Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Uh bazmeg, és Noce tényleg majdnem gólt lőtt 😀Stez
Nocerino Bergkamp-szerű gólt lőtt volna, de Glen Johnson tökéletes védőmunkája meghiúsította a lehetőséget...

Ezt se hittem volna, hogy ilyet látok/írok valaha.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Uh bazmeg, és Noce tényleg majdnem gólt lőtt 😀

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
DiNatale nem jön az jó, ő még gót lőneToca
legalább akkora alázás ez mint amit Llorrente kap a spanyoloknál :/ pedig 2 milyen jó szezont (szezonokat!) futott játékosokdavemayer
Az a vicc, hogy ő még gólt is lőtt az EB-nToca
Mivel ő kapott játéklehetőséget 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Nah, most már legyen hosszabbítás, fárasszák csak szépen egymást, ahogy kell. 😊
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
DiNatale nem jön az jó, ő még gót lőneToca
legalább akkora alázás ez mint amit Llorrente kap a spanyoloknál :/ pedig 2 milyen jó szezont (szezonokat!) futott játékosokdavemayer
Az a vicc, hogy ő még gólt is lőtt az EB-n
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
DiNatale nem jön az jó, ő még gót lőneToca
legalább akkora alázás ez mint amit Llorrente kap a spanyoloknál :/ pedig 2 milyen jó szezont (szezonokat!) futott játékosok

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Mondjuk Prandelli jó beszari, amikor jobbak, veszélyesek is azért kapura, erre meg elkezdi lehozogatni a támadószellemű játékosokat, és erősítgeti a középpályát. Én pont, hogy bevállaltam volna Di Natalet, az öreg, fáradó angol válogatott ellen.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 189 — Vikings fan
DiNatale nem jön az jó, ő még gót lőne
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
no shit, De Rossit kockázatos levinni szerintem

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
ajaj, Noce gólt lő 😀

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Hogy lehet egy angol kapus ennyire bizonytalan a beíveléseknél...

Do your job
több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 696 — "Grammar maci"
Ma Gerrard a leggyengébb láncszem...Stez
már a svédek ellen is ő volt a gólpassza ellenére is (meg Johnson). Amúgy vicces hogy ő a csk de még csak nem is láttam egyszer sem hogy kicsit erélyesebben rászólt volna valakire aki hibázott. Bár elég hülyén nézne ki ahogy folyamatosan magát szidja 😀

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ma Gerrard a leggyengébb láncszem...Stez
meg Montolivo...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Ma Gerrard a leggyengébb láncszem...

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Anglia nagyon olaszosan játszik eddig. 😀 Az olaszok így szokták 1-0ra hozni a nagy meccseket. 😀szaba
aki szereti az olasz futballt, rosszul van ettől a borzasztó támadófocitól 😀Höri
Így van, nekem tetszik is amit csinálnak. 😀
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Abate, ha lehoznak is, még bírj ki 2 percet!Schleck
Az egyetlen ember, aki be tud adni közülük a szélről (Pirlo nem számít), szerintem nem szedik le, elég offenzív egyelőre.Igor
Akkor írtam, mikor összefejelt Younggal. Elsőre durvábbnak tűnt. Pirlo milyen álomszépet pörgetett megint. Papíron az angoloknak szurkolok, de eddig nem kérdés, hogy ki a jobb.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Milner le, ez eléggé kockázatos húzás Hodgsontól, de tetszik, remélhetőleg jobbá is válik a támadójátékunk.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 312 — No 1 Zhang Yufei fan
Abate, ha lehoznak is, még bírj ki 2 percet!Schleck
Az egyetlen ember, aki be tud adni közülük a szélről (Pirlo nem számít), szerintem nem szedik le, elég offenzív egyelőre.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Anglia nagyon olaszosan játszik eddig. 😀 Az olaszok így szokták 1-0ra hozni a nagy meccseket. 😀szaba
aki szereti az olasz futballt, rosszul van ettől a borzasztó támadófocitól 😀

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 555 — Panthers fan
Nem is tudom, mikor volt utoljára ilyen szar védelme az olasz válogatottnak. Ja de, két éve.Jakehomer
Azért csak hiányzik Chiellini, az nem kicsit nyom a latba. De egyébként nem is értem, Ogbonna miért nem játszik. Abate meg csak szimplán szar.Stez
Chiellini nélkül látványosabbak a gyengeségek, de nemcsak a játékosok miatt, az egész csapatvédekezés gyenge lábakon áll, ez a háromvédős rendszer nem tetszik, a játékosok sem túl magabiztosak benne, sok az értetlenkedés, elváltás. A középpályás szűrés se az, ami volt. Vissza a catenacciót 😊

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 630 — a new hope (again)
az mtv-nek meg nagy grat, mostanra jutottak el oda, hogy egy értelmes embert találtak a stúdióba bogdán ádi személyében...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Na Carroll és Walcott is jön, mondjuk ilyen védekezéssel ez eléggé kamikaze gyanús lesz 😀

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Abate, ha lehoznak is, még bírj ki 2 percet!

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 240 — Whoops, looks like something went wrong.
Gerrard bazdmeg...
Vele is csak kevesebben vannak..

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 465
Anglia nagyon olaszosan játszik eddig. 😀 Az olaszok így szokták 1-0ra hozni a nagy meccseket. 😀