Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A macskásokat elsiette, de ezt miért? korábban leírtam, hogy az anzsiban alapból nincs szükség támadó kp-ra, tehát inkább padozzon/játszon tőle idegen poszton, minthogy máshol próbálkozzon?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
A labdarúgó-válogatott középpályása már nyáron is a legdrágább magyar futballista és a legjobban kereső hazai sportoló volt, ám azzal, hogy a Dinamo Moszkvához szerződött, tovább növelte értékét és gyarapítja számláján a pénzt.

Az Anzsi Mahacskala a nyáron 14 millió eurót (4,4 milliárd forintot) fizetett a Dzsudzsákért, aki információink szerint évi egymilliárd forintnak megfelelő eurót keresett. A Dinamo a héten 19 millió euróért (5,9 milliárd Ft) vette meg a labdarúgót, s úgy tudni, egy esztendő alatt immár egymilliárd forint feletti összeget kap együttesétől. Ő a legjobban fizetett magyar sportoló.

– A játékos előnyös szerződést kötött a klubbal, mindenki jól jár – nyilatkozta az Inforádiónak Vörösbaranyi József, a labdarúgót képviselő Stars and Friends menedzseriroda tulajdonosa.

Azt hiszem így már nyilvánvaló, miért is a Moszkvát választotta.
Linda enni akar! 😀
Nah jó befejezem, személyes véleményem, hogy elsiette ezt az igazolást is, mint a Macskajajt is, a pénz fontosabb neki, mint a karrier, de hát az Ő dolga.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
Ez nem így működik sajnos. Dzsudzsi annyit nem tudott letenni az Anzsiban hogy a helye alap legyen. Edző váltás volt az új edző kérésére jött Zsirkov . Nem esélye se lett volna csak erős handicappel indult. De nem ő kérte elcserélését csupán a Dinamó ő szerette volna 16 milla volt a kivásárlási ára megadták, Anzsinál új edző nem ragaszkodott hozzá elhozták. Dinamoba játszani fog ha jól játszik helye lesz, ha rosszul nem ennyi. Most nem azért de szerinted mi a faszt kellett volna csinálnia ? Megkeresték a menedzsmentjét kb mikor már megbesélt mindent a két gárda hogy váltás lett, semmi értelme nem lett volna hőzöngeni hogy most ő márpedig Mahalacskában akar maradni....Toca
Ok, csak érdekes hogy mindig a magyar focistákkal történik ez, hogy valamiért mindig őket nem játszatják amikor új edző érkezik. Annyira unalmas már ez a fogalmam sincs miért, de nem játszat az edző, pont én maradok ki pedig annyira jó vagyok amúgy, de nem értem miért nem engem favorizál az edző. Most gondolod ha az új edző annyira kihagyhatatlannak, a csapat fontos alapjátékosának ítélte meg volna Dzsudzsit akkor hozat a helyére egy másik játékost azonnal?! Eto helyett miért nem hozott másik csatárt amint odakerült, vagy bármelyik másik posztra? Ugyan már! Ráadásul egy idősebb lefelemenő Zsirkovot már. Persze jöjjön el, reméljük ott majd tényleg kulcsember lesz, ahogy az Anzsinál is be lett harangozva, aztán smemit nem mutatott, csak ne úgy magyarázzák már meg megint mellébeszélve, hogy még ez is mekkora előrelépés ez neki, milyen jól járt azért mert a 8 helyezetttől kivásárolta a 3. helyezett orosz csapt ez mekkora előrelépés, meghogy még 1 millával többet fog keresni ott is, húha, ennek örüljünk?!Szerintem ha tényleg olyan komoly BL csapat lesz ez a Dinamo, akkor ott se fog játszani kezdőnek az tuti, de ne legyen igazam.zavi27
Anzsival Dzs azért szívta be mert nincs védelmük . Neki a támadó szerepkör fekszik , de úgy meg gólt kapnak. Tényleg elég hihetetlen hogy egy orosz edző egy orosz kpt favorizál aki ráadásul jobb vkp min Dzs...
Ilyen tényleg csak a magyarokkal történik meg mert nem volt olyan Barca ami tele lett rakva hollanddal vagy olyan Pool ami spanyollal mert az edző ezt akarta...
De látom az se jött át, hogy Zsirkov miatt nem triviális hogy végig padozott volna , de ha látod hogy lehet kevesebbet fogsz játszani majd odaállnak eléd hogy a Dinamo aminek nincs bal lábas embere , EL induló megvenne, hogy egy jó csapatot kiegeszíts , hat én az elorelépesként érezném.Toca
OK, meglatjuk majd az ido eldonti, remeljuk jatszani fog sokat, es forma lendul majd ott.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
