Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
finn bazmeg, és a világ királyai Bosznia meg sehol? 😛Höri
Pedig a finneket akartam. 😀 Igazad van.

Szóval 8 csapat még belefér. 😀Vrijbloed
És mégis honnan tudod, hogy ez a 8 csapat jelenleg olyan focit játszik, ami beférne a mezőnybe?
Mert szerintem kurvára nincs szükség rá, hogy ennyivel több fos meccset lássunk, de mondjuk nem volnék benne biztos, hogy ez a 8 csapat jelnleg érdemben hozzá tudna tenni az EB-hez, semmivel sem volnának jobbak, mint itt most a legtöbb csapat. Nem miattuk válna ez az Eb kurva színvonalassá.Stez
Öööö, sehonnan. 😀 De mivel tény, hogy 2016-ban 24 csapat lesz kint, elgondoltam, hogy mely 8 csapat juthatna még ki teljesítmény alapján. 😀

Ezeknél már gyengébb csapatok vannak, jó még ott vannak a szlovákok, szlovének, bolgárok, stb, de ha 8 csapattal emeljük a létszámot, olyan sok variáció szerintem nem lesz...

Szerintem sem, én sem emeltem volna fel 24 csapatra a létszámot...
Ebben egyetértünk.

Én csak a személyes véleményemet írtam le, hogy melyik 8 csapatot gondolom esélyesnek, hogy a jelenlegiken kívül beférhetnek a 24-be. 😀

Amúgy meg Hörinek igaza van. 😀 Több meccs, hosszabb időtartam, több sörözés, azt mondom oké, de ezzel meg hígul majd a mezőny. Minőségről átkerül a hangsúly a mennyiségre...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
finn bazmeg, és a világ királyai Bosznia meg sehol? 😛Höri
Pedig a finneket akartam. 😀 Igazad van.

Szóval 8 csapat még belefér. 😀Vrijbloed
És mégis honnan tudod, hogy ez a 8 csapat jelenleg olyan focit játszik, ami beférne a mezőnybe?
Mert szerintem kurvára nincs szükség rá, hogy ennyivel több fos meccset lássunk, de mondjuk nem volnék benne biztos, hogy ez a 8 csapat jelnleg érdemben hozzá tudna tenni az EB-hez, semmivel sem volnának jobbak, mint itt most a legtöbb csapat. Nem miattuk válna ez az Eb kurva színvonalassá.Stez
minden meccs unalmas mert ez soccer.
több csapat - több meccs - több sör - több idő a haverokkal - DEAL

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
A most kijutottakon kívül beírok még 8-at, ami nem lenne akkora gáz szerintem, beleértve saját magunkat. 😛

Belgium, Norvégia, Svájc, Románia, Finnország, Szerbia, Ausztria, Magyarország.Vrijbloed
finn bazmeg, és a világ királyai Bosznia meg sehol? 😛Höri
Pedig a finneket akartam. 😀 Igazad van.

Szóval 8 csapat még belefér. 😀Vrijbloed
És mégis honnan tudod, hogy ez a 8 csapat jelenleg olyan focit játszik, ami beférne a mezőnybe?
Mert szerintem kurvára nincs szükség rá, hogy ennyivel több fos meccset lássunk, de mondjuk nem volnék benne biztos, hogy ez a 8 csapat jelnleg érdemben hozzá tudna tenni az EB-hez, semmivel sem volnának jobbak, mint itt most a legtöbb csapat. Nem miattuk válna ez az Eb kurva színvonalassá.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mondjuk sztem hülyeség a 24 csapatos EB... Felesleges tényleg tele lenne töltelék csapatokkal.tüsi91
A most kijutottakon kívül beírok még 8-at, ami nem lenne akkora gáz szerintem, beleértve saját magunkat. 😛

Belgium, Norvégia, Svájc, Románia, Finnország, Szerbia, Ausztria, Magyarország.Vrijbloed
finn bazmeg, és a világ királyai Bosznia meg sehol? 😛Höri
Pedig a finneket akartam. 😀 Igazad van.

