Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
közben amúgy Benét kirúgta a csapat, még pletykák sincsenek ki lesz az új edzőHurka
Dömeeee 😀JoeyPorter
viszi pölőt és a kártya paklijait: csempiönsíp

|
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
közben amúgy Benét kirúgta a csapat, még pletykák sincsenek ki lesz az új edzőHurka
Dömeeee 😀

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Megyó amúgy kikerült kezdőből Roy Carrol miatt, aki egyből potyázott is egyet első meccsén...bár ígyis nyertek 2-1-re 😀

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 688
nem azért "követelem" a válogatottba mert volt pár jó meccse, hanem mert olyan dolgokat láttam tőle, amit nagyon kevés embertől, főleg nálunk. ha így fejlődik tovább nagyon jó játékos lehet, és mint mondtam, sztem már most jobb néhány válogatottnál. képességekben elsősorban, amit meg is mutatott már.

btw, Amadeus te nem unod még ezt a faszkodást ???
miért kellene magyarázkodni, ha kikapunk a világ egyik legjobb csapatától ? senki nem mondta h egy szinten lennénk velük, de ettől meg is lehet verni őket. ahogy a zete is megverte itthon a mu-t, vagy számtalan más példa volt erre. ettől nem leszünk jobbak, de szerezhetünk három pontot ami sokat érhet.
picit gondolkodjál már mielőtt koptatod a billentyűd, hiába nem erősséged.gabtsi
ez nem faszkodás. Mibe, hogy ha sikerül Andorrát megverni 3-0-ra, akkor menni fog az "ide nekünk Hollandiát" duma.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
közben amúgy Benét kirúgta a csapat, még pletykák sincsenek ki lesz az új edző
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért ez eléggé geciség. Ha utolsó évébe ér egy játékos, akkor is szerintem alap az hogy ősszel végig játszik ha kulcsjátékos. Tavasszal is simán játszana addig, amíg alá nem ír máshoz, hiszen addig akár maradhat is. Ha meg bejelenti az adott játékos, hogy ősztől máshol játszik, akkor teljesen jó ha másnak adnak inkább esélyt. Persze simán előfordulhat olyan helyzet ekkor is, hogy szükség van a játékosra az adott cél elérésére.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tényleg nincs értelme, mert elbeszélünk egymás mellett.
nem azt vitatom, hogy az MTK játékospolitkája ilyen, hanem hogy azok a nevek akikkel Te dobálozol, maximum középszerű játékosok. ha tényleg olyan jó (lesz) Vass Patrik mint Te állítod, akkor ő vele ez nem fordulhat elő. mert vagy az MTK-ban lesz kurvajó, vagy valaki penget érte egy jelentékeny készpénzösszeget.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
az említett urak közül melyik járt be nagy pályaívet az elmúlt években ? és melyiknek kellett csapatról csapatra vándorolni, hogy játsszon valahol ?

a tehetség, ha kitartással és sok munkával párosul utat tör magának. ha a gyerek minden meccsen négy gólt rúg amikor beteszik, és következő meccsen nem teszik be, akkor ott az edző/vezető feje fog hullani. ennyire egyszerű, de értem h ezt szurkolóként te nem így látod.gabtsi
nem tudom mit kellene másként lássak... Amikor Jött a Senica, és a Kozármislenytől 2 hete hozott Rácz Feri játszik a kezdőben, mikor Tischler, vagy Balajti a keretben sem volt. Nyilván 2 hét alatt megbízta Garami Mestert a játékával.

