NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
ma derby
hatalmas, univerzumrengető, izgalmas csata közeleg, 0-0-ás végeredménnyel

több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
itt vmi turpisságot érzek...ki van a kártyán? (airsanyi, sándorgyuri or polonkai?) mennyibe kerül? (frank v euro?) egyéb plusz lehetőségek a kártyával?Divat
VIP, új autó, saját sofőr, havi 2 milla juttatás csak úgy 😀JC6
és mindehhez elég ha leszopom a vityát? v még szózát és sanyit is le kell? 😀

|
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
itt vmi turpisságot érzek...ki van a kártyán? (airsanyi, sándorgyuri or polonkai?) mennyibe kerül? (frank v euro?) egyéb plusz lehetőségek a kártyával?Divat
VIP, új autó, saját sofőr, havi 2 milla juttatás csak úgy 😀
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
itt vmi turpisságot érzek...ki van a kártyán? (airsanyi, sándorgyuri or polonkai?) mennyibe kerül? (frank v euro?) egyéb plusz lehetőségek a kártyával?

|
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Vegyetek vidiclub kártyát, azzal ingyen lehet tankolni bármelyik Vidibenzinkúton 😉fetomy
az lesz

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Vegyetek vidiclub kártyát, azzal ingyen lehet tankolni bármelyik Vidibenzinkúton 😉
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
sztem gyűjtsünk józsuának h végre ne csak a restiben kelljen élnie...


fidit meg ne bántsátok, mert megkaptuk amit vártunk, végre magyarok, akik beleillenek szóza renccerébe! (ja és persze csak zárójelbe, h megint drágult a benzin, megint jópénzért igazoltak a tévések, de persze ez csak véletlen 😀 )Divat
remélem idén is bajnokok lesznek különben meg sem áll 1000-ig 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
sztem gyűjtsünk józsuának h végre ne csak a restiben kelljen élnie...


fidit meg ne bántsátok, mert megkaptuk amit vártunk, végre magyarok, akik beleillenek szóza renccerébe! (ja és persze csak zárójelbe, h megint drágult a benzin, megint jópénzért igazoltak a tévések, de persze ez csak véletlen 😀 )

|
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 617 — a new hope (again)
az h pont a vidiről van szó és h honnan van ennyi lóvéjuk egy dolog... , de egy normális labdarúgó klub vállalkozásként működik és profit orientált. az én szemszögemből egy játékos gazdasági befektetés, mert ha jól játszik profitot termel a klubnak. (pl. gól a BL selejtezőben, körben + pénz a klubnak, ha miatta mennek ki az emberek a stadionba + pénz a klubnak, mezeladás + pénz a klubnak , továbbértékesítés + pénz stb...) az h mennyi a befektetési költség, és abból később mennyi többletet lát a vállalkozás egy másik dolog... sztem ha a media markt épít egy új 3000 nm-es üzletet ( ok, tudom h mostanában nem fog 😂 ) akkor sem lázad senki h azt a pénzt miért nem a szegényekre költik...

am. kovács az egyik legtehetségesebb magyar utánpótlás játékos, a tehetsége simán megéri a befektetett kockázatot, az h ez ki fog e jönni egy másik kérdés....

meg amúgy is fetomynak van igaza, attól h valaki 155 milliót költ, vagy 155 forintot tökm1, nekem attól nem lesz se jobb se rosszabb...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Lehet, hogy jogos a kifakadásod fetomy, de az enyém is.
Ha a Pécs vette volna, akkor is pipa lennék. Nem a vidivel van gondom, félre ne értsd.

Egyébként meg, nincs igazad Asbee, inkább a te hsz-ed a vicces.