En is inkabb a fanyalgok koze tartzom ezugyben. Eddig az volt hogy ez az Anzsi milyen komoly, 1-2 even belul sztargarda lesz, es abban az egyik nagyon fontos alappiller lesz Balazs. na most hirtelen lemondanak rola siman,mert hoztak egy Zsirkovot vissza?! Persze kaptak erte jo penzt, de pont az Anzsinal, ahol a love nem szamit most, ennyire szamitana ez hogy mennyit kaptak erte? Ugyhogy ez csak mellebeszeles, hogy ok most csak nyolcadiaka, bezzeg a Dinamo most harmadik es eurpai helyert hajt. Az Anzsi is arra fog mar jovore, ezrt nem kellett volna valtani. Az meg ha egy idosodo nem olyan nagyszam Zsirkov miatt o inkabb elmegy, hogy majd tuti kezdo lesz ott legalabb, meg eleg nevetseges, hogy ellenne sincs eselye megkuzdeni a csapatert. Ennyi erovel ha ez a Dinamo bejut a BLbe mondjuk jovore, tuti fog meg igazolni, akkor meg majd ott kerul ki a kezdobol veletlenul. Az meg rohadtul nem szamit, hogy most 5 egyseg penz heleyt hu itt mar 6 egyseget keres majd, kit erdekel, ebben a korban meg amikor mar ugyis milliardos lesz. Vagy hogy 19 millaval hol all a ranglistan, es hasonlitgassuk itt, hogy egy Dea gea, vagy egy Mata se kerult sokkal tobbe, hu legyunk buszkek erre. Ja csak nezzuk meg hogy azok milyen bajnoksagok, milyen csapataiban kulcsemberek!Aztan meg majd ott ul a padon vegig mint Huszti. A Zenit is BL csapat evek ota, aztan meg a keretben sincs legtobbszor os sem. Kit erdekel az ara, meg hogy ki mivel jart jol, jobban, erre legyunk buszkek?! remeljuk tobbet fog jatszani, drukkolok, de az mar eleve keseru szajiz lesz, hogy a nag Anzsi alomsztori akkor eddig tartott kb, es ott sem teljesitett semmit, es mar azelott megszabadulnak tole, mielott esetleg komoly csapat kialakulhat ott, mert abba mr nem kell.zavi27
Ez nem így működik sajnos. Dzsudzsi annyit nem tudott letenni az Anzsiban hogy a helye alap legyen. Edző váltás volt az új edző kérésére jött Zsirkov . Nem esélye se lett volna csak erős handicappel indult. De nem ő kérte elcserélését csupán a Dinamó ő szerette volna 16 milla volt a kivásárlási ára megadták, Anzsinál új edző nem ragaszkodott hozzá elhozták. Dinamoba játszani fog ha jól játszik helye lesz, ha rosszul nem ennyi. Most nem azért de szerinted mi a faszt kellett volna csinálnia ? Megkeresték a menedzsmentjét kb mikor már megbesélt mindent a két gárda hogy váltás lett, semmi értelme nem lett volna hőzöngeni hogy most ő márpedig Mahalacskában akar maradni....Toca
Ok, csak érdekes hogy mindig a magyar focistákkal történik ez, hogy valamiért mindig őket nem játszatják amikor új edző érkezik. Annyira unalmas már ez a fogalmam sincs miért, de nem játszat az edző, pont én maradok ki pedig annyira jó vagyok amúgy, de nem értem miért nem engem favorizál az edző. Most gondolod ha az új edző annyira kihagyhatatlannak, a csapat fontos alapjátékosának ítélte meg volna Dzsudzsit akkor hozat a helyére egy másik játékost azonnal?! Eto helyett miért nem hozott másik csatárt amint odakerült, vagy bármelyik másik posztra? Ugyan már! Ráadásul egy idősebb lefelemenő Zsirkovot már. Persze jöjjön el, reméljük ott majd tényleg kulcsember lesz, ahogy az Anzsinál is be lett harangozva, aztán smemit nem mutatott, csak ne úgy magyarázzák már meg megint mellébeszélve, hogy még ez is mekkora előrelépés ez neki, milyen jól járt azért mert a 8 helyezetttől kivásárolta a 3. helyezett orosz csapt ez mekkora előrelépés, meghogy még 1 millával többet fog keresni ott is, húha, ennek örüljünk?!Szerintem ha tényleg olyan komoly BL csapat lesz ez a Dinamo, akkor ott se fog játszani kezdőnek az tuti, de ne legyen igazam.zavi27
Anzsival Dzs azért szívta be mert nincs védelmük . Neki a támadó szerepkör fekszik , de úgy meg gólt kapnak. Tényleg elég hihetetlen hogy egy orosz edző egy orosz kpt favorizál aki ráadásul jobb vkp min Dzs...
Ilyen tényleg csak a magyarokkal történik meg mert nem volt olyan Barca ami tele lett rakva hollanddal vagy olyan Pool ami spanyollal mert az edző ezt akarta...
De látom az se jött át, hogy Zsirkov miatt nem triviális hogy végig padozott volna , de ha látod hogy lehet kevesebbet fogsz játszani majd odaállnak eléd hogy a Dinamo aminek nincs bal lábas embere , EL induló megvenne, hogy egy jó csapatot kiegeszíts , hat én az elorelépesként érezném.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Kicsit sem csak magyar játékosokkal van ilyen. Az argentin válogatottnál nem volt téma legutóbb, hogy Capitano és a többiek miért nincsenek ott a VB-n? Vagy a Real-nál anno Owen miért 90% pad, mikor beállásaikor gólt lő? De magyarhonban fordítva is volt, Polonkai nálunk állandóan játszott, miközben Vasziljevics padozott, holott előbbi egy kalap szar, 20 meccsből félen jó, meg néha pofánrúgják és bepattan a kocka fejéről. Csak kicsit gondolj bele, külföldi bajnokságokban, nagy csapatokban is szinte minden csapatnál van minimum 1 játékos, aki miatt a szurkolók pattognak, hogy ugyan miért nem ő játszik.