egy Pátkai interjú:
 www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_ii/az-atyauristen-sem-tudna-meggyozni-hogy-maradjak-az-mtk-ban-2109830

egy kis csemege:
– Mondhatjuk, hogy az elmúlt fél esztendő pályafutása legnehezebb időszaka volt?
– Kétségkívül igen. Korábban is voltak hullámhegyek és -völgyek a pályafutásomban, de a hullámvölgy eddig azt jelentette, hogy nem futballoztam jól. Ez viszont teljesen más helyzet volt, hiszen nem játszhattam, sőt nem is edzhettem együtt a csapattal, és nem azért, mert a teljesítményemmel probléma adódott, hanem mert nem volt egy évnél hosszabb szerződésem.
– Ki is mondták a vezetők, hogy ha nem hosszabbít, a lelátóra kerül? Hogy történt ez pontosan?
– Ha most erre azt mondanám, hogy igen, rögtön feljelentenének, mert nincs rá tanúm. Maradjunk annyiban, hogy egyértelművé tették, ha aláírok, akkor játszom, ha nem, kikerülök a csapatból. Az pedig tény, hogy ebben a szezonban nem játszhattam tétmeccsen, és nem járhatok edzésekre sem, miután nem írtam alá új szerződést. A nyáron szerettek volna hosszabbítani velem, én nem is zárkóztam el ettől, de nem tudtunk megegyezni. Ezután olvastam olyan nyilatkozatot az MTK részéről, amely szerint én közöltem, hogy mivel a nyáron nem engedtek el, inkább felülök a lelátóra. Ez azonban nevetséges állítás, egy profi labdarúgó nem kér ilyet, hiszen ezzel saját magának ártana.

Innen is látszik hogy Garami mesternek mennyi beleszólása van a dolgokba... Nem véletlen van ő itt már ezer éve, . De mindegy én itt befejeztem, mert nincs értelme.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
az említett urak közül melyik járt be nagy pályaívet az elmúlt években ? és melyiknek kellett csapatról csapatra vándorolni, hogy játsszon valahol ?

a tehetség, ha kitartással és sok munkával párosul utat tör magának. ha a gyerek minden meccsen négy gólt rúg amikor beteszik, és következő meccsen nem teszik be, akkor ott az edző/vezető feje fog hullani. ennyire egyszerű, de értem h ezt szurkolóként te nem így látod.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
pedig ha akkora ász lenne mint mondod, SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN meg se fordulna senki fejében, hogy levegye a pályáról, legyen bármilyen a játékospolitika, vagy szerződésvita.
gabtsi
hidd el hogy de 😕
Látom nem sikerült megértened amit írtam. Kár.Sajnálatos dolog hogy ez pont az én szeretett csapatomnál van így, de attól még így van. :/
Nézd meg hogy ment el Pátkai, Szabó Ádám, Busai, Kákonyi vagy éppen Jova, de lehetne sorolni estig.. Vagy miért ment el Lencse idejekorán, vagy Gosztonyi és Ponczók is (még ha nem is váltották be a hozzájuk fűzött reményeket), vagy éppenséggel miért volt Szekeres trade-je már 2 évvel ezelőtt lezsírozva. De Filkor esetét is említhetjük a régmúltból.
Én sem akartam elhinni egy jó ideig, mert naív voltam de sajnos ez így működik.

Vassra visszatérve meg, biztos vagyok benne hogy a 150+ gólja nem volt véletlen amit a korosztályos csapatokban összerúgdosott, nem biztos hogy nagy hátrány ha nem most, hanem pár év múlva tapaszztaltabban robban majd be-.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
tényleg nagyon durva hogy 8 hónappal idősebb mint Radó 😀
Az MTKba sem fér be pedig nálunk elég furcsa fogalom, Pátkai "sem fért be" az NB2es csapatunkba, aztán elment Győrbe és egyből a hónap legjobbja lett az első osztályban. Nyilván nem a tudása miatt fért be, és nyilván nem a tudása miatt játszott pl. a frissen igazolt Rácz Feri az EL-ben Tischler és Balajti helyett... Sajnos nálunk köcsög a vezetőség,és a " ha nem írod alá a szerződést örülj ha a csapattal edzhetsz" elvet folytatják és sajnos az elmúlt 2-3- évben rengeteg ilyen eset volt. Nyilván Ok nélkül nem lesz több gólod mint meccsed úgy hogy folyamatosan 2-3- évvel idősebbek ellen játszol.
eaglesmcnabb
no offense, de ha vkit ekkora hévvel reklámozol, arról én azt gondolnám, hogy megaraj. ehhez képest 20 évesen még csak tehetség, ami itt ki is lett fejtve, hogy csak nálunk az. még csak nem is alapember az MTK-ban.
pedig ha akkora ász lenne mint mondod, SOHA A BÜDÖS ÉLETBEN meg se fordulna senki fejében, hogy levegye a pályáról, legyen bármilyen a játékospolitika, vagy szerződésvita.
és nem az a baj, hogy idősebb mint Radó, hanem h Radó ma már meghatározó játékos az nb1-ben. ez Vass Patrikról kisebb jó indulattal sem mondható el.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért mert volt pár jó meccs még nem kéne a válogatottba követelni, mert úgy fog járni, mint NK9, aki azért 19 évesen előrébb tartott szvsz mint Radó, és látjuk mi lett belőle...ilyen alapon azonnal honosítsuk Vrucinát, és tegyük be őt is. 😊Divat
az említettek mind senkik Vass Patrikhoz képest 😀
szerencsétlen gyerek 15 évesen 40 góllal lett gólkirály az U17 nb1-ben támadóközéppályásként, majd 17 évesen 25-öt vert már az IFIben, rá egy évre meg 34-et, és itt sem csatárt játszott 😛

