bár az tény, hogy rengeteget lehet és kell is még innen fejlődni.
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Tóth Balázs (Y)

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Skrtel te idióta barom!!!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hart a sorfal beállításánál mégis mit nézett?

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
Teljesen jól játszunk a City ellen, sőt kicsit jobbak is vagyunk. Szerintem bukta lesz a vége, de hosszú idő után végre nem olyan nézni szeretett Poolom, hogy fáj 😊gdavid
Hajt mindenki, mintha az életéért játszana. Örömteli látni. Allen játéka tetszik.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Teljesen jól játszunk a City ellen, sőt kicsit jobbak is vagyunk. Szerintem bukta lesz a vége, de hosszú idő után végre nem olyan nézni szeretett Poolom, hogy fáj 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
hátha valakit érdekel
tegnap kezdés előtt nem sokkal lementünk még az aluljáróba venni cigit meg sört.bemegyünk a relaybe veszünk cigit aztán megyünk sört venni a szokásos helyünkre.megvesszük a sört és utána egyből olyan hangzavar lett hogy érezni lehetett hogy action van.egy nagyobb picipesti mob érkezett meg teljesen casual felszerelésben szervezetten.a rendőröket is úgy meglepte az egész hogy csak hátráltak egy ideig közben jól meghajigálták őket a picipestiek.ahol a sört vettük olyan 10 Fradista volt kb tehát ha a picipestiek nem csak ordibálni akarnak hanem ütni is akkor simán ránk ronthattak volna és eléggé szétszedtek volna minket.de amíg töketlenkedtek ordibáltak és dobálóztak addig érkezett az aluljáróba rendőri erősítés,valamint a már alapból ott lévő sünök is összeszedték magukat és körbezárták a picipestieket. a kevés Fradistát aki lent volt szépen kiszorították addig amíg a piciket fel nem vitték a vendégszektorhoz. utólag belegondoltunk hogyha inkább sört veszünk először és aztán megyünk a relaybe akkor elég csúnyán meggyalultak volna minket. bár így is megtudtak volna gyalulni ha ránk rontottak volna,de csak a pofa volt nagy. lesz ennek folytatása majd a visszavágón.

a picipesti drapik égetése,széttépése frankó volt,a meccs meg egy kalap fos,de legalább ez az edző kihajtja a szart is ezekből a szarháziakból,csak helyettük nem tudja belőni az üres kapus helyzeteket.

jövő héten irány kondaföld ahol az Egerrel játszunk,kíváncsi vagyok hogy a kondások szerveznek-e valami meglepetést nekünk.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 572
A 17 éves Raheem Sterling kezdő a ManCity ellen is. Érdekes.
Viszont legalább Coates játszik az eltiltott Agger helyén, és nem Carragher, éljen.
Kíváncsi vagyok mire megy ez a csapat a címvédő ellen a múltheti 0-3 után...
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 019
Szép egy gyökér csapat ez a Pécs.
Multkor 9 perc alatt 3 gól, most meg kilenc ember ellen a 93. percben kapott góllal 1-1. Kicsit bundaszagúak ezek a dolgok.zinedine5
Botrány volt, kurva anyjukat. Én persze voltam olyan hülye, hogy elmentem, az egész napba annyi pozitívat találtam, hogy legalább jól bebasztam. Természetesen a Kaposváron megszokott fölösleges rendőri vegzálás nem maradhatott el.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Cazorla = epic

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Giovinco után Lúcio is kidőlt, bokaszalag 4 hónap...csóri bianconerik

|
több mint 12 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
minek?Divat
te tavaly nem láttál Diósgyőr meccset? (a Fradi elleni háromból csak háromban volt benne pl) szarkasztikus próbáltam lenni.kristof
nekem pár jó meccse ragadt meg, v csak h kopasz volt, franc se tudja... 😊
jaaa, hát akkor Ranilovity (kell a tyé...😊) és Malinauskas is alap honosítás!Divat
akkor már meg lehetne keresni őt is:


choose life
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
minek?Divat
te tavaly nem láttál Diósgyőr meccset? (a Fradi elleni háromból csak háromban volt benne pl) szarkasztikus próbáltam lenni.kristof
nekem pár jó meccse ragadt meg, v csak h kopasz volt, franc se tudja... 😊
jaaa, hát akkor Ranilovity (kell a tyé...😊) és Malinauskas is alap honosítás!