Egyszerűen mindenkinél megvannak a hozzá közelebb álló játékosok, vagy tőle idegen játékosok. Ha Mourinho elmegy a Manchester Unitedhez, és azt mondja, hogy neki bizony Torres kell csatárnak, akkor tök mindegy, hogy mennyi és milyen csatár van ott, ha van 3 szupersztár már így is, akkor majd áttolják más posztra vagy padoztatják majd eladják, mert az új edző mást preferál. Ha Dzsudzsákért ennyi pénzt kiadott egy csapat, akkor valószínű, hogy ők látnak benne valamit, amit a saját edzője nem látott. Eto'o-val meg hülyeség összehasonlítani, mert Eto'o milliószor nagyobb név mint Dzs.

Amúgy én láttam több meccsét is, nem volt rossz. Csak mivel kalap szar volt a védelem, a támadásból kevésbé tudta kivenni a részét, inkább hátrafele kellett figyelnie. A Dynamo sem padra vette, ebben biztos vagyok. Legalábbis a keretükből nem gondolnám, hogy ilyen 19 millákat eldobálnak padoztatásra. Csak szólok, Balázs ugye 19, a Dinamo keretében őt leszámítva a legdrágábbak: Kevin Kuranyi 12M, Aleksandr Samedov 6,5M. Magyarán ha most megvették majd leültetik a padra, akkor megeszem a kalapom. Akkor beszophatja, ha új edző jön és neki az elképzeléseibe nem illik bele, de akármennyire fáj, még a szuper Atléticónál is jöhet új edző új rendszerrel, új preferációkkal.

Ráadásul vannak posztok amik rizikósak. Egy szélső pont az, mert ha valaki olyan játékrendszert visz, mint a vidinél Sousa,akkor oda kurvára kell a szélső, de pl. egy 3 csatáros, 2 csatáros akár, vagy szimplán defenzív rendszerben pont nem. Nem kell messzire menni, Sousa-vidi esetén tisztán látható, hogy mi van ha az új edző tök mást képzel el mint az előző. Lehet 3 szuper csatár, ha az edző 1 csatárral játszik. Egy vidi, vagy anzhi akik szeretnének sokkal feljebb jutnimint ahol vannak, alapozó fázisban vannak, és megvannak az anyagi feltételek mondhatja azt, hogy leszarjuk, ha bejön megéri átvariálni. Egy Barcánál pl. valószínű kevésbé tolerálnának egy új edzőtől egy ekkora forradalmat.

Zhirkov téma: Az anzhinál speciel a szélsőjátékos elsősorban védekezik éppen ezért ha azt nézzük a 28 éves vénember Zhirkov-ot visszahozták akkor máris látjuk -már ha hajlandóak vagyunk kinyitni a szemünket és gondolkodni-, hogy eléggé érthető lépés, ugyanis Balázs tud védekezni, de elsősorban támadó szélső, míg Zhirkov tud támadni de elsősorban védekező szélső. Ezt mondtam korábban. "Nem tett le semmit az asztalra" persze, mert ugye letenni valamit - millió gól ésvagy gólpassz. Namost ezt egy védekező embertől nehéz elvárni, és mivel láttam a meccseit, tudom hogy Balázs is főleg védekezett. Ez viszont pazarlás és nem is jó, hát csatárt se raksz középpálya közepére, mert csatárod van, de kp nincs, hanem keresel oda egy középső középpályást, a csatárt meg max eladod, hiszen nem kell.
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 838 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na pontszámban már beértük a MU-t így tovább remélem a kér nagy belefárad a sok EL 😛 meccsbe és meg tudjuk nyerni a PL-t na az lenne a nem semmi és nem hittem volna hogy ilyenkor még reális esély van rá. Lennon góljának nagyon örülök már féltem, hogy eltűnt teljesen.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
nem tudom pontosan h h működnek a dolgok, de annó djuji az átigazolási piac nyitásának első napján aláírt a dagesztániakhoz. lehet h nyomás volt rajta a PSV részéről mert más nem fizetett volna érte 14 misit, de simán várhatott volna még 4-6 hetet, hogy addig milyen ajánlatok futnak be érte és honnan ( mert jöttek volna 100% ) , a PSv meg kevesebbért is eladta volna mert kellett nekik a lóvé... ergó jött a macskapöcse, a PSV örült mint majom a farkának, djuji meg bepörgött a sok nullától.... ( amivel nem is van gond kb 30 évesen, de 24 évesen még talán az ambicíónak kellene győznie, pláne h kenyérre ígyse-úgyse kellett neki)...