Őt már fokozatosan építjük csak be az MTKba, remélem ennek meg lesz az eredménye, fizikailag van még mit fejlődjön, de hihetetlen magabiztos, jól passzol, és nem láttam még nála gyorsabb játékost magyar pályán. 😊
eaglesmcnabb
januárban 20 éves lesz. és még az MTK-ba se fér be....gabtsi
tényleg nagyon durva hogy 8 hónappal idősebb mint Radó 😀
Az MTKba sem fér be pedig nálunk elég furcsa fogalom, Pátkai "sem fért be" az NB2es csapatunkba, aztán elment Győrbe és egyből a hónap legjobbja lett az első osztályban. Nyilván nem a tudása miatt fért be, és nyilván nem a tudása miatt játszott pl. a frissen igazolt Rácz Feri az EL-ben Tischler és Balajti helyett... Sajnos nálunk köcsög a vezetőség,és a " ha nem írod alá a szerződést örülj ha a csapattal edzhetsz" elvet folytatják és sajnos az elmúlt 2-3- évben rengeteg ilyen eset volt. Nyilván Ok nélkül nem lesz több gólod mint meccsed úgy hogy folyamatosan 2-3- évvel idősebbek ellen játszol.

eaglesmcnabb
de télleg fel nem tudom fogni, ez miért jó a vezetőségeteknek, horribilis áron adni őket, nem csoda ha nem kellek senkinek, de h még játszani se engedik őket...Tischler pedig qrva jó volt sztem. bár ti annyiból jobban csináljátok, h mi ingyen engedünk el mkit... 😊

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azért mert volt pár jó meccs még nem kéne a válogatottba követelni, mert úgy fog járni, mint NK9, aki azért 19 évesen előrébb tartott szvsz mint Radó, és látjuk mi lett belőle...ilyen alapon azonnal honosítsuk Vrucinát, és tegyük be őt is. 😊Divat
az említettek mind senkik Vass Patrikhoz képest 😀
szerencsétlen gyerek 15 évesen 40 góllal lett gólkirály az U17 nb1-ben támadóközéppályásként, majd 17 évesen 25-öt vert már az IFIben, rá egy évre meg 34-et, és itt sem csatárt játszott 😛

Őt már fokozatosan építjük csak be az MTKba, remélem ennek meg lesz az eredménye, fizikailag van még mit fejlődjön, de hihetetlen magabiztos, jól passzol, és nem láttam még nála gyorsabb játékost magyar pályán. 😊
eaglesmcnabb
januárban 20 éves lesz. és még az MTK-ba se fér be....gabtsi
tényleg nagyon durva hogy 8 hónappal idősebb mint Radó 😀
Az MTKba sem fér be pedig nálunk elég furcsa fogalom, Pátkai "sem fért be" az NB2es csapatunkba, aztán elment Győrbe és egyből a hónap legjobbja lett az első osztályban. Nyilván nem a tudása miatt nem fért be, és nyilván nem a tudása miatt játszott pl. a frissen igazolt Rácz Feri az EL-ben Tischler és Balajti helyett... Sajnos nálunk köcsög a vezetőség,és a " ha nem írod alá a szerződést örülj ha a csapattal edzhetsz" elvet folytatják és sajnos az elmúlt 2-3- évben rengeteg ilyen eset volt. Nyilván Ok nélkül nem lesz több gólod mint meccsed úgy hogy folyamatosan 2-3- évvel idősebbek ellen játszol.

