Soccer

41 feliratkozó

10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 708 — LIGHTS OUT!

10 hónapja
- JC6 Denver Broncos 6 731
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/bolgar-magyar-az-uj-helyszin-sem-alkalmas-a-meccs-megrendezesere-2988665
NB2
Őszintén mi kell még hogy azt mondják az UEFA-nál hogy:
A) Magyarországon lesz a meccs, buktátok a pályaválasztást mert az a cél hogy legyen meccs
B) 3 pont a miénk, Bulgária nem tud kiállni
Heisman nádor
Az A-hoz már egy hete dönteni kellett volna szerintem
A B a legvalószínűbb csak még megy a baszkodás
zacknorb
Kizárás is lehet és akkor -3 pont nekünk
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 708 — LIGHTS OUT!

10 hónapja
warr_b Washington Commanders 23 517 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 telex.hu/sport/2023/11/13/bolgar-magyar-selejtezo-meccs-helyszin


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 148 — Kinek mit intézett a kormánya
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/bolgar-magyar-az-uj-helyszin-sem-alkalmas-a-meccs-megrendezesere-2988665
NB2
Őszintén mi kell még hogy azt mondják az UEFA-nál hogy:
A) Magyarországon lesz a meccs, buktátok a pályaválasztást mert az a cél hogy legyen meccs
B) 3 pont a miénk, Bulgária nem tud kiállni
Heisman nádor
Az A-hoz már egy hete dönteni kellett volna szerintem
A B a legvalószínűbb csak még megy a baszkodás
10 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/bolgar-magyar-az-uj-helyszin-sem-alkalmas-a-meccs-megrendezesere-2988665

10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 845 — Omar's Coming Yo!
Gulácsi megsérült a hétvégi meccs előtt, így valszeg Dibusz véd Bulgáriában.
empty taxi
amúgy is ő a legjobb magyar kapus, hiba lett volna Gulácsit védetni nulla meccsel a háta mögött.
Kenny
Akkor valakit gyorsan elő kellene húzni a kalapból mert Dibusszal nekimenni egy EB-nek nem egy életbiztosítás.
Nemes samu09
Realisan nezve, ha nincs Gulacsi es nincs Dibusz akkor Demjen az egyetlen akit oda mernek allitani.

10 hónapja
Kenny Atlanta Falcons 9 845 — Omar's Coming Yo!
De hogy ez 2023-ban Európaban megtörténhet...
gabokocka
pénz > bármi

10 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 217 — Keep pounding
De hogy ez 2023-ban Európaban megtörténhet...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
10 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 204 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/bolgar-magyar-az-uj-helyszin-sem-alkalmas-a-meccs-megrendezesere-2988665
NB2
Őszintén mi kell még hogy azt mondják az UEFA-nál hogy:
A) Magyarországon lesz a meccs, buktátok a pályaválasztást mert az a cél hogy legyen meccs
B) 3 pont a miénk, Bulgária nem tud kiállni

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 404 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/bolgar-magyar-az-uj-helyszin-sem-alkalmas-a-meccs-megrendezesere-2988665
10 hónapja
törölt kristof New York Giants USC Trojans 765 — Browns GM
Ha a Puskás ugrik, jöhet még a Fradi pálya, Loki, Vidi is szerintem mehet, de ha zártkapus, akkor a kisebbek is szerintem simán lehetnének helyszínek.
NB2
én is ebben reménykedtem anno, de még utánpótlás szinten sem nagyon van erre példa, hogy mondjuk Diósgyőrben legyen meccs. 😕

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
10 hónapja
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/bolgar-magyar-az-onkormanyzat-nem-ad-engedelyt-nem-lesz-meccs-plovdivban-hivatalos-2988619
NB2
Azóta újabb fejezet van a szappanoperában, elképesztő, amit művelnek.

10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 404 — nabege2@yahoo.com
 www.nemzetisport.hu/magyar_valogatott/bolgar-magyar-az-onkormanyzat-nem-ad-engedelyt-nem-lesz-meccs-plovdivban-hivatalos-2988619
10 hónapja
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 217 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"

Sixo
Pls dont. Nem szeretném, ha kibasznánk még egy bohócra 100M €-t.
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 708 — LIGHTS OUT!

10 hónapja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 510 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A plovdivi önkormányzat fennntartja azon kijelentését hogy a stadion alkalmatlan a csütörtöki meccsre, és nem járulnak hozzá a rendezéshez
Ebből 0-3 és játék nélküli kijutás lesz
zacknorb
másik városban miért nem lehet rendezni?
Löfli
Nonstop variáltak és UEFA ultimátum volt
Meg már csak 3 nap van a meccsig
zacknorb
Ilyet nem nagyon lehet megtenni a vétlen vendégcsapattal 3 nappal a meccs előtt...