ettől függetlenül halandó ember nem támadhatja, de a véleménye meglehet róla... am. a dinamo sztem is jobb mint ez a másik sz*r, bármelyik percben vihetik az elnök urat a gulágra, aztán meg mindenki majd néz ki a hülye fejéből... 😀peach
En is inkabb a fanyalgok koze tartzom ezugyben. Eddig az volt hogy ez az Anzsi milyen komoly, 1-2 even belul sztargarda lesz, es abban az egyik nagyon fontos alappiller lesz Balazs. na most hirtelen lemondanak rola siman,mert hoztak egy Zsirkovot vissza?! Persze kaptak erte jo penzt, de pont az Anzsinal, ahol a love nem szamit most, ennyire szamitana ez hogy mennyit kaptak erte? Ugyhogy ez csak mellebeszeles, hogy ok most csak nyolcadiaka, bezzeg a Dinamo most harmadik es eurpai helyert hajt. Az Anzsi is arra fog mar jovore, ezrt nem kellett volna valtani. Az meg ha egy idosodo nem olyan nagyszam Zsirkov miatt o inkabb elmegy, hogy majd tuti kezdo lesz ott legalabb, meg eleg nevetseges, hogy ellenne sincs eselye megkuzdeni a csapatert. Ennyi erovel ha ez a Dinamo bejut a BLbe mondjuk jovore, tuti fog meg igazolni, akkor meg majd ott kerul ki a kezdobol veletlenul. Az meg rohadtul nem szamit, hogy most 5 egyseg penz heleyt hu itt mar 6 egyseget keres majd, kit erdekel, ebben a korban meg amikor mar ugyis milliardos lesz. Vagy hogy 19 millaval hol all a ranglistan, es hasonlitgassuk itt, hogy egy Dea gea, vagy egy Mata se kerult sokkal tobbe, hu legyunk buszkek erre. Ja csak nezzuk meg hogy azok milyen bajnoksagok, milyen csapataiban kulcsemberek!Aztan meg majd ott ul a padon vegig mint Huszti. A Zenit is BL csapat evek ota, aztan meg a keretben sincs legtobbszor os sem. Kit erdekel az ara, meg hogy ki mivel jart jol, jobban, erre legyunk buszkek?! remeljuk tobbet fog jatszani, drukkolok, de az mar eleve keseru szajiz lesz, hogy a nag Anzsi alomsztori akkor eddig tartott kb, es ott sem teljesitett semmit, es mar azelott megszabadulnak tole, mielott esetleg komoly csapat kialakulhat ott, mert abba mr nem kell.zavi27
Ez nem így működik sajnos. Dzsudzsi annyit nem tudott letenni az Anzsiban hogy a helye alap legyen. Edző váltás volt az új edző kérésére jött Zsirkov . Nem esélye se lett volna csak erős handicappel indult. De nem ő kérte elcserélését csupán a Dinamó ő szerette volna 16 milla volt a kivásárlási ára megadták, Anzsinál új edző nem ragaszkodott hozzá elhozták. Dinamoba játszani fog ha jól játszik helye lesz, ha rosszul nem ennyi. Most nem azért de szerinted mi a faszt kellett volna csinálnia ? Megkeresték a menedzsmentjét kb mikor már megbesélt mindent a két gárda hogy váltás lett, semmi értelme nem lett volna hőzöngeni hogy most ő márpedig Mahalacskában akar maradni....Toca
Ok, csak érdekes hogy mindig a magyar focistákkal történik ez, hogy valamiért mindig őket nem játszatják amikor új edző érkezik. Annyira unalmas már ez a fogalmam sincs miért, de nem játszat az edző, pont én maradok ki pedig annyira jó vagyok amúgy, de nem értem miért nem engem favorizál az edző. Most gondolod ha az új edző annyira kihagyhatatlannak, a csapat fontos alapjátékosának ítélte meg volna Dzsudzsit akkor hozat a helyére egy másik játékost azonnal?! Eto helyett miért nem hozott másik csatárt amint odakerült, vagy bármelyik másik posztra? Ugyan már! Ráadásul egy idősebb lefelemenő Zsirkovot már. Persze jöjjön el, reméljük ott majd tényleg kulcsember lesz, ahogy az Anzsinál is be lett harangozva, aztán smemit nem mutatott, csak ne úgy magyarázzák már meg megint mellébeszélve, hogy még ez is mekkora előrelépés ez neki, milyen jól járt azért mert a 8 helyezetttől kivásárolta a 3. helyezett orosz csapt ez mekkora előrelépés, meghogy még 1 millával többet fog keresni ott is, húha, ennek örüljünk?!Szerintem ha tényleg olyan komoly BL csapat lesz ez a Dinamo, akkor ott se fog játszani kezdőnek az tuti, de ne legyen igazam.
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
nem tudom pontosan h h működnek a dolgok, de annó djuji az átigazolási piac nyitásának első napján aláírt a dagesztániakhoz. lehet h nyomás volt rajta a PSV részéről mert más nem fizetett volna érte 14 misit, de simán várhatott volna még 4-6 hetet, hogy addig milyen ajánlatok futnak be érte és honnan ( mert jöttek volna 100% ) , a PSv meg kevesebbért is eladta volna mert kellett nekik a lóvé... ergó jött a macskapöcse, a PSV örült mint majom a farkának, djuji meg bepörgött a sok nullától.... ( amivel nem is van gond kb 30 évesen, de 24 évesen még talán az ambicíónak kellene győznie, pláne h kenyérre ígyse-úgyse kellett neki)...