Tischler 4-5 perceket kap (jó lenne elhinni hogy a rotáció miatt van de nehéz), holott ha megnézzük az elmúlt 3-4 évben kik jöttek fel az IFIkből NB1be ő az egyetlen akinek normális fizikuma van.
Kíváncsi leszek a híres "rotációra" a kövi meccseken.
Ha összeszámolom: Balajti, Könyves, Tischler, Vass, Hrepka, Lázok, és Pál is bevethető csatár poszton, úgy hogy Frank, és Molnár Marcell már elmentek kölcsönbe, akikkel normál esetben még lehetett számolni. Ez 9 ember aki NB1-ben kezdő szint, elment 2, így maradt 7 aki közül bárki játszhatna.

A horribilis árról csak annyit, hogy elvileg lencse is kurva drága volt, aztán kiderült hogy kurvára megérte azt a pénzt amennyiért ment, Szekeres mondjuk nem is játszik, Pintér 1 millió eurója pedig már 3. éve kiegyenlítésre vár, de egyelőre még nem kaptunk belőle semmit.
Igazából nem is a "horribilis ár" az oka amúgy, csak kevés olyan hülyét találnak aki havi 150-ért aláírna egy 3-4-5 éves szerződést. Itt a gond forrása elsősorban...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért mert volt pár jó meccs még nem kéne a válogatottba követelni, mert úgy fog járni, mint NK9, aki azért 19 évesen előrébb tartott szvsz mint Radó, és látjuk mi lett belőle...ilyen alapon azonnal honosítsuk Vrucinát, és tegyük be őt is. 😊Divat
az említettek mind senkik Vass Patrikhoz képest 😀
szerencsétlen gyerek 15 évesen 40 góllal lett gólkirály az U17 nb1-ben támadóközéppályásként, majd 17 évesen 25-öt vert már az IFIben, rá egy évre meg 34-et, és itt sem csatárt játszott 😛

Őt már fokozatosan építjük csak be az MTKba, remélem ennek meg lesz az eredménye, fizikailag van még mit fejlődjön, de hihetetlen magabiztos, jól passzol, és nem láttam még nála gyorsabb játékost magyar pályán. 😊
eaglesmcnabb
januárban 20 éves lesz. és még az MTK-ba se fér be....gabtsi
mondjuk azért náluk sok jó és fiatal csatár van, szal nem egyszerű ott bekerülni, nem értem miért nem engedik el őket máshova...

|
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
azért mert volt pár jó meccs még nem kéne a válogatottba követelni, mert úgy fog járni, mint NK9, aki azért 19 évesen előrébb tartott szvsz mint Radó, és látjuk mi lett belőle...ilyen alapon azonnal honosítsuk Vrucinát, és tegyük be őt is. 😊Divat
az említettek mind senkik Vass Patrikhoz képest 😀
szerencsétlen gyerek 15 évesen 40 góllal lett gólkirály az U17 nb1-ben támadóközéppályásként, majd 17 évesen 25-öt vert már az IFIben, rá egy évre meg 34-et, és itt sem csatárt játszott 😛

Őt már fokozatosan építjük csak be az MTKba, remélem ennek meg lesz az eredménye, fizikailag van még mit fejlődjön, de hihetetlen magabiztos, jól passzol, és nem láttam még nála gyorsabb játékost magyar pályán. 😊
eaglesmcnabb
januárban 20 éves lesz. és még az MTK-ba se fér be....