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
minek?Divat
te tavaly nem láttál Diósgyőr meccset? (a Fradi elleni háromból csak háromban volt benne pl) szarkasztikus próbáltam lenni.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 688
kispesti tréner legalább korrekt.deyell
ja pont azt akartam írni, kb így kell kulturáltan nyilatkoznidavemayer
Ja ha már külföldi sikereke, a teljesen elfelejtett Kovács Péter megint rúgott 2 gólt ma a norvég listavezető Strömsgodset szineiben. iktriad
nem kell ő sehova, magas, erőszakos, nagyon jól fejel,a labdával sem ügyetlen és egy magyarnál magasabbra kvalifikált bajnokságban rugdossa a gólokat. Sok mai taktikában egy ilyen csatár aranyat érne. Nem azt mondom hogy már rég a Madridban kéne játszania de nálunk tényleg be lehetne építeni a válogatottba. Ehhez képest kapott azt hiszem 2 meccset és annyi.davemayer
Bátor leszek, hogy ilyet mondok, de szerintem ehhez a mai magyar válogatotthoz ő egyszerűen túl ügyetlen. Nem véletlen, hogy a belga bajnokságban sem nagyon ment neki, neki ez a norvég bajnokság testhez álló és ott valóban jól is teljesít, de a válogatottba szerintem nem illene.
Egyébként 10 meccset kapott, amin rúgott egy gólt Máltának.Schleck
mert Messik rohangálnak a magyar válogatottban... lehet megint hülyén látom, de inkább néznék egy ilyen ügyetlen de küzdő játékost, mint egy NK féle lepkefingot. (azon az 1-2 magyar válogatott meccsen amit egy évben megnézek) Air Sanyi ugyanez, miért nem válogatott? Hajtós, küzdős, mindig majd leszakad róla a mez. Ilyen játékosok kellenének. (mentalitásra gondolva)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kötél nagyon szar formában van, ha kezd is Genkben pár hete még meccsek mentek el a potyáin :/
Radost kéne honosítani én azt mondom!kristof
minek? kapus téren azért jól állunk: Bogdán,Megyó,Kemenes,Köteles,Szűcs!!!(akinek ugye sajnos sose volt esélye tűz közelbe kerülni), de én még megemlíteném Dibuszt és Jovát is(csak azok a fránya kijövetelek...)

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kötél nagyon szar formában van, ha kezd is Genkben pár hete még meccsek mentek el a potyáin :/
Radost kéne honosítani én azt mondom!
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Miért nem Megyeri vagy Köteles a csere Bogdán mögött?

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Kovács Péter 35 éves lesz februárban. Ki szerint kéne még beépíteni a válogatottba? Én szeretem a játékát, de Szalai megoldja, amit neki kéne.gdavid
Király Gabi 100 éves korában is szóba jön majd 😀JC6
nem hiszem h valaha kezdő lesz még, cserének meg a rutinjával teljesen jó, inkább mint Fülöp bármikor

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kovács Péter 35 éves lesz februárban. Ki szerint kéne még beépíteni a válogatottba? Én szeretem a játékát, de Szalai megoldja, amit neki kéne.gdavid
Király Gabi 100 éves korában is szóba jön majd 😀
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Az egyszemélyes siófoki veszedelem 😂

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
" mindig az a legjobb, aki épp nem játszik "

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Kovács Péter 35 éves lesz februárban. Ki szerint kéne még beépíteni a válogatottba? Én szeretem a játékát, de Szalai megoldja, amit neki kéne.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Bátor leszek, hogy ilyet mondok, de szerintem ehhez a mai magyar válogatotthoz ő egyszerűen túl ügyetlen. Nem véletlen, hogy a belga bajnokságban sem nagyon ment neki, neki ez a norvég bajnokság testhez álló és ott valóban jól is teljesít, de a válogatottba szerintem nem illene.
Egyébként 10 meccset kapott, amin rúgott egy gólt Máltának.Schleck
az akkori válogatottban volt 2 értelmes társa...el sem jutott hozzá a labda 😀