Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
bowl.hu-s Premier League tipper.io csoport:
 tipper.io/hu/bowl-hu-pl-lmakkdqw?join=8fges7u7n40ht4u6

Mehetne ugyan ez a lista egy google doksiba, aminek a linkje (meg a top10 igazolas mondjuk) van megosztva a pinned kommentben.

Borbinho
Ehune:
 docs.google.com/document/d/1MXhc8a9DSUHrc6hP1dC_XZG-6cPsoBFF1ao5ySs27aU/edit?usp=sharing

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
go Rockies, Lopez nagy kedvencem 😛 bár ott leragadtam, hogy Kansasben játszik Herczegfalvival egy csapatban 😀 úgylátszik megijedt a riválistólkonqueror
A Rockies a baseball csapatunk. 😀
Lopez az idény elején igazolt hozzánk, lehet akkor itt annyira nem vertem nagy dobra, de csak néha szokott játszani csereként, akkor viszont nagyon jól fel tudja pörgetni a játékot még mindig. Meg a tizenegyespárbajban is belőtte a magáét a főcsoport-elődöntőben.TheMileHighCity
izé Rapids. elírtam

csoporttársamnak volt Rockies gatyája és abban soccerolt, csak ezért keverhettem 😀konqueror
én most akarok egy Valderrama Rapids mezt. Gondolom nem sokat tolta Denverben de akkor is.
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
ha nem alszom el a Broncos nélkül dögunalmas NFL fordulón akkor az elejét biztos nézem. Mondjuk annyira ismerem a csapatot, hogy nyomtam velük a FIFA11-ben egy fél szezont 😊 kár hogy a 90es évek hero Claudio Lopez nem nagyon játszikharomt
go Rockies, Lopez nagy kedvencem 😛 bár ott leragadtam, hogy Kansasben játszik Herczegfalvival egy csapatban 😀 úgylátszik megijedt a riválistólkonqueror
A Rockies a baseball csapatunk. 😀
Lopez az idény elején igazolt hozzánk, lehet akkor itt annyira nem vertem nagy dobra, de csak néha szokott játszani csereként, akkor viszont nagyon jól fel tudja pörgetni a játékot még mindig. Meg a tizenegyespárbajban is belőtte a magáét a főcsoport-elődöntőben.TheMileHighCity
izé Rapids. elírtam

csoporttársamnak volt Rockies gatyája és abban soccerolt, csak ezért keverhettem 😀
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
képzeld, tökéletesen tisztában vagyok vele, sőt még a Chievoéval is, és te tisztában vagy vele hogy mekkora égés ez az Internek??? nem hiszem hogy olyan földtől elrugaszkodott tét volt az a meccs előtt hogy nem kap ki az inter... de te biztosan jobban tudod ha így reagálszdavemayer
ha tökéletesen tisztába lennél vele akkor jó nagy hülyeség volt megrakni az intert...szted interesként mi a vélemény az egész szezonról??? ezért is remélem h végre elküldik a pincért.Divat
értem hogy gyengébb az inter mint tavaly, ezért is tettem X VAGY INTERT, szerinted ez olyan irreális volt???

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
go Rockies, Lopez nagy kedvencem 😛 bár ott leragadtam, hogy Kansasben játszik Herczegfalvival egy csapatban 😀 úgylátszik megijedt a riválistólkonqueror
igazából a két csapatot az egykor ott játszó levezetó sztárok alapján kell megítélni

Rapids:
Balboa, Shaun Bartlett, Karanka, Limpar(aki ugye magyar), VALDERRAMA, Dely Valdes

Dallas:
Denilson, Shaka Hislop, Hugo Sanchez, ALAIN SUTTER

Mondjuk ezek alapján sem kétséges hogy mennyivel jobb arcok a coloradoiak 😊
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
képzeld, tökéletesen tisztában vagyok vele, sőt még a Chievoéval is, és te tisztában vagy vele hogy mekkora égés ez az Internek??? nem hiszem hogy olyan földtől elrugaszkodott tét volt az a meccs előtt hogy nem kap ki az inter... de te biztosan jobban tudod ha így reagálszdavemayer
ha tökéletesen tisztába lennél vele akkor jó nagy hülyeség volt megrakni az intert...szted interesként mi a vélemény az egész szezonról??? ezért is remélem h végre elküldik a pincért.

|
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Egy csak egy legény van a gáton az is Ibra 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
ott is van 2- sima...

Mikey, szted Rafának még mennyi idő és türelem kell??? ugyanaz az ötlettelen fos játék mint szezon elején, igaz sok sérült van.Divat
rohadjon meg a kurva Inter, x vagy intert raktam, naná hogy kikapnak pedig már csak ez hiányzik a 3 napos szelvényemről a bwinen... óriási gratula ehhez a kiváló teljesítményhez...davemayer
tisztába vagy a kurva Inter utóbbi eredményeivel és játékával? 😀 bár ezek szerint nagyon nem.