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
és nem láttam még nála gyorsabb játékost magyar pályán. 😊
eaglesmcnabb
Somalia? kizárt, h nála gyorsabb legyen 😛 (mondjuk vele csak aza baj h zavarja a labda... 😀 )Divat
ja az tényleg nem árt ha az ember 3db 100%-os ziccerből 1-nél legalább a kaput eltalálja 😀

Most a 2 játékost nem tudom összehasonlítani, de amikor Vass egy 20-25 méteres kiugratásnál körbeszlalomozta a 2 paksi védőt az epic volt

szerk.: Mi lenne ha nem lenne csapatunk és nem menne a szekér? 😛

amúgy meg kamu soccerway szerint megelőzzük az Egert meg a Pápát is 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
eddigi nézőszámok:


mi lenne ha még csapatunk is lenne, és menne a szekér...

|
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
és nem láttam még nála gyorsabb játékost magyar pályán. 😊
eaglesmcnabb
Somalia? kizárt, h nála gyorsabb legyen 😛 (mondjuk vele csak aza baj h zavarja a labda... 😀 )

|
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem azért "követelem" a válogatottba mert volt pár jó meccse, hanem mert olyan dolgokat láttam tőle, amit nagyon kevés embertől, főleg nálunk. ha így fejlődik tovább nagyon jó játékos lehet, és mint mondtam, sztem már most jobb néhány válogatottnál. képességekben elsősorban, amit meg is mutatott már.

btw, Amadeus te nem unod még ezt a faszkodást ???
miért kellene magyarázkodni, ha kikapunk a világ egyik legjobb csapatától ? senki nem mondta h egy szinten lennénk velük, de ettől meg is lehet verni őket. ahogy a zete is megverte itthon a mu-t, vagy számtalan más példa volt erre. ettől nem leszünk jobbak, de szerezhetünk három pontot ami sokat érhet.
picit gondolkodjál már mielőtt koptatod a billentyűd, hiába nem erősséged.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 383 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azért mert volt pár jó meccs még nem kéne a válogatottba követelni, mert úgy fog járni, mint NK9, aki azért 19 évesen előrébb tartott szvsz mint Radó, és látjuk mi lett belőle...ilyen alapon azonnal honosítsuk Vrucinát, és tegyük be őt is. 😊Divat
az említettek mind senkik Vass Patrikhoz képest 😀
szerencsétlen gyerek 15 évesen 40 góllal lett gólkirály az U17 nb1-ben támadóközéppályásként, majd 17 évesen 25-öt vert már az IFIben, rá egy évre meg 34-et, és itt sem csatárt játszott 😛

Őt már fokozatosan építjük csak be az MTKba, remélem ennek meg lesz az eredménye, fizikailag van még mit fejlődjön, de hihetetlen magabiztos, jól passzol, és nem láttam még nála gyorsabb játékost magyar pályán. 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
azért mert volt pár jó meccs még nem kéne a válogatottba követelni, mert úgy fog járni, mint NK9, aki azért 19 évesen előrébb tartott szvsz mint Radó, és látjuk mi lett belőle...ilyen alapon azonnal honosítsuk Vrucinát, és tegyük be őt is. 😊

|
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 688
szinte látom a forgatókönyvet, Andorrát kitömi a nagy csapat, aztán a hollandoktól egy akkora maflás, hogy 2 hétig csak a magyarázkodás lesz.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
egyetértek.
főként h priskinnél vagy szabicsnál már most jobb játékos, és kombinatívabb is.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
pedig sztem is jól jönne neki legalább tapasztalatszerzés szinten, a világon minden máshol játszanak (akár kezdőként is) ilyen korú playák, csak mi várunk mindig 21 év körüli korig (és még akkor is mindenki csak "tehetség")
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
csak én gondolom h Radó Andrásnak helye lenne a válogaottban ?

imho a három legjobb magyar nb1es játékos között van.gabtsi
ő sztem még eléggé korai lenne, U szinten se nagyon volt még válogatott, Nikolicék mképpen előtte vannak, és még ők se férnek be ugye a renccerbe...

|