Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Soccer

41 feliratkozó

több mint 14 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 090 — Apu ökölbeszorított keze
Na Rosickyt persze lecserélték tuti az én fantasymet nézik

több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Commendador mondta, most a görög gól után, hogy most már nagyon meleg a pite a cseheknek! Miért, ez most négyet ért? :o 😊csi77
Azért meleg, mert Gekas ellopta Samaras gólját, utóbbi ezen bedühödött, és most rúgni fog minimum 3-at!

btw szeretem az ilyen kommentátorokat. Hagyján hogy egy gyors egymást követő 3 lövésnél 2-ről lemarad teljesen, de imádom, hogy véget ér az eset, és fingom nincs melyik lövést ki eresztette el, mert 1 darab nevet nem mondott...

Úristen ilyen brutális szabálytalanság Samaras ellen és SEMMI????!?!??!?? VESSZEN A BÍRÓ!!
több mint 14 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
A Commendador mondta, most a görög gól után, hogy most már nagyon meleg a pite a cseheknek! Miért, ez most négyet ért? :o 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ordítják a görögök, hogy "Hellas" erre kommentátor, hogy Gekas nevét kiabálják... 😂 😂Asbee
Ne haragudj, de te sem vagy okosabb... Nyilvánvaló,hogy Samaras-t kiabáltak!

Toca: Jah, azt nem is láttam. Így akkor hatalmas bravúr volt így is Cechtől!
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Celtic-nél Samaras szállítja a gólok jórészét.Sinisa
Ja, 84 góljukból 4-et lőtt, csak 6-an előzik meg a csapatból, de mindenki tudja, hogy igazából majdnem mindet ő lőtte, csak másnak írták be, nehogy nagyon alázzon.
több mint 14 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
görög bombagól...
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Jah most látom, hogy Samaras lőtte rá, hát Cech bravúrkapus hogy beletudott érni.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Celtic-nél Samaras szállítja a gólok jórészét.Sinisa
Idén négyet rúgott, 8 gólpasszal.

Hooper 24, Stokes 12 találattal zárt

több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ordítják a görögök, hogy "Hellas" erre kommentátor, hogy Gekas nevét kiabálják... 😂 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
looooool Cech geci mekkora kapus 😀😀 Kétségkívül túl nagy lelki törés volt neki tőlünk 2-t kapni, ráadásul itt Samaras ellen játszik, csoda hogy még nem kapott 6-ot.

Mellesleg ez egyértelműen Samaras gólja lett volna, ha köcsög Gekas nem szedi el tőle... :mad:
több mint 14 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Cech nagyobb potyakapus mint Kahn
több mint 14 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Görög meccsen mindig történik valami... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
A Celtic-nél Samaras szállítja a gólok jórészét.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A görögöket csak az zavarja,hogy 11-en vannak...különben már vezetnének 3-2-re.Blitzburgh
nem, ők LÉLEKBEN már otthon vannak, a gazdasági válság okozta két gyors bekapott góllal súlyosbított depresszióban képtelenség koncentrálni, ez még a szövkap Szantosz taktikáján is érződikjjncaa
mint ahogy a nyitómeccsen megtudtuk, amúgyis ők játszanak otthon, tehát nem csak lélekben. 😉

"Ha a görögök kikapnak, akkor kiestek, bár még vannak hátra meccsek." Mekkora igazság!
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Tényleg nem tudnak a csehek jobb csatárt találni, mint ez a mostani Baros?

több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hrutka egész értelmeseket mond és a kinézete is laza, ezt nem gondoltam volna róla.

több mint 14 éve
Sinisa New England Patriots 3 216 — Gràcies Pep!
Menedzser & tanítványa...
Csodásak ismét a szakmázgatók.

TITO
JOHAN
Per Sempre Etern

This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 114 — no es importante
görögök tippmixelnek, kell a pénz.
Csak így viszik az enyémet.

SPOILER: a portugálok is szopnak holnap. a francia-görög csapatból kiindulva, akinek én drukkolok szopik!eaglesmcnabb
ha tényleg 4:2 lesz a görögöknek, ahogy megjövendöltem, addikt szerencsejátékossá vedlek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 448 — je suis poloska
görögök tippmixelnek, kell a pénz.
Csak így viszik az enyémet.

SPOILER: a portugálok is szopnak holnap. a francia-görög csapatból kiindulva, akinek én drukkolok szopik!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
na ha ez Samaras akkor gól.

hír a német csapat háza táján: Boateng szakított az ikrei anyjával. Miután sikerült félre kúrnia - mármint Boatengnek - egy aktmodellel.
"Ein junger Mann betritt mit Kumpels die Bar. Auf dem Kopf eine Baseballmütze mit der Aufschrift „I got 99 Problems“ (deutsch: „Ich hab‘ 99 Probleme“)." 😀 😀 😀

"egy fiatal ember lépett be a bárba a haverjaival, fején egy baseball sapkával melyen az alábbi felirat volt: "I got 99 problems"
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Ejj, jogos, nem ártott volna mondjuk még egy görög gól a félidő előtt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 114 — no es importante
A görögöket csak az zavarja,hogy 11-en vannak...különben már vezetnének 3-2-re.Blitzburgh
nem, ők LÉLEKBEN már otthon vannak, a gazdasági válság okozta két gyors bekapott góllal súlyosbított depresszióban képtelenség koncentrálni, ez még a szövkap Szantosz taktikáján is érződik


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
oh, a mieink már ötöt rúgtak volnaHöri
Sanyi a legnagyobb kiraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaly
több mint 14 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
szerintem ez azért elég bevállalós volt a tagtól és respect neki, ha úgy érezte h remeg és bizonytalan inkább cserét kért ország-világ előtt minthogy kapjanak még miatta másik 3 gólt.
ilyet még nem láttam mondjuk, de sztem nagyon korrekt ( ha ez volt a csere oka ) :cool:



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 369 — E/1
borzalom gyengék a görögök...