Eto'o legalább szépít, hamár úgyis el fogják utólag tiltani a fejelésért.Divat
képzeld, tökéletesen tisztában vagyok vele, sőt még a Chievoéval is, és te tisztában vagy vele hogy mekkora égés ez az Internek??? nem hiszem hogy olyan földtől elrugaszkodott tét volt az a meccs előtt hogy nem kap ki az inter... de te biztosan jobban tudod ha így reagálsz

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
juhújuhú, Lazio is X gyanús, de jó kis forduló lenne ez, ha maradnának az eddigiekStez
ott is van 2- sima...

Mikey, szted Rafának még mennyi idő és türelem kell??? ugyanaz az ötlettelen fos játék mint szezon elején, igaz sok sérült van.Divat
rohadjon meg a kurva Inter, x vagy intert raktam, naná hogy kikapnak pedig már csak ez hiányzik a 3 napos szelvényemről a bwinen... óriási gratula ehhez a kiváló teljesítményhez...davemayer
tisztába vagy a kurva Inter utóbbi eredményeivel és játékával? 😀 bár ezek szerint nagyon nem.

Eto'o legalább szépít, hamár úgyis el fogják utólag tiltani a fejelésért.

|
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 365 — "Grammar maci"
nem elég h szopunk a Chievo-tól, Eto'o zidáni babérokra tör...Divat
juhújuhú, Lazio is X gyanús, de jó kis forduló lenne ez, ha maradnának az eddigiekStez
ott is van 2- sima...

Mikey, szted Rafának még mennyi idő és türelem kell??? ugyanaz az ötlettelen fos játék mint szezon elején, igaz sok sérült van.Divat
rohadjon meg a kurva Inter, x vagy intert raktam, naná hogy kikapnak pedig már csak ez hiányzik a 3 napos szelvényemről a bwinen... óriási gratula ehhez a kiváló teljesítményhez...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem elég h szopunk a Chievo-tól, Eto'o zidáni babérokra tör...Divat
juhújuhú, Lazio is X gyanús, de jó kis forduló lenne ez, ha maradnának az eddigiekStez
ott is van 2- sima...

Mikey, szted Rafának még mennyi idő és türelem kell??? ugyanaz az ötlettelen fos játék mint szezon elején, igaz sok sérült van.

|
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Következik az év sporteseménye! MLS Cup Final!!! :cool:
Nagyon várom a meccset, most már ha itt vagyunk, akkor meg kéne nyerni, de nem leszek csalódott akkor sem, ha nem sikerül, mert már így is csodálatos volt ez a szezon. 😊
Hajnali 2:30-kor kezdődik a meccs, gyertek szurkolni!

Bővebb döntő előtti felvezető:
http://denversports.blog.hu/2010/11/21/mls_cup_final_colorado_rapids_vs_fc_dallasTheMileHighCity
ha nem alszom el a Broncos nélkül dögunalmas NFL fordulón akkor az elejét biztos nézem. Mondjuk annyira ismerem a csapatot, hogy nyomtam velük a FIFA11-ben egy fél szezont 😊 kár hogy a 90es évek hero Claudio Lopez nem nagyon játszikharomt
go Rockies, Lopez nagy kedvencem 😛 bár ott leragadtam, hogy Kansasben játszik Herczegfalvival egy csapatban 😀 úgylátszik megijedt a riválistólkonqueror
A Rockies a baseball csapatunk. 😀
Lopez az idény elején igazolt hozzánk, lehet akkor itt annyira nem vertem nagy dobra, de csak néha szokott játszani csereként, akkor viszont nagyon jól fel tudja pörgetni a játékot még mindig. Meg a tizenegyespárbajban is belőtte a magáét a főcsoport-elődöntőben.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
konqueror 2 491 — ...
Következik az év sporteseménye! MLS Cup Final!!! :cool:
Nagyon várom a meccset, most már ha itt vagyunk, akkor meg kéne nyerni, de nem leszek csalódott akkor sem, ha nem sikerül, mert már így is csodálatos volt ez a szezon. 😊
Hajnali 2:30-kor kezdődik a meccs, gyertek szurkolni!

Bővebb döntő előtti felvezető:
http://denversports.blog.hu/2010/11/21/mls_cup_final_colorado_rapids_vs_fc_dallasTheMileHighCity
ha nem alszom el a Broncos nélkül dögunalmas NFL fordulón akkor az elejét biztos nézem. Mondjuk annyira ismerem a csapatot, hogy nyomtam velük a FIFA11-ben egy fél szezont 😊 kár hogy a 90es évek hero Claudio Lopez nem nagyon játszikharomt
go Rockies, Lopez nagy kedvencem 😛 bár ott leragadtam, hogy Kansasben játszik Herczegfalvival egy csapatban 😀 úgylátszik megijedt a riválistól
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Következik az év sporteseménye! MLS Cup Final!!! :cool:
Nagyon várom a meccset, most már ha itt vagyunk, akkor meg kéne nyerni, de nem leszek csalódott akkor sem, ha nem sikerül, mert már így is csodálatos volt ez a szezon. 😊
Hajnali 2:30-kor kezdődik a meccs, gyertek szurkolni!