Szóval 8 csapat még belefér. 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mondjuk sztem hülyeség a 24 csapatos EB... Felesleges tényleg tele lenne töltelék csapatokkal.tüsi91
A most kijutottakon kívül beírok még 8-at, ami nem lenne akkora gáz szerintem, beleértve saját magunkat. 😛

Belgium, Norvégia, Svájc, Románia, Finnország, Szerbia, Ausztria, Magyarország.Vrijbloed
finn bazmeg, és a világ királyai Bosznia meg sehol? 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk sztem hülyeség a 24 csapatos EB... Felesleges tényleg tele lenne töltelék csapatokkal.tüsi91
A most kijutottakon kívül beírok még 8-at, ami nem lenne akkora gáz szerintem, beleértve saját magunkat. 😛

Belgium, Norvégia, Svájc, Románia, Finnország, Szerbia, Ausztria, Magyarország.Vrijbloed
Svájc a mostanin is ott van, ezt mind jól tudjuk.

több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Mondjuk sztem hülyeség a 24 csapatos EB... Felesleges tényleg tele lenne töltelék csapatokkal.tüsi91
A most kijutottakon kívül beírok még 8-at, ami nem lenne akkora gáz szerintem, beleértve saját magunkat. 😛

Belgium, Norvégia, Svájc, Románia, Finnország, Szerbia, Ausztria, Magyarország.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 036 — #NoStress
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.Bazzani
Való igaz, lévén a felsoroltak közül egyik sem tartozik Európához, így eleve nem is indulhatna, az egycsapatos csoportot meg csak megnyernénk... 😀Mikey
Grönland közigazgatásilag Európához (Dániához) tartozik.
http://hu.wikipedia.org/wiki/Grönland

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mondjuk sztem hülyeség a 24 csapatos EB... Felesleges tényleg tele lenne töltelék csapatokkal.tüsi91
na ja, így a "top csapatokkal" aztán nagyon jó meccseket láthatunk...
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Mondjuk sztem hülyeség a 24 csapatos EB... Felesleges tényleg tele lenne töltelék csapatokkal.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az első kalapos csapatok nagyjából odavissza vernek.
Második kalapos ellen az egyik meccsen van esélyünk.
A 3. vagy 4. kalapos ellen idegenben bukunk.
És akkor még ott vannak a kötelező győzelmek.
Ebből nekem sehogy sem jön ki egy kijutás.Bazzani
Öhh, a harmadik/negyedik kalapos közül az egyik mi magunk vagyunk. Finnországot pedig legutóbb vertük idegenben, ha jól emlékszem. De ha boldoggá tesz titeket a pesszimizmus, akkor nem zavarok. 😀Schleck
Azért írtam úgy, hogy harmadik vagy negyedik kalapos mert az egyikben mi vagyunk. 😉Bazzani
Jah, akkor ezt értem. De ettől függetlenül, ha jól emlékszem Dzsudzsák a végén belőtte a gólt a finnek elleni idegenbeli meccssen. 😉
És a 2016-os EB-re 23 csapat megy ki a selejtezőből, így a legutóbbi selejtező rendszere alapján kimegy az összes első és második és a 9 csoportharmadikból 5. Én egyszerűen nem tudom azt mondani, hogy ez lehetetlen lenne számunkra.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én szerintem meg ha a következő EB selejtezőjén egy átlagos nehézségű csoportba kerülünk, akkor meg lesz a kijutás. 😊Schleck
Az első kalapos csapatok nagyjából odavissza vernek.
Második kalapos ellen az egyik meccsen van esélyünk.
A 3. vagy 4. kalapos ellen idegenben bukunk.
És akkor még ott vannak a kötelező győzelmek.
Ebből nekem sehogy sem jön ki egy kijutás.Bazzani
Öhh, a harmadik/negyedik kalapos közül az egyik mi magunk vagyunk. Finnországot pedig legutóbb vertük idegenben, ha jól emlékszem. De ha boldoggá tesz titeket a pesszimizmus, akkor nem zavarok. 😀Schleck
Azért írtam úgy, hogy harmadik vagy negyedik kalapos mert az egyikben mi vagyunk. 😉