10 hónapja
NB2 New England Patriots 24 404 — nabege2@yahoo.com
A plovdivi önkormányzat fennntartja azon kijelentését hogy a stadion alkalmatlan a csütörtöki meccsre, és nem járulnak hozzá a rendezéshez
Ebből 0-3 és játék nélküli kijutás lesz
zacknorb
másik városban miért nem lehet rendezni?
Löfli
Lehet megint itt mi vagyunk elkényeztetve?😊 (hála drága Miniszterelnökünknek)
Ha a Puskás ugrik, jöhet még a Fradi pálya, Loki, Vidi is szerintem mehet, de ha zártkapus, akkor a kisebbek is szerintem simán lehetnének helyszínek.
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 148 — Kinek mit intézett a kormánya
A plovdivi önkormányzat fennntartja azon kijelentését hogy a stadion alkalmatlan a csütörtöki meccsre, és nem járulnak hozzá a rendezéshez
Ebből 0-3 és játék nélküli kijutás lesz
zacknorb
másik városban miért nem lehet rendezni?
Löfli
Nonstop variáltak és UEFA ultimátum volt
Meg már csak 3 nap van a meccsig
10 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 737 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
A plovdivi önkormányzat fennntartja azon kijelentését hogy a stadion alkalmatlan a csütörtöki meccsre, és nem járulnak hozzá a rendezéshez
Ebből 0-3 és játék nélküli kijutás lesz
zacknorb
másik városban miért nem lehet rendezni?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
10 hónapja
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 708 — LIGHTS OUT!


10 hónapja
csipkelli 3 952
A focitörténelemben eddig csak 2 csapat kapott gólt szögletből. A Fradi, és a magyar válogatott.
Dibusz, te szemét!
10 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 287 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valaki kisegítene 2 adattal?
Ami tudok Mourinho èvi 7.5 m € a fizuja. Eddig a 43 otthoni meccsből 41-en teltház volt. Ami 70 m € hozott.

Arra lennék kíváncsi h az Európa-liga indulásért mennyit kapott a csapat, és ha BL lett volna arra mennyit kapott volna.

Mourinho 7.5 m/év+ Teltház 31 m/év(19 meccs) + Európa liga ??

Átlag edző 4 m/év + Félház 15.5 m/év/19 meccs) + Bl ??

Szeretnèm tudni ha nem ez az egoista faszkalap edző van, akkor a másikkal kevesebb szurkolóval, de BL-ben h állna a mérleg nyelve.
Gondolom Mourinho felé. De mennyivel?
steelwolf
Szerintem azért nélküle nem félház lenne. Azt olvastam, hogy azért Fonseca alatt is volt 2/3os teltház vagy még több. + Mourinho alatt 20% olcsóbbak a jegyek, mint Fonseca alatt.
Sixo
Akkor nézzük úgy-)
Mou 7.5 + Jegyek 31 + EL 4= 42.5
Edző 4 + Jegyek 20 +Bl 17= 41

Elenyésző a különbség, és Mou alatt a játék is szar. Remélem kalap-kabát mielőbb!
Tudom még vannak tényezők.
steelwolf
Az edző pénzének itt minusznak kellene lennie, nem? 😀
Jegyek 31 + EL 4 - Mou 7.5 = 27,5
Jegyek 20 +Bl 17 - Edző 4 = 33
dugo93
😄
Annyira utálom ezt a pöcsfej Mourinhot, h át se gondoltam h mi h van.
Köszi a helyesbítést!
10 hónapja
peach Atlanta Falcons 14 618 — a new hope (again)
Gulácsi megsérült a hétvégi meccs előtt, így valszeg Dibusz véd Bulgáriában.
empty taxi
amúgy is ő a legjobb magyar kapus, hiba lett volna Gulácsit védetni nulla meccsel a háta mögött.
Kenny
"kapus gondunk sose volt" . a legzordabb időkben ez volt a mantra. hát, most van ha dibusz a legjobb magyar kapus.
peach
csak szoglet, meg beadas ne legyen. talan akkor van esely.
csebi
az se lenne baj ha nem kellene passzolnia, 10ből 3 labdát tuti az ellenfélhez rúg...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
10 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 148 — Kinek mit intézett a kormánya
A plovdivi önkormányzat fennntartja azon kijelentését hogy a stadion alkalmatlan a csütörtöki meccsre, és nem járulnak hozzá a rendezéshez
Ebből 0-3 és játék nélküli kijutás lesz