Attól még, hogy én nem a létminimumon élek, igenis jogom van hozzá - bár sok mindent nem tudok tenni, csak elégedetlenkedni - hogy felszólaljak ilyen dologgal kapcsolatban. Szerintem gusztustalan. Sablonduma felsőfokon, stb., de könyörgöm 155 millió? Hány emberen lehetne segíteni a jelen gazdasági helyzetben, ma Magyarországon? És ez még csak egy gyerek...JC6
Akkor ennyi erővel én meg azt mondom, hogy máshol meg ne vegyenek 40 millió euróért/angol fontért játékosokat, mert mittomén Afrikában éheznek. Az is rohadt sok embert zavar. Sőt mindent másképp lehetne csinálni. Focit amúgy is felesleges a mindennapokhoz mérni. Máshol is van pl. hajléktalan meg munkanélküli, mégsem az a megoldás, hogy akkor elkezdünk hőzöngeni, hogy x-t és y-t mennyiért vették meg... 😊 Az pedig, hogy jobb focink legyen, annak elsődleges feltétele a még több pénz. Vagyis az ilyen és ehhez hasonló igazolások. Hogy ezt pl. a Vidinél jól csinálják-e vagy sem azt nem akarom boncolgatni, de ha nem tetszik az, hogy ennyiért vesznek játékosokat, akkor azzal is elégedj meg, hogy 50 évenként kijutunk majd baromi nagy mákkal egy világversenyre. De te biztos jobban tudnád csinálni, ha te lennél a hazánk labdarúgásának a führer-e. 😊 Részemről befejeztem ezt a témát...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Fakadj ki csak semmi értelme. Nekik annyi pénzük van, erre költik, nekem ennyi erre költöm, pont.

Lehet, hogy nem vidiről van szó, de a lényegen nem változtat: akárkit hozunk, valamiért úgyis gecik leszünk miatta.fetomy
Írtam én ilyet?
Nem.
Támadtalak?
Nem.

Inkább tűnik nekem pénzmosásnak 😀 Sose hallottam erről a gyerekről.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fakadj ki csak semmi értelme. Nekik annyi pénzük van, erre költik, nekem ennyi erre költöm, pont.

Lehet, hogy nem vidiről van szó, de a lényegen nem változtat: akárkit hozunk, valamiért úgyis gecik leszünk miatta.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Lehet, hogy jogos a kifakadásod fetomy, de az enyém is.
Ha a Pécs vette volna, akkor is pipa lennék. Nem a vidivel van gondom, félre ne értsd.

Egyébként meg, nincs igazad Asbee, inkább a te hsz-ed a vicces.

Attól még, hogy én nem a létminimumon élek, igenis jogom van hozzá - bár sok mindent nem tudok tenni, csak elégedetlenkedni - hogy felszólaljak ilyen dologgal kapcsolatban. Szerintem gusztustalan. Sablonduma felsőfokon, stb., de könyörgöm 155 millió? Hány emberen lehetne segíteni a jelen gazdasági helyzetben, ma Magyarországon? És ez még csak egy gyerek...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Oroszországban a 10 számjegy alatti összegek közt különbséget se tesznek.. 😀

btw fingom nincs ki ez a gyerek, de most nem mindegy mennyibe került? Azért tényleg el lehet ám menni a picsába. Ha olcsón hozunk külföldit akkor az a baj, ha meg a drága magyart akkor az a baj. A magyar szurkoló utópiája, hogy sok magyart igazoljanak a magyar csapatok, de fiatalt és tehetségest, de olcsón. Hát ez kurvára nem így működik, éppen ezért lett elmondva, hogy az nb1-ben sok a légiós, mert a jó magyarok drágák. De nem akkoris magyar kell. Hát itt van basszameg, jött a magyar, ennyibe kerül. Nem is értem miért nem hoztuk ötösével a magyar sztárokat...

Azon meg túl kell lépni, hogy én 60.000-ből élek havonta, Messi meg 20.000-essel törli a seggét. Ha ennyiért vették akkor ennyiért vették, nekem akkor se lesz jobb az életem, ha 20 forintért igazoljuk le.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 631
Az igen, vazze...

"155 milliót fizetett a Vidi Kovács Istvánért (19)"

Remélem akkora tehetség, mint Messi, mert ilyen körülmények között, ahogy emberek nyomorognak Magyarországon, legalább tartsanak ilyen b*zi üzleteket titokban...JC6
Ez a hsz-d igen vicces...Pl. Spanyolországban és Angliában hiába jóval jobb a gazdasági helyzet, mint nálunk, de egy 40 millió eurós igazolásra mégse hiszem, hogy egyből azt mondják miért erre költik, miért nem erre meg arra.Asbee
Vagy mondjuk Oroszországban. 😀Schleck
Az a vicces, hogy Magyarországot Angliához vagy Oroszországhoz méritek.

Egyetértek JC-vel. (ez a pillanat is eljött 😀 )

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Az igen, vazze...

"155 milliót fizetett a Vidi Kovács Istvánért (19)"

Remélem akkora tehetség, mint Messi, mert ilyen körülmények között, ahogy emberek nyomorognak Magyarországon, legalább tartsanak ilyen b*zi üzleteket titokban...JC6
Ez a hsz-d igen vicces...Pl. Spanyolországban és Angliában hiába jóval jobb a gazdasági helyzet, mint nálunk, de egy 40 millió eurós igazolásra mégse hiszem, hogy egyből azt mondják miért erre költik, miért nem erre meg arra.Asbee
Vagy mondjuk Oroszországban. 😀Schleck
DFTT


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az igen, vazze...

"155 milliót fizetett a Vidi Kovács Istvánért (19)"

Remélem akkora tehetség, mint Messi, mert ilyen körülmények között, ahogy emberek nyomorognak Magyarországon, legalább tartsanak ilyen b*zi üzleteket titokban...JC6
Ez a hsz-d igen vicces...Pl. Spanyolországban és Angliában hiába jóval jobb a gazdasági helyzet, mint nálunk, de egy 40 millió eurós igazolásra mégse hiszem, hogy egyből azt mondják miért erre költik, miért nem erre meg arra.Asbee
Vagy mondjuk Oroszországban. 😀

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az igen, vazze...

"155 milliót fizetett a Vidi Kovács Istvánért (19)"

Remélem akkora tehetség, mint Messi, mert ilyen körülmények között, ahogy emberek nyomorognak Magyarországon, legalább tartsanak ilyen b*zi üzleteket titokban...JC6
Ez a hsz-d igen vicces...Pl. Spanyolországban és Angliában hiába jóval jobb a gazdasági helyzet, mint nálunk, de egy 40 millió eurós igazolásra mégse hiszem, hogy egyből azt mondják miért erre költik, miért nem erre meg arra.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az igen, vazze...

"155 milliót fizetett a Vidi Kovács Istvánért (19)"

Remélem akkora tehetség, mint Messi, mert ilyen körülmények között, ahogy emberek nyomorognak Magyarországon, legalább tartsanak ilyen b*zi üzleteket titokban...
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Egyébként ha Dzsudzsák náluk az egyetlen balszélső, az kevés. Igazolják le mögé Husztit is 😀 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Tony Cascio-t (UConn) választottuk az MLS SuperDraft 1/14-es pickjeként, elvileg ez volt az egyetlen választásunk idénre.TheMileHighCity
3 Louisville játékos az első, 1 a második körben, wháó, és én láttam őket élőben játszani ahogy Cascio-t is 😉 bár a Cards ellen Jean-Baptiste remekelt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Tony Cascio-t (UConn) választottuk az MLS SuperDraft 1/14-es pickjeként, elvileg ez volt az egyetlen választásunk idénre.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
nem tudom volt e már de ez rohadt jó 😀

"After this failure, Mezey Gyuri bácsi signed a contract with Dynamo in December 2009, with Hungarian coaches Egervári Sanyi bácsi and Mr Tibor Sisa also joining the Russian club.

In the summer transfer window of 2010, Gyuri bácsi made his first signings: forward Vendel Rugovics came from Pécsi MFC; defender Zoltán Zahorán from Békéscsabai Előre; Pongor, Szkunc, Kanál, Vonyigás, Nagy I and others from Hajdúnánás; and Tamás Móri from Felcsút SE. 3 October 2010, Dynamo lost against Spartak Nalchik to set another Russian First League record for most consecutive games going defeated, with 21 games since the start of the league season.

On January 18, 2011, the club was purchased by a personal friend of Viktor Orbán, billionare István Garancsi.[4] Garancsi ran faster in the Cooper test than any of the players. The press then hailed him as a hero and as a benefactor of Russian and international football.

On January 12, 2012, the club gained Balázs Dzsudzsák (alias Dzsudzsi) from FC Anzhi Makhachkala. Dzsudzsák (who is mentioned in Moscow press as "Bala$z Dz$udz$ak") was very satisfied with his new contract. To quote his own words: "This is the biggest money... I mean biggest moment in my life. Who says Dynamo was not a good choice, is not a Hungarian man and is a liar." So this „little man from Nyírlugos”[5] probably will have a good time in Makhachkala, because of the numberless Hungarian players too (and some of them, for example Péter Deszatnik and Vendel Hornyák was born in Nyírlugos)."

részlet a dinamo moszkva wiki oldaláról 😀
http://en.wikipedia.org/wiki/FC_Dynamo_Moscow


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
zavi: hú de nehezen találtam meg, hogy mit írtál 😀
Jó hát a Barcás példa helyzetben teljesen más, csak magára a játékosra értem, hogy Dzs milyen szituban van. Az Anji helyzete azért más, mert most jött egy faszi aki úgy gondolta jól bevásárol aztán fasza lesz minden. Nem tudták, hogy szar lesz az egész, mert gondolom azt várták, hogy majd jön pár ember, aztán szilárdul az egység szerintem. Persze nem tudom mi volt bennük, de őket azért nem lehet "komoly klubként" kezelni, mivel nem normális szakmázgatós munka ment ott, hanem egy idióta bevásárolt jobbra-balra, aztán kiderült, hogy ész nélkül nem nagyon működik a téma. De nem tudom egyébként a védelem milyen volt korábban, mert ugye csak utána láttam meccsüket, hogy Dzs odament, és akkor már szar volt a védelem. Vagy legalábbis szaródott el folyamatosan.fetomy
Ja, bocsi én se találtam előszőr hova a fenébe írtam. 😊 Aha értem. Hát meglátjuk tényleg, mint ahogy a Vidinél is vitáztunk anno sokat, az idő, meg a következő szezonok eldöntik majd, hogy megérte-e, jobb lesz-e Balázsnak ott a Dinamonál, drukkolok azért, mert a PSV-ben milyen örömöm volt hétről-hétre olvasni a szuper teljesítményét. Csak már tudod, magyar foci ügyekben előszőr mindig inkább szkeptikus, pesszimista vagyok, mert az esetek 90%ban be is jön a rosszabbik verzió folyamatosan.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
45 milláért felőlem oda megy Pato, ahová akar.
28-ért nincs eladni viszont eladni. Ezt a bizonyításos dolgot értem, ellenben azt is bizonyítottA, hogy kurva fos formában van jó ideje, ráadásul sérülésmentesen sem tudja lehúzni még a hónapokat sem, nem hogy egy egész idényt
Egyébként Gallianék hatalémas faszkalapok. Jó, ezt már tudjuk. A Pato biznisz valszeg Barbara miatt lehetett lefújva, mivel ugye nem titok, hogy Pato keféli a Berlusconi lányt. 😀 Ettől függetlenül viszont koránt sem lennék biztos benne, hogy ez a Tevez biznisz le van fújva, lehet ez is csak terelés. Mivel Gallianék folyton ilyenekkel próbálkoznak.
Személy szerint letojom tevezt, sőt talán előnyösnek is vélem, mert végre nem vele foglalkozik az egész klub, hanem végre talán Montolivora is rászánunk egy napot, mert kb. ennyibe telne a leigazolása. 5 milláért lazán a miénk lenne, Ő meg arra vár fél éve, hogy aláírhasson hozzánk.
Jó, mondjuk ez a Pato-Ibra-Robinho támadósor egy rossz vicc, mivel Ibra a BL-t nem képes nyerni és a fontos meccseken betalálni, Pato meg alibizik, Robinho meg nem tud berúgni semmit sem.
A bajnokság talán reális elvárás lesz, de akkor is szánalom és nevetséges, ami nálunk folyik átigazolási szezon és politika címszóval.