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én szerintem meg ha a következő EB selejtezőjén egy átlagos nehézségű csoportba kerülünk, akkor meg lesz a kijutás. 😊Schleck
Az első kalapos csapatok nagyjából odavissza vernek.
Második kalapos ellen az egyik meccsen van esélyünk.
A 3. vagy 4. kalapos ellen idegenben bukunk.
És akkor még ott vannak a kötelező győzelmek.
Ebből nekem sehogy sem jön ki egy kijutás.Bazzani
Öhh, a harmadik/negyedik kalapos közül az egyik mi magunk vagyunk. Finnországot pedig legutóbb vertük idegenben, ha jól emlékszem. De ha boldoggá tesz titeket a pesszimizmus, akkor nem zavarok. 😀

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én szerintem meg ha a következő EB selejtezőjén egy átlagos nehézségű csoportba kerülünk, akkor meg lesz a kijutás. 😊Schleck
Az első kalapos csapatok nagyjából odavissza vernek.
Második kalapos ellen az egyik meccsen van esélyünk.
A 3. vagy 4. kalapos ellen idegenben bukunk.
És akkor még ott vannak a kötelező győzelmek.
Ebből nekem sehogy sem jön ki egy kijutás.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
Honosítsuk Szamarast, igazi ősmagyar!


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én szerintem meg ha a következő EB selejtezőjén egy átlagos nehézségű csoportba kerülünk, akkor meg lesz a kijutás. 😊

több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
De ne csüggedjetek. Labdaszedőket és játékoskísérőket addig még delegálhatunk, amíg szájon nem dobnak vagy fel nem rúgnak valami nagy sztárt, aki emiatt kihagyja a döntőt 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.Bazzani
Való igaz, lévén a felsoroltak közül egyik sem tartozik Európához, így eleve nem is indulhatna, az egycsapatos csoportot meg csak megnyernénk... 😀Mikey
Vagy bundázás miatt még az egycsapatos csoportból is kizárnának minket.Stez
Francba, erre nem is gondoltam. 😕

Bazzani, jogos.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.Bazzani
Való igaz, lévén a felsoroltak közül egyik sem tartozik Európához, így eleve nem is indulhatna, az egycsapatos csoportot meg csak megnyernénk... 😀Mikey
Szinte lényegtelen.
Mi nem fogunk kijutni se EBre se VBre.
Nincs olyan csoport ahol ketten ne előznének meg. Ha meg van (de niiiiincs) akkor pótselejtezőn elbukunk.
Viszont ha lenne barátságos EB, amire barátságos meccsek alapján lehetne kijutni akkor királyok lennénk.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.Bazzani
Való igaz, lévén a felsoroltak közül egyik sem tartozik Európához, így eleve nem is indulhatna, az egycsapatos csoportot meg csak megnyernénk... 😀Mikey
Vagy bundázás miatt még az egycsapatos csoportból is kizárnának minket.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 562
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.Bazzani
Való igaz, lévén a felsoroltak közül egyik sem tartozik Európához, így eleve nem is indulhatna, az egycsapatos csoportot meg csak megnyernénk... 😀
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 580 — Invisible man
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.Bazzani
Látom a Lakatlan szigeteket és Bermuda háromszög csapatát te is erősnek tartod... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi a következő csoportból jutnánk ki:
Magyarország
Grönland
Antarktisz
Szahara
Hold
Mondjuk Grönland-al vigyázni kell.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Igen, és ott már 24 csapat lesz 😊JoeyPorter
lehet hogy kijutunk? 😮 😀eaglesmcnabb
Simán! :cool:JoeyPorter
Majd akkor, mikor 48 csapatos lesz az EB és San Marinoval játszunk pótselejtezőt. 😂 😂 😂
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Igen, és ott már 24 csapat lesz 😊JoeyPorter
lehet hogy kijutunk? 😮 😀eaglesmcnabb
Simán! :cool: