Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
EB pótselejtezők:
A ág: Wales-Finnország / Lengyelország-Észtország
B ág: Bosznia Hercegovina-Ukrajna / Izrael-Izland
C ág: Georgia-Luxemburg / Görögország-Kazahsztán

A döntőket az első (aláhúzott) párosítás nyertese rendezi

Szerkesztette: zacknorb
10 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Jc6 te vagy az?
 twitter.com/FilmFan456/status/1727287449834156038?t=fUyHCHBap5kyHyk2SpHo5Q&s=19
YoungZeeZee
Mondom, hogy megtértem, Rossi, Szobi, válogatott, mögöttetek állok, 100%-kal! <3
JC6 - a zsidó
Amúgy én (talán mi) nem ezt akartam, csak szerettem volna megtudni hogy mi az oka ami miatt nem kedveled Rossit. Régebbre nyúlhat vissza mert már a kinevezésénél sem örültél.
davemayer
2014-ben a hazatérő gerát nem akarta leigazolni a kispestbe, amiért sanyi bácsi kérdőre vonta, ezért elküldte őt a kurva isten halál faszába... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
Jc6 te vagy az?
 twitter.com/FilmFan456/status/1727287449834156038?t=fUyHCHBap5kyHyk2SpHo5Q&s=19
YoungZeeZee
Mondom, hogy megtértem, Rossi, Szobi, válogatott, mögöttetek állok, 100%-kal! <3
JC6 - a zsidó
Amúgy én (talán mi) nem ezt akartam, csak szerettem volna megtudni hogy mi az oka ami miatt nem kedveled Rossit. Régebbre nyúlhat vissza mert már a kinevezésénél sem örültél.
davemayer
Túl sok gólt rúgott a 82-es vébén.
Dzsokijuing
és utána meg túl sok futamot nyert a motogp-ben? 😊
10 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 804 — Saturday Night Lights
Jc6 te vagy az?
 twitter.com/FilmFan456/status/1727287449834156038?t=fUyHCHBap5kyHyk2SpHo5Q&s=19
YoungZeeZee
Mondom, hogy megtértem, Rossi, Szobi, válogatott, mögöttetek állok, 100%-kal! <3
JC6 - a zsidó
Amúgy én (talán mi) nem ezt akartam, csak szerettem volna megtudni hogy mi az oka ami miatt nem kedveled Rossit. Régebbre nyúlhat vissza mert már a kinevezésénél sem örültél.
davemayer
Túl sok gólt rúgott a 82-es vébén.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
10 hónapja
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 497 — Bowl Winner
Ma kisorsolják ki lesz Wales ellenfele a pótselejtezőn a finn / ukrán / izlandi trióból.
A VB-nél ugye Wales - Ukrajna volt, ha megint összejön ez a páros, az nagy poén lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
10 hónapja
davemayer Chicago Bears 14 677 — "Grammar maci"
Jc6 te vagy az?
 twitter.com/FilmFan456/status/1727287449834156038?t=fUyHCHBap5kyHyk2SpHo5Q&s=19
YoungZeeZee
Mondom, hogy megtértem, Rossi, Szobi, válogatott, mögöttetek állok, 100%-kal! <3
JC6 - a zsidó
Amúgy én (talán mi) nem ezt akartam, csak szerettem volna megtudni hogy mi az oka ami miatt nem kedveled Rossit. Régebbre nyúlhat vissza mert már a kinevezésénél sem örültél.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
10 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 728
Jc6 te vagy az?
 twitter.com/FilmFan456/status/1727287449834156038?t=fUyHCHBap5kyHyk2SpHo5Q&s=19
YoungZeeZee
Mondom, hogy megtértem, Rossi, Szobi, válogatott, mögöttetek állok, 100%-kal! <3
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Szerintem egy Portugália Mo Hollandia Olaszország csoport igazán menő lenne 😛
dande2
Amilyen szerencsénk szokott lenni ez is lesz
garincsa
Az esélye egy borzalmasan erős csoportnak 2/6 x 1/6
Heisman nádor
attól függ, mit nevezünk borzalmasan erős csoportnak? bárki az 1-es kalapból + HoHo + a digók?
10 hónapja
YoungZeeZee 8 399
Jc6 te vagy az?
 twitter.com/FilmFan456/status/1727287449834156038?t=fUyHCHBap5kyHyk2SpHo5Q&s=19
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 705 — LIGHTS OUT!

10 hónapja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 013 — #NoStress
Szerintem egy Portugália Mo Hollandia Olaszország csoport igazán menő lenne 😛
dande2
Amilyen szerencsénk szokott lenni ez is lesz
garincsa
Az esélye egy borzalmasan erős csoportnak 2/6 x 1/6
Heisman nádor
Vagyis kb 1 a 18-hoz, ami kb 5,6%.
De onnan is továbbjutunk.
2 éve majdnem sikerült a Portugál, Franciao., Németo. csoportból is, és ha a legjobbak nem sérültek jövőre, akkor most meglesz, ráadásul mostanában jobban is megy a nagy-, mint a középcsapatok ellen. Egyenes kiesésben meg mindig van egy Marokkó, aki képességeken felül teljesít, mi is lehetünk az.

Szerkesztette: Őszentsége Sobri Jóska

10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintem egy Portugália Mo Hollandia Olaszország csoport igazán menő lenne 😛
dande2
Amilyen szerencsénk szokott lenni ez is lesz
garincsa
Az esélye egy borzalmasan erős csoportnak 2/6 x 1/6

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Szerintem egy Portugália Mo Hollandia Olaszország csoport igazán menő lenne 😛
dande2
Amilyen szerencsénk szokott lenni ez is lesz
10 hónapja
garincsa San Francisco 49ers 465
Tebas lemondott a Liga elnöki posztjáról, de újra indul a következő választáson. Most akkor mi van? Lemond majd engedik újra indulni? Minek mond le egyáltalán, ha ismét indul?
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 201 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A kovetkezo brazil argentin lehetne semleges helyen pl felcsut
YoungZeeZee
Szerintem ez lehetne 2 event. Lesz egy olyan ahol a verekedő hentesek, a másikon meg a focizni képes játékosok lesznek. 5v5-ös meccseket képzelek el.

Argentin rendes: Musso - Messi, Di María, J.Álvarez, Mac Allister
Brazil rendes: Alisson - Martinelli, Rodrygo, Jesus, André

Argentin hentes: E.Martínez - C.Romero, De Paul, E.Fernández, Otamendi
Brazil hentes: Ederson - Bruno G, Joelinton, Raphinha, Gabriel M.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Sanéból mekkora suttyó lett, édes istenem.
még neki áll feljebb, hogy az osztrák gyerek számon kéri, amikor felrúgja, és még direkt bele is lép hátulról a combjába.

nem azt mondom, hogy kaphatott vona két pirosat is... de amúgy igen
slowmotion
Nagelsmann meg erthetetlenul vmi olyasmirol beszelt, hogy Sanenak abban kell okosabbnak lennie, hogy ilyen helyzetekben azt erje el, hogy az ellenfel kapjon pirosat, ne o. en meg kerdezem, hogy whatdafuck?
csebi
biztos nem látta, mit csinált a Kukorica Jancsi
10 hónapja
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 450 — Lucas Scott
Sanéból mekkora suttyó lett, édes istenem.
még neki áll feljebb, hogy az osztrák gyerek számon kéri, amikor felrúgja, és még direkt bele is lép hátulról a combjába.

nem azt mondom, hogy kaphatott vona két pirosat is... de amúgy igen
slowmotion
Nagelsmann meg erthetetlenul vmi olyasmirol beszelt, hogy Sanenak abban kell okosabbnak lennie, hogy ilyen helyzetekben azt erje el, hogy az ellenfel kapjon pirosat, ne o. en meg kerdezem, hogy whatdafuck?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
 24.hu/szorakozas/2023/11/20/kulcsrol-sziv-feher-por-no-meccs-kamera-kolumbia/?fbclid=IwAR04aPreJgi-Q5mhviaLaKeevgGMfWMCWmHfljSdBsQSvy5yngJFFR5dA-U
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 084 — Kinek mit intézett a kormánya
Lemaradtam eddig hogy az Íreknek ki kellett kapniuk, hogy playoff olvassanak. Arra a meccsre lehetett fogadni vajon? 😀
Toca
Hollandok ellen ki is kaptak, de így se lett playoff
Az is olyan meccs volt, hogyha a hollandok nyernek és még 2-3 másik eredmény jön mehetnek playoffot
De nem jött
10 hónapja
slowmotion Dallas Cowboys 24 204 — Cowboys fan
Sanéból mekkora suttyó lett, édes istenem.
még neki áll feljebb, hogy az osztrák gyerek számon kéri, amikor felrúgja, és még direkt bele is lép hátulról a combjába.

nem azt mondom, hogy kaphatott vona két pirosat is... de amúgy igen
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 398 — nabege2@yahoo.com
A kovetkezo brazil argentin lehetne semleges helyen pl felcsut
YoungZeeZee
Nem olyan rossz ötlet ez. Az érintett játékosok 90%-a Európában játszik, sokat spórolnának az utazással. A Magyarok szeretik a sportot, közpénzt meg annyit lopnak el amennyit nem szégyelnek fent szóval akár még fizetni is lehetne nekik érte. Stúdiós felvezetés Ganxtával és Egri Viktorral. A meccs előtt parádézás Orbánnal és a magyar felsővezetéssel. A meccs után mindenkivel felvenni 1-1 reklámmondatott a kötekező választásokhoz. A meccs után barátságos meccs az akadémia játékosaival, ahová ha sikerül meggyőzni a dél amerikai sztárokat be is írathatják saját gyerekeiket teljesen ingyen. 20 év múlva Vinícius János és Messi László rúgja a magyarokat a VB döntőbe.
alatriste
Horti lenne a kommentátor!
10 hónapja
Toca Minnesota Vikings 19 177 — Vikings fan
Lemaradtam eddig hogy az Íreknek ki kellett kapniuk, hogy playoff olvassanak. Arra a meccsre lehetett fogadni vajon? 😀
10 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 217 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A kovetkezo brazil argentin lehetne semleges helyen pl felcsut
YoungZeeZee
Nem olyan rossz ötlet ez. Az érintett játékosok 90%-a Európában játszik, sokat spórolnának az utazással. A Magyarok szeretik a sportot, közpénzt meg annyit lopnak el amennyit nem szégyelnek fent szóval akár még fizetni is lehetne nekik érte. Stúdiós felvezetés Ganxtával és Egri Viktorral. A meccs előtt parádézás Orbánnal és a magyar felsővezetéssel. A meccs után mindenkivel felvenni 1-1 reklámmondatott a kötekező választásokhoz. A meccs után barátságos meccs az akadémia játékosaival, ahová ha sikerül meggyőzni a dél amerikai sztárokat be is írathatják saját gyerekeiket teljesen ingyen. 20 év múlva Vinícius János és Messi László rúgja a magyarokat a VB döntőbe.


Liverpool Fc fan
10 hónapja
YoungZeeZee 8 399
A kovetkezo brazil argentin lehetne semleges helyen pl felcsut
10 hónapja
YoungZeeZee 8 399
Egy horvát és/vagy svájci győzelemre vagyunk egy lehetséges Portugália-Magyarország-Hollandia-Olaszország csoporttól
zacknorb
nem rossz.
miota elek a portugalok es a hollandok nagyon megszopattak minket es az olaszok jateka sem all jol nekunk 😀
YoungZeeZee
Portugál Xel mentünk tovább a csoportból szóval legutóbb nem volt azért annyira rossz.
Toca
mondjuk nem legutobb hanem 16-ban. legutobb guritottak egy harmast 😀
YoungZeeZee
Csak a szépre emlékezünk. 😀 (de jogos)
Toca
Na jó, de az a meccs volt az, meg kb. az egész sorozat, a selejtezőkkel együtt, ahol szinte majdnem minden sikerült.
A portugálok ellen is volt szerencsénk meg ott talán Ronaldo egyik gólja mintha szabálytalan lett volna.


Amúgy tény, hogy Rossinak szerencséje is van, de ráérzett arra is, hogy mit kell és lehet ezekkel a játékosokkal játszani, ahol lehet próbált belenyúlni honosításokkal és apránként változtatni a taktikán.
Kezére játszik nagyban az, hogy bővült a bejutók köre és hogy több nemzetközi mérkőzés van, így a játékosok is többet vannak együtt és jobban fel lehet mérni h mit lehet, de ez az érdemeiből nem vesz el, mert ugyanez a többi csapatra is igaz.

Érdekes lenne megnézni egy elemzést arról vagy visszatekintést, hogy mi volt az amiben az egyes kapitányok jók voltak és mi az amiben nem.
Meg h mennyiben befolyásolta a politika és szurkolói bázis a kapitányi döntéseket.

Érdekes kérdés még a külföldiek szereplése, pl.: Matthäus, Koeman, Storck, akiknek voltak jó-rosszabb meccseik, periódusaik, de sem a 2006-os, sem a 2010-es VB selejtezőn nem tudtunk túllépni a svédeken.
Storcknak az elején a '16-os Eb-re nagyon kiadta a gép, aztán ott valamit próbált változtatni, de annak meg nem lettek jó következményei, ami meg látszódott a '18-as VB selejtezőn...
Lúdas Solymi
Rossi egyik legnagyobb erdeme, hogy felmerte az elonyeit annak, ha komolyan vesszuk a Nemzetek Ligajat. Ez elkepesztoen kifizetodott.

Amugy anno a Koeman fele valogatott jol nezett ki, es meggyozodesem ha adnak neki meg egy selejtezot akkor vele kijutunk de biztos, hogy vele tobb eselyunk lett volna kijutni, mint Egervarival. Meg akkor is, ha az az Egervari valogatott nem szerepelt akkor rosszul, de talan a Koeman fele celfutball jobb lett volna nekunk.
csebi
jó, hát azt kb mindenki tudta, hogy ha bekövetkezik V.iktor második eljövetele akkor koeman egyből repül, mert a másik fél embere (wtf) illetve egyszer régen megígérte egervárinak, hogy ha megint miniszterelnök lesz akkor ő lesz a szöv. kapitany. ( ízlelgesse mindenki micsoda szakmaiság van itt ). továbbá az új szeleket kiszagolva próbált a sport tv egyből pucsítani neki, - ugye a választások után került adásba a kb 40 perces futballokos interjú - ezért várhídi meg a többi dilettáns időben elkezdte a sport tv-n koeman fikazást, hogy ez a buzi holland fasz miért nem a híres magyaros virtusos támadó joga bonitot játszatja a fiúkkal többek között torghellével a kezdőben....
peach
Jah, rémlett valami ilyesmi, hogy elővették Koemant a defenzív foci miatt, főleg Várhidi, akinek a vezénylete alatt elég csúnya vereségek jöttek, az egyetlen ami megmentette az az olaszok elleni 3-1-es győzelem volt egy barátságos mérkőzésen...arról is mindent elmond, hogy mi úgy játszottunk mintha az életünk múlna rajta, az olaszok meg néztek h wtf...
Nem mondom, hogy Várhidi alatt olyan hű de komoly csapat lett volna, de azért ott is voltak jobb húzóemberek, mint Gera, Huszti, Dzsudzsák, Juhász Roli, Fülöp Marci...meg azért ott volt még Priskin és Hajnal.
Ta
Ott a középpálya meg a védelem volt lyukas, azon kellett volna dolgozni, érthetetlen, hogy Koemaning, de inkább utána Dárdaiig ezt nem volt képes befogadni senki se.

Akkor is látszott, hogy rohadtul nem megy a védekezés, mert ha kinyílunk, az akkori emberállomány az áll ott letolt gatyával.

Most megnéztem milyen emberek szerepeltek akkor a válogatottban, te jó isten...
Próbálkoztunk ott is mindennel, törökök ellen Vanczákot középső védőnek, Juhászt meg ki szélre, hogy majd felfutásból támogat...bár ez előfordult Koemannál is, akinél még játszott Dárdai.

Jah, szóval elég sokáig kellett várni, mire rájöttek az okosok, hogy itt nekünk le kell parkoltatni a buszt és kontrából támadni vagy pontrúgásokból kell előnyt kiépíteni, mert mezőnyben a jobb képességű vagy akár csak picit is szervezettebb csapatok megvernek minket...
Lúdas Solymi
amugy Koemannal volt az, hogy Juhasz vedekezo kozeppalyas volt? emlekszem meg beszelgettem is Juhasszal errol a romkertben, hat nem volt oda azert a posztert ... sztem Koemant a jatekosok sem igazan kedveltek.
csebi
úgy emlékszem, hogy egy első félidőt próbaltunk meg így de annyira rossz volt, hogy a mádosikban ment is vissza a helyére. ezt azzal magyarázta koeman, hogy nincs nemzetközi mezönyben értelmezhető 6-osunk meg védőnk sem juhászon kívül amit miatt átjönnek a középpályán mint fos a libán. ezért próbálta meg ott juhászt, de az is lehet csak sérülések miatt próbálkoztak ezzel....
peach
Es huszti volt a CF