ettől függetlenül halandó ember nem támadhatja, de a véleménye meglehet róla... am. a dinamo sztem is jobb mint ez a másik sz*r, bármelyik percben vihetik az elnök urat a gulágra, aztán meg mindenki majd néz ki a hülye fejéből... 😀peach
En is inkabb a fanyalgok koze tartzom ezugyben. Eddig az volt hogy ez az Anzsi milyen komoly, 1-2 even belul sztargarda lesz, es abban az egyik nagyon fontos alappiller lesz Balazs. na most hirtelen lemondanak rola siman,mert hoztak egy Zsirkovot vissza?! Persze kaptak erte jo penzt, de pont az Anzsinal, ahol a love nem szamit most, ennyire szamitana ez hogy mennyit kaptak erte? Ugyhogy ez csak mellebeszeles, hogy ok most csak nyolcadiaka, bezzeg a Dinamo most harmadik es eurpai helyert hajt. Az Anzsi is arra fog mar jovore, ezrt nem kellett volna valtani. Az meg ha egy idosodo nem olyan nagyszam Zsirkov miatt o inkabb elmegy, hogy majd tuti kezdo lesz ott legalabb, meg eleg nevetseges, hogy ellenne sincs eselye megkuzdeni a csapatert. Ennyi erovel ha ez a Dinamo bejut a BLbe mondjuk jovore, tuti fog meg igazolni, akkor meg majd ott kerul ki a kezdobol veletlenul. Az meg rohadtul nem szamit, hogy most 5 egyseg penz heleyt hu itt mar 6 egyseget keres majd, kit erdekel, ebben a korban meg amikor mar ugyis milliardos lesz. Vagy hogy 19 millaval hol all a ranglistan, es hasonlitgassuk itt, hogy egy Dea gea, vagy egy Mata se kerult sokkal tobbe, hu legyunk buszkek erre. Ja csak nezzuk meg hogy azok milyen bajnoksagok, milyen csapataiban kulcsemberek!Aztan meg majd ott ul a padon vegig mint Huszti. A Zenit is BL csapat evek ota, aztan meg a keretben sincs legtobbszor os sem. Kit erdekel az ara, meg hogy ki mivel jart jol, jobban, erre legyunk buszkek?! remeljuk tobbet fog jatszani, drukkolok, de az mar eleve keseru szajiz lesz, hogy a nag Anzsi alomsztori akkor eddig tartott kb, es ott sem teljesitett semmit, es mar azelott megszabadulnak tole, mielott esetleg komoly csapat kialakulhat ott, mert abba mr nem kell.zavi27
Ez nem így működik sajnos. Dzsudzsi annyit nem tudott letenni az Anzsiban hogy a helye alap legyen. Edző váltás volt az új edző kérésére jött Zsirkov . Nem esélye se lett volna csak erős handicappel indult. De nem ő kérte elcserélését csupán a Dinamó ő szerette volna 16 milla volt a kivásárlási ára megadták, Anzsinál új edző nem ragaszkodott hozzá elhozták. Dinamoba játszani fog ha jól játszik helye lesz, ha rosszul nem ennyi. Most nem azért de szerinted mi a faszt kellett volna csinálnia ? Megkeresték a menedzsmentjét kb mikor már megbesélt mindent a két gárda hogy váltás lett, semmi értelme nem lett volna hőzöngeni hogy most ő márpedig Mahalacskában akar maradni....
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ránéztem a spanyol táblázatra.
Az Atletico 11. 10 pontal lemaradva a BL helytől.
Felrótta mindenki Balázsnak,hogy nem BL csapathoz ment.
Akkor most BL vagy Atletico (ELtől 5pontra...)?