Bővebb döntő előtti felvezető:
http://denversports.blog.hu/2010/11/21/mls_cup_final_colorado_rapids_vs_fc_dallasTheMileHighCity
ha nem alszom el a Broncos nélkül dögunalmas NFL fordulón akkor az elejét biztos nézem. Mondjuk annyira ismerem a csapatot, hogy nyomtam velük a FIFA11-ben egy fél szezont 😊 kár hogy a 90es évek hero Claudio Lopez nem nagyon játszik
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nem elég h szopunk a Chievo-tól, Eto'o zidáni babérokra tör...Divat
juhújuhú, Lazio is X gyanús, de jó kis forduló lenne ez, ha maradnának az eddigiek

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
nem elég h szopunk a Chievo-tól, Eto'o zidáni babérokra tör...

|
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ma meg hajrá lilákJoci
Ilyen egy igazi fradi szurkoló 😀
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 674 — Illegális gyakorló
ma meg hajrá lilákJoci
Inkább legyen X.
Akkor kettőt hozunk a vidin, plusz kettővel meg lépünk a liláktól 😊

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ma meg hajrá lilák


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
11-es, amit megadtak, nem volt az, de visszajött utána lényegében, szal tök mind1, meg az a lesgól is, bár az is az

nem, a 3. gólnál Heinz akkor volt lesen, mikor indították, nem az akció vége fele (ezt az ÖF-ben nem mutatják)Hurka
tessék Hurka:
Miljkovic volt akkor is annál az akciónál közelebb a leshez.Divat
előbb reagáltam 6 mp-vel 😊Hurka
de csak azért mert elsőre képfeltöltő üres képet dobott vissza 😛

|
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Marek biztos nem volt lesen, asszitem Miljkovicra gondolsz, de ő is egy vonalba volt...igen Balogh kezezését benéztek, mint ahogy Tóth Bencét is lekönyökölték 😛 tiziről mit gondolsz? meg amit elvettek gólt lescímen?Divat
11-es, amit megadtak, nem volt az, de visszajött utána lényegében, szal tök mind1, meg az a lesgól is, bár az is az

nem, a 3. gólnál Heinz akkor volt lesen, mikor indították, nem az akció vége fele (ezt az ÖF-ben nem mutatják)Hurka
tessék Hurka:
Miljkovic volt akkor is annál az akciónál közelebb a leshez.Divat
előbb reagáltam 6 mp-vel 😊
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 674 — Illegális gyakorló
Ja, semmi 😀

több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
a 3. gólnál Heinz tuti lesen volt..
meg azt is meg kell akkor említeni, hogy Balog milyen szépen kezezett 0-3-nál, utána meg fantasztikusan eljátszotta, hogy eltalálták az arcát 😊Hurka
Marek biztos nem volt lesen, asszitem Miljkovicra gondolsz, de ő is egy vonalba volt...igen Balogh kezezését benéztek, mint ahogy Tóth Bencét is lekönyökölték 😛 tiziről mit gondolsz? meg amit elvettek gólt lescímen?Divat
11-es, amit megadtak, nem volt az, de visszajött utána lényegében, szal tök mind1, meg az a lesgól is, bár az is az

nem, a 3. gólnál Heinz akkor volt lesen, mikor indították, nem az akció vége fele (ezt az ÖF-ben nem mutatják)Hurka
tessék Hurka:
Miljkovic volt akkor is annál az akciónál közelebb a leshez.

|
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
a 3. gólnál Heinz tuti lesen volt..
Hurka
Ha valaki esetleg lesgyanús volt, az Miljkovic (de ő is max egyvonal, a túloldali védőtök elég szar időzítéssel futott vissza), de Heinz elég nehezen lehetett lesen annál a támadásnál, nézd vissza 😊

A tizi jogos, de így is befújták ellenünk a szokásosat, ami meg minimum véleményes volt.

Amúgy meg ha hajnalig csak büntetőket rúgtok, akkor sem nyert volna a Pápa, ez egy ilyen meccs volt...Bálesz
na, visszanéztem, tényleg nem volt az, igazatok van, de akkor ott előttem Maróti faterja is azt mondta rögtön, hogy les, meg szinte mindenki ezt mondta (2:26-nál)
http://www.youtube.com/watch?v=_YRYOQAQf4k
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Balog tényleg kaphatna azért egy jászai díjat 😀Joci
a helyszínen egyébként én is bevettem, hogy az arcát találták el 😀
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 674 — Illegális gyakorló
a 3. gólnál Heinz tuti lesen volt..
Hurka
Ha valaki esetleg lesgyanús volt, az Miljkovic (de ő is max egyvonal, a túloldali védőtök elég szar időzítéssel futott vissza), de Heinz elég nehezen lehetett lesen annál a támadásnál, nézd vissza 😊

A tizi jogos, de így is befújták ellenünk a szokásosat, ami meg minimum véleményes volt.

Amúgy meg ha hajnalig csak büntetőket rúgtok, akkor sem nyert volna a Pápa, ez egy ilyen meccs volt...