Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A sporttv viszont nem tudom hova suvassza be holnap a meccset, mert élő kézi és kosár van a két csatin este 7-kor. Talán a kosarat átteszik a SPORTM-re!NB2
Valszeg hnap 15 órakor folytatják a meccset.
több mint 12 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 735 — Poloska confirmed
Proto kisebb favágást prezentálhatott 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Anderlecht meccs mekkora volt?
7 belga sárga és 3 piros, ez mellett 3 görög 11-es...
több mint 12 éve
NB2 New England Patriots 29 046 — nabege2@yahoo.com
A sporttv viszont nem tudom hova suvassza be holnap a meccset, mert élő kézi és kosár van a két csatin este 7-kor. Talán a kosarat átteszik a SPORTM-re!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Komolyan a törököknek el kellene magyarázni h hogyan takarítsunk havat...
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
bakker oktatójelleggel mehetne egy pár jóféle NFL Films klasszikus. Ricsi elmagyarázna szakértőinknek a tutit.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Hát tévedtem.... 😀😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
deszar, isztambulban 2 centi hó miatt félbeszakították a meccset, Phillyben meg félméteres hóvihar volt 😀Dexxter Tailor
mondjuk itt nem jégesővel kezdődött a történet?baggio
épp arról beszélgettek (legyen vlami a műsorba 😀) hogy talán jég miatt csúszhat jobban, de a tévéből megmondták jég nem látszik. Ricsi amúgy nagyon élvezi a helyzetet a gurulósfoci kárára. Sztem megvan az egyik Trash Talk téma is 😛 😀
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Ugyanazt érzem mint a F1-nél. Nem lehet ennyire steril. Ott is már lassan ha leesik 3 csepp eső akkor álljon be mindenki a garázsba. Ennyi pénzért hóba már nem is mennek ki? Akkor építsenek mindenhol fedett stadiont azt jólvan.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 127 — no es importante
deszar, isztambulban 2 centi hó miatt félbeszakították a meccset, Phillyben meg félméteres hóvihar volt 😀Dexxter Tailor
mondjuk itt nem jégesővel kezdődött a történet?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nem is folytatják töketlen banda 😀
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 488 — Invisible man
Na tessék itt a válasz. A szemét NFL cseszik a játékosok épségére, nemúgy mint a FIFA 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Most kapcsolódom be. Mágnestáblás Petya nem tudom, hogy készült-e az időjárás tiszteletére fehér táblán fehér bábukkal?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Itt is folytatják majd ha vonalakat megtisztìtották, ez a futó óra végett nehézkesebb mint az nflben. Más kérdés h kit érdekelnek a vonalak, nyomják és kész.... 😀 de hurkább banda ilyen értelemben az európai...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 48 319 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na kérem szépen az időjárás megmutatja mi az igazság melyik sportág fiai az igaziak 😛
több mint 12 éve
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 255 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
deszar, isztambulban 2 centi hó miatt félbeszakították a meccset, Phillyben meg félméteres hóvihar volt 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Kondás: "Most ki tudnánk verni a norvégokat az Európa Ligában"

Priceless 😀 😀 😀 😀 😀JC6
Szerintem meg a magyar válogatott most megverné az 1986-os szovjet csapatot is simán.somoskovig
naná, a '86-os szovjet csapatból majdnem mindenki 50 év feletti lett, plusz mivel Lobanovszkijt elvitte egy agyvérzés, ezért taktika nélkül rohangásznának a pályán...slowmotion
Na ugye, ezt mondom én is. 😊somoskovig
bár ha jobban belegondolok, lehet, hogy szoros meccs lenne az, mert taktikában nem maradnának el sokkal tőlünk, akarásban meg még lehet, hogy fölénk is nőnének 😕
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Kondás: "Most ki tudnánk verni a norvégokat az Európa Ligában"

Priceless 😀 😀 😀 😀 😀JC6
Szerintem meg a magyar válogatott most megverné az 1986-os szovjet csapatot is simán.somoskovig
naná, a '86-os szovjet csapatból majdnem mindenki 50 év feletti lett, plusz mivel Lobanovszkijt elvitte egy agyvérzés, ezért taktika nélkül rohangásznának a pályán...slowmotion
Na ugye, ezt mondom én is. 😊

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
Kondás: "Most ki tudnánk verni a norvégokat az Európa Ligában"

Priceless 😀 😀 😀 😀 😀JC6
Szerintem meg a magyar válogatott most megverné az 1986-os szovjet csapatot is simán.somoskovig
naná, a '86-os szovjet csapatból majdnem mindenki 50 év feletti lett, plusz mivel Lobanovszkijt elvitte egy agyvérzés, ezért taktika nélkül rohangásznának a pályán...
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 569 — Chiefs GM
Kondás: "Most ki tudnánk verni a norvégokat az Európa Ligában"

Priceless 😀 😀 😀 😀 😀JC6
Szerintem meg a magyar válogatott most megverné az 1986-os szovjet csapatot is simán.

több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 965 — Lucas Scott
Kondás: "Most ki tudnánk verni a norvégokat az Európa Ligában"

Priceless 😀 😀 😀 😀 😀JC6
el tudom képzelni, hogy bizonyításképpen barátságost is szeretne tolni ellenük, hogy bebizonyítsa...

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kondás: "Most ki tudnánk verni a norvégokat az Európa Ligában"

Priceless 😀 😀 😀 😀 😀
több mint 12 éve
Kenny Atlanta Falcons 11 701 — Omar's Coming Yo!
Sándor felcsúton edz,akár maradhat is.
Tavasszal leszámol mindenkivel az "Akadémia" 😀

több mint 12 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 159 — Cowboys fan
 sportgeza.hu/futball/2013/12/09/tomegverekedes_egy_brazil_bajnokin/
két dolog:
1. nálunk egy ilyenért a rendező csapatot a harmadosztályba minősítik vissza rendezési hiányosságok miatt
2. minek szarakodni gumilövedékkel? legalább a favelákban is csökkenne a túlnépesedés...
több mint 12 éve
YoungZeeZee 9 845
milyen kiegyensulyozott a mezony😀
Az ute edzoje mondta h kb utcahosszal kene a vidinek nyernie a bajnoksagot ilyen feltetelekkel.
Legalabb izgalmas a bajnoksag😀
Focimutyi