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Az a vicces, hogy tavaly amikor kiderült az Anji szerződés akkor mindenki azt írta, hogy nem rossz választás, de ha már Oroszország, akkor miért nem Moszkva. Erre most elmegy Moszkvába és rögtön visszalépés. Akkor ez, hogy is van?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Most lenne egy teljesen butácska kértdésem.
Mi a francért lett volna jó választás az Atletico.
Évente építenek új csapatot,ami rendszeresen szopik.
BL-ben szökőévente játszanak.
Most azért mert évente kétszer játszhat (cumizhat) a Barca meg a Real ellen?
Már ha játszana...Bazzani
mert ott a spanyol bajnoksagban keresne feleannyit mint oroszorszagban de legalabb latna minden heten az egysegsugaru magyar szurkolo. mondjuk kivancsi lennek h peldanak okaert hany fanatikus leste az osasuna meccseket zsinorban vadocz es a fantasztikus la liga miatt miatt de ez mellekes ...
tudod a szurkolo barki tehetseget es munkajat bevaltana apropenzre
h megvalositsa a sajat almait.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most lenne egy teljesen butácska kértdésem.
Mi a francért lett volna jó választás az Atletico.
Évente építenek új csapatot,ami rendszeresen szopik.
BL-ben szökőévente játszanak.
Most azért mert évente kétszer játszhat (cumizhat) a Barca meg a Real ellen?
Már ha játszana...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Tevez szappanopera kezd baszott unalmas lenni.
Komolyan mi rámentünk, és az sInter próbál velünk gecizni és lazán 27 millát ráajánlottak.
No de most egy kérdésem van. Tényleg annyira nem zavarja Morattit az, hogy lassan 30 milliót ad egy kibaszott balhés egyénért, aki fél éve, vagy több mint fél éve nem is játszott a klubjában és saját elmondása szerint is minden idejét kb. golfozással töltötte? Baszki, milyen fizikai állapotban lehet? Kell neki legalább 1-2 hónap felkészülés, folyamatos edzés, vagy több, hogy felvegye a ritmust.
Lehet, hogy én vagyok a fasz, de számomra ez egy kicsit kezd meredek lenni. És főleg, hogy mindezt azért csinálja csak Moratti, hogy velünk kibasszon. Irgalmatlanul idióta ez az ember és saját magával baszik ki, ami azt illeti.
Mi meg már hivatalosan is tárgyalunk Pato eladásáról, több csapattal is. Legalább az nyilvánvalóvá vált, hogy Őt biztosan eladjuk, legkésőbb nyáron.Stez
az olasz bajnokságra bőven elég az amiben vaneaglesmcnabb
az a vicc, hogy baromira nem elég

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ez a Tevez szappanopera kezd baszott unalmas lenni.
Komolyan mi rámentünk, és az sInter próbál velünk gecizni és lazán 27 millát ráajánlottak.
No de most egy kérdésem van. Tényleg annyira nem zavarja Morattit az, hogy lassan 30 milliót ad egy kibaszott balhés egyénért, aki fél éve, vagy több mint fél éve nem is játszott a klubjában és saját elmondása szerint is minden idejét kb. golfozással töltötte? Baszki, milyen fizikai állapotban lehet? Kell neki legalább 1-2 hónap felkészülés, folyamatos edzés, vagy több, hogy felvegye a ritmust.
Lehet, hogy én vagyok a fasz, de számomra ez egy kicsit kezd meredek lenni. És főleg, hogy mindezt azért csinálja csak Moratti, hogy velünk kibasszon. Irgalmatlanul idióta ez az ember és saját magával baszik ki, ami azt illeti.
Mi meg már hivatalosan is tárgyalunk Pato eladásáról, több csapattal is. Legalább az nyilvánvalóvá vált, hogy Őt biztosan eladjuk, legkésőbb nyáron.Stez
az olasz bajnokságra bőven elég az amiben van

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 238 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Tevez szappanopera kezd baszott unalmas lenni.
Komolyan mi rámentünk, és az sInter próbál velünk gecizni és lazán 27 millát ráajánlottak.
No de most egy kérdésem van. Tényleg annyira nem zavarja Morattit az, hogy lassan 30 milliót ad egy kibaszott balhés egyénért, aki fél éve, vagy több mint fél éve nem is játszott a klubjában és saját elmondása szerint is minden idejét kb. golfozással töltötte? Baszki, milyen fizikai állapotban lehet? Kell neki legalább 1-2 hónap felkészülés, folyamatos edzés, vagy több, hogy felvegye a ritmust.
Lehet, hogy én vagyok a fasz, de számomra ez egy kicsit kezd meredek lenni. És főleg, hogy mindezt azért csinálja csak Moratti, hogy velünk kibasszon. Irgalmatlanul idióta ez az ember és saját magával baszik ki, ami azt illeti.
Mi meg már hivatalosan is tárgyalunk Pato eladásáról, több csapattal is. Legalább az nyilvánvalóvá vált, hogy Őt biztosan eladjuk, legkésőbb nyáron.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 826 — Amerikai sportok rajongója
nem tudom pontosan h h működnek a dolgok, de annó djuji az átigazolási piac nyitásának első napján aláírt a dagesztániakhoz. lehet h nyomás volt rajta a PSV részéről mert más nem fizetett volna érte 14 misit, de simán várhatott volna még 4-6 hetet, hogy addig milyen ajánlatok futnak be érte és honnan ( mert jöttek volna 100% ) , a PSv meg kevesebbért is eladta volna mert kellett nekik a lóvé... ergó jött a macskapöcse, a PSV örült mint majom a farkának, djuji meg bepörgött a sok nullától.... ( amivel nem is van gond kb 30 évesen, de 24 évesen még talán az ambicíónak kellene győznie, pláne h kenyérre ígyse-úgyse kellett neki)...

