Soccer
41 feliratkozó
több mint 14 éve
Na Rosickyt persze lecserélték tuti az én fantasymet nézik
több mint 14 éve
A Commendador mondta, most a görög gól után, hogy most már nagyon meleg a pite a cseheknek! Miért, ez most négyet ért? :o 😊csi77Azért meleg, mert Gekas ellopta Samaras gólját, utóbbi ezen bedühödött, és most rúgni fog minimum 3-at!
btw szeretem az ilyen kommentátorokat. Hagyján hogy egy gyors egymást követő 3 lövésnél 2-ről lemarad teljesen, de imádom, hogy véget ér az eset, és fingom nincs melyik lövést ki eresztette el, mert 1 darab nevet nem mondott...
Úristen ilyen brutális szabálytalanság Samaras ellen és SEMMI????!?!??!?? VESSZEN A BÍRÓ!!
több mint 14 éve
A Commendador mondta, most a görög gól után, hogy most már nagyon meleg a pite a cseheknek! Miért, ez most négyet ért? :o 😊
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 14 éve
Ordítják a görögök, hogy "Hellas" erre kommentátor, hogy Gekas nevét kiabálják... 😂 😂AsbeeNe haragudj, de te sem vagy okosabb... Nyilvánvaló,hogy Samaras-t kiabáltak!
Toca: Jah, azt nem is láttam. Így akkor hatalmas bravúr volt így is Cechtől!
több mint 14 éve
A Celtic-nél Samaras szállítja a gólok jórészét.SinisaJa, 84 góljukból 4-et lőtt, csak 6-an előzik meg a csapatból, de mindenki tudja, hogy igazából majdnem mindet ő lőtte, csak másnak írták be, nehogy nagyon alázzon.
több mint 14 éve
görög bombagól...
több mint 14 éve
Jah most látom, hogy Samaras lőtte rá, hát Cech bravúrkapus hogy beletudott érni.
több mint 14 éve
A Celtic-nél Samaras szállítja a gólok jórészét.SinisaIdén négyet rúgott, 8 gólpasszal.
Hooper 24, Stokes 12 találattal zárt
több mint 14 éve
Ordítják a görögök, hogy "Hellas" erre kommentátor, hogy Gekas nevét kiabálják... 😂 😂
több mint 14 éve
looooool Cech geci mekkora kapus 😀😀 Kétségkívül túl nagy lelki törés volt neki tőlünk 2-t kapni, ráadásul itt Samaras ellen játszik, csoda hogy még nem kapott 6-ot.Mellesleg ez egyértelműen Samaras gólja lett volna, ha köcsög Gekas nem szedi el tőle... :mad:
több mint 14 éve
Cech nagyobb potyakapus mint Kahn
több mint 14 éve
Görög meccsen mindig történik valami... 😀
több mint 14 éve
A Celtic-nél Samaras szállítja a gólok jórészét.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
mint ahogy a nyitómeccsen megtudtuk, amúgyis ők játszanak otthon, tehát nem csak lélekben. 😉A görögöket csak az zavarja,hogy 11-en vannak...különben már vezetnének 3-2-re.Blitzburghnem, ők LÉLEKBEN már otthon vannak, a gazdasági válság okozta két gyors bekapott góllal súlyosbított depresszióban képtelenség koncentrálni, ez még a szövkap Szantosz taktikáján is érződikjjncaa
"Ha a görögök kikapnak, akkor kiestek, bár még vannak hátra meccsek." Mekkora igazság!
több mint 14 éve
Tényleg nem tudnak a csehek jobb csatárt találni, mint ez a mostani Baros?
több mint 14 éve
Hrutka egész értelmeseket mond és a kinézete is laza, ezt nem gondoltam volna róla.
több mint 14 éve
Menedzser & tanítványa...Csodásak ismét a szakmázgatók.
TITO
JOHAN
Per Sempre Etern
This team was the best team in the AFC in the regular season and we won two games in the playoffs against two good football teams, the best team in the postseason. And that’s what this team is.
több mint 14 éve
görögök tippmixelnek, kell a pénz.ha tényleg 4:2 lesz a görögöknek, ahogy megjövendöltem, addikt szerencsejátékossá vedlek
Csak így viszik az enyémet.
SPOILER: a portugálok is szopnak holnap. a francia-görög csapatból kiindulva, akinek én drukkolok szopik!eaglesmcnabb

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
görögök tippmixelnek, kell a pénz. Csak így viszik az enyémet.
SPOILER: a portugálok is szopnak holnap. a francia-görög csapatból kiindulva, akinek én drukkolok szopik!
No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 14 éve
na ha ez Samaras akkor gól.hír a német csapat háza táján: Boateng szakított az ikrei anyjával. Miután sikerült félre kúrnia - mármint Boatengnek - egy aktmodellel.
"Ein junger Mann betritt mit Kumpels die Bar. Auf dem Kopf eine Baseballmütze mit der Aufschrift „I got 99 Problems“ (deutsch: „Ich hab‘ 99 Probleme“)." 😀 😀 😀
"egy fiatal ember lépett be a bárba a haverjaival, fején egy baseball sapkával melyen az alábbi felirat volt: "I got 99 problems"
több mint 14 éve
Ejj, jogos, nem ártott volna mondjuk még egy görög gól a félidő előtt.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
A görögöket csak az zavarja,hogy 11-en vannak...különben már vezetnének 3-2-re.Blitzburghnem, ők LÉLEKBEN már otthon vannak, a gazdasági válság okozta két gyors bekapott góllal súlyosbított depresszióban képtelenség koncentrálni, ez még a szövkap Szantosz taktikáján is érződik

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
oh, a mieink már ötöt rúgtak volnaHöriSanyi a legnagyobb kiraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaly
több mint 14 éve
szerintem ez azért elég bevállalós volt a tagtól és respect neki, ha úgy érezte h remeg és bizonytalan inkább cserét kért ország-világ előtt minthogy kapjanak még miatta másik 3 gólt.ilyet még nem láttam mondjuk, de sztem nagyon korrekt ( ha ez volt a csere oka ) :cool:
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 14 éve
borzalom gyengék a görögök...