ettől függetlenül halandó ember nem támadhatja, de a véleménye meglehet róla... am. a dinamo sztem is jobb mint ez a másik sz*r, bármelyik percben vihetik az elnök urat a gulágra, aztán meg mindenki majd néz ki a hülye fejéből... 😀peach
En is inkabb a fanyalgok koze tartzom ezugyben. Eddig az volt hogy ez az Anzsi milyen komoly, 1-2 even belul sztargarda lesz, es abban az egyik nagyon fontos alappiller lesz Balazs. na most hirtelen lemondanak rola siman,mert hoztak egy Zsirkovot vissza?! Persze kaptak erte jo penzt, de pont az Anzsinal, ahol a love nem szamit most, ennyire szamitana ez hogy mennyit kaptak erte? Ugyhogy ez csak mellebeszeles, hogy ok most csak nyolcadiaka, bezzeg a Dinamo most harmadik es eurpai helyert hajt. Az Anzsi is arra fog mar jovore, ezrt nem kellett volna valtani. Az meg ha egy idosodo nem olyan nagyszam Zsirkov miatt o inkabb elmegy, hogy majd tuti kezdo lesz ott legalabb, meg eleg nevetseges, hogy ellenne sincs eselye megkuzdeni a csapatert. Ennyi erovel ha ez a Dinamo bejut a BLbe mondjuk jovore, tuti fog meg igazolni, akkor meg majd ott kerul ki a kezdobol veletlenul. Az meg rohadtul nem szamit, hogy most 5 egyseg penz heleyt hu itt mar 6 egyseget keres majd, kit erdekel, ebben a korban meg amikor mar ugyis milliardos lesz. Vagy hogy 19 millaval hol all a ranglistan, es hasonlitgassuk itt, hogy egy Dea gea, vagy egy Mata se kerult sokkal tobbe, hu legyunk buszkek erre. Ja csak nezzuk meg hogy azok milyen bajnoksagok, milyen csapataiban kulcsemberek!Aztan meg majd ott ul a padon vegig mint Huszti. A Zenit is BL csapat evek ota, aztan meg a keretben sincs legtobbszor os sem. Kit erdekel az ara, meg hogy ki mivel jart jol, jobban, erre legyunk buszkek?! remeljuk tobbet fog jatszani, drukkolok, de az mar eleve keseru szajiz lesz, hogy a nag Anzsi alomsztori akkor eddig tartott kb, es ott sem teljesitett semmit, es mar azelott megszabadulnak tole, mielott esetleg komoly csapat kialakulhat ott, mert abba mr nem kell.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
nem tudom pontosan h h működnek a dolgok, de annó djuji az átigazolási piac nyitásának első napján aláírt a dagesztániakhoz. lehet h nyomás volt rajta a PSV részéről mert más nem fizetett volna érte 14 misit, de simán várhatott volna még 4-6 hetet, hogy addig milyen ajánlatok futnak be érte és honnan ( mert jöttek volna 100% ) , a PSv meg kevesebbért is eladta volna mert kellett nekik a lóvé... ergó jött a macskapöcse, a PSV örült mint majom a farkának, djuji meg bepörgött a sok nullától.... ( amivel nem is van gond kb 30 évesen, de 24 évesen még talán az ambicíónak kellene győznie, pláne h kenyérre ígyse-úgyse kellett neki)...

ettől függetlenül halandó ember nem támadhatja, de a véleménye meglehet róla... am. a dinamo sztem is jobb mint ez a másik sz*r, bármelyik percben vihetik az elnök urat a gulágra, aztán meg mindenki majd néz ki a hülye fejéből... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Torchelle volt a rendes neve ugy lett magyarositva Torghellére.
Soksikert Air sanyi a vidiben, én Debrecenbe is szivesen láttalak volna mint a leghajtosabb legtechnikásabb magyar csatárt. Talán csak a Rudi jobb nálarespectvv4laci
na ezt jol megszakmaztad mitagadas. koszta miert nem volt vilagvalogatott ?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
TorzgerleJoci
Hiába no. Összenő, ami összetartozik 😊Bálesz
Torchelle volt a rendes neve ugy lett magyarositva Torghellére.
Soksikert Air sanyi a vidiben, én Debrecenbe is szivesen láttalak volna mint a leghajtosabb legtechnikásabb magyar csatárt. Talán csak a Rudi jobb nála
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 216 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Arról nem is beszélve hogy ez a 19M€ arra is jó lesz ha kezdődnek a VB selejtezők és jön a szokásos árösszehasonlítás ne érjen annyit összesen a válogatottunk mint az ellenfél cserekapusa kb. 😀

szerk: Hahahahah és most nézem Kurányitól nem bírta elszedni a 22-est 😀
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 173 — Vikings fan
Az Atletico 2 éve érdeklődik Dzsudzsák iránt. És ha lett volna esze Dzsudzsáknak és a karrierje a fontosabb, mint sem a pénz, akkor Spanyolországba megy..Stez
Valószínű, hogy az Atletico-nak adta volna el már a PSV is és most az AM is, és az Atletico többet is fizetne Dzs-nak is, csak Balázs úgy gondolta, hogy anno az AM és most a Dinamo is sokkal jobb csapat mint az Atletico, az orosz bajnokság is sokkal faszább mint a spanyol és a hideget is jobban szereti mint a meleget.

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én feltételezem hogy nem szellemi fogyatékos a kis Balázs, és ha választhatna ilyen Pool meg Atlético meg faszomtudja milyen elit európai csapatok között akkor inkább menne komoly európai csapatba. Aranyos, hogy senki nem feltételezi, hogy vagy nem nagyon volt választása, vagy sokkal szarabbul járt volna amúgy.

De majd ha valaki bizonyítja nekem, hogy ez és ez a lehetősége volt neki, akkor én is azt mondom, hogy hülye volt, de addig nekem az Atlético Dzsudzsák iránti érdeklődése nagyjából olyan szinten komoly, minthogy Crespo jön Fehérvárra...

Ilyen alapon egyébként Liktáp se normális. Hülegyereket hívták a premier league-be több csapatba is, de ő nem azt választotta, hanem az úttestet, hogy elkúrta már a karrierjét... (remélem az irónia érződik attól függetlenül, hogy Liktáp valóban nem normális 😂 ) Vagy Gera Zoli is, mennyire szar már, hívta a Liverpool is, de ő inkább a WBA-ba ment /maradt.

Ja és az meg a másik, hogy ugye 19 milláért vették meg. Zlatan a Barcából a Milánba 24 milláért ment, Young a Unitedbe 18-ért, Özil 17, Robinho 18, David Silva 28 és még lehetne folytatni. Talán még nem ment tönkre a 25 éves srác karrierje.

Az AM-ért lehetett fikázni, most kicsit javított a fél évvel ezelőtti baklövésén, erre most van szidva.fetomy
Giga +1000
Atletico és volt meg a nemet kérő Hamburg tan nem fizettek volna 11 millát , AM tullicitalt mindenkit a PSV meg eladta hat ok se hülyék . Ha bárki azt hiszi hogy itt komoly beleszólása volt Balázsnak az ...
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az Atletico 2 éve érdeklődik Dzsudzsák iránt. És ha lett volna esze Dzsudzsáknak és a karrierje a fontosabb, mint sem a pénz, akkor Spanyolországba megy..Stez
Valószínű, hogy az Atletico-nak adta volna el már a PSV is és most az AM is, és az Atletico többet is fizetne Dzs-nak is, csak Balázs úgy gondolta, hogy anno az AM és most a Dinamo is sokkal jobb csapat mint az Atletico, az orosz bajnokság is sokkal faszább mint a spanyol és a hideget is jobban szereti mint a meleget.

Nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én feltételezem hogy nem szellemi fogyatékos a kis Balázs, és ha választhatna ilyen Pool meg Atlético meg faszomtudja milyen elit európai csapatok között akkor inkább menne komoly európai csapatba. Aranyos, hogy senki nem feltételezi, hogy vagy nem nagyon volt választása, vagy sokkal szarabbul járt volna amúgy.

De majd ha valaki bizonyítja nekem, hogy ez és ez a lehetősége volt neki, akkor én is azt mondom, hogy hülye volt, de addig nekem az Atlético Dzsudzsák iránti érdeklődése nagyjából olyan szinten komoly, minthogy Crespo jön Fehérvárra...

Ilyen alapon egyébként Liktáp se normális. Hülegyereket hívták a premier league-be több csapatba is, de ő nem azt választotta, hanem az úttestet, hogy elkúrta már a karrierjét... (remélem az irónia érződik attól függetlenül, hogy Liktáp valóban nem normális 😂 ) Vagy Gera Zoli is, mennyire szar már, hívta a Liverpool is, de ő inkább a WBA-ba ment /maradt.

Ja és az meg a másik, hogy ugye 19 milláért vették meg. Zlatan a Barcából a Milánba 24 milláért ment, Young a Unitedbe 18-ért, Özil 17, Robinho 18, David Silva 28 és még lehetne folytatni. Talán még nem ment tönkre a 25 éves srác karrierje.

Az AM-ért lehetett fikázni, most kicsit javított a fél évvel ezelőtti baklövésén, erre most van szidva.
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!
talán sikerül összevásárolnia a Dinamonak egy olyan csapatot amelyik becsúszik a BL-be... ugyanott van most Dzsudzsi mint ahol a PSV -val volt.Amadeus91
azért a PSV stabil BL-résztvevő volt.empty taxi
akkor meg csak ott tartunk, hogy az egész orosz turné visszalépés.Amadeus91
az.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Maniche-ért is egy vagyont fizettek, aztán játszott 10 meccset. A Dynamo mögött a (egyik) legnagyobb orosz bank áll. (=egy nagyon gazdag és befolyásos pali)Amadeus91
a Dinamo mögött nem az Orosz vasutak állnak?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki a tököm írta, hogy visszalépés? Mert minden második hsz-ben ezt a szót